Cargill (Polska) Sp. z o.o. Oddział w Kiszkowie

Opinie o Cargill (Polska) Sp. z o.o. Oddział w Kiszkowie

j24

super firma!!!

GREGOR

dno ...... FIRMA AMERYKANSKA ZAROBKI Z MOZAMBIKU A WYMAGANIA JAPONSKIE ... ODRADZAM TAM PRACE !!!!!!!!!!!!!!!!

Życzliwy

Dno żenada i wszystko co najgorsze to CARGILL. Za nic Cię Mają. Wszystko odbywa sie na mus. Marne zarobki,lepiej być nowym pracownikiem niż ze stażem i wiedzą. Każde wolne stanowisko i awans jest po znajomosci i bez wykształcenia

jo

jeden wielki syf !!!!!!!!

Odbywałeś kiedyś staż lub praktyki w firmie Cargill (Polska) Sp. z o.o. Oddział w Kiszkowie ? Napisz swoją opinię na forum!

Zostaw opinię o Cargill (Polska) Sp. z o.o. Oddział w Kiszkowie - Kiszkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cargill (Polska) Sp. z o.o. Oddział w Kiszkowie