Opinie o Sunset Suits w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sunset Suits. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sunset Suits o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunset Suits w Warszawa

nowa

Hej ! Właśnie dostałam zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjną do salonu w Plazie , ale po tym co tu czytam zastanawiam się czy tam wogóle pójść

Ja wiem lepiej od pracowników sunset co się dzieje na salonach, [usunięte przez moderatora], jak masz wtyki to i wyplate masz na czas.... niektorzy czekaja od roku...

Czy wie może ktoś, coś na temat PIT-ów 11??

anonim - 2011-02-08 20:54:34 Ludzie podobno komornicy zabieraja codzienne utargi i kase z terminali, czy to prawda? CO CIE TO OBCHODZI PRACOWNIKIEM NIE JESTES TO ZMIEŃ ZAINTERESOWANIA bo pracownicu SS wiedza co sie dzieje

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sunset Suits? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT

Pracują ...faktycznie to zle..ale co im da zwolnienie i praca w innym miejscu jak i tak znając życie dostaną noty księgowe i być może zaproszonko na sprawę sądową:) tak czy siak ta okropna firma ciągnie się za wszystkimi nawet po zwolnieniu a więc nie robi to różnicy czy się na tych wieśniackich salonach pracuje czy też nie:) Pozdrawiam

ktos

bardzo dobrze, ze sobie pierwszy wział, bo to kierownicy odwalaja cała czarna robote za tych pozal sie Boze sprzedawców (niektórych rzecz jasna ), którzy tylko chodza i sie zala , biadola, wiecznie narzekaja...ale nie zwalaniaja sie A PRZECIEŻ (usunięte przez moderatora).TAK IM ŹLE.

No przecież pozwolili wypłacać z kasy. Weź się za kierownika, może najpierw sobie wziął

Sunsettttt

Ja dołączam się do pytania, czy ktoś już otrzymał wypłatę za grudzień???

tyle co wiem to we wrocławiu zamkneli juz ostatni salon

Jakie wypowiedzenia ?? Komu ?? Gdzie ?? Kiedy ??

gosc

firma dała ludziom już wypowiedzenia bo to koniec a salony to kwestia czasu

sunsetka

wiecie cos o wyplacie moze ktos juz dostal jesli tak to dobry znak napiszcie prosze

ss

zabierajcie swoje rzeczy z salonów jak komornik wpadnie to wyjdziecie z torebką tylko

my

czas się zegnać powoli...smutno

król LEW .... oczywiście - 2011-01-14 10:48:08 Po długiej przerwie napisze coś jeszcze... Jestem poza SS.... szczęśliwy, radosny z zadawalającą pracą, z wynagrodzeniem na czas. W firmie pracuje 130 os i raz sam mój NOWY Szef przyszedł do pracowników i chodził po działach pytając się czy może się opóźnic pensją o 3-4dni!!! Mało tego jesli ktos się nie zgodził miał wypłacona wypłatę odrazu w terminie, a Ci co wyrazili zgode dostali wypłate 3-4 dni poźniej, a po 2 tyg bon do EmPIKu.(50zł) - taki drobiazg w podziękowaniu.... Czy Wy sobie wyobrażacie taką sytuację w Sunset Suits.??? Firma SS wisi mi z wypłat i tzw. delegacji na których nigdy nie byłem ok. 10 tysi, pewnie nie odzyskam tego nigdy.. ale spokój jaki mam teraz jest dla mnie duuuużo ważniejszy Widzę że wszyscy tu raczej anonimowi, ja zostawie do siebie maila: może ktoś by chiał sie zebrać do kupy i wystosować pozew zbiorowy, WTEDY SZANSE ROSNĄ!!! Ja nie mam nic do ukrycia. tom_ek30@wp.pl pozdrawiam wszystkich serdecznie Masz absolutnÄ� racje,ta firma w dniu dzisiejszym to dno,wierzyc mi siÄ� nie chce jak na to wszystko teraz patrze,ja pracowaÅ�em tam w latach 1996-2006,w ochronie i byÅ�em bardzo blisko NICH,kogo-wiadomo,i nie mogÄ� siÄ� nadziwiÄ�,że tak inteligentny facet jak (usunięte przez moderatora) ktory kawaÅ� zycia poswiÄ�ciÅ� tej firmie,doprowadziÅ� do jej upadku,choÄ� wiem że lista tych ktorzy sÄ� odpowiedzialni za ten stan rzeczy jest dÅ�uższa.MogÄ� powiedzieÄ� że w porÄ�,odszedÅ�em z Krzyzanowa,teraz podobnie jak ty mam dobrze pÅ�atnÄ� pracÄ� z wynagrodzeniem na czas,i Å�wiÄ�ty spokoj.

król LEW .... oczywiście

Ludzie po co wy się jeszcze łudzicie że ta firma stanie na nogi nie ma szans oni mają tyle długów że ich majątek nawet tego nie pokrywa! A co do zamykania salonów to nie SS robi oszczędności zamykając je tylko właściciele dużych galerii poprostu ich wyżucają za nie płacenie czynszu i to są kosmiczne kwoty że nawet towar na tych salonach po konfiskacie nie jest stanie spłacić tych długów! Więc uciekajcie z tej firmy jak najszybciej a o wasze pieniądze walczcie przed sądem piszcie do pipu i dobże wszystkim radzę nogi za pas. Pozdrawiam komornik:)

Ale tutaj to już chyba wchodzą w grę duże zaległości w płatnościach. Jedno jest pewne, że tak gospodarka firmy dalej przebiegać nie może.

Nie sądzę, żeby 40 000 było wystarczające. A tak w ogóle to masz trochę racji, a ja nadziei, że jednak będzie dobrze...

Zostaw merytoryczną opinię o Sunset Suits - Warszawa

• Jak się pracuje w Sunset Suits?

Zobacz opinie na temat firmy Sunset Suits tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunset Suits?

Sunset Suits