Opinie o BLACK RED WHITE w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BLACK RED WHITE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BLACK RED WHITE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BLACK RED WHITE w Bielany Wrocławskie

Romek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Kupilem sofe ,, kupido , do tego fotel i podnuzek w sumie ponad 10 000 zl wszystko z gotowke , minelo okolo roku .Ogladajac w tv cykliczny program rozrywkowy zauwazylem ze prezenterka prowadzaca program siedzi na takiej samej sofie Od razu zauwazylem roznice ! W mojej brakowalo poduszek pod siedzisko ! Dzwonie do brw z reklamacja i pytaniem co z tym zrobia ? Odpowiedz dostalem ze okres gwarancji minal i jak chce to moge kupic nowe na zamowienie .Ciekawe co sie dzieje z moimi ktore kupilem w komplecie do mojej sofy ? Postanowilem zamowic u tapicera , wyszlo taniej ! No jak na taka firme ktora reklamuje sie co pare minut w tv to to dosc plytkie Poczytalem opinie no i jakos nie zauwazylem pozytywnych No tak to jest z tymi firmami z zachodu duzy krzyk a wielkie (usunięte przez administratora)

Jabol Nowy wpis

Zostałem z żoną tragicznie potraktowany w dniu dzisiejszym chcąc kuoic naroznik za 6 tysięcy. Pani sprzedająca skandalicznie się zachowywała

Czy w BLACK RED WHITE jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

zawiedziony klient Nowy wpis

Uwaga na salon we Wrocławiu na Czekoladowej. 2 miesiące temu wzięli pieniądze, meble miały być za 5 dni. Do tej pory ani mebli, ani pieniędzy ani ....cisza..... uwaga na ten salon...zgłoszone do UOKiK...czekamy zobaczymy

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w BLACK RED WHITE spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik ochrony - budowa, Magnice, 24/48
Bielany Wrocławskie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy mechanik pojazdów użytkowych i naczep
Bielany Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MIG MAG - ŚWIETNA OFERTA PRACY! (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Klient

(usunięte przez administratora) nie salon itd itd. Miesiąc czekania na meble. Po miesiącu przyjechały. Obite i nie kompletne. Brak instrukcji i paczki ze śrubami kółkami itp. czas oczekiwania na dosłanie brakujących śrub 2 tygodnie! (usunięte przez administratora) i nie kompetentni!! BRW najgorsza sieć salonów jakie są na tej ziemi

Katarzyna
@Klient

A była jakakolwiek styczność z pracownikiem czy coś? Bo tu to chyba opinie o firmie jako miejscu pracy powinny się pojawiać. :(

Pracownik Magazynu

Praca tragiczna tylko dla koni w ogłoszeniu napisane składanie mebli a w rzeczywistości składujesz meble w ich magazynie i tachasz sofy ( całe )łóżka szafy (w częściach ) Jestem dość chudy waże z 50 kg i tachanie sof nie iest moją mocną stroną liczyłem że przyda sie moja zwinnosć w skladaniu mebli a wyszło jak zawsze wrzucili mnie na jakiś magazyn i (usunięte przez administratora) w ogłoszeniu kusza 25 zł ale gdy idziesz podpisać umowe okazuje się że to kwota dla uczących się jedno wielkie kłamstwo

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie BLACK RED WHITE? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

To dopiero za 9 miesięcy ale warto zadbać o swoje interesy już teraz:)

Alda

Stanowczo odradzam zakupy w Black Red White. Na meble czekałam 3 miesiące po czym okazało się ze 1/3 części zamówionych mebli brakuje. Część zapodziała się w magazynie inne nie dotarły od producenta. Od 17 lutego czekam na front do szafki zlewozmywakowej . Na moją kolejną interwencję łaskawie panienka powiedziała mi że może otrzymam 14 kwietnia 2021 roku brakujący element. Mało tego pracownicy nawet nie starają się pomóc a winę za brakujące części cedowali na mnie, twierdząc ze to ja zagubiłam brakujące elementy w domyśle ukradłam . A to że z ich winy klient ponosi straty (dodatkowe opłaty za montaż mebli) no cóż to nie ich problem . Oni wcisnęli klientowi bubel i są zadowoleni. W ofercie katalogowej podają że fronty mebli są z litego drewna i na to się nabrałam, przy montażu okazało się że to nie lite drewno tylko jakaś badziew, brzegi szafek były niedoklejone na moją interwencję usłyszałam że mogę sobie kupić w Castoramie okleinę i sama okleić albo czekać w ramach reklamacji 8 tygodni.

nat

Porażka! Meble zamówione kilka tygodni temu do dziś nie ma dostawy.... Zwodzą co tydzień i nie dotrzymują umowy. Nigdy juz tam nic nie zamówię

Izabela

Na jakie obecnie stanowisko można aplikować do BLACK RED WHITE? Napiszcie jakie polecacie konkretnie i jakie macie z nim doświadczenia jako pracownicy. Czy jesteście zadowoleni z warunków zatrudnienia?

Klientka

Nie polecam mebli mimo tego że zostałam poinformowana o uszkodzonych meblach....to już jest duży problem... to jeszcze brakowało części śrobek masakra kasa wydana meble niekompletne i uszkodzone czekam na nowe części mam nadzieję że kompletne

Radek

Jakie są główne obowiązki sprzedawcy?

@Radek

Ziomek nie wiem do dzisiaj. Pracuję już kilka lat ale zawsze dostaje opr za co innego i mówią wtedy, że to mój główny obowiązek. A to że szuflada odbija, a to że meble nie zamontowane, a to że sofa źle zapakowana, a to że boks nie pomalowany, a to że chwasty rosną na kostce przed salonem, a to że zimą sól nie wyspana, a to że w kiblu cieknie kran, a to że mam 8 zgód marketingowych a nie 12, a to że nie obsługuje klienta w głębi salonu, a to że zostawiam pusty pok. No wszystko jest ważne!

Dariusz

Czy są jakieś specjalne wymagania na stanowisko doradcy klienta czy uczą na miejscu specyfiki pracy?

BYLY KLIENT

WITAM ODRADZAM WSZYSTKIM SKLEP BLACK RED WHITE NA BIELANACH WROCŁAWSKICH. POZIOM OBSŁUGI PAŃ W TYM SKLEPIE JEST MNIEJSZY NIZ 0. PANIE SĄ BARDZO NIEKOMPETENTNE I PRACUJĄ TAM CHYBA ZA KARĘ. WSZYSTKIM ODRAZAM TEN SKLEP BO TO SZKODA CZASU NA COŚ CO W OGÓLE NIE MA POJĘCIA O OBSŁUDZE, ZE JUZ NIE WSPOMNE, ZE O MEBLACH NIC NIE WIEDZĄ. POZDRAWIAM. BYŁY KLIENT.

Keshi
@BYLY KLIENT

Przy zarobkach na poziomie najniższej krajowej też bym miała wywalone na klientów.

Krystian

@Nick a dla studentów również jest to umowa o prace ?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie BLACK RED WHITE?

Umowa o pracę. Podobnie jak w większości firm w kraju.

K.

Kierowniczka podczas rozmowy miła. Niestety, kompletny brak odpowiedzi zwrotnej. Nawet takiej, że dziękują, o jakimś wiekszym feedbacku już nie mówiąc.

Zuzanna
@K.

A dowiedziałeś się z tej rozmowy czegoś o warunkach zatrudnienia w BLACK RED WHITE? Zastanawia mnie też jedno, skoro w rekrutacji zewnętrznej szukają kierowników salonów to czy nie ma tam możliwości awansowania w strukturach firmy ze sprzedawcy? Rozmawiałeś może z nimi na ten temat? Czekam na info i dzięki.

Margot1 979

Totalnie Odradzam! Zamówienia nie można zmodyfikować w żadnym stopniu. Montażyści nie przyjeżdżają w ustalonych godzinach. Transport nie kontaktuje się zgodnie z umową. Zakup w tym sklepie to całkowita porażka. Kierowniczka arogancka. Szkoda słów.

jagienka11
@Margot1 979

Pracowałam tam , i jeżeli myslimy o tej samej kierowniczce to się zgadzam

jagienka11

wolałabym sie nie wypowiadać bo nic dobrego nie napiszę

Zostaw merytoryczną opinię o BLACK RED WHITE - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w BLACK RED WHITE?

Zobacz opinie na temat firmy BLACK RED WHITE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLACK RED WHITE?

BLACK RED WHITE