Opinie o MSI Polska Sp z o. o. w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MSI Polska Sp z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MSI Polska Sp z o. o. o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSI Polska Sp z o. o. w Bielany Wrocławskie

D.

Ile mogę liczyć na start jako serwisant? Czy kwota ta po roku ulegnie zmianie czy ciężko o podwyżkę?

juz mnie tam nie ma
@D.

Dostaniesz najniższa krajowa + premie, ktore po roku zostana ci zabrane, bo powinienes juz wyrabiac normy. Nie podoba sie, to tam sa drzwi, tak to dziala. Biora kazdego, dlatego jest duza rotacja. Jak juz musisz podjac prace to tylko na MB, zarobisz 2-3 razy wiecej niz na VGA i nikt nie widzi w tym problemu.

9BD94D64

Mam pytanie odnośnie wysyłanie paczki. W tym, żeś że chce odesłać laptop do centru serwisowego w Polsce, Bielany Wrocławskie, Magazynowa 1;55-040, ale dla odesłania od mnie obowiązkowo potrzebują inie i nazwisko odbiorcy. Państwo mogą nadać mi taką informację?

pracowałem tam

nic nie zarobisz bo jest wyzysk za minimalną stawkę ! a jak ci nie pasuje to chińczyka ściągną sobie z chin który za garść ryżu będzie robić 2x więcej od ciebie,o podwyżce zapomnij jak chcesz to się zwolnij ! oszczędzają na wszystkim co się da , prawdziwa chińska firma

Dominika
@pracowałem tam

Poza tym - kwestia wysokości wynagrodzenia jest bardzo indywidualna. Ale do rzeczy - miałam tu pytać o stabilność zatrudnienia w MSI. Czy zaczynając tam pracę, można liczyć (z czasem) na umowę o pracę na czas nieokreślony?

HighVoltage
@Dominika

Najpierw jest umowa na 3, potem na 9 miesięcy, następna na 2 lata i po przepracowaniu tego okresu przechodzi się na umowę na czas nieokreślony. Ale radzę tam nie iść do pracy. Mobbing na porządku dziennym...

Czy w MSI Polska Sp z o. o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak ale nie jest to reakcja której byś oczekiwał.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MSI Polska Sp z o. o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Inżynier Wsparcia Uslug IT/ IT Service Desk Specialis
Zielona Góra
LUG Light Factory Sp. z o. o.
(2087 opinii)
MM

Proszę o usunięcie wpisu, NICK sygnowany nazwiskiem osoby która nie wyraziła zgody.

Surykatka z msi
@MM

Oj maciek maciek małeczniak, kucnij otwórz i wiesz co dalej.........

ANIA_DE

Na magazynie różnie od 3000 do 3800 brutto na mniej się nie zgadzaj bo większość za tyle tam pracuje

@ANIA_DE

Pitbull
@Przedstawiciel Firmy

To ile w tej chwili zarabia magazyniet

Dymitr
@Pitbull

Są osoby nowo zatrudnione, które wywalczyły stawkę 3400 netto czyli na rękę, a są takie, które pracują za 2600 zł netto. Ogólnie firma na start daje 3000 zł na rękę. Jeżeli proponują mniej to tylko cie sprawdzają.

vika

przyjazną atmosferę?????

Lech Poznań

Witam, jestem z Poznania :) . Kiedy mogę zaczynać .?

Zauważyłem waszą ofertę pracy na stanowisko Magazyniera, rzecz w tym że musiałbym się przenieść z innego miasta (Sosnowiec) Czy są/byłyby jakieś przeciwności z aplikowaniem ?

Dario

Tam ludzie się zwalniają a nie zatrudniają. Omijać ich szerokim łukiem.

Cześć, nie ma żadnych przeciwności, aplikuj śmiało.

Zbigniew
@Dario

Dlaczego sugerujesz, aby nie wysyłać swojego CV do pracy na stanowisko magazyniera? Czyżby praca na tym stanowisku była, aż tak ciężka? Chciałbym dobrze zrozumieć Twój wpis.

