Opinie o Cargill Polska w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cargill Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cargill Polska o rekrutacji.

Branże: Wytwarzanie skrobi i wyrobów skrobiowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cargill Polska w Bielany Wrocławskie

Szczera

Firma totalnie beznadziejna. Stosowany (usunięte przez administratora) w pracy to standard. Szantażowanie pracowników przez kierowników i dyrektorów, którzy chcą odejść z powodu kiepskiej polityki firmy. Całe szefostwo nastawione tylko na zyski, zero wsparcia dla pracowników. Nie polecam pracy w tej pseudo-przyjaznej korporacji. Szkoda czasu i nerwów.

dudol
@Szczera

pewnie jesteś niekomoetentnym leniem i dorabiasz sobie usprawiedliwiające historyjki do swoich możliwości. Firmę kreują wszyscy pracownicy, jakbyś miała to coś to byŝ się wzięła i postarała aby trafić do kierownictwa i budować przyszłość też swoją a tak jesteś szarą leniwą myszką która robi pi pi pi jak jej serek nie smakuje.W jednym się.zgadzamy: szkoda czasu na ciebie

john

nikt tak dobrze nie płaci jak cargill.Się robi to się ma a jak chce sie jeszcze więcej to nadgodziny sie robi. Nie wszyscy chcą a tylko narzekają. Naprawde mamy dobrze a jak ktoŝ się ni zgadza to fanaberie...

@john

2500 za tą harówę to jest dobra płaca ? Tyle to cieć zarobi co siedzi na portierni i otwiera szlaban pilotem.

john
@łysy

Łysy to nie tak. od czegoś trzeba zacząć. Masz duże możliwości rozwoju, dyrektora który dba o zakład, możes nadgodziny robić, Firma dobra i pewna. Trzeba tylko chcieć i zobaczysz, że będziesz zadowolony.

Magda

A nadgodzin jest aż tak duzo?

Czy w Cargill Polska występują paczki/bony świąteczne?

marek

Zawsze nam dają, co roku bony świąteczne. Kuzyn w innej firmie robi i dostaje co dwa lata po 300 zł. Nam dają kilka razy tyle bo o nas dbają. Paczki dla dzieci na Mikołaja też ..... a kuzyn nic nie dostaje w podobnej firmie. Mówią, że będą dobre podwyżki w tym roku. Zawsze dobrze podwyższają. Trzeba się trzymać tej firmy bo solidna jest.

@marek

Ty na pewno piszesz o Cargillu ?

Nie wiem skąd te złe opinie . Chyba zazdrośników i leserow. Myślicie , ze gdzieś indziej praca wyglada inaczej , ze jest taka super rozwojowa - to się mylicie . Dobrze płaca i to już ma stanowiskach niższego szczebla .

@Marek

Widzę, że jesteś zadowolony z zatrudnienia i wynagrodzenia. Pisząc dobra płaca masz na myśli podstawę, czy już wynagrodzenie z dodatkowymi benefitami? Chętnie dowiem się też jak wygląda atmosfera w pracy i relacje miedzy współpracownikami. Uważasz, że stosunki są koleżeńskie i poleciłbyś pracodawcę innym osobom szukającym zatrudnienia?

qq
@Marek

tak własnie wygląda...ha ha sfrustrowany pracowniku który tam jeszcze pracujesz.

Dorota
@qq

Proszę, żebyś starał się tu nikogo nie oceniać w taki sposób. Proponuję, abyśmy skupili się już na Twojej osobie. Jeśli jesteś (byłym bądź też może obecnym) pracownikiem firmy Cargill Polska, to powiedz nam coś odnośnie tamtejszych zarobków. Czy Twoim zdaniem są one adekwatne do obowiązków i do stażu pracy?

2500? To dobra placa?

@Marek

Nikt nie zazdrości tylko pisze jak jest naprawde. Kiedyś kierownik wezwał mnie na telefon w sobote (a miałem swoje plany) bo niby tyle zamówień jest że nie wyrabiają i trzeba im pomóc a jak przyjechałem to zamiatałem magazyn bo pasza się rozsypała z przebitych worków. Masz jeszcze jakieś pytania ?

