HFP SA

Opinie o HFP SA

Filtruj opinie po kryteriach:

Joanna
 Opinia

Poszukiwani są pracownicy fizyczni do SONKO w Bielanach Wrocławskich. Możecie złożyć swoje CV na stanowisko operatora wózka, operatora linii produkcyjnej i pracownik produkcji. Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i np. możliwość awansu wewnętrznego. Co osoby pracujące na podobnych stanowiskach mogą powiedzieć o specyfice tych zajęć i atmosferze występującej w miejscu pracy?

janek
 Opinia

tutaj akurat szkolenia i benefity najmniej mnie zachęcają @basa. Wydaje mi się, że najważniejszym czynnikiem jest rozwój i doświadczenie, jakie można tu zdobyć. Jedna z bardziej znanych firm consultignowych w Warszawie, bez dwóch zdań warta uwagi. :)

rozczarowany
 Opinia

Przestrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie i wszystkich firmach powiązanych z HFP S.A., tzn Risana, Sonko. W firmie panuje terror i mobbing, w szczególności przez ścisłe kierownictwo firmy tzn. Dyrektora Finansowego, Główną Księgową. Niestety Właściciel wszystko to akceptuje, ponieważ nic z tym nie robi. Problem jest także od nadzoru finansowego, ponieważ prawie wszystkie osoby pracujące w dziale Finansów to rodzina, więc nie de facto nie ma żadnej kontroli. Na prawdę odradzam firmę, aby nie nabawić sie długi okres choroby. Niestety w polskich sądach udowodnić nękanie, mobbing, ale tak to już jest, więc lepiej się tam nie pchać za żadne pieniądze.

vic
 Opinia

To nie jest firma dla ludzi ambitnych,szybko Cię tam wykończą wieśniaki którym wydaje się że mogą wszystko!!!

mix
 Opinia

Firma i praca może i fajna ale wypłaty do kitu

Zadowolony z HFP
 Opinia

SUPER (usunięte przez moderatora) FIRMA!!!!!!

Zostaw opinię o HFP SA - Bielany Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HFP SA

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.