Opinie o Finker Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Finker Sp. z o.o. Sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Finker Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finker Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Nie polecam

Proces rekrutacyjny rodem ze średniowiecza. Ogłoszenie nieadekwatne do stanowiska na które szukają, ale o tym dowiesz się dopiero po 2 tygodniach męczenia Cię o referencje i wydzwaniania do współpracowników w sprawie Twojej osoby. Żadna firma do tej pory nie podchodziła do rekrutacji w ten sposób. Na samym końcu dowiadujesz się również, że byłeś rekrutowany dla jakiegoś ich klienta o którym nikt nie informuje. Generalnie strata czasu.

@finker | your financial team

Chcemy również dodać, że pozwoliliśmy sobie odpowiedzieć imiennie na Pana opinię, ponieważ jej treść była identyczna, którą Pan opublikował na naszym profilu w Google (pierwotnie), a tam umieścił ją Pan pod swoim imieniem i nazwiskiem. Zespół finker

Marbom

Finker to świetny pracodawca. Jeśli ktoś odnajduję się w specyfice pracy biura rachunkowego to ma tu odpowiednie warunki do realizacji. Miła atmosfera, życzliwi i inteligentni ludzie, możliwość rozwoju. Jestem zaszczycona, że pracowałam w takim środowisku i wdzięczna. Poznałam tu swoje mocne i słabe strony.

@Marbom

Dziękujemy za dobre słowo i wspólny czas :) Wszystkiego dobrego!

Alex

W ostatnich miesiącach było sporo ofert pracy w dziale księgowości. Taka tam rotacja? Czy ma to jakiś związek z Polskim Ładem?

@Alex

Dział księgowy cały czas się rozwija. Pozyskujemy nowych Klientów w związku z czym potrzebujemy rozbudowywać nasze zespoły. Jest to główna przyczyna prowadzonych rekrutacji do zespołu księgowości. Oczywiście pojawia się również rotacja, natomiast jest ona niewielka i nie jest spowodowana Polskim Ładem. Zdecydowana większość pracowników w dziale księgowości to osoby, z którymi współpracujemy od co najmniej dwóch lat.

Marbom Nowy wpis

finker | your financial team Nowy wpis
@Marbom

Dziękujemy za dobre słowo i wspólny czas :) Wszystkiego dobrego!

Witam, na stronie jest teraz dostępna oferta dla Wdrożeniowca systemu ERP Enova365. Piszą w niej wprost, że rekrutacja ma zostać przeprowadzona w formie zdalnej. Jeśli tak to czy możecie o niej opowiedzieć? jak wygląda część techniczna?

Alex

@Alex

Część naszych ofert pracy dotyczy zewnętrznych procesów rekrutacyjnych, dlatego często są aktywne na portalach pracy, nie ma to związku z Polskim Ładem.

Anka

Czyli pierwszeństwo mają osoby ze środka? Z czego wynika zatem zapotrzebowanie? To rozwój czy po prostu w ostatnim czasie jednak pojawiła się jakaś rotacja? Zdarza się może to w określonym czasie w roku?

@Anka

Prowadzimy dwa typy rekrutacji ktore są wewnętrzne do naszego biura finker lub zewnętrzne dla klientów. Rotacja w ostatnim czasie też jest większa.

finker | your financial team Nowy wpis
@Alex

Jak należy intepretować te wspominana zwiększoną rotacje? jeszcze z parę miesięcy temu o niej tu napisano i komentarze się urwały. Zastanawiam się czy będą tu może oferowane stanowiska dla osób bez doświadczenia? Jakiś czas temu pokazała mi się jedna oferta lecz wymaga się w tym przypadku min 3ech lat

finker | your financial team

Rotacja jest naturalnym aspektem funkcjonowania każdej organizacji. Nieustannie się rozwijamy i zatrudniamy nowych pracowników, co też przyczynia się do wzrostu rotacji. Nie zawsze podczas rozmów rekrutacyjnych jesteśmy w stanie zweryfikować, czy podjęcie danej współpracy będzie atrakcyjne dla obu stron. W naszym zespole pracuje wiele osób, które współpracują z nami od lat. Dokładamy wszelkich starań, aby budować stabilne zespoły, ale w przypadku nieustannie rosnącej organizacji nie zawsze jest to możliwe. Jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy również z osobami, które nie posiadają doświadczenia. Wszystko zależy jednak od naszej aktualnej sytuacji oraz potrzeb rekrutacyjnych.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Finker Sp. z o.o. Sp.k. na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Teraz z tego co widzę jest dostępna oferta dla młodszego księgowego ale chyba bezpośrednio. Czy możecie wskazać zarobki? kiedyś pisano o tym, że nie ma okresowych podwyżek co mnie zmartwiło

finker | your financial team

W związku z ciągłym rozwojem prowadzimy aktualnie rekrutacje do naszego zespołu księgowości. W naszych ogłoszeniach na stanowisko Młodszej/go Księgowej/go podajemy widełki wynagrodzeń - znajdują się one również w ogłoszeniu opublikowanym na GoWork. Ostateczne wynagrodzenie jest zawsze ustalane indywidualnie. Wiele zależy od dotychczasowego doświadczenia Kandydatów. Wraz z rozwojem, jesteśmy również otwarci na rozmowy o wzroście wynagrodzenia.

Nie polecam

Podejście firmy do rekrutacji bardzo nieprofesjonalne, rozmowa telefoniczna przebiegła normalnie i pod koniec poinformowali że oni to już znaleźli pracownika na to stanowisko i że jak chce to mogę kontynuować proces rekrutacyjny na poczet przyszłych rekrutacji. Ogólnie strata czasu. Warto o takiej sytuacji kandydata poinformować mailowo.

kandydatka
@Nie polecam

Miałam taką samą sytuację, strata czasu. Szukam pracy teraz a nie za kilka miesięcy. Dziwne podejście.

@Nie polecam

Szanowna Kandydatko, Szanowny Kandydacie, Przykro nam, że udział w naszym procesie rekrutacji postrzegasz jako stratę czasu. Dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco i uczciwie informować Kandydatów o tym, jak przedstawia się aktualny statut naszej rekrutacji. Rozumiemy, że chodzi tu o sytuację, w której zostałaś/eś zakwalifikowany do pierwszego etapu naszego procesu rekrutacji - rozmowy telefonicznej, której termin sama/sam wyznaczyłaś/eś i właśnie podczas tej rozmowy zostałaś/eś poinformowana/y o zaawansowanym etapie rozmów z inną/ym Kandydatką/em, z którym/ą zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę. Naturalnym jest, że nie jesteśmy w stanie zatrudnić wszystkich osób, jednak w związku z dynamicznym rozwojem bardzo chętnie rozmawiamy z Kandydatami, którzy w naszej ocenie mają potencjał, a właśnie taka sytuacja ma miejsce w przypadku zaproszenia na rozmowę telefoniczną. Sytuacja w rekrutacjach jest dość dynamiczna i nie zawsze zależna od nas. Czasem musimy podejmować sprawne decyzje z uwagi na okres wypowiedzenia Kandydatów na zaawansowanym etapie rozmów i nie zawsze jesteśmy w stanie wrócić do wszystkich pozostałych osób mailowo w tym samym czasie. Zdarza się, że podczas pierwszej rozmowy telefonicznej informujemy Kandydata/Kandydatkę o zakończeniu procesu, jednak zawsze wtedy pozostawiamy do decyzji, czy w takim razie udział w kolejnych etapach naszego procesu z myślą o potencjalnej współpracy jest w ogóle interesujący. Oczywiście ma to miejsce tylko wówczas, gdy zaproszenie na rozmowę telefoniczną zostało wysłane przed zakończeniem rekrutacji. Niemniej, dziękujemy za opinie i sugestię z mailową komunikacją. Rzeczywiście tak postępujemy w zdecydowanej większości sytuacji. Dodatkowo uważamy, że sprawne zakończenie rekrutacji jest potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i skuteczności. Życzymy wszystkiego dobrego! Zespół HR

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Kontroler Finansowy w firmie Finker Sp. z o.o. Sp.k.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