Małe stawki a duże wymagania karierę robią dzieci dyrektorów tak jest w Tworóg Moje sugestie dla Cargill Polska: Zabronić przyjmowania dzieci i rodzin dyrektorów bo są faworyzowani i zarabiają więcej niż normalny pracownik Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dźwignąć stawki mniej gonić ludzi zabronić przyjmowania rodzin dyrektorów i kierowników co najmniej w tych samych wytwórniach bo są nie uczciwie faworyzowani przez rodziców tak jak to ma miejsce w tworogu

@Marek

Czy na pewno wypowiadasz się w odpowiednim wątku? Podajesz jakąś nazwę innej firmy, a tutaj piszemy o Cargill Polska. Jeśli tak, to odnosząc się do Twojej wypowiedzi w kwestii pracowników - może to osoby mają po prostu odpowiednie kompetencje do pracy w Cargill Polska? Wspominasz też o stawkach - jakiego rzędu są te oferowane przez pracodawcę?

@Marek

Mam pytanie dlaczego zlikwidowali zakład w Jarosławiu,czy już tak źle Cargill w Polsce prosperuje .

@Adam

Pytasz, bo byłeś zatrudniony w Cargill Polska, czy po prostu jesteś ciekawy sytuacji firmy? Czy znajdują się na forum osoby, które obecnie pracują w Cargill Polska? Dobrze byłoby poczytać jakieś opinie pochodzące od aktualnych pracowników firmy.

@Karolina

jestem ciekawy sytuacji firmy.

dsdga
@Karolina

Cargill ma kilkanaście fabryk w PL w tym CFN Tworóg. Tak to też Cargill:) https://www.cargill.com.pl/pl/nasze-oddzia%C5%82y To przykre, że takie sytuacje mają miejsce, może warto to zgłosić do centrali HR w Warszawie?

@Karolina

Brat kierownika pracuje w laboratorium i warto by było sprawdzić czy ma do tego kwalifikacji jakie kolejek albo syn dyrektorki czy ma odpowiednie wykształcenie na dane stanowisko chodzi o mieszalnie pasz w tworogu

@Marek

W wytwórnia pasz w tworogu do kogo należy do cargill polska i pracownik pracujący tam zarabia między 2000zł a 2300zł na rękę

Aleks
@Marek

Masz jakieś kompleksy chłopie ????

@Marek

a to bardzo dziwne, bo przecież Cargill wyrzeka się nepotyzmu....

aga
@nn

Jasne, też to słyszałam, po czym w Centrali firmy pracuje jedna matka i córka...(każdy wie kto), na staże też dostają się córeczki...

IWAN
@Marek

M ASZ RACJE DZIECI DYREKTORUW TO ROBIOM KARIERE I ZARABIAJOM NAJWIENCEJ A NIC NIEROBIOM

patryk na zmianach
@IWAN

Nieprawda. Jak ci się nie chce robić to tak będziesz pisać. Prawda jest taka, że trzeba chcieć i pokazać, że się umue. Nasz dyrektor jest sprawuedluwy i jak widzi, że ktoś się stara to zaraz to zauważa i dają lepsze podwyżki. Ja na zmuanach nie narzekam, pracuję i mam. jlJak pokażesz to zobaczsz dużą podwyżkę. Ja mam bardzo dobre pieniądze i tyle się nie zarobi tam u kogoś innego. pozdrawiam i głowa do góry a będzie dobrze. zobaczysz.

czarny

polecam-dobra kasa dla produkcji, niezłe premie roczne, interesująca robota, opieka medyczna. dobra współpraca, dobre pensje, atmosfera dobra

fred

chciałem pochwalić Cargill bo dobrze mi się tu pracuje. Czasami się biega jak czegoś sie nie dopilnuje ale to na własne życzenie. Dużo można się tu dowiedzieć. Rozwojowa firma - mamy się powiększać a to gwarancja, że będziemy mieć prace. Teraz to róznie bywa. W dodatku mamy bardzo dobre uposażenie. Mnóstwo dodatków gdzie indziej tego nie ma. Na dodatek to bardzo duzo nam pesje powiększają z roku na rok i to jest ważne. Dużo młodych tu pracuje i sobie chwalą bo nigdzie nie dostaną tak dużo pieniędzy jak u nas. Bazyl i bosman są fajne chłopaki i dużo pomagają.

brad

firma jest bardzo dobra, bardzo dobrze płacą w porównaniu z innymi. dbają o pracownika i naprawdę dużo dodatków tu jest. jeśli ktoś chce to naprawdę może się u nas dużo nauczyć. Ja pracuję na produkcji od wielu lat i jestem zadowolony z mojej pracy. mamy dużo wyzwań i jest ciekawie. Dyrektor jest bardzo wymagajacy ale dba o rowój i o nas też. w ostatnich latach wprowadzono duzo zmian. troche szkoda bo kiedyś było weselej i czulismy sie jak fajny zespol. teraz atmosfera jest znacznie gorsza niz kilka lat temu. dodatkowo szkoda, ze zlikwidowano dzial personalny bo to byl taki ludzi kontakt . buduje sie u nas dużo, mamy poczucie, że będziemy mieć pracę. niektórzy mówią, źe mało nam płacą, ale ja jestem naprawdę zadowolony bo moi koledzy po szkole mają gorzej.

den
@brad

Placą całkiem dobrze ale musi się na zmanach nocnych siedzieć. To coś za coŝ. Nie narzeka się bo trudne czasy i może być gorzej. Trzeba szanować, a jak się pracuje to dyrekcja sprawiedliwa i już. co tu gadać.Robota i już.

