Opinie o Sunset Suits w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sunset Suits. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sunset Suits o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunset Suits w Warszawa

o nie kochani salon w Legnicy jest reaktywowany jako Sunset (usunięte przez administratora) masakra x czasu w Sunsecie pokiełbasiło kobiecie w głowie...

Kima

hej ludzie!widze ze co raz mniej ludzi tu zaglada..ja pracowalam 3miesiace w SS..na 1 wyplate czekałam prawie 3 miesiace..zlozylam wypowiedzenie w trybie natychmiastowym poparte artykulami prawnymi..nie chcieli wyplacic kasy..zaczelam dzwonic i zadawac im trudne pytania..wynagrodzenie za 3 miesiace pracy zaplacili..ale juz minal rok czasu jak czekam na odszkodowanie..

Ona

chyba nikt nie pojdzie do pracy w Legnicy bo salon juz z dobre pol roku jest nieczynny...

Ludziska kochani tylko niech wam sie nie zamarzy do Sunseta w Legnicy iść do pracy..... no chyba że kochacie być szmaceni za pieniądze których nie macie na czas, nawet jak zrobicie 100% planu musicie się kajać aby wam zapłacono pieniądze :( i mimo wszystko ich nie dostaniecie po parotygodniowej zwłoce z płatnością!!!pomówienia spiski, intrygi krzyki na salonie a wt staniecie się cichymi myszkami zagonionymi w kąt :( radze się zastanowić!!! minimum 10 razy

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sunset Suits? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
była

normalnie niechce mi się wierzyć, że SUNSET tak poszedł na dno. Wspominam miłe chwile pracując tam. Gdyby płacili godnie i na czas to firma byłaby super bo fajnie się tam pracowało. ateraz prawie nikt tam nie został, masakra. Stronki już chyba też nikt nie dogląda bo jeszcze kolekcja jesień/zima a tu już się lato kończy a niebyło nic na wiosne /lato pewnie nic nowego na zimę też nie bedzie. Naprawdę szkoda tej firmy, a tak było miło parę lat temu.... pozdrowionka dla wszystkich byłych i tych którzy jeszcze są.

była SS

Proszę o pomoc gdzie są jeszcze salony SS bez ALZY pozdrawiam i dziekuję

JEŻELI KTOŚ Z WARSZAWY CHCE PRACOWAĆ W SALONIE LAVARD (odzież męska) TO PROSZĘ O KONTAKT. W LAVARDZIE MILE NAS WIDZĄ (nas - byłe pracownice SS) jesteśmy perfekcyjnie wyszkolone! Prosze o cv na (usunięte przez administratora) - wypłata na czas - gwarantuję własną głową :)

czy ktoś wie co z salonem w gorzowie, czy planują go jeszcze otworzyć?

aż się wierzyć nie chce... zawsze dobrze Wam szło :( najlepsze salony pozamykane, czyli Sunset idzie na dno...

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,9826875,Firma_Sunset_Suit_w_finansowych_opalach.html http://www.biztok.pl/Sunset-Suits-na-krawedzi-bankructwa-a1420 http://www.pb.pl/2/a/2011/06/21/Sunset_Suits_dogorywa i tyle w temacie:(

Sunset w Gorzowie już zamknięty...

niestety sa jeszcze pralnie 5asec gdzie tez robisz za darmo i jesteś ponizany przez klienta i zarzadz. płakać ludzie zastanawiałam sie nad sanset ale drugi raz tego koszmaru nie mam zamiaru przechodzić

ss

w zadnyn FACTORY nie ma SS od stycznia POZDRAWIAM była SS

czy sunset suits jeszcze istnieje w Factory Warszawa Ursus? jak tak to jak przedstawia sie tm sytuacja?

matka polka - 2011-02-17 10:29:15 Też chciałam zgłosić się do Plazy ,ale po przeczytaniu forum zmieniłam zdanie.Pracowałam w SS przez 5lat ,w latach 90tych i zapomniałam ,że z wypłatami zawsze były problemy.W Plazie w tej chwili kierowniczka jest na urlopie , a Pani ekspedientka nie zachęca do kupna czegokolwiek.Towar zszedł na psy w porównaniu z tym ,co było kiedyś. Pozdrawiam Ci,którzy tak strasznie opluwają SS -zwolnijcie się Zgadzam się, że z wypłatami zawsze były problemy, ale ostatnio co oni robili w firmie to masakra. Trzeba się prosić o każdy swój "grosz" zarobiony jeszcze z wielką łaską wypłacali. Cóż się dziwić że towar zszedł na psy jak teraz szyją chińczyki sama osobiście widziałam jak przysłali nowy uszyty wzór odwzorowany od naszego MASAKRA i jak ma schodzić towar? Kiedyś jak szyto w Krzyżanowie to był towar godny polecenia chociaż tkaniny nie były zbyt ciekawe.Zostało już niewiele osób....

moni

Hej, czy ktos wie kiedy SUNSET ma ogłosić upadłość?

Witam wszystkich, Jestem była pracownicą SS i zgadzam się ze wszystkimi opiniami innych osób.Rozwiązałam umowę o pracę w styczniu 2009 i do tej pory ciagną się za mną nieuzasadnione noty.Jestem u skraju wytrzymałości i zaczynam proces sądowy z tą firmą....jak u Was toczą się sprawy:(

r

Zgadzam się w 10000% z ostatnim postem !!! Też pracowałam w tej firmie bardzo długi czas... wkurzało mnie że każdy narzeka i biadoli ale odezwać się nie potrafi i nie walczy o swoje! Ja powalczyłam, nie pozwoliłam siebie oszukiwać, mówiłam co myślę i w końcu odeszłam!!!!! Ale ta firma egzystuję dzięki właśnie takim owieczką które wszystkiego się boją i na wszystko się zgadzają! Nawet nie potraficie wywalczyć PITów, tylko przyjmujecie hasło że się robią, tak jak akceptujecie miesięczne opóźnienia w wypłatach. Śmieszy mnie fakt, że się ludzie między sobą licytują, czy nowa ekipa jest dobra czy kiepska, nie oszukujmy się na salonach zostały osoby albo beznadziejnie beznadziejne, ale te które nie mają wyboru bo innej pracy nie dostaną!!!! Sami pozwalacie na poniżanie siebie !

To jest brak szacunku do samego siebie i dla innych ,pracując w tej pseudo firmie!Narzekacie a godzicie sie na opużnienia ,lekceważenie ze strony właścicieli!Ludzie czy wy tego nie widzicie siedzicie w firmie ,gdzie robią z Wami to co chcą!Jak słysze te brednie że już sie przywiązałyście do tej firmy to mnie szlak trafia!Przez takie osoby jak Wy pracodawcy myślą że mogą z nami robić to co chcą, bo skoro siedzą to im dobrze! Wydaję mi sie że w tej firmie zostają ofiary losu!To głupota,po co się żalić skoro Wy się na to godzicię!! Kierownicy to bzdura ,a chodzą jak pawie!Szanująca sie osoba nie pozwoli na taki wyzysk!!!!!!!!!!

Pracownicy którzy nie otrzymali do tej pory pitu ! Pit można rozliczyć na podstawie ERMUA , Dla osób nie posiadających na podstawie umowy podpisanej z firmą.Do składanego pitu należy dopiać informację że firma ta i ta nip,regon itp. do dnia tego nie przysłała pitu!Potem się robi korekte!!!!!!!!!!!11

Zostaw merytoryczną opinię o Sunset Suits - Warszawa

• Jak się pracuje w Sunset Suits?

Zobacz opinie na temat firmy Sunset Suits tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunset Suits?

Sunset Suits