Opinie o Steinblau sp. Z o.o. w Bielany Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Steinblau sp. Z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Steinblau sp. Z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinblau sp. Z o.o. w Bielany Wrocławskie

Jak szefostwo w Steinblau sp. Z o.o.? Spoko traktują ludzi?

@Łucja

Mówiąc krótko i bardziej dosadnie...Pojdziesz poskarżyć sie do prezesa na samowolki kierownika o których prezes wie? Jaki to ma sens? Równie dobrze tego samego dnia można złożyć wypowiedzenie.Tam im mniej robi Polaków tym dla nich lepiej...

Grzegorz Nowy wpis

Jak w "realu", na żywo przedstawiają się tu teraz warunki pracy i zarobki? Chętnie się dowiem, czy jest tu jakaś pewność zatrudnienia? Ostatnie opinie sugerowały, że nie bardzo. Ale firma w stosownym rejestrze figuruje, jako aktywna.

ADAŚKO S. Nowy wpis
@Grzegorz

radzę się zastanowić, bo firma figuruje w TOP 10 najbardziej zadłużonych firm, które złożyły wniosek o ogłoszenie upadłości w grudniu 2023 r.

YYYYY

Nie wiem o co chodzi z tym upadaniem, spółka jest aktywna, wiosną tego roku zmieniła tylko wpis w KRS że składem rady nadzorczej. A w.czerwcu szukali pracownika administracyjno-biurowego z pensją 4,4 tys. brutto. A propos - wie ktoś, czy znów taki nabór się powtórzy? Jestem zainteresowana:))

wieloletni_były Nowy wpis
@YYYYY

Szukali bo prawie wszyscy z biura się zwolnili. Teraz zwolnili pracowników produkcyjnych... Ludzie co pracowali tam wiele lat zostali na lodzie ...

Na szczęście były Nowy wpis
@YYYYY

Na pewno się nie powtórzy do zakładu na Bielanach bo z tego co wiem to już tam nic nie ma albo prawie nic...

Czy Steinblau sp. Z o.o. zatrudnia studentów?

Jak szefostwo w Steinblau sp. Z o.o.? Spoko traktują ludzi?

PP

Ja właśnie zaczynam tam pracę. Rozmowa była ok. A jak będzie dalej - zobaczymy!

R
@PP

Czy mogę prosić o relację, czy dalej funkcjonuje tam dyskryminacja, jak jest z wyplatami, warto?

@PP

PP i jak tam, dalej tam pracujesz?? napiszesz coś więcej??

@Gość

tak, pracuje dalej. Zostałem na stałe. Zarobki w firmie 4500 netto do nawet powyżej 5000 netto. Dużo robotów i maszyn. Wystarczy chcieć. Szefostwo jest przyjazne.

Medyk

Prezes super tylko kierownik z Ukrainy straszny klamczuch I manipulant

@pracownik

Hahaha ale się uśmiałem....ciekawe co musisz robić by tyle zarobic...Szefostwo przyjazne...no kurde lepszego dowcipu nie słyszałem...

Weteran

Szefostwo jak najbardziej ok, zawsze można się dogadać, praca ciężka dla twardzieli ale adekwatne zarobki

Weteran

Jak najbardziej we wszystkich sprawach zawsze można się bez problemu dogadać , praca ciężka ale za odpowiednie wynagrodzenie, bez pracy nie ma kołaczy to nie (usunięte przez administratora)

Artur
@Weteran

A czym jest to tajemnicze odpowiednie wynagrodzenie? Podasz chociaż jakieś widełki?

Niestety

Niestety brak poszanowania dla pracowników przez szefa

@Niestety

Jak się przejawia ten brak szacunku według ciebie? Jakieś złe odzywki czy po prostu zawalają robotą? Wolałbym wiedzieć co się dzieje zanim zdecyduje się tu na pracę.

Niestety
@Wanda

Krzykami na całą halę, obelgami, rzucaniem przedmiotami w nerwach, poniżanie ludzi, itp. Przy tym prezesie lepiej pracy nie zawalać.

lol
@Niestety

nie zgadzam się, bo prezes nie przychodzi na produkcję od wielu miesięcy. zwykłe (usunięte przez administratora) na temat prezesa

@lol

To w końcu jak jest? Prezes krzyczy na pracowników czy go w ogóle nie ma? To kto nadzoruje wtedy pracę? Jest jakiś kierownik? Z nim się można dogadać?