Prezes klubu

11.01.2017 w oddziale Bielany Wrocławskie powstał Zakładowy Związek Zawodowy. Nie jest dobrze , więc powstaliśmy aby to zmienić a nie tylko narzekać i czekać na cud. Jeśli chodzi o wynagrodzenia to czasy świetności mamy już za sobą ale możemy to zmienić. Przyłącz się do nas bo razem możemy więcej. Pytania: zzzcpol@gmail.com

Pato_matu
@Prezes klubu

Gdzie te Jastrzębie górnolotne? czyżby piórka trochę opaliło ? NIE ma ? jaka szkoda

peru
@Prezes klubu

odstrzelone załatwione jak fajnie nie ma szkodnika

Jak wygląda ścieżka awansu w Cargill Polska?

Kozina

Nie ma czegoś takiego jak sciezka awansu

Asc

Jeśli np. jesteś czyjąś córką to co rok lub dwa Cię awansują, jeśli nie mają na co awansować, to wymyślą jakieś nowe stanowisko. Jeśli nie to trudno.. Możesz w tedy siedzieć nawet 15 lat na tym samym stanowisku bez żadnych możliwości. Generalnie w tej firmie nie ma czegoś takiego jak ścieżka awansu.

@Asc

Awans to kwestia znajomości i wchodzenia w (usunięte przez administratora) Pseudo Managerowie zarządzający firmą potrsfią tylko obiecywać. Nikt nie podejmuje radnych decyzji .Ludzi , którzy mają wizję i wiedzą czego chcą po prostu zwalniają .

Jaka atmosfera jest między działami w Cargill Polska?

Kozina

Atmosfera jest bardzo słaba, najlepiej świadczy o tym rotacja , która wynosi 85% w przeciągu ostatnich 5lat . Wystarczy przyjrzeć się dzisl8wi bydła, 100% nowej załogi. Pracownicy , Ci wartościowi po prostu odchodzą. Ogólnie to wygląda tak, że pseudo koledzy i koleżanki obrabiają tyłek na Maxa. Nikomu nie wolno zaufać.Proste sprawy są bardzo trudne do załatwienia, psychologia...... Ekipa pseudoprofesjonalistow z pseudo Harvardu. Jednym słowem, gdyby nie kasa z USiA to byłoby po firmie ..... Jeżeli chodzi o zakłady produkcyjne to atmosfera też jest kiepska ..... Strach pracować.....lata 80te.....wypadki w tym nawet śmiertelny niedawno.

łysy

Nie dają umów na czas nieokreślony pracownikom produkcyjnym i wózkowym bo wolą przyjąć nowego który będzie brał nadgodziny (12 godzin w robocie na produkcji lub na magazynie) oraz zapierniczał w soboty i zaczynał nocki w niedziele. Kuszą benefitami a tak naprawdę jest tylko bon żywnościowy sodexo na 100 zł miesięcznie i tyle tych benefitów. Chcą wycisnąć z pracownika ile się da i oferują max.2500 na rękę.

Adrian
@łysy

Umowy, o których wspominasz są na czas określony, czy raczej umowy zlecenie? Interesuje mnie tez grafik pracy i ilość zmian jakie proponuje pracodawca. Napisz proszę o tym.

Produkcyjny
@Adrian

Umowy są na czas określony i to co pisze łysy to prawda młodzi są wyciskani jak cytryny a zarobki max.2500. Już lepiej iść na śmieciarza przynajmniej 8 godzin pracy i większa kasa bez nadgodzin.

