Opinie o Cargill Polska w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cargill Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cargill Polska o rekrutacji.

Branże: Wytwarzanie skrobi i wyrobów skrobiowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cargill Polska w Bielany Wrocławskie

oper

Dobra firma, bo zarobić można dużo, jak weźmiesz z dwie nocki więcej to lepij nie trzeba. Szwagier w biurze pracuje i specjalista z niego, że ho ho ale jak kasę porównujemy to nie ma szans. Czasami trzeba się sprężać ale jak wypłata przychodzi to się zapomina. Dają jeszcze opieke zdrowotną i dużo dofatków. Co roku porządne podwyżki. Starzy operatorzy zarabiają jak dyrektorzy w innych firmach. warto awansować.

Darek
@Beata

(usunięte przez administratora) Wiadomo żeby zarobić jako fizyczny musisz chodzić na nadgodziny albo przyjmij się do biura.

Ocenicie tryb pracy operatorów? jest wystawiona oferta w której napisano ze to praca po 12 godzin przez 15 dni w miesiącu. Po pierwsze jak wyglądają podstawa oraz dodatek zmianowy? i czy nadgodziny są nieograniczone?

Las Kandidatas Nowy wpis

Hej, czy ktoś się orientuje jak się pracuje w dziale trade compliance, jakie widełki na analityka excellence i czym się różnią te oferty na zwykłego i trade compliance analyst II w praktyce? Obecnie kończę studia podyplomowe z tego obszaru, chciałabym złapać trochę doświadczenia w tym obszarze, ale nie chcę też nagle obudzić się z pensją sporo mniejszą od obecnej :) Trochę martwi mnie też, że oferty do trade compliance pojawiają się co chwilę - taka rotacja?

To tu w biurze nadgodzin nie ma? przynajmniej taka sugestia mi się pokazała. A mógłby mi ktoś napisać o pracy na stanowisku Master Data Specialist? W ofercie jest napisane ze 60% to tryb zdalny a 40% spędza się w biurze. czy są ścisłe godziny ustalone? I czy możecie ocenić współpracę? Myślę nad aplikacją

Lola

W biurze elastyczne godziny pracy, ja mam 3 dni HO i 2 w biurze. Pyszne obiady za małe pieniądze do zjedzenia w kuchni przyzakładowej. Atmosfera bardzo dobra, dużo pomocnych ludzi. Amerykaskie zasady i podejście do pracy

Ona Nowy wpis
@Lola

Jak tak przeglądałam oferty to na te posiłki chyba są jakieś bony żywieniowe? Ile w zasadzie mogą wynieść? Zastanawiam się ile trzeba mimo wszystko dopłacić

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Cargill Polska odbywa się w siedzibie firmy?

oper

drogi kolego. pewnie razem pracujemy ty na innej zmianie a ja na innej. szkoda, że tak mówisz i się z tym musisz ukrywać. u nas na zmianie wszyscy są zadowoleni ale wykorzystują wszystkie okazje żeby zyskać najwięcej. Przecież wiesz ,że niektórzy z nas na czysto zarabiają po 10tys. ma rèkę. pytam czy to jest źle?. nawet warto wziąć nocki dodatkowe i się zarabia. radzę ci skończ tam mówić i zajmij się pracą. może ty zamiast być robolem zostaniesz kiedyś dyrektorem. pozdrawiam cię serdecznie

@oper

Ile zarabia młodszy operator?

pik_pak
@oper

super_firma_potrafią docnienić_patrzysz na kwitek na końsu miesiąca spodziewasz się 7 tys a tu 8400 w przelewie. Popracowałes dwie nocki wiecej i fajnie. Starsi operatorzy już rozbeswieni, mało im a tak naprawdę to nas wysyłają do ciężkich robót. Bezpieczeństwo na wysokim poziomie. Trzeba tylko na dyra uważąć bo wymagający ale ok. Uważam, że bardzo dobrze płacą, podwyżki super.. Warto ty pracować.

Beata
@pik_pak

No to fajnie, a ile godzin za miesiąc Ci wyszło z tymi nockami, że taka fajna kwota wyszła?

Darek
@Beata

I co, na temacie dojazdów się zakończyło? Na stornie obecnie moja uwagę zwróciło to, że nie ma jak na razie żadnej oferty na stanowisko specjalistyczne lub produkcyjne. Jedyne co to znalazła się opcja na staż w zakresie zarzadzania łańcuchem dostaw. Czy ktoś może ma już go za sobą i mógłby polecić? Program zazwyczaj jest niezmienny?

Besti

Czy firma organizuje jakieś dojazdy dla pracowników?

Jojek

Jutro mam rozmowe kwalifikacyjna na operatora ds procesow technologicznych Czy wartu probowac? na jaka stawke moge liczyc na start? czy sa mozliwosci rozwoju? czy firma posiada autobus pracowniczy?

Agnieszka
@Jojek

Hej i jak poszła rozmowa? Udało się dostać pracę? Dowiedziałaś się coś więcej o warunkach pracy, stawka, umowa? :)

Pracujemy

Oddział na Bielanach to nieśmieszny żart, osoby na wyższych stanowiskach to zwykłe dupolizy ojca dyrektora. Mobbing w firmie jest na porządku dziennym. Zrzucanie odpowiedzialności i donoszenie na współpracowników również. Wieczne mówienie o cięciu kosztów i szukaniu kozłów ofiarnych do zwolnienia. Stawki nie są konkurencyjne dla nowych pracowników. Atmosfera wiecznego poganiania i stresu. Praca nie ma też perspektyw, spodziewaj się robienia tego samego przez naście lat ponieważ większość osób na stanowiskach jest tam od zawsze mimo braku kompetencji. Nie polecam sam jestem na etapie zmiany tej beznadziejnej pracy

Irena
@Pracujemy

Ale jak ktoś nie jest wymagający i lubi wiedzieć co robić, czyli najlepiej ciągle to samo, to można tam jakoś znieść tę atmosferę oraz czy da się samemu za taki zarobek utrzymać? Czy mogłoby być ciężko?

Mk24
@Pracujemy

Tak jest to jest szczera prawda

Czy nowo zatrudnione osoby w Cargill Polska otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

zenada

Oczywiście, że nie.. umowa na podstawie umowy z agencja pracy

Edyta
@zenada

umowa terminowa czy na czas nieokreslony ?

zenada
@Edyta

Terminowa

Dominika
@zenada

Terminy to różnie wychodzą, że w szczegóły się nie wdajecie?

Joanna

Czy firma przyjmuje kobiety na operatorow, które mają doświadczeni na tym stanowisku?

Pytanie PH

Witam, jak wygląda praca przedstawicieli handlowych? Jest do razu wymagana duża wiedza, czy można ją nabyć w firmie. Jaka jest rotacja na tego typu stanowiskach, atmosfera, narzędzia pracy itp

S
@Pytanie PH

Cześć, Praca jest bardzo przyjemna . Dużo życzliwych osób ( w sumie wszystkie) , dużo pomocy, kolezenstwa.Firma A raczej dział sprzedaży szkoli pracownika i daje zestaw niezbędnych narzędzi do pracy . Rotacja jest bardzo mała co dobrze świadczy o klimacie panującym wewnątrz . Osobiście pracuję w dziale Bydlecym i jest to najlepszy dział oraz najlepsza atmosfera pracy w jakiej kiedykolwiek przdazyyłomi się pracować. Super szef działu, super kierownicy i mega super koledzy oraz koleżanki. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to nie mam nic do zarzucenia. Zachęcam do aplikacji , może się uda . Pozdrawiam

Kozina
@S

Słyszałem, że połowa ekipy z szefem odeszła..... Coś chyba jest na rzeczy . Pseudo dyrektorzy , którzy potrafią zarządzać masą upadłościową powinni też się zastanowić czy nie warto kontynuować kariery poza strukturami .....

Zenek

Ale laurka...

Ktos
@S

Mobbing w bialy dzień, biuro warszawa

Elżbieta
@Ktos

O matko jak to? Opowiesz coś więcej? Może jakaś konkretna sytuacja której byłeś świadkiem?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Cargill Polska?

Między pracownikami w działach atmosfera jest dobra. Niestety klimat ogólny w firmie jest bardzo zły. Pod przykrywką kryzysu zrezygnowano z wszystkich form integracji. Nie odbywają się imprezy rodzinne czy działowe. Dyrektor wiecznie wieści kryzys i tylko tnie. Ludzie się zwalniają a chętnych za tak małą stawkę brak.

On_
@Marcin

Mam nadzieję że wszystkie tego typu placówki padną :) POLSKA SIĘ COFA MENTALNIE właśnie przez takie pseudo korporacje zagraniczne. Typowy (usunięte przez administratora) dla Polaczków którzy myślą że są kimś a tu czytaj zwykłe Beduiny pracujące za grosze dla inwestora z zagranicy ( ale kozaki nie ma co) można równać to z: wyzysk, brak empatii, brak szacunku dla człowieka, ustawki, kolesiostwo, praca załatwiana po rodzinie ( dla totalnie niekompetentnych osób, które nawet nie wiedzą ile to jest 2+2= ... ? ). Więc z czym do ludzi...

Ktos

Firmę tworzą ludzie. Jak trafisz na (usunięte przez administratora) którym będą przeszkadzali pracowici i lepsi to będą cię niszczyć do momentu aż rzucisz papierami. Zwykle korposzczury. Firma daje dobre warunki pracy

Nieznajomy z Bielan Wrocławski

Hej Jakie zarobki na stanowiskach technicznych, inżynierskich, w utrzymaniu ruchu , ktoś wie i powie? Pozdro

@Nieznajomy z Bielan Wrocławski

Bardzo konkurencyjne. Warto rozpocząć tu karierę bo można się dużo nauczyć. Płace są dużo wyższe niż w innych firmach. Bardzo dobre uposażenie i wysokie podwyżki. Najważniejsze, że od 8:00 do 16:00 i nie bierzesz pracy do domu. Firma dobrze płaci i nie napracujesz się tu.

@Marcin

Ile zarabia młodszy operator?

sławek-dom

Dobra firma, robota extra płatna, można sobie robić nadgodziny. I na końcu tłusty przelew na konto wpada. Wszyscy na zmianie zadowoleni tylko czasami dla przyzwoitości gadają, że się nie opłaca aby dali jeszcze więcej ale dla mnie to extra. Nie zamiennie tej roboty bo bym był frajerem. Idź i dostań lepszą robotę gdzieś obok. NIE MA SZANS. i już.

oszukany
@sławek-dom

bo masz wujka dyrektora. mi przez 4 lata zabierano mi urlopy i nadgzodziny. brak przerwy w pracy, brak nadgodzin nocnych. praca na 2 lub 3 stanowiskach za ta sama place. ciagle zastraszanie przez chorego dyrektora, romans z kierowniczka przez dyrektora, skreslanie nadgodzin dlugopisem, praca w kurzu. zasypywanie dodtkow rakotworczych bez masek i tak moge do jutra zydowskie zlodzieje. synku dyrektora. OBOZY PRACY.

sławek-dom
@oszukany

panie (usunięte przez administratora) to chyba o innej firmie pan tutaj piszesz. U nas na bielanach tak nie ma. Dyrektor jest wymagający ale przyjazny. Wszystkie rozliczenia są wporządku i nic nikt nikomu nie zabiera. Żadnych szkodliwych dodatków nie sypiemy. Cosik mi się zdaje, że ty to leser jesteś i chyba sam.przez siebie jesteś (usunięte przez administratora) Jakbyŝ porobił w wabko to byś docenił dopiero prace tutaj. Dobrą kasę bierzesz to siedz cicho i nie marudź...no i tyle

@sławek-dom

A ile u zarabia młodszy operator?

Poszukujacy

Jaka jest aktualnie atmosfera na produkcji na Bielanach Wrocławskich?

kierowca

miałem przyjechać o 5 rano a wyjeżdzam załadowany o 17 wiec co się dzieje wszyszczy mają kierowców gdzieś bo oni kończą prace a kierowca ma cały dzień stać

pim
@kierowca

czasami trzeba poczekać, nie denerwować się, kierowca musi być wyrozumiały, szczególnie TIRA - po co te nerwy ??? klient i tak ma racje. no i już

Czy w Cargill Polska wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

ff

W biurze w Warszawie nie.

M

Nie polecam pracy w dziale pseudomarketingu tej firmy. Nikt normalny tam dłużej nie wytrzyma. Praca jest zupełnie nierozwojowa a nawet można się cofnąć zbyt długo przebywając z tamtejszym betonem. Moje sugestie dla Cargill Polska: Zastanowić się nad tym kto i w jaki sposób gospodaruje pieniędzmi firmy, jej wizerunkiem. Zatrudnić wreszcie kogoś kompetentnego w dziale marketingu zamiast zestawu byłych recepcjonistek.

@M

Dość zdecydowane masz zdanie o pracy w tym miejscu. Mógłbyś napisać, czym dokładniej jest ono spowodowane? Jak sam piszesz, pracowałeś w dziale marketingu w Cargill Polska - długo finalnie byłeś związany z tym pracodawcą?

Zdzichu
@M

Cały marketing w centrali to piękny przykład czystego nepotyzmu. Dawno temu I zatrudniła Z na recepcji, potem Z przeszła do marketingu, następnie pojawiła się tam O córka I. Po wielu roszadach zostały same Z i O, stwierdziły że nikt się lepiej nie nadaje do nich do działu, jak tylko M z recepcji, więc przygarnęły sobie ją. Naprawdę myślisz, że ktoś kompetentny by tam z nimi wytrzymał? Od tylu lat ludzie się zastanawiają, co one tam właściwie robią. Wiecznie zajęte, na nic nie mają czasu, a efektów jakoś nie widać. Przez ten dział przewija się stado ludzi, ale jakoś tak wszyscy szybko znikają, ciekawe dlaczego? Patrz na O ciągłe fochy, humorki, spychologia stosowana - tak się karierę robi, a nie jakieś rozwojowe rzeczy.

bgf
@Zdzichu

O proszę to nie wiedziałam że w marketingu takie cuda się dzieją ;-) ale , że córka Pani I , taka nieporadna? > wow>

Qw
@bgf

Cuda się nie dzieją, tam jest po prostu totalna stagnacja. A córcia wcale nie jest taka nieporadna, za pomocą spychologii stosowanej daleko zaszła. Najlepsze jest to, że jak się do niej dzwoni w jakiejś sprawie to od razu odsyła z kwitkiem, bo ona nie wie kto się ma tym zająć. Jak tam coś dobrego powstało to zapewne robił to ktoś, kto już dawno nie pracuje, a teraz przecież nie ma kto. Tylko czekać aż dostanie nagrodę za głębokie zaangażowanie w pracę.

zainteresowany
@M

Widziałem ostatnio ogłoszenie na stanowisko Communications Manager, czy warto aplikować? Czy sytuacja w firmie się poprawiła? Ktoś coś wie?

Oxi
@Zdzichu

Znowu poszukują pracownika do marketingu w Warszawie. Ciekawe jak długo wyrobi kolejna osoba? A może po raz kolejny po nieudanej rekrutacji awansują recepcjonistkę.

Maciek

Przepracowałem 15 lat, miesiąc i 26 dni ;-) Stanowiska od astystenta do starszego/strategicznego specjalisty ;-) Firma jakich pewnie wiele. Pracujesz i twoja praca przynosi wyniki jest ok, nie chce Ci sie pracować - idź gdzie indziej. Oczywiście są dni w których mozna wziąć głębszy oddech ale generalnie przynoszenie wyników jest bardzo porządane. Chcesz sie rozwijać - wyjdź z inicjatywą. Ja ogarnałem 20-30 szkoleń które ja zaproponowałem, jako przydatne do wykonywanej pracy + studia podyplomowe + nauke języka. Wyjazdy krajowe i międzynarodowe (o ile zasadne) więc i coś tam zobaczyć można i porównać sie z innymi. Możesz też zrobić jakieś tematy w zespołach międzynarodowych. Wynagrodzenie - po tym jak zacząłem szukać pracy na zewnątrz -lekko 20-30% niższe niż dobre oferty na rynku pracy. Socjal - opieka medyczna LuxMed dla całej rodziny (pakiet miał praktycznie wszystko), dofiansowanie posiłków, multisport, doifnansowanie nauki typu studia, 1xtydzien owoce, upominki dla dzieci na mikołaja, bony na świeta dla pracowników, plan emerytalny 4% wynagrodzenia brutto płatne przez pracodawce (ty odprowadzasz podatek). Tak było jeszcze w czerwcu. komu bym polecił? młodym ludziom którzy chcą sie nauczyć co i jak w korporacji - naprawde można odpowiadać za ważne tematy juz od początku, oczywiście przy zdrowej kontroli przelożonego.

Dorota
@Maciek

Co skłoniło Cię do opuszczenia tego pracodawcy? Niskie zarobki? Mógłbyś opisać jeszcze, jak wygląda w Cargill atmosfera pracy?

Maciek
@Dorota

już była pora na nowe wyzwanie - moja wizja rozwoju była nieco inna niż przełożonego ;-) atmosfera pracy ok, pewnie jak wszędzie - są i tacy ludzie z którymi nie gadasz jak nie musisz i są tacy z którymi można konie kraść ;-)

Roman
@Maciek

Maciek, dzięki za opinie. Piszesz, że polecasz to miejsce młodym osobom. Orientujesz się jakie wymaganie trzeba spełnić, żeby dostać się do Cargill Polska? Czy totalny brak doświadczenia będzie przeszkodą?

robol
@Roman

Wystarczą chęci do pracy i dyspozycyjność w soboty a nawet niedziele.

Korpo_
@Maciek

Pracowałem właśnie w korpo. I jak tylko złożyłem swoje plany to zostały chwalone a potem olane przez osoby tam rządzące. Ustawki, kolesiostwo = patologia a nie praca ! Oczywiście raz dla Ruskich i Ukrainy. Ci to dopiero mogą się wykazać pracując 12h i myjąc plexe... Żenada ! Ale czego się spodziewać po Polaczkach.

Czy w Cargill Polska odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tot

Tak, zwłaszcza jeśli jesteś czyjąś córką. Co roku możesz wtedy brać udział w rekrutacji i pomyślnie awansować na wyższe stanowisko. Jeśli nie spełniasz warunku bycia córką to jest zdecydowanie mniej wewnętrznych rekrutacji, w których spełniasz kryteria udziału.

Zostaw merytoryczną opinię o Cargill Polska - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cargill Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Cargill Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cargill Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cargill Polska?

Kandydaci do pracy w Cargill Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cargill Polska