@Nie polecam

Dzień dobry Panie Bartłomieju, odnosząc się do Pana oceny rozumiemy Pana niezadowolenie z powodu nieotrzymania propozycji współpracy. Natomiast naturalną sytuacją w procesie rekrutacji jest to, że propozycję pracy możemy złożyć tylko jednej spośród wielu osób. W Pana przypadku wręcz zaproponowaliśmy Panu pozostanie w kontakcie na przyszłość co jest u nas równoznaczne z propozycją współpracy w przypadku utworzenia nowego stanowiska lub zewnętrznego projektu, do którego moglibyśmy Pana polecić - na co wyraził Pan zgodę w rozmowie telefonicznej. Współpraca z różnymi Klientami, na czym opiera się nasz profil działalności, wymaga elastyczności już na etapie procesu rekrutacji. Stanowisko, na które Pan aplikował dotyczy wakatu wewnętrznego, w naszym finkerowym zespole, jednak jest ściśle związane z pracą przy konkretnym projekcie/Kliencie, stąd też użyliśmy określenia “Klient”. Zdajemy sobie sprawę, że nasz proces rekrutacyjny jest czasochłonny i wieloetapowy, jednak robimy to z pełną świadomością, w celu dobrego dopasowania potrzeb Kandydatów do naszych możliwości oraz zaspokojenia naszych potrzeb względem danego stanowiska pracy i dopasowania do naszej kultury organizacyjnej. Zależy nam na długofalowej współpracy, dlatego jednym z etapów naszego procesu rekrutacji są kontakty referencyjne, o czym każdy Kandydat jest informowany i sam wskazuje osoby, z którymi możemy się skontaktować. Jeśli nie ma takiej możliwości lub Kandydat nie wyraża na to zgody, to nie postępujemy wbrew niczyjej woli. W Pana przypadku kontaktowaliśmy się wyłącznie z jednym wskazanym przez Pana współpracownikiem, co odbyło się za zgodą Pana oraz osoby, z którą rozmawialiśmy. Przykro nam, że postrzega Pan udział w naszym procesie rekrutacyjnym za stracony czas i uważamy, że dokładamy wszelkich starań, żeby nasz proces miał dużą wartość również dla naszych Kandydatów. Zespół finker

A

Zdecydowanie polecam. Duża elastyczność i fajne podejście do pracownika. Dobre relacje międzyludzkie, otwartość, szczerość, dyskusja. Można czuć, że faktycznie ma się wpływ na firmę.

@A

hej, jest szansa na rozwinięcie dla lepszego wyobrażenia? co konkretnie się robi, że można odczuć realny wpływ na firmę? jak konkretnie współpraca z ludźmi przebiega, że te relacje takie dobre wychodzą? Specyfika mnie po prostu interesuje

A
@Jolanta

Co konkretnie robisz to zależy od Twojego stanowiska. Generalnie chodzi o to, że nastawienie w firmie umożliwia wprowadzanie różnych zmian usprawniających pracę, testowanie nowych rozwiązań, kombinowanie w celu poprawy poszczególnych wyników. Jeśli chodzi o współpracę z ludźmi - przede wszystkim szacunek, dyskusja, słuchanie drugiej osoby. Niby oczywiste, a jednak w wielu firmach tego brakuje.

Justyna
@A

To prawda, tym bardziej dobrze, że tutaj tego nie brakuje. A jak z warunkami pracy? Z tym też wszystko ok? Można liczyć na umowę na stałe i na zarobki adekwatne do wykonywanych obowiązków?

J

Bardzo dobra atmosfera, partnerskie podejście do każdego. Miło jest być częścią zespołu Finker!

Ona

Część jakie są zarobki przewidziane na stanowiskach kadrowych?

Justyna
@Ona

Chodzi Ci o to ogłoszenie na specjalistę ds kadr i płac czy o jakies inne? Będziesz aplikować? Też się nad tym zastanawiam.

Czy są oferowane jakieś benefity? (ubezpieczenie, opieka medyczna, multisport, nauka języków, wczasy pod gruszą, paczki świąteczne) Czy pracownicy otrzymują premie okresowe i roczne? Czy można liczyć na realne cykliczne podwyżki? Jak pracodawca podchodzi do kwestii inflacji?

Odpowiedź

Nie są oferowane żadne świadczenia pozapłacowe. Brak okresowych podwyżek i premii. Firma z potencjałem i dobrą atmosferą, ale z czasem to może być zbyt mało analizując sytuację na rynku.

@Odpowiedź

No to chociaż jest tu nadzieja z tego co piszesz, najważniejsze żeby dobrze potencjał wykorzystać, a kasa się znajdzie. Z tymi świadczeniami to właśnie jest problem w tym, że aktualnie to ich niestety nie stać czy jaka jest inna bariera?

nick

Wprawdzie nie ma klasycznych benefitów - opieki medycznej, multisportu, ale z drugiej strony jest duża elastyczność co do trybu pracy. Nie ma cyklicznych premii, ale w miarę rozwoju są awanse i wzrost wynagrodzenia. Wystarczy być proaktywnym i rozmawiać o swoich potrzebach.

@nick

w miarę rozwoju? Generalnie to firma ma jakąś konkretną strategię na to wszystko? Bo jeśli zarobki faktycznie nie są zbyt zadowalające a ludzie wciąż się trzymają to raczej wierzą w ten cały rozwój. Na jakiś konkretny okres jest to zaplanowane? Dobrze wiedzieć kiedy śmiało można dołączyć. ;)

Czy w firmie Finker Sp. z o.o. Sp.k. są regularne szkolenia pracownicze?

finker | your financial team

Dzień dobry, mamy określony budżet szkoleniowy i każdy pracownik po okresie próbnym może z niego skorzystać. Mamy również wykupione dostępy do kilku platform szkoleniowych, z których każdy może dowolnie korzystać. Zapraszamy :) Zespół finker

Agnieszka
@finker | your financial team

Super :) i na ile takich szkoleń wystarcza ten określony budżet szkoleniowy ?

Dominika
@finker | your financial team

Dokładnie ile ten okres próbny tutaj trwa, aby te szkolenia były dostępne?

Czy pensja w Finker Sp. z o.o. Sp.k. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Specjalista ds. Kadr i Płac, ich ogłoszenie jest 28 listopada na Pracuj.pl.

finker | your financial team

Dzień dobry, pensja składa się u nas z podstawy i ewentualnej premii rocznej, niezależnie od stanowiska. Pozdrawiamy i zapraszamy :) Zespół finker

Karo

Ogłoszenie dotyczące Młodszego Specjalisty ds. Kadr i Płac dotyczy działu wewnętrznego czy zewnętrznego ?

@Karo

Dzień dobry, mamy jeden dział kadr i płac, który prowadzi kadry i płace finkera oraz naszych Klientów. I to właśnie do tego działu poszukujemy nowej osoby. W dziale są obecnie 2 osoby na stanowiskach Specjalistka i Młodsza Specjalistka. Pozdrawiamy i zapraszamy, Zespół finker

Zainteresowana
@finker | your financial team

Czy istnieje opcja w większości pracy zdalnej? (Nie mieszkam w Warszawie, tylko ok. 200km od niej)

@Zainteresowana

Dzień dobry, tak, istnieje możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej, jednak wdrożenie jest stacjonarne, w naszym biurze przy ul. Wilczej 71/2 w Warszawie. Okres wdrożenia jest zależny od doświadczenia, wiedzy i szybkości przyswajania informacji nowej osoby, ale zakładamy, że miesiąc to optymalna długość czasu. Pozdrawiamy, Zespół finker

Czy Finker Sp. z o.o. Sp.k. zapewnia kartę multisportu?

Nie, nie oferują multisportu, pytałam bezpośrednio w procesie. Z benefitów mają na pewno dofinansowania do szkoleń i okularów i dowolność w kwestii trybu pracy - elastyczne godziny, czy chcesz zdalnie czy na miejscu, czy hybrydowo.

Aneta

Jak jest z awansami/podwyżkami w Finkerze? Czy dobry pracownik jest w taki sposób doceniany przez pracodawcę w firmie? Czy może trzeba się w jakiś sposób wykazać i spełnić określone kryteria?

@Aneta

Jeśli ktoś wykazuje inicjatywę i chce się rozwijać to tak, jest w ten sposób doceniany, choć to też zależy od tego jak układa się praca i role w danym zespole. W działach księgowych jest określona ścieżka od Asystenta do Głównego Księgowego. :) Pozdrawiam

Angelika

A gdzie mogę wysłać cv?

@Angelika

Pani Angeliko, zachęcamy do aplikowania poprzez naszą stronę internetową - aplikację spontaniczną lub wysłanie CV mailem na adres: biuro@finker.pl. W przypadku takiego aplikowania, prosimy o dodanie kilku zdań od siebie - na jakie stanowisko Pani aplikuje oraz dlaczego chce Pani z nami współpracować. Pozdrawiamy, finker | your financial team

Czy jest możliwość pracy w Finker Sp. z o.o. Sp.k. na część etatu?

finker | your financial team

Dzień dobry, to zależy od stanowiska i bieżących potrzeb. Jednak jesteśmy generalnie otwarci na różne rozwiązania, zatem zachęcamy do aplikowania.

Kamil

Jest dużo minusów pracy tam?

@Kamil

Dzień dobry, to raczej kwestia indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Dla jednych coś będzie minusem, dla innych korzyścią. Zachęcamy do aplikowania :) Wszystkiego dobrego!

Zostaw merytoryczną opinię o Finker Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Finker Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Finker Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Finker Sp. z o.o. Sp.k.?

Finker Sp. z o.o. Sp.k.
  • Jana I Jędrzeja Śniadeckich 20 lok. 6