Dario
@Zbigniew

Praca jest lekka, lecz ludzie, którzy zarządzają tym magazynem stosują mobbing psychiczny.

@Dario

Na czym polega ten psychiczny mobbing? Możesz konkretniej?

mrówka
@Paweł

Zdarzały się obraźliwe wyzwiska wobec pracowników z magazynu

Jak szefostwo w MSI Polska Sp z o. o.? Spoko traktują ludzi?

Przedstawiciel Firmy

Tak, traktujemy wszystkich równo. Śmiało mogę powiedzieć że jesteśmy jak jedna wielka kochająca się rodzina. Nikt nikogo nie wykorzystuje, firma daje duże możliwości.Jeżeli nie spodoba Ci się praca na magazynie czekają inne prace związane z komputerami np.macanie czipów na płytach głównych.(coś jak na kurzych fermach).Jeżeli pracownik wykazuje duży współczynnik aktywności.Rozdajemy prezenty w postaci podkładki pod mysz dla najlepszego.

niechińczyk

@kolo i inni - praca na magazynie w MSI to żałosne płace, zero liczenia się z pracownikiem ze strony chińskiego zarządcy, totalny brak woli walki o pracownika ze strony polskiego kierownictwa. W MSI na magazynie występuje bardzo duża rotacja wynikająca właśnie z myślenia: "podwyżki nie dostaniesz, jak nie ty, to znajdzie się kto inny". Jeśli chcesz przewegetować na marnej pensji kilka miesięcy to będziesz mile widziany, a jeśli do tego lubisz jeszcze zapie***** za półdarmo i na nadgodzinach, to będziesz ukochanym pracownikiem - tylko nie licz na pochwały i gratyfikacje, wiedza o ich istnieniu nie dotarła jeszcze do MSI. Ogólnie nikt Ci raczej tam pracy nie poleci. Lepiej szukaj dłużej, ale skończ w lepszej, bardzie ludzkiej i mniej skąpej firmie. Ja wraz z wieloma innymi już zmieniłem miejsce pracy. Oj warto było rzucić papierem :)))

@niechińczyk

Opinia zupełnie nie zgodna z prawdą. Oczywiście każdy pracownik jest wolny i może zmienić pracę w dowolnej chwili jednak nie zmienia to faktu, że pracownicy z odpowiednim podejściem do pracy są traktowani w każdej firmie poważnie i każdy ma możliwość awansu w strukturach firmy co uważamy jest bardzo dużym plusem. Każdy pracownik może osiągnąć to co chce, ale oczywiście najpierw trzeba wykazać się chęciami. Nadgodziny są nieobowiązkowe, nikt nikogo nie przymusza do pracy na nadgodzinach, są również prowadzone sezonowo, nie ciągle. Jeśli ktoś uważa pracę w firmie dającej możliwość awansu od najniższych stanowisk wegetacją to nie jest to odpowiednie podejście. Używanie niecenzuralnych słów w komentarzach również. Zapraszamy do otwartych rekrutacji by przekonać się samemu jak poważnie firma traktuje pracowników z odpowiednim podejściem do pracy i Firmy.

serwisant
@Przedstawiciel Firmy

maciek, weź się już do roboty a nie siedzisz w godzinach pracy i odpisujesz na komentarze.

Zmęczony

Firma totalna porażka. Pracowałem w dziale sprzedaży i marketingu (jeszcze za czasów Micro-Star) i po rezygnacji potrzebowałem 3ch miesięcy na regenerację. (usunięte przez administratora)jedno lepsze od drugiego że szkoda mówić. Mnóstwo nadgodzin, praca w weekendy, bez dodatkowego wynagrodzenia, ale w nagrodę pół poniedziałku wolnego :/ I gdzie tu przepisy prawa pracy??? Główna zasada: jeśli wczoraj dałeś radę zrobić 20 to dlaczego dziś nie możesz zrobić 21 - to tylko 1 więcej. Ogromna rotacja pracowników. Na niektórych stanowiskach rekordy krótkości stażu biją na głowę (6 mies, 3 mies, 1 mies, była nawet osoba która w pierwszym dniu pracy wyszła na przerwę i już nie wróciła). Jeśli myślisz że weźmiesz tę pracę żeby mieć cokolwiek a w trakcie poszukasz czegoś innego to też możesz się przeliczyć. Przełożeni na twój wniosek o nawet jeden dzień wolny czekają do ostatniej chwili i tak nie wiadomo czy udzielą czy nie udzielą. Praca monotonna, ciężka, atmosfera kiepska - open space w którym wesoło jest tylko gdy humor ma szefowa (co niestety bywa rzadko), w innych dniach nie waż się uśmiechnąć bo zabije wzrokiem. Po pracy w tej firmie dużo czasu potrzeba żeby się otrząsnąć. NIE POLECAM !!!

