VeriFone European Shared Services Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o VeriFone European Shared Services Sp. z o.o.

VZ Nowy wpis
Inne

Cześć, po pierwsze to czy zmieniło się cos w tych benefitach o których pisali z rok temu? dodano cos jeszcze do tej puli? W tym bardziej rozwiniętym komentarzu pojawiła się też wzmianka o tym, że czasami pracownicy prowadzą szkolenia wewnętrze. Czy to ma miejsce w trakcie godzin pracy? są dodatkowo opłacane? Jaka zazwyczaj dominuje tematyka?

OI Nowy wpis
Inne

A tu w soboty się pracuje? ktoś nawiązał do owocowych weekendów i teraz nie wiem czy to może odniesienie do jakichś integracji lub czegoś podobnego? jest tu jeszcze co robić po godzinach? I czy dalej jest tak, że 3 dni biuro / 2 dni dom?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w VeriFone European Shared Services Sp. z o.o.?

Piotrek były pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Są owocowe soboty i niedziele.

VS
Inne

Ile teraz jest oddziałów i który otworzył się jakoś ostatnio? Są w planach kolejne? Widzę ze ktoś chciał się upewnić pod względem warunków co do jednej z opinii. a to nie jest przypadkiem tak ze wszędzie mimo wszystko byłoby tak samo?

M.
Kandydat
 Pytanie

Cześć, zastanawiam się nad wysłaniem aplikacji i mam kilka pytań: - jak duży jest oddział w Polsce? - czy jest duża rotacja, a bardziej czy był okres większych zwolnień, czy jest stabilnie? - czy jest możliwość pracy hybrydowej/ho? -czy czas pracy jest sztywny, czy można rozpoczynać ruchomo np. między 8 a 10? - czy oprócz podstawy, przysługuje premia miesięczna/kwartalna/roczna? -na jakie dodatkowe benefity pozapłacowe może liczyć pracownik? -czy jest budżet szkoleniowy? -czy jest darmowy parking dla pracowników? Pozdrawiam

Pracownik
Pracownik
@M.

Oddział w Warszawie miesci się na 2 piętrach, wydaje mi się że uzbiera się ok 100 osób. Rotacja jest porównywalna do tej w innych korporacjach, i raz jest większa innym razem mniejsza. Rzadko zdarzają się zwolnienia, raczej pracownicy sami odchodzą. Obecnie pracuje się 3 dni z biura, 2 dni z domu. Czas pracy jest pomiędzy 7-10, jest trochę uzależniony od rynku z którym pracujesz a elastyczność najbardziej zależy od twojego bezpośredniego kierownika. U mnie można przychodzić pomiędzy 7-8:30. Premie kwartalne nie istnieją, roczna w teorii istnieje ale nie znam nikogo kto by ją dostał. Pod koniec roku fiskalnego są rozmowy z menagerami i można dostać podwyżkę, choć jest ona raczej na poziomie kilku procent, i nie każdego roku. Z beneficjentów jest Multisport, Medicover i lunch card. Jakieś tam karty z doładowaniem na święta i to by było tyle. Firma sponsoruje naukę kilku języków, obecnie są to niemiecki, francuski, hiszpański, włoski i ang konwersacje (B2, C1). Czasami są jakieś wewnętrzne szkolenia, prowadzone przez samych pracowników. Parking jakiś tam jest, ale ilość miejsc jest ograniczona i trzeba się wcześniej zapisywać. Może się zdarzyć, że wszystkie miejsca będą zarezerwowane.

Były pracownik-szczery
Były pracownik

Z plusów to tylko to, że płacą umówioną kwotę pieniedzy. Poza tym: tyrasz i nic z tego nie wynika. Brak bonusów rocznych, slabe wsparcie osób zdolnych i rokujących, wiele afer obyczajowych, plotki i ploteczki, czarny PR niewygodnych osób wśród grupy "trzymającej władze". Polecam omijać szerokim łukiem. Osoby sprawujące władze to pokrój osób cynicznych, dbają tylko bezpośrednio o swój interes. Brak u nich charyzmy, wiedzy.. ludzie rekrutowani przez otwarte okno. Jestes w tej firmie-stoisz w miejscu.

