Leaseplan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.

Leaseplan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.

Opinie o Leaseplan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.

Z doświadczeniem

Praca w tej firmie zdecydowanie wymaga chęci do pracy I chęci do nauki nowych rzeczy. Jest to korporacja , wiec negatywne opinie mowiace o Tym, ze jest tu duzo procedur I zasad, są jak zakladam od osob, ktore nigdy w korporacji nie pracowaly I widocznie do takiej pracy sie nie nadają. We wczesniejszych opiniach pojawilo sie stwierdzenie "mobing" .. zachecam osobe, ktora wydala takowa opinie, aby sprawdzila w słowniku znaczenie tego słowa.. fakt, w ostatnim czasie rotacja pracownikow byla duza, poniewaz ludzie nie potrafia sie odpowodnio zaanagzowac w prace I wykazac choćby minimum zaangazowania w prace I chęci rozwoju. Praca w tej firmie z calą pewnoscia nie jest rekomendowana dla osob, ktore od pracodawcy wymagają dobrej pensji za tzw. "Ślizganie sie ". Reasumujac nie polecam pracy w tej firmie osobom, ktore nie mają presji na rozwijanie sie, nie chcą uczyć sie nowych rzeczy, chcą zarabiac krocie za obijanie sie I picie kawy, nie chcą pracować w firmie, ktora ma usystemowane procedury I zasady. Generalnie polecam prace tylko ambitnym ;) pozostali lepiej aby nawet nie aspirowali ;) z pozdrowieniami.

adaś
@Z doświadczeniem 22.09.2018 10:24

Cudna korpomowa. Wymagają chęci pracy i zaangażowania w prace i nauki nowych rzeczy. Tylko w atmosferze kumoterstwa i bez szkoleń. Ambitni się sami nauczą nie? najlepiej po godzinach he he he Komentarz odnośnie mobbingu i 'ślizgania się' raczej przemilczę. To pointa tego komentarza. Takiego typu ludzie tam pracują właśnie. Każdy kto ma trochę doświadczenia i jest oblatany na rynku pracy poczuje czym pachnie ten ściek. Istnieją lepsze miejsca pracy. Gdzie pracowników się szanuje i wychodzi z założenia, że pracownik szczęśliwy jest wydajny i nie trzeba bata nad nim. To jest słabe miejsce pracy i tyle.

Ada

Przeciętne miejsce pracy. na minus dużo korpo prania mózgu i durnych procedur. Dobre miejsce na start. Doświadczonym nie polecam.

lejla

bardzo ciekawa firma która jako pierwsza w Polsce otworzyła salon aut po leasingowych.Świetny pomysł szczególnie że te same samochody oni wcześniej wynajmowali. Nie sprzedają więc kota w worku. Praca u nich mogłaby być bardzo ciekawa. Niestety nie spotkałam nigdzie ich ofert pracy

Nick
@lejla 24.04.2016 23:19

I dobrze ze nie spotkałaś ;) Ja tam pracowałam ponad pół roku, a potem kilka miesięcy dochodziłam do siebie psychicznie..:/ to najgorsze moje doświadczenie zawodowe.. mobbing, presja, rzeczy do wykonania zupełnie nie przydatne, zadania nie mieszczące się w czasie, kumoterstwo, donoszenie i podkopywanie się na wzajem.. ciagle rotacje i zmiany kadrowe, brak zasad moralnych . Długo wspomnienia o tym miejscu przywoływały u mnie ból brzucha.. naszczescie trochę czasu już minęło..

mike
@lejla 24.04.2016 23:19

Ja dostałem się do firmy poprzez agencje zewnętrzną która szuka dla nich pracowników - agencja devire .

Opinie pracowników dotyczące warunków zatrudnienia w LeasePlan Fleet Management Polska Sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Jak oceniasz firmę LeasePlan Fleet Management Polska Sp. z o.o.? Twój komentarz ma znaczenie.

Zostaw opinię o Leaseplan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leaseplan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.