LeasePlan Fleet Management Polska Sp. z o.o.

Opinie o LeasePlan Fleet Management Polska Sp. z o.o.

lejla

bardzo ciekawa firma która jako pierwsza w Polsce otworzyła salon aut po leasingowych.Świetny pomysł szczególnie że te same samochody oni wcześniej wynajmowali. Nie sprzedają więc kota w worku. Praca u nich mogłaby być bardzo ciekawa. Niestety nie spotkałam nigdzie ich ofert pracy

Jak oceniasz firmę LeasePlan Fleet Management Polska Sp. z o.o.? Twój komentarz ma znaczenie.

Zostaw opinię o LeasePlan Fleet Management Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LeasePlan Fleet Management Polska Sp. z o.o.