Hmm
Pracownik
 Pytanie
@Były pracownik-szczery

O jakim dziale konretnie mówisz? W firmie jest ich wiele

)-(
Kandydat

Umawia sie jakis gosc na rozmowe. Wysyla zaproszenie. Nie wdzwania sie. Amatorka.

martooshka
Kandydat
 Pytanie

Czesc, czy w verifone sa widelki czasowe rozpoczecia czasu pracy? czy w zaleznosci od rynku trzeba wczesniej/pozniej zaczynac/konczyc prace? rozwazam aplikowanie na cash management accountant i jestem ciekawa opinii odnosnie tego stanowiska

JJ
Kandydat
@martooshka

na rozmowie powiedziano mi, że można zaczynać między 8 a 10, więc flexible working jours są, natomiast mogą się różnić w zależności od tego, jaki kraj obsługuje dany zespół.

Magdalena
Kandydat
@JJ

Zespół ma tu w ogóle jakikolwiek wpływ na projekt lub specyfikę własnej pracy? mam na myśli chociażby ten przytoczony tutaj kraj, można zrezygnować wspólnie z jakiegoś projektu lub dokonać wyboru czy raczej wszystko odgórnie idzie?

Pracownik
Pracownik
@Magdalena

Nie można, w dużej mierze jest to uzależnione od klientów z którymi pracujesz i do magazynów. Jak pracujesz z Azją to możesz zaczynać wcześniej, a jak pracujesz z USA to możesz zaczynać później. Lepiej się podpytaj już na etapie rozmowy do jakiego projektu/klienta chcą cię przypisać bo zazwyczaj szukają na już określoną pozycję.

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Magdalena

Czyli skoro chociaż tak jak wspominasz do tych projektów tu szkolą to opowiesz o tych, w których brałeś bezpośrednio udział? Jak przygotowanie do nich wyglądało i późniejszy przebieg? Co z ostatecznym efektem?

Pytanie
 Pytanie

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie VeriFone European Shared Services Sp. z o.o. na Tax Specialist? 2 lipca ogłoszenie na Pracuj.pl.

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

3 dni robocze przed końcem miesiąca

Maja
Inne
@Pracownik

I zawsze jest na czas?

Pracownik
Pracownik
@Maja

tak

Kandydatka
Kandydat
 Pytanie

Serio Verifone? Szukacie frajera? Cash Management Associate a oni chcą płacić 4000-5000 brutto, no śmiech na sali

7
misiek
Kandydat
 Pytanie
@Kandydatka

naprawde?? to za nisko dla Cash Managment!! aplikowalem ale nie za 5000 brutto ...

Pracownik
Pracownik
@misiek

Chyba wszystko zależy od tego co dana osoba sobą reprezentuje - doświadczenie, wykształcenie, języki itd. Pracuję w CM i mam rynkową stawkę.

Renata
Inne
@Pracownik

Jak dokładniej wygląda ta rynkowa stawka? :P Podasz chociaż mniej więcej ile można zarabiać na rękę w VeriFone na takim stanowisku? Czy wynagrodzenie z czasem rośnie, zdarzają się podwyżki?

Neti
Kandydat
 Pytanie
@Renata

Podpinam sie pod pytaniem. Na jakie wynagrodzenie mozna liczyc? I czy są podwyzki? Dodatki swiateczne albo urlopowe?

Księgowy
Pracownik
@Neti

Ciężko mi się tutaj chwalić wynagrodzeniem :P ja wynegocjowałem sobie rynkowe i jestem zadowolony. bonusy roczne przyznaje szefostwo w Stanach, z tego co wiem w tamtym roku dostali je tylko pracownicy ocenieni bardzo dobrze i wybitnie, ale nie jestem pewny jak to będzie w tym roku. Lokalnie przyznawane są bonusy na kartach podarunkowych np. dla najlepszego pracownika miesiąca + takie przyznawane przez każdy dział. Co do dodatków na święta - niedługo się okaże, a o tych urlopowych nigdy nie słyszałem.

Pracownik
Pracownik
@Neti

W tym roku jakieś tam podwyżki były, moja np aż tak wysoka, że zdecydowałam się poszukać innej pracy. Miał byc chociaż merit, a wyszło sporo poniżej

Były pracownik
Były pracownik
@Renata

Stawka rynkowa niestety właśnie tak wygląda 5000-6000 brutto. W Verifone niestety nikt nie poda ile zarabia bo jest zapis w umówię dotycząca tajności. Co do podwyżek to raczej na nie nie licz, chyba że zmienisz stanowisko. Lepiej wynegocjuj na starcie najwięcej jak się da bo potem się może okazać że dopiero po 2-3 latach dostaniesz podwyżkę w wysokości 200-300 zł.

