MSI Polska Sp z o. o.

Bielany Wrocławskie

Opinie o MSI Polska Sp z o. o.

me

Pan Tom, główny menadzer z chin kupuje pracownikom pizze, żeby nie odchodzi z tej śmiesznej tajwańskiej firmy. Żałosne. nie pozdrawiam

Kamil
@me tydzień temu

my na magazynie nie dostaliśmy ? Zagonił nas Pan U do roboty niestety ;(

Maciej

Za niedługo walne papierami najpierw coś zawie. :0)

Pawel

Całe te Bielany to już jeden wielki kołchoz! Z amazonem na czele, biedni ludzie !

użytkownik zarejestrowany

@dobry marek dziękuję za podanie tylu szczegółów na temat pracy. A czy oprócz wynagrodzenia, można również liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny?

dobry marek
@Agata 2 tygodnie temu

Mati
@dobry marek 2 tygodnie temu
mają multisporta za czterdziesci pare zl, lux med opieke medyczna, zapomoge gotowkowa na boze narodzenie...

2500 brutto fajna lekka praca jak za taką kaskę narazie polecam wszystkim :)

użytkownik zarejestrowany

@Asp możesz powiedzieć coś więcej o pracy na magazynie w MSI Polska? Co warto wiedzieć o tym dziale firmy? Jak wygląda typowy dzień pracy? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

dobry marek
@Agata 3 tygodnie temu

Praca w magazynie jak to w magazynie, półki, miejsca magazynowe, przyjęcie towaru, pakowanie... niektóre działy mniej skomplikowane, niektóre bardziej. jest ich kilka w magazynie. na probnym teraz jakies 2200 brutto chyba, po probnym 2600 oczywiscie brutto. nie dawno bylem magazynierem w msi ale znalazlem lepsza stawke. praca dla kobiety agata calkiem spoko bo nie ma dziwgania az tak, raczej lekkie towary. praca spoko ale szalu ze wyplata nie ma :D

użytkownik zarejestrowany

@Świdnica rules piszesz "pewnie". Czyli nie jesteś obecnie pracownikiem firmy? Pracowałeś w niej kiedyś? Rozumiem, że nie masz z tej pracy najlepszych wspomnień. @marlon_brando rozumiem, że Ty jesteś zadowolony z pracy w MSI Polska. To dobra informacja, że warunki zatrudnienia uległy poprawie.

marlon_brando

Pracuję na magazynie i chwalę sobie warunki,. jedną zmianę. @Adrian Miodek. masz nieaktualne informacje bo 2100 brutto to już przeszłość, warunki uległy zmianie na lepsze. Rynek pracy we Wrocławiu i okolicach wymusza na firmach również podwyższanie pensji.

jóseff
@Świdnica rules 30.08.2017, 17:34
Tak 2500 brutto pewnie teraz dajecie plus gówniane premie oczywiście brutto. Firma syf nikt tam nie chce pracować. Konfidenctwo...

nie, dają więcej, pracowałem tam do niedawna, musiałem jednak zmienić pracę na taką w innym mieście, muszę powiedzieć, że chwaliłem sobie pracę w MSI. Miła atmosfera i fajna jedna zmiana, jeszcze wystarczy czasu na życie. Piszesz że nikt tam nie chce pracować a jednak w firmie pracuje ponad 100 osób xD Firma jak firma w każdej są plusy i minusy, ale akurat MSI dobrze wspominam. Polecam.

Asp
@jóseff 12.09.2017, 18:24

Ja na magazynie mam 2300 wypłaty na konto

użytkownik zarejestrowany

@Management Specialist dziękuję za odpowiedź. Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak firma dba o pracownika? Czy można liczyć na dodatkowe benefity, czy też możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji? @Adrian. U a jakie są Twoje doświadczenia z MSI Polska? W jakim dziale firmy Ty pracujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy?