@Adrian

Umowy masz cały czas na czas określony niepolecam tej firmy ogólnie wole robić na czarno i zarobić 3500 niż tu w tym cargilu w tej wyjebowni za 2500 ps Oddział Białystok tu się dzieją cherezje masz na umowie Młodszy Operator a (usunięte przez administratora) myjesz okna malujesz pasy na żółto albo sprzątasz i tak w kółko to nie firma tylko (usunięte przez administratora)Firmy jak dla mnie (usunięte przez administratora)

Anonimowo, pracował(a) w Cargi

cargill krzepice totalnma porażka płaca poniżej krytyki ludzkiej po 5 mc nie przedłużyli umowy ze wzglendu że hciałem wincej patologi spyhologia i kanciarstwo dyrektor kawał (usunięte przez administratora) niby dobry a jak co do czego to już nie kierownicy (usunięte przez administratora) wie czego oczekująm na poczontku złoto pracownik a po okresie umowy no już nie nie spełnia oczekiwań pracowałem jako operator wózka widłowego i powiem sczeże trzymajcie się zdala od cargill bo wam psycha wysiąndzie patologia i tyle nie wiadomo czego onie oczekująm a 3 zmiany + soboty żeby 3 tysia nie widzieć to przesada (usunięte przez administratora) sprawa powina trafić wyżej a nie do przełdo szefostwa nie polecam z gury ja 10 lat na magazynach jako operator i maazynier a ty (usunięte przez administratora) kiła i mogiła

Jaro

Zakres obowiązkow oraz zadania nalozone przez przelozonych sa nieadekwatne do zarobkow. Ciagla gonitwa w pracy. Osoby z produkcji maja podobne zarobki do osob decyzyjnych. Osoby te sa sfrustrowane i musza pracowac po 10 h dziennie w ciazglym stresie. Mysle ze trzeba to zmienic.

Elżbieta
@Jaro

Chciałam podpytać dokładniej o te zarobki w Cargill. Na jakim stanowisku pracujesz? Możesz zdradzić jaką masz podstawę wynagrodzenia?

Robol
@Elżbieta

2500 na rękę

ww

Jak ja się cieszę że już tam nie pracuje...

@ww

Może mógłbyś rozwinąć swoją opinię i wytłumaczyć dlaczego masz takie zdanie? W każdym zatrudnieniu można znaleźć plusy i minusy. Zachęcam Cię do przedstawienia warunków zatrudnienia jakie oferował pracodawca kiedy pracowałeś w Cargill Polska. Na stronie https://www.cargill.com.pl/pl/kariera jest sporo ofert rekrutacyjnych, a także Europejski Program dla absolwentów.Zainteresuje on osoby, które świeżo po szkole chcą nabrać doświadczenia zawodowego.

adam
@Rafał

- brak możliwości rozwoju - bezsensowna praca polegająca na klepaniu wkółko tego samego, delegowanie zadań do shared servicu ograniczające swobodę działania i rodzące jedynie frustrację wśród pracowników jak i klientów - pseudo szkolenia - brak - europejski program dla absolwentów - funkcjonuje tylko w dziale handlowym i oni tak naprawdę sami nie wiedzą co będą robić , czyli jak to w Cargill obiecamy Ci wiele tylko pracuj , pracuj, - ogromna rotacja pracowników - biuro na mordorze - jeden wielki beznadziejny open space z hałasem i koniecznością wysłuchiwania innych często niekulturalnych wypowiedzi - ciągłe zmiany kadry menadżerskiej, co kolejny to ma nowe pomysły niekoniecznie racjonalne , ale wykazać się trzeba - układy i układziki, niektórzy zrobili sobie swój prywatny folwark, zwłaszcza jeden z menadzerów świezo upieczony co rzadko w biurze bywa i wiele wiele innych Plusy - benefity jak wszędzie , nie zwalniają, ludzie chętnie sami odchodzą:) -

@adam

Praca często polega na robieniu podobnych rzeczy, oczywiście fajnie jest się rozwijać i mieć za każdym razem nowe obowiązki i wyzwania, ale nie na wszystkich stanowiskach tak to działa. Dodałeś, że plusem są benefity. Mógłbyś napisać o nich bardziej szczegółowo i wypunktować co zwierają? Takie dodatki to ważny aspekt zatrudnienia, który może zachęcić przyszłych pracowników.

Cargill Polska na swojej stronie internetowej zapewnia, że stwarza możliwości rozwoju swoim pracownikom poprzez formalne szkolenia stacjonarne oraz e-learning. Zapewniony jest również coaching. Chciałabym wiedzieć, jak wygląda to w praktyce? Czy każdy pracownik Cargill Polska ma zapewniony dostęp do takich możliwości rozwoju kompetencji?

c.
@Karolina

Coaching - zero e-learning - cóż to co obowiązkowe, narzucone przez korpo, wkółko o polityce prywatności itd. stacjonarne - w zależnosci od działu / specyfiki / budżetu i potrzeb.