@Zmęczony

Komentarz niezgodny z faktyczną sytuacją w firmie.

@Przedstawiciel Firmy

Żartowałem dalej jest tak samo

Anita

Bardzo szybka i sprawna naprawa, dobry kontakt z serwisem, polecam Moje sugestie dla MSI Polska Sp z o. o.: Bardzo szybka i sprawna naprawa, dobry kontakt z serwisem, polecam

@Anita

Dziękujemy.

Cobretti

Mam bardzo dobre odczucia po serwisie mojego laptopa GE63, produkt wysłałem we wtorek, w piątek mogłem się już cieszyć naprawionym sprzętem, szybka naprawa i chyba skomplikowana bo był to problem z matrycą co wyczytałem z załączonego raportu ,serwis dał radę. Serdecznie polecam!

@Cobretti

Przedstawiciel Firmy

Firma obecnie oferuje wyższe warunki wynagrodzeń niż średnia w firmach w naszej okolicy na podobnych stanowiskach.

@Przedstawiciel Firmy

Obecnie stawki są zwiększane w odpowiedzi na wymagania rynku pracy. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanego doświadczenia kandydata, wykształcenia oraz umiejętności. Oczywiście również od stanowiska. Firma oferuje również bogaty pakiet benefitów: - Prywatną opiekę medyczną - Dofinansowanie do zajęć sportowych - Premię za polecenie pracownika - Świadczenie świąteczne (Boże Narodzenie) - Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach - Przyjazną atmosferę - Pracę w międzynarodowym środowisku - Możliwość awansu w strukturach Firmy.

marlon_brando

Pracuję na magazynie i chwalę sobie warunki,. jedną zmianę. @Adrian Miodek. masz nieaktualne informacje bo 2100 brutto to już przeszłość, warunki uległy zmianie na lepsze. Rynek pracy we Wrocławiu i okolicach wymusza na firmach również podwyższanie pensji.

Świdnica rules
@marlon_brando

Tak 2500 brutto pewnie teraz dajecie plus gówniane premie oczywiście brutto. Firma syf nikt tam nie chce pracować. Konfidenctwo to ich motto, każdy donosi na każdego nawet na siebie samego. Patologia tyle w temacie.

jóseff
@Świdnica rules

nie, dają więcej, pracowałem tam do niedawna, musiałem jednak zmienić pracę na taką w innym mieście, muszę powiedzieć, że chwaliłem sobie pracę w MSI. Miła atmosfera i fajna jedna zmiana, jeszcze wystarczy czasu na życie. Piszesz że nikt tam nie chce pracować a jednak w firmie pracuje ponad 100 osób xD Firma jak firma w każdej są plusy i minusy, ale akurat MSI dobrze wspominam. Polecam.

Asp
@jóseff

Ja na magazynie mam 2300 wypłaty na konto

@Asp

Obecnie stawki są zwiększane w odpowiedzi na wymagania rynku pracy. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanego doświadczenia kandydata, wykształcenia oraz umiejętności. Oczywiście również od stanowiska. Firma oferuje również bogaty pakiet benefitów: - Prywatną opiekę medyczną - Dofinansowanie do zajęć sportowych - Premię za polecenie pracownika - Świadczenie świąteczne (Boże Narodzenie) - Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach - Owocowe piątki - Przyjazną atmosferę - Pracę w międzynarodowym środowisku

news

Witam, jest ktoś w stanie wypowiedzieć się na taki temat, ogloszenie https://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-specjalista-ds-logistyki-bielany-wroclawskie-pow-wroclawski,oferta,5639903?sug=oferta_bottom_bd_4

@news

Obecnie trwa rekrutacja na stanowiska w magazynie oraz Dziale obsługi klienta. Zapraszamy do aplikowania.

Oczywiście 1 za lekceważenie

Minęło już 3 tygodnie od kiedy wysłałem laptopa na gwarancję. W piątek dzwoniłem się pytać jak tam prace z moim laptopem odpowiedź dostałem że dopiero zostały zamówione części do laptopa no myślałem że mnie krew zaleje po 3 tygodniach dopiero się obudzili żeby zamówić części do wymiany jakieś nieporozumienie.. Paranoja !!! Podejrzewam że szybko nie odzyskam swojego laptopa

@Oczywiście 1 za lekceważenie

W tego typu sprawach prosimy o pilny kontakt z serwisem, każdą sprawę traktujemy priorytetowo i na pewno każda sytuacja ma konkretne wytłumaczenie.

Salwador

Doszły mnie plotki że serwisant sprzętu ma tam 4000 brutto. Czy możecie to potwierdzić bo jeśli tak to bardzo chętnie przeszedłbym do tej firmy. Mam duże doświadczenie z naprawą płyt głównych i wymianą podzespołów w przeróżnych komputerach. Dodam że obecnie pracuje w serwisie mniej komercyjnym i zarabiam 3200 brutto.Więc skoro mogę robić to samo za prawie tysiąc więcej to jestem jak najbardziej ZA. Proszę o konkretną odpowiedz ? Z góry dzięki

@Salwador

Przedstawione stawki w opinii są już przedawnione, obecnie są nowe, w razie zainteresowania pracą serwisanta prosimy o aplikowanie na otwarte stanowiska.

GaminGHOST

UWAGA !!! Nie polecam pracy w tej firmie, wyzysk za marne pieniądze. CHIŃSKI (usunięte przez administratora) br /> Znalazłem nową za większe pieniądze w godniejszych warunkach.

@GaminGHOST

W firmie nigdy nie było wyzysku, to pomówienie. Warunki pracy są bardzo dobre, wynagrodzenia dopasowane do umiejętności i doświadczenia kandydatów.

Agata

@Asp możesz powiedzieć coś więcej o pracy na magazynie w MSI Polska? Co warto wiedzieć o tym dziale firmy? Jak wygląda typowy dzień pracy? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

dobry marek
@Agata

Praca w magazynie jak to w magazynie, półki, miejsca magazynowe, przyjęcie towaru, pakowanie... niektóre działy mniej skomplikowane, niektóre bardziej. jest ich kilka w magazynie. na probnym teraz jakies 2200 brutto chyba, po probnym 2600 oczywiscie brutto. nie dawno bylem magazynierem w msi ale znalazlem lepsza stawke. praca dla kobiety agata calkiem spoko bo nie ma dziwgania az tak, raczej lekkie towary. praca spoko ale szalu ze wyplata nie ma :D

@dobry marek

Aleksander
@Przedstawiciel Firmy

Mógłbyś napisać, czy firma daje możliwości zatrudnienia również osobom bez doświadczenia zawodowego? Ciekawi mnie, czy możliwe jest początkowo zatrudnienie, chociaż na podstawie umowy zlecenie, aby w przyszłości po wykazaniu się otrzymać pełną umowę o pracę? Odpowiedz, proszę, jak wygląda ta kwestia w firmie MSI Polska.

@Aleksander

Oczywiście, dajemy możliwość zatrudnienia również osobom bez doświadczenia. Zazwyczaj zaczynają pracę od najniższych szczebli by później móc awansować. Firma jest bardzo pozytywnie nastawiona na awansowanie pracowników wewnętrznie.

Zostaw merytoryczną opinię o MSI Polska Sp z o. o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w MSI Polska Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MSI Polska Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

MSI Polska Sp z o. o.