Oczywiście 1 za lekceważenie

Minęło już 3 tygodnie od kiedy wysłałem laptopa na gwarancję. W piątek dzwoniłem się pytać jak tam prace z moim laptopem odpowiedź dostałem że dopiero zostały zamówione części do laptopa no myślałem że mnie krew zaleje po 3 tygodniach dopiero się obudzili żeby zamówić części do wymiany jakieś nieporozumienie.. Paranoja !!! Podejrzewam że szybko nie odzyskam swojego laptopa

Adrian Miodek.

Zdecydowanie nie polecam pracy w MSI Polska. Byłem tam magazynierem przez 3 miesiące i przez ten czas zwolniło się wielu pracowników którzy stawiali fundamenty tego zakładu. Irytacja z oczekiwan od przełożonych, praca bardzo monotonna za 2100 brutto to tylko niektóre negatywne aspekty pracy w tym miejscu. Firma ma coraz mniej pracowników i wygląda jakby była na wykończeniu

Adrian. U
@Adrian Miodek. 11.08.2017, 20:16

Byłeś tylko zwykłym magazynierkiem czego oczekiwałeś więcej..?

użytkownik zarejestrowany

@Zmęczonyrozumiem, że nie masz dobrych wspomnień z tej pracy. Czy jednak dobrze rozumiem, że pracowałeś w niej już jakiś czas temu? Może od tego czasu coś uległo zmianie. Ktoś z Was aktualnie pracuje w MSI Polska w dziale sprzedaży i marketingu? Jak teraz wygląda w nim praca?

Management Specialist
@Agata 21.07.2017, 10:07

Obecnie jest ok , dobra kasa, lekka praca, miła atmosfera. Zakład szanuje i dba o pracownika.Polecam

Zmęczony

Firma totalna porażka. Pracowałem w dziale sprzedaży i marketingu (jeszcze za czasów Micro-Star) i po rezygnacji potrzebowałem 3ch miesięcy na regenerację. ( usunięte przez administratora )jedno lepsze od drugiego że szkoda mówić. Mnóstwo nadgodzin, praca w weekendy, bez dodatkowego wynagrodzenia, ale w nagrodę pół poniedziałku wolnego :/ I gdzie tu przepisy prawa pracy??? Główna zasada: jeśli wczoraj dałeś radę zrobić 20 to dlaczego dziś nie możesz zrobić 21 - to tylko 1 więcej. Ogromna rotacja pracowników. Na niektórych stanowiskach rekordy krótkości stażu biją na głowę (6 mies, 3 mies, 1 mies, była nawet osoba która w pierwszym dniu pracy wyszła na przerwę i już nie wróciła). Jeśli myślisz że weźmiesz tę pracę żeby mieć cokolwiek a w trakcie poszukasz czegoś innego to też możesz się przeliczyć. Przełożeni na twój wniosek o nawet jeden dzień wolny czekają do ostatniej chwili i tak nie wiadomo czy udzielą czy nie udzielą. Praca monotonna, ciężka, atmosfera kiepska - open space w którym wesoło jest tylko gdy humor ma szefowa (co niestety bywa rzadko), w innych dniach nie waż się uśmiechnąć bo zabije wzrokiem. Po pracy w tej firmie dużo czasu potrzeba żeby się otrząsnąć. NIE POLECAM !!!

GaminGHOST

UWAGA !!! Nie polecam pracy w tej firmie, wyzysk za marne pieniądze. CHIŃSKI [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Znalazłem nową za większe pieniądze w godniejszych warunkach.