Maja
Inne
@Były pracownik

Serio aż tak trudno o podwyżke? A premie jakieś są u was czy nie?

Były pracownik
Były pracownik
@Maja

Oficjalnie są premię roczne, ale ja osobiście nie znam żadnej osoby która by ją dostała. Co do podwyżek, to niestety bardzo mała szansa na dostanie, chyba że się zmieni stanowisko lub awansuje. Tak jak wspomniałam najlepiej wynegocjować dobrą stawkę na starcie, zwłaszcza że teraz jest dobry moment bo firma na już szuka pracowników bo bardzo dużo starych odeszło.

Ilona
Inne
@Były pracownik

A jak w takim razie z tymi awansami tutaj jest? Ciężko jest otrzymać właśnie jakiś awans lub po prostu zmienić stanowisko?

Niezadowolona
Pracownik
@Ilona

Bonusu rocznego nie ma, mimo tego, że jest ustalony regulamin i skala od jakiej oceny się ten bonus dostaje. Jeśli chodzi o awanse: struktura SSC jest płaska. w niektórych działach nie ma nawet Seniora, tylko stanowiska Experienced, co jest awansem poziomym, czyli nie dostajesz nic oprócz nowego tytułu. Podwyżki możliwe tylko w negocjacji pod koniec roku po zakończeniu roku finansowego firmy. Podwyżki inflacyjnej nie ma.

Maja
Inne
@Niezadowolona

A czy nie możecie się na ten regulamin powołać i przypomnieć o zasadach?

Niezadowolona
Były pracownik
@Maja

Wypłata bonusu zależy od decyzji CEO...

Pracownik
Pracownik
@Maja

Zasady są takie, że dostaje się bonus tylko wtedy gdy robi się coś ponad swoje obowiązki ( i to jest zaznaczone w regulaminie), ale już ścisłego ustalenia co do zakresu tych obowiązków należy nie ma. Znam osoby co wspierały różne działy (rynki) poza swoimi codziennymi obowiązkami i pomimo to nie dostały premi bo uznano że to część ich obowiązków w myśl zasady one Verifone. Zastępowanie kolegów w czasie urlopu to też zakres twoich obowiązków, nawet jeżeli wiąże się z pracą po godzinach bo się w 8 h nie wyrobisz. Więc wszystko zależy od interpretacji, pewnie stąd duża rotacja bo pracownicy czują się przemęczeni i zdemotywowani.

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Pracownik
Pracownik

Kodeks pracy jest przestrzegany.

M
Pracownik

Wszystkie prawa pracownicze są w pełni przestrzegane. Byłam w ciąży i nikt nie robił żadnych problemów. Spokojnie wróciłam sobie do pracy po ponad rocznej nieobecności.

Maja
@M

Czyli pewnie jak ktoś idzie na l4 to też nie ma problemów? Czy są?

Pytanie
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w VeriFone European Shared Services Sp. z o.o.?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Tak, np. do działu T&E czyli expensow. Tam dostanie się nawet małpa.

Joanna
Inne
@Pracownik

A jakie obowiązki pracownik w tym dziale expensow? Bo widzę ze możesz coś wiedzieć na ten temat

Anon
Były pracownik

Jedno z najgorszych ssc w w Warszawie. Słabe wynagrodzenia, praktycznie brak podwyżek, zero możliwości pracy zdalnej po ustaniu pandemii, zero możliwości b2b, roczny bonus jest jak święty graal, podobno istnieje ale nikt go nigdy nie widzial, na kwestie pytań i wątpliwości firma daje jeden komunikat - jak ci nie pasuje to się zwolnij. I ludzie się zwalniają, takiej rotacji nie wiedziałem w żadnym ssc. Wiec się nie zmuszajcie i darujcie sobie, każde inne ssc będzie lepsze.