Rudy
@Karolina

To co obiecują na stronie ma się nijak do rzeczywistości. Od jakichś kilku lat każdy nowy pracownik ma tzw. pakiet wdrożeniowy - czyli serię szkoleń - infantylnych prezentacji z animacjami na temat tego co powinien zrobić jeśli dowie się że kontrakty zawierane są niezgodnie z prawem itp.. Niestety te "szkolenia" powstały zapewne gdzieś na dalekim wschodzie i nijak się maja do polskiej rzeczywistości. Jeśli chcesz się wybrać na jakieś zewnętrzne szkolenie, bo np. wiesz, ze jest takie organizowane, przez jakiegoś specjalistę - to na 100% usłyszysz od swojego przełożonego, że nie ma pieniędzy, a w ogóle to po co ci to potrzebne, przecież mamy platformę szkoleniową. Niestety większość szkoleń na tej platformie jest na bardzo wątpliwym poziomie, a te trochę lepsze są dostępne tylko odpłatnie i za zgoda przełożonego - czyli w praktyce niedostępne. Większość starych pracowników Cargilla siedzi tam już od taka dawna, że uważają się za wszystko wiedzących i wybitnych specjalistów w swoim fachu, więc im żadne szkolenia są niepotrzebne. A to, że ich wiedza i umiejętności są już często mocno zdezaktualizowane to inna kwestia, są przecież pracownikami wielkiej i wspaniałej firmy!

hhh

Nie polecam pracy w Cargill (centrala w Warszawie), chyba że chcesz wyłączyć myślenie i klepać wkólko to samo w excelu. Ludzie odchodzą bo nic dobrego ich tu nie spotkało, poza podwyżką inflacyjną. Ogłoszenia rekrutacyjne mocno przesadzone, przychodzisz i nagle wielkie rozczarowanie.

Al
@hhh

Święta prawda. Jak próbujesz zrobić coś więcej to jesteś wrogiem numer 1 i niepasujesz do reszty. Wszyscy ambitni ludzie szybko uciekają z tej firmy, zostają tylko bezmyślni klepacze, którzy mało co ogarniaja ale za to są ciągle zarobieni. Wszelkie wyróżnienia i nagrody w firmie to żart. Przyznawane są na zasadzie "A ten dawno nic nie dostał to mu przyznajemy. .." Centralizacja europejskich struktur firmy jest wręcz śmieszna Ci pseudospecialisci w Warszawskiej centrali którzy nagle stali się "managierami" na Europę i mają pod sobą ludzi np. z Węgier nawet nie wiedzą co oni tam robią A podobno ich oceniają i rozliczają (sic!)

nn

Nie polecam, ciągłe zmiany i nowe super koncepcje, za którymi już mało kto nadąża. Ludzie spoza Polski obejmują stołki i sterują Polakami...

@nn

Częste zmiany mogą przynieść wiele dobrego, nie sądzisz? Rozumiem, że pracujesz w Cargill Polska. Jak wygląda podejście do pracowników w tej firmie? Czy oferowane są im jakieś możliwości rozwoju typu szkolenia podnoszące kompetencje lub ciekawe benefity socjalne?

@Karolina

nie, szkolenia są ale obowiązkowe na platformie internetowej.... Wieczny brak kasy na inne szkolenia i brak chęci / zgody przełożonych. Benefity jak wsędzie. Luxmed czy bon na żywność nie robi już wrażenia na innych, to samo można mieć gdzie indziej.

@nn

Niby tak, ale jednak w wielu firmach jeszcze takie benefity nie są na porządku dziennym, więc pewnie warto mimo wszystko o nich wspominać. Planujesz dać jeszcze szansę temu pracodawcy, czy jednak rozglądasz się już za nową pracą, inną niż w Cargill Polska? Zachęcam do rozwinięcia wypowiedzi.

@Karolina

ha ha, naprawdę? jak najdalej od CL

NN
@Karolina

tak,szkolenia są podczas pracy trzeba przerwać wszystkie zajęcia zatrzymać całą produkcję,załadunek samochodów.Po szkoleniu trzeba wrócić do zajęć i WYROBIĆ PLAN DZIENNY co wcześniej nie było uwzględnione szkolenie,i teraz zaczyna się BEZPIECZEŃSTWO! TO JEST OK.

toledo

ile można zarobić na stażu?

keenkee
@toledo

700-800 zł

Zostaw merytoryczną opinię o Cargill Polska - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cargill Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Cargill Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cargill Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cargill Polska?

Kandydaci do pracy w Cargill Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cargill Polska