ToTenTyp
@Wanda

Jest kierownik z Ukrainy który niszczy tą firme... Wykończył już prawie wszystkich Polskich pracowników..

@ToTenTyp

A ja się nie będę krył za jakimiś Nickami pracowałem tam ponad 3 lata na Consie większość rekordów należy do mnie włożyłem tam dużo serca w tą firmę co do prezesa jak było tak było Ale nie mogę powiedzieć na niego złego słowa dla mnie był prawie jak ojciec zawsze szedł mi na rękę i pomagał A co do reszty się nie wypowiadam bo to nie ma sensu szkoda tej firmy bo mogło by byc o wiele duzo lepiej :)

Były szczęśliwy.

A ja myślę że kierownik ukrainiec ma na celu (przynajmniej za moich czasów) doprowadzic do tego by tylko ukraińcy tam pracowali.Już za moich czasów było to widać.ale na szczęście mam już spokoj z tym zakładem.

@Krzysztof Otwinowski

Trzy lata to dość duży staż. Pisząc o rekordach masz na myśli robienie wyników do premii? To były dobre stawki?

@Były szczęśliwy.

Tak właśnie. Polacy mieli coś do powiedzenia i stawiali się. Każdy kto mu się sprzeciwił dostawał zaraz kłody pod nogi, zaczynały się problemy i albo ta osoba się sama zwalniała albo pomagał jej się zwolnić. Tak samo było z poprzednimi kierownikami itd. Po trupach do celu... Pracownicy z jego narodowości boją się odezwać bo mają tam dobrze ...

@Wanda

Tak mam na myśli wyniki do premii robisz robotę to premia jest super ale leżąc i narzekając to raczej na dobrą premię.nje ma co liczyć

@Krzysztof Otwinowski

Jak premie były super to pochwal się jakie to były kwoty? Każdy dostawał co wyrobił targety? Ty nie miałeś problemu z kierownikiem na którego tak wszyscy narzekają?

@Wanda

Co swoich premii to zawsze miałem największe z wszystkich pracowników co do kwot to raczej nie mogę mówić choć już tam nie pracuje to jakieś zasady muszę trzymać Ale premie były naprawdę bardzo dobre w porównaniu do innych pracowników którzy robili dużo mniejsze wyniki A co do kierownika na którego tak tu każdy pisze hehe właśnie dlatego już tam nie pracuje :p

@Wanda

Jeśli chodzi o tego kierownika dla mnie też był w porządku i to bardzo problemy zaczął się wtedy jak przyjechał jego 18 letni brat który raczej do pracy się nie kwapi A że brat kierownik to jemu wszystko wolno bo brat zawsze broni brata i ja to rozumiem każdy brat by bronił brata Ale ja bym się wstydził że mój brat w kulki leci i chciał bym go naprostowac A tu było inaczej i głupie wymówki styropian nie zamówiony choć zgłaszane było 2 tygodnie wcześniej potem Laopor z Niemiec itp dużo tego było Ale zawsze kręcenie byle nie brać winy na sobie i zawsze było by nic nie mówić by prezes wiedział jak naj mniej co się dzieje na firmie jak się otwiera nowe salony fryzjerskie i się siedzi na telefonie i w kompie nie na tym co powinno się robić w pracy to potem tak jest że trzeba się ratować jak coś wyjdzie i popełni się błąd Ale że ma się większą połowę składu z Ukrainy i większość to jakaś to rodzina znajomi z Ukrainy to wiadomo że na kierownika nic złego nie powiedzą choć nawet by chcieli

@Wanda

Bardzo lubiłem tą pracę i do dziś jest mi przykro że musiałem stamtąd odejść jak by prezes miał trochę więcej kamer na zakładzie i kamer z mikrofonem to raczej szybko zmienił.by zdanie o niektórych osobach

@Wanda

A dziś się odpale i powiem Wszystko nawet jego rodzina z Ukrainy mówiła że mnie oczernial przed prezesem bo wiedział że jestem dobry w tym co robię i bal się zagrożenia więc mówił Wszystko bym stracił w oczach przesa i nie tylko poszedł Taraz potem miał być władcą przyszedł Patryk na kierownika to był mega zły zawiedziony potem gdał na Patryka by go tylko wygryś tylko dlaczego prezes tego nie widzi po co tyle zmian tyle nowych pracowników i ciągle szkolenia A w obec tego mega straty dla firmy Ale widzę że tu nie tylko ja Ale też Dużo innych osób ma takie samo zdanie i też tam nie pracuje

ToTenTyp
@Krzysztof Otwinowski

Masz rację. Jak był Patryk to dało się pracować i stawał w obronie pracowników. Nawet maszyny naprawiał jak nie miał kto... Fajnie że napisałeś całą prawdę tamtym kierowniku z Ukrainy. Może odpowiednie osoby przejrzą w końcu na oczy.

