Leaseplan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.

Leaseplan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.
3 13

Opinie o Leaseplan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Opinie pracowników dotyczące warunków zatrudnienia w LeasePlan Fleet Management Polska Sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

lejla

bardzo ciekawa firma która jako pierwsza w Polsce otworzyła salon aut po leasingowych.Świetny pomysł szczególnie że te same samochody oni wcześniej wynajmowali. Nie sprzedają więc kota w worku. Praca u nich mogłaby być bardzo ciekawa. Niestety nie spotkałam nigdzie ich ofert pracy

Jak oceniasz firmę LeasePlan Fleet Management Polska Sp. z o.o.? Twój komentarz ma znaczenie.

Zostaw opinię o Leaseplan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leaseplan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.