Ja

Salwador czy ten serwis mniej komercyjny znajduje się na Fabrycznej ? :)

Salwador

Doszły mnie plotki że serwisant sprzętu ma tam 4000 brutto. Czy możecie to potwierdzić bo jeśli tak to bardzo chętnie przeszedłbym do tej firmy. Mam duże doświadczenie z naprawą płyt głównych i wymianą podzespołów w przeróżnych komputerach. Dodam że obecnie pracuje w serwisie mniej komercyjnym i zarabiam 3200 brutto.Więc skoro mogę robić to samo za prawie tysiąc więcej to jestem jak najbardziej ZA. Proszę o konkretną odpowiedz ? Z góry dzięki

niechińczyk

@kolo i inni - praca na magazynie w MSI to żałosne płace, zero liczenia się z pracownikiem ze strony chińskiego zarządcy, totalny brak woli walki o pracownika ze strony polskiego kierownictwa. W MSI na magazynie występuje bardzo duża rotacja wynikająca właśnie z myślenia: "podwyżki nie dostaniesz, jak nie ty, to znajdzie się kto inny". Jeśli chcesz przewegetować na marnej pensji kilka miesięcy to będziesz mile widziany, a jeśli do tego lubisz jeszcze zapie***** za półdarmo i na nadgodzinach, to będziesz ukochanym pracownikiem - tylko nie licz na pochwały i gratyfikacje, wiedza o ich istnieniu nie dotarła jeszcze do MSI. Ogólnie nikt Ci raczej tam pracy nie poleci. Lepiej szukaj dłużej, ale skończ w lepszej, bardzie ludzkiej i mniej skąpej firmie. Ja wraz z wieloma innymi już zmieniłem miejsce pracy. Oj warto było rzucić papierem :)))

arek
użytkownik zarejestrowany

jak widać, szybko zaczęli kogoś szukać :) serwisant sprzętu im chyba potrzebny, to dość lekka i przyjemna praca :)

kolo

Może ktoś napisać coś o pracy magazyniera w tej firmie?Zarobki, atmosfera...?

snooz

Wkoncu po wielomiesiecznym okresie wysylania CV zaprosili mnie na rozmowe, coprawda chcialem naprawiac laptopy a wezwali na inne stanowisko... hajs ok 2tys na reke i mieli dac znac, wkoncu odpowiedzieli ze wzieli kogo innego... takze teraz robie u konkurencji z branzy u ktorej szalu nie ma ale oby do wyjazdu poza PL!!!

plok

Szukali niedawano na pracuj.pl na kontrolera jakosci, wyslalem cv i dalej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiec ja nie wiem czy szukaja 1 gora 5 osob, czy wsadzaja byle kogo czy znajomka, czy dostaja setki cv i nie ma szans sie przebic pomimo ze mam pewne dopswiadczenie w tej branzy.... skoro nie chca moze u konkurencji sie uda, tylko ze reszta placi chyba mniej z tego co sie orientuje :]

tomek
użytkownik zarejestrowany

no chyba warto. kurcze nawet jak ci coś nie pójdzie i nie będziesz tam pracował na stałe to przynajmniej jakiegoś dos,wiadczenia podłpaiesz życiowego no i na tle tez kariery takiej bardziej zawodowej, zawsze czegoś się dowiesz nowego, dla mnie byłoby to na plus niezaleznie od stażu pracy późniejszego tam.

albert
użytkownik zarejestrowany

Hej, nie wiecie, czy jest szansa na dostanie sie do pracy w MSI Polska? do tej pory korzystałem z ich podzespołów komputerowych jako użytkownik, a teraz jak czytam co chwilę o ich nowych produktach, sukcesach to zastanawiam się, czy byłaby możliwość podjęcia u nich pracy. Co myślicie? W ogóle warto próbować?

Marko
użytkownik zarejestrowany

MSI to bardzo znana firma, ich logo jest bardzo rozpoznawalne wsród graczy komputerowych, pewnie dbaja o pracowników.

mr x

Wlasnie czytam i zastanawiam sie czy tam nie isc do pracy, spodziewam sie kolchozu ale chce to pzretrwac tylko dla wpisu w cv bo na zawsze na pewno tam nie wytrzymam :] warto sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawracac ta praca? i jeszcze tyle jechac na bielany, niby za 1600 netto?....