@Krzysztof Otwinowski

Krzysztof Otwinowski,zgadzam się z Tobą w 100%.Kierownik z UA nie potrafi nic załatwić, po części lub narzędzia trzeba było samemu jeździć l. A w dodatku,kierownik zakładu kręci prezesem jak ,,cygan słońcem ''. Najgorsze jest to że prezes nie widzi tego( może nie chce widzieć) na szczęście to nie mój już problem

Na szczęście byly
@Były

Jak to po części samemu jeździć.Na jakiej podstawie w oparciu o co...od tego jest mechanik czy inny serwis.Myślę że to jest niezgodne z prawem nawet.Jak jeśli mi powiesz że jeszcze sam sobie te części montowałeś to podziwiam za głupotę...nadużycie ewidentne ze strony pracodawcy.i prezes na to wyraża zgodę?piszesz że to już nie twoj problem więc chyba tam nie pracujesz...

@Krzysztof Otwinowski

Krzysztof tak Cię czytam i myślę że się odpaliłeś tylko myślę ile wypiłeś .Płaczesz jakbyś chciał tam wrócić.Płaczesz że nie pracujesz tam ale prezes był dla Ciebie jak ojciec.A czy przypadkiem to nie on musiał przyklepac swoim podpisem ze już tam nie robisz??? Z tego co czytam to Patryk juz tam nie robi i moze warto pamietac ze Polak idący tam do pracy w szatni z ciuchami zostawia swoją godnosc i pozwala sobie by ukrainiec oddał na nim swoje wszelkie niepowodzenia z całego dnia.I myślę ze prezes wie o wszystkim .I na to przyzwala.Dowalić Polakowi by sie sam zwolnil bo za niego stoi kolejka ukraińców.a chyba nie o to chodzi.

Szefostwo pozostawia wiele do życzenia. pracowałem chwilę i nie polecam.

Łucja
@Na szczęście były

Ale czekaj, to tych sytuacji nikt nie próbował zgłaszać do góry? Bo mówisz, że "myślisz, że prezes wie", więc chyba nie jesteś pewny. Może jakaś interwencja by się przydała...

@Łucja

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Steinblau sp. Z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik biurowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ochrony - budowa, Magnice, 24/48
Bielany Wrocławskie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Młodszy mechanik pojazdów użytkowych i naczep
Bielany Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MIG MAG - ŚWIETNA OFERTA PRACY! (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Jak wygląda ścieżka kariery w Steinblau sp. Z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Były

Jeśli jesteś z UK nie masz własnego zdania i nie robisz nic to awans murowany a mini najważniejsze chwalić UK a Polaka traktować jak ....

DD

Czytam i nie mogę uwierzyć. Jak to w tego rodzaju firmach, zazwyczaj jest pod górkę. To nie jest miejsce dla słodkopierdzących. Jak człowiek nie lubi pracy to i praca nie będzie go lubiła. Uważam, że ten co daje z siebie coś sensownego to się odnajdzie. Wielu tu na forum narzeka. Ale trzeba pamiętać, że to jak wygląda firma wynika z tego jacy są pracownicy. Każdy który się tu mądrzy niech sobie odpowie na pytanie, czy robota została dobrze wykonana?

@DD

To jak kto pracuje i jak praca zostala wykonana ma się nijak do poruszonego tematu.Nie mozna łączyc szacunku do pracownika i kultury pracy i kultury w pracy z niczym innym.A kultury i szacunku do pracownika tam zawsze brakowało.(usunięte przez administratora)i nic nie robiący wylatywali na okresie próbnym albo sami rezygnowali.po kilku dniach.Wiec ten komentarz to świadczy o tym ze jesteś osobą która chyba