Mcm
Pracownik
@Anon

Wiesz co, pracuję w Veri pare lat i to o czym piszesz odnosi sie do global message jaki dostajemy ze Stanów, trochę niesprawiedliwe oceniać tym samym schematem ssc. No słabe jest to, że US nie komunikuje sie z nami za bardzo, w tym roku nie bylo bonusow i globalny szef uwaza, ze najlepiej jest wrocic do biura... ale serio ssc stara sie gdzieś tam żyć własnym życiem. Od 2 lat pracuję zdalnie i z tego co wiem, każdy kto chce też tak pracuje. Znajomi z innych ssc w wawie już dawno wrocili hybrydowo, a ja mogę siedzieć na home office i pracować skad tylko chcę. Czy to się kiedyś zmieni, no zobaczymy. Wiadomo, kasa jest najważniejsza zwlaszcza przy tym co teraz sie dzieje w Polsce, ale z drugiej strony u nas jak ktos sie bardzo postara to tez dodatkowy bonus moze dostac. Ja chodze za darmo na angielski w czasie pracy, podpisalem lojalke i dostalem dofinansowanie na studia.. Co chwila dostajemy info o jakis akcjach charytatywnych, ktore sie dzieją. Nie wiem, może zyje w jakiejs bańce, ale serio – pracowałem w o wiele gorszych ssc...

Pracownik
Pracownik
@Mcm

Za darmowy angielski czy akcje charytatywna nie opłacisz rachunków. Może i ssc się stara, ale kiepsko to wychodzi bo nie było dodatku ani na urządzenie biura w domu, ani dodatku za zużycie prądu czy Internet. Jak w czasie któregoś zebrania był poruszony temat, to odpowiedź była, że zawsze można wrócić do biura.

A
Były pracownik
@Pracownik

Spędziłam w tej firmie ponad 3 lata i jest to strata czasu i energii nikt cię nie doceni

Pracownik2
Pracownik
@A

Podpisuję się pod tymi słowami. Pracowałem w różnych SSC, ale takiego braku organizacji dawno nie widziałem.

Księgowy
Pracownik

Ogólnie firma ok, mocno zastanawiałem się czy przyjąć ofertę po przeczytaniu tutejszych komentarzy, ale większość z nich to bzdura, albo może jakieś starocie. Odkąd dołączyłem to pracuję 100% zdalnie, nikt nie stoi mi nad głową ani nie każe się spowiadać z każdej minuty. Ogólnie stosunki z TL bardzo spoko, wynagrodzenie w widełkach, możliwość dodatkowych bonusów.... dużo się dzieje poza pracą jeśli chodzi o inicjatywy chociaż wiadomo, że zdalnie to nie to samo. Zespół wydaje się ok. Narazie polecam

Jakub
Inne
@Księgowy

Te widełki wynagrodzenie o których wspominasz to na jakim są poziomie? Możesz dodać orientacyjnie ile można zarobić? No i pochwal się bonusami, bo to dodatkowa zachęta jak dla mnie.

Venice
Były pracownik
@Jakub

Nie ma podwyżek i bonusów Nie polecam pracy w Verifone

Pracownik
Pracownik
@Venice

Ja przychodziłam tutaj do pracy to nie było najgorzej, warunki były lepsze niż u konkurencji. Niestety w ciągu tych kilku lat konkurencja przegoniła verifone i wszyscy już oferują lepsze warunki. Więc niestety zgadzam się z tobą, na chwilę obecną nie polecam

Księgowy
Pracownik
@Jakub

Pensję to tak średnio będę ujawniał :P jak ściągnąłem raport za 2021 to moja pensja normalnie jest w widełkach na ap accountanta. co do bonusów to są różne 400zl a nawet tysiac zl za jakies usprawnienie.

Aaa
Kandydat
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć? Są dodatki świąteczne? A premie/ podwyżki?

Elfu
Pracownik
@Aaa

Kafeteria, opieka zdrowotna, bonusy za uczestnictwo w projektach. Na Święta kiedyś była kasa, w czasie pandemii postawiono na kosze ze słodyczami. Jest roczny bonus, podwyżki raczej inflacyjne (chyba, że zmieniasz stanowisko, to trochę wiecej)

Marcin
Inne
@Elfu

Jeśli już wspomniałeś o zmianie stanowiska, to ciężko jest awansować w firmie na wyższe ? Są jakieś rekrutacje wewnętrzne i można się o nie ubiegać, czy dopiero jak się stołek zwolni ?

Księgowy
Pracownik
@Marcin

Tak naprawdę i jedno i drugie, odkąd tutaj jestem to dużo ludzi z mojego zespołu zmieniło stanowiska (ja nie bo nawet jeszcze pół roku mi nie minęło). Wszystko zalezy od tego, czy się komuś chce czy ktoś przychodzi robić minimum. A raczej nie przychodzi tylko się podłącza bo my ciągle na zdalnej :)

Paweł
Inne
@Księgowy

To fajnie że jest opcja na awans, bardziej ambitni pracownicy mają jakąś motywację na pewno :D To Twoja pierwsza praca jako księgowy, czy przyszedłeś z innego biura?

Księgowy
Pracownik
@Paweł

Pierwsza praca więc nie mam porównania. Na razie zostaję bo w moim dziale jest serio fajnie.

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w VeriFone European Shared Services Sp. z o.o.?

AP TP
@Pytanie

Atmosfera w Verifone SSC jest przyjazna. Na co dzień obowiązuje swobodna komunikacja i luźna wymiana zdań. Przełożeni jak i pracownicy są otwarci na konwersacje. Wszyscy staramy się dzielić bieżącymi nowinkami i każdy może liczyć na wsparcie merytoryczne. Dla przykladu, w dziale AP organizujemy szereg szkoleń wew.(od outlooka, przez excela, do analizy polityk globalnych). Dodatkowo każdy nowy pracownik ma przypisanego Buddiego:) jest to kolega/koleżanka, najczęściej z zespołu, który wspiera nową osobę we wdrożeniu w struktury organiacji i pomaga w szkoleniu oraz podpowiada najkrótsze śceiżki kontaktu w firmie. Poza tym mamy zespoł „Fun Team”, który organizuje dodakowe inicjatywy, takie jak: wyjścia integracyjne; śniadania z owsianką; charity w okresie świątecznym; dzień kobiet/mężczyzn oraz wiele innych :) Dodam rożnież informacje, że mamy „Klub książki”, który organizuje cykliczne spotkania, podczas których uczestnicy rozmawiaja na temat nowości literackich. Dołącz do naszego zespołu Verifone SSC i przekonaj sie sam/sama, w jakiej atmosferze pracujemy!

Włodek
@AP TP

Dziękujemy. To było pytanie i odpowiedź na zlecenie. Pozdrawiamy.

AP TL
@Włodek

Nie sadze, że jest to pytanie i odp.na zlecenie. Wszystkie swoje opinie publikuje w oparciu o doswiadczenia gl.z dzialu AP.

AP TL
@AP TP

Przepraszam pomyliłam profile firm. Nie miałam ma myśli atmosfery w firmie Verifone.

ona
Pracownik
@Pytanie

Atmosfera pracy to chyba najlepszy aspekt tego przedsiębiorstwa, przez którą ciężko się z firmą rozstać :)

Kejt
Pracownik
@ona

100% się zgadzam, wiadomo, kązda firma ma swoje plusy i minusy, ale akurat atmosfera jest naprawdę mega! :)

Fn
Kandydat
 Pytanie

Czy w VeriFone po pandemii będzie możliwość pracy w modelu hybrydowym? Z góry dziękuję!

Elfu
Pracownik
@Fn

Pracownicy nic o tym jeszcze nie wiedzą. W głównej mierze zależy to od CEO w USA.

Pytanie
 Pytanie

Czy VeriFone European Shared Services Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

M
Pracownik
@Pytanie

To zależy w jakim teamie pracujesz ale większość pracuje 8-16 lub 9-17

Wanda
Inne
@M

Cześć, a ty @M, w jakim teamie pracujesz w VeriFone? Może mogłabyś opowiedzieć o swoim stanowisku i odpowiedzialnościami jakie się z nim wiążą podczas pracy?

Kejt
Pracownik
@Pytanie

Ja nigdy nie miałam problemu z tym, żeby dogadac się z moim TLem żeby zacząć później/wcześniej. Z tego co wiem z innych zespołów, managerowie są bardzo elastyczni w tym temacie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o VeriFone European Shared Services Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w VeriFone European Shared Services Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy VeriFone European Shared Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w VeriFone European Shared Services Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy VeriFone European Shared Services Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w VeriFone European Shared Services Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VeriFone European Shared Services Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii