Steinblau sp. Z o.o.
counter
1 92 71 5 1

Jak szefostwo w Steinblau sp. Z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Steinblau sp. Z o.o.?

Karol Nowy wpis

Można dostać łatwo wolne w pracy?

@pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 98 dni.
Kandydat

Co sądzicie o pracy w tym miejscu? Jakie są warunki pracy i jak zarobki?

Wiecie czy Steinblau sp. Z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Piotrek Nowy wpis
@Pytanie

A do czego laptop skoro tam się odlewa płyty betonowe i płytki gipsowe?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 140 dni.

Czy w Steinblau sp. Z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jak szefostwo w Steinblau sp. Z o.o.? Spoko traktują ludzi?

PP
@Pytanie

Ja właśnie zaczynam tam pracę. Rozmowa była ok. A jak będzie dalej - zobaczymy!

R
@PP

Czy mogę prosić o relację, czy dalej funkcjonuje tam dyskryminacja, jak jest z wyplatami, warto?

Gość
@PP

PP i jak tam, dalej tam pracujesz?? napiszesz coś więcej??

nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 224 dni.
Kandydat

ktoś może powiedzieć jaki system zmianowy i jakie godziny pracy?? ewentualnie ile można zarobić??

Gość
Użytkownicy czekają na odpowiedź 233 dni.
Kandydat

Jakie zarobki na początek można sobie wywalczyć??

Chetny

Jak tam robota? Zarobki ponoc dobre. Nie wiem czy sie przyjmowac :D

szeregowy
@Chetny

pracuję od niedawna. zarobki super. Jestem miło zaskoczony. Dużo ludzi tu pracuje firma poukładana.

xD
@szeregowy

No nieźle poukładana akurat jedyny minus tej firmy to jest to ze nie potrafią sie zorganizować

Tomek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 272 dni.
Klient

Czy w chwili obecnej warto się starac o przyjecie do tej firmy? W ofercie zarobki okreslane są 4000-6000 brutto.Jak jest naprawdę i od czego zalezy stawka.

Beata
Użytkownicy czekają na odpowiedź 301 dni.

Hej czy ktoś sie orientuje czy jest praca dla kobiet? Z góry dziękuje za odpowiedz.

mk

praca jest ciężka a zarobki nie adekwatne do pracy , nie polecam

Dawid

@PP skoro była ok to napisz jak przebiegła. Czy były ciężkie pytania?

GZ

kłamiesz ! wypłaty są na czas. Nie na ostatnią chwilę nie na pierwszą chwilę tylko na czas. zgodnie z umową.

Ktoś

Co wy za bzdury piszecie!! Wiele osób pracuje tam od początku i sobie chwali. Umowa o pracę, dobre zarobki, kierownik i prezes ludzki człowiek,który rozumie różne sytuacje życiowe. A jeśli jest jakiś problem wystarczy zapytać, powiedzieć kierownikowi bądź prezesowi i rozwiązać problem a nie zachowywać się jak banda dzieciaków co nie można im zwrócić uwagi jak źle robią. Ludzie którzy piszą tu takie bzdury widocznie nie mają jaj żeby powiedzieć prosto w oczy prezesowi co ich boli i co się nie podoba. Lepiej odrabiać du** w internecie bo jesteście anonimowi. BRAWO tak się właśnie zachowują dorośli ludzie.. No niestety ale za odpi***lanie się to nikt wam płacił nie będzie.

balkon
@Ktoś

Nie ma jak polski kierownik dafit magazynier który nagle po uzyskaniu awansu perfekcyjnie zaczął mówić po niemiecku i motywował Panie na pakowaniu słynnym podczas okupacji powiedzeniem służb SS ,schnella schnella'.

nieważne kto.
@balkon

bardzo bystry komentarz. Zapewne pochodzi od człowieka pracowitego, kulturalnego, mądrego, ambitnego i darzącego szacunkiem współpracowników. Ponadto szanuje firmę, jest skoncentrowany na pracy i nie szkaluje swojego miejsca pracy. Szkoda, że prezes nie ma takiego wykrywacza kretynów. Mógłby uniknąć tych idiotycznych, fałszywych i złośliwych komentarzy...

Wanda

@Romet Fajnie, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Steinblau. Czy w związku z tym złożyłeś już tam swoje dokumenty, czy nadal czekasz na odpowiedni moment? Pamiętaj, że jeśli jednak nie uda Ci tu uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, to zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio z firmą - na pewno udzielą Ci rzetelnych informacji: http://steinblau.com/pl/Kontakt Powodzenia!

Romet

Jak wygląda tam praca? Pracuje się ciężko, czy są od tego maszyny?

Nikita

Patrzę na komentarze i dprawa jest jasna. Ptacowniku, zgłoś do PIP tę firmę!

Żopa

Chciałem się przyjąć do tej firmy lecz dowiedziałem się ze guziczka do automatycznego zalewania form. Zadziała dopiero za 2 tygodnie. A koledzy powiedzieli mi ze słyszą te teksty od 9 miesięcy wiec może się urodzi

Irek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jak się tu pracuje?

IGA
@Irek

coraz trudniej tam dostać pracę. Odkąd powstał nowy zakład dobrze płacą i mają komplet. Ale spytać nie szkodzi.

iga
@IGA

Hahaha mają komplet haha dobrze płacą hahaha coraz trudniej chyba im zatrudnić kogoś haha

Zostaw merytoryczną opinię o Steinblau sp. Z o.o. - Bielany Wrocławskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Steinblau sp. Z o.o.