Byly praktykant

Dajcie sobie spokoj z ta firma. Bylem na praktyce, nic sie nie nauczyłem bo nie ma od kogo. No chyba ze praca na magazynie, pakowanie, liczenie i inne pierdoły. Szkoda zachodu. Ta firma i ludzie ktorzy nią zarzadzaja to jedna wielka PORAŻKA. Zwłaszcza Kierownik żulik i ten drugi z serwisu co tanczy jak mu żółtek zagra. [usunięte przez administratora]

Tomb Raider:)

W tej firmie to możesz oczekiwać pracy magazynowej:):):) Zmień miejsce praktyki - może gdzie indziej dowiesz się więcej niż, jak pakować lapki do wysyłki:)

Praktykant

WIe może ktoś co robi praktykant w firmie msi gdyz dostale sie na praktyke i chcialbym sie dowiedziec czego sie moge tam spodziewac

xxx

Ta polepszyło, haha.Ta firma to jeden wielki żart.Stacza się po równi pochyłej w dół:-). Zresztą inaczej być nie może skoro firma zarządza zespół nieudaczników nie mających żadnego pojęcia o działaniu serwisu. Pozdro dla kumatych.

byly pracownik

A co tam w MSI slychac? Kto tam teraz władze sprawuje i kto pracuje jeszcze ze starej repairskiej:)?? Polepszylo sie cos??

oftadzam

Witam.firma nie słynie z kompetencji ludzi na stanowiskach którym przewraca się w pustych główkach. Dużo konfidentów, za mała premie 100 płn brutto strzelają z ucha i liżą cztery litery..Co po niektórzy rzucają kłody pod nogi.nie maja kasy na premie a stać ich na nowe wozy. nie polecam totalne dnoo.zarobki tez śmieszne jak na IT

sanczo panczo

praca w tej firmie to jeden wielki żart :D każdy kto kocha użerać się z lamusami bez matury na stanowiskach zarządzających to drzwi stoją otworem . 1800pln brutto plus śmieszne premie nie dają motywacji do pracy , nie wspominając o ciągłych problemach z ludźmi którzy przerzucali ryż łopatami a teraz udają znawców IT :D niestety nie da się przeskoczyć progressu od ryżu do IT :D ogólnie polecam sadomasohistom. Jeżeli chodzi o atmosferę w pracy to jest genialna ale tylko między pracownikami niestety,........ Było super kiedy byli ogarnięci ludzie w tej firmie......takowych to ze świecą szukać :)

ex-pracownik

Pracowałem w MSI w czasach, kiedy ta firma stawiała pierwsze kroki. To był piękny czas - niesamowici ludzie, wspaniała ekipa. Widziałem jej rozwój i zmiany, które z czasem obracały się na niekorzyść pracowników. Pojawiło się kolesiowanie za sprawą ekipy z innego serwisu - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Tajwańskie kierownictwo nie wiedziało co tam się wyprawia. Wały szły ostro - krzysiu i adaś to główni aktorzy tego teatru - mobbing i przekręty na pieniążkach. Chłopaki już tam nie pracują, bo robią "porządki" w innej dużej firmie - żenua. Teraz to już nie moja bajka - to co dała mi firma, to wspaniałe znajomości z ludźmi, którzy tam pracowali i wiedza, która procentuje.

obecny pracownik

MSI w Polsce dzieli się na dwa departamenty; sprzedawcy i serwis. Obydwa mają wspólne działy kadr i finansów. W departamencie serwisu jest 2 menedżerów i 6 kierowników z czego bezpośrednio zwiazanych z serwisem jest ich 4 i maja pod sobą 7 team liderów. Zarobki są zróżnicowane i składaja się z pensji podstawowej, zależnej od stanowiska i trzech premii; frekwencyjna 200PLN, akordowa z fizycznie wyrobionych sztuk( dla serwisantów nieograniczona, dla testerów maks 600PLN) i uznaniowa za współpracę 100PLN. Dwie pierwsze premie zależą tylko i wyłacznie od samego pracownika natomiast za współpracę przyklepuje kierownik i team leader. Premia frekwencyjna 200PLN jest naliczana automatycznie przez system i jak sama nazwa wskazuje, jest uzależniona od obecności. Spóźnienie sie po raz trzeci powyzej 5 minut, chorowanie i wzięcie urlopu na żądanie kasuje tą premię automatycznie i żaden kierownik nie ma możliwości jej zabrać. Urlopy planowane nie mają wpływu na premię. W departamencie serwisu pracuje około 170 osób. Jest regulamin pracy jak i kodeks pracy więc chyba zasady są jasne. Pracowałem juz u kliku pracodawców i ten jest jednym z lepszych a skoro ktoś narzeka to chyba jeszcze nie dostał w kość w pracy i ma małe doświadczenie zawodowe. Zdażają się sytacje sporne ale nie słyszałem o większych problemach. Można zarobić całkiem niezłe pieniadze ale trzeba też cos sobą prezentować i mieć nie tylko papier skończonej szkoły ale i wiedzę. Wymagana wiedza zależy od stanowiska ale na wszystkie jest wymagane logiczne myślenie potrzebne przy diagnozowaniu usterek. Praca jest od godziny 8:30 do 17:00 ( w tym 50 minut przerw). Nie jest to czas idelany ale trwają negocjacje zmiany i przesunięcia startu godzine wczesniej. Minusem jest dojazd; jak ktoś nie ma auta to ma utrudniony transport z Wrocławia, wyskakujące nadgodziny ( wprawdzie płatne 150% lub 200% w zależności od dnia), trochę ciasne pomiesczenia socjalne i praca na akord aby dotrzymać terminy. Plusem jest w miarę doby fundusz socjalny i mozliwości wykorzystania go( zajęcia sportowe, opieka medyczna, imprezy firmowe itd) i posiłek płacony przez pracodawcę przy nadgodzinach.

najważniejsze żeby mieć wykształcenie niższe niż kierownik, bo w przeciwnym razie prędzej czy później znajdzie się jakiś paragraf z regulaminu zakładu :/

~kolo

A kierownik zawsze wolał młodych i głupich ...Całe szczęście, że już tam nie pracuje bo humorki to gość ma nieliche.

J.rrr

Co z tymi godzinami pracy? Jak tam się pracuje? Odpowie ktoś w końcu na te pytania? I ile na początek zgarnia pracownik kontroli jakości? Z góry dzięki za odpowiedź!

ppp

Robiłem tam pare lat i te 200zl to nie koniecznie za niespoznianie sie ale tez za wyrobienie normy i humorki kierownika.

toseja

A jak wygląda praca serwisanta, co należy do obowiązków, jakieś lutowania czy bardziej pod kątem wymiany. Jaka atmosfera pracy?

ktos

serwissant notebookow , na poczatek 1800zlbrutoo, za niespoznianie sie 200z;brutto na miesiac.tester notebookow 1600bruto +

Ja

Podłączam się do pytania wyżej. Jakie zarobki (jeżeli to nie tajemnica) i co z tymi godzinami pracy.

anonimowy

a w jakich godzinach sie w msi pracuje i ile daja na start kasiorki

hem

hmmmm gdzie tam awans ?? ale co prawda to prawda - zdrowa atmosfera w relacjach pracodwaca - pracownik. szkoda tylko że godziny pracy takei średniawe. Ale praca o niebo lepsza niż hemmersbach. Zarobki też mogły by być lepsze

użytkownik zarejestrowany

Firma z przyszłością oferująca możliwość awansu i rozwoju swoich pracowników niestety praca w niej odbywa się w niekorzystnych jak dla mojej osoby godzinach pracy.

Zostaw opinię o MSI Polska Sp z o. o. - Bielany Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MSI Polska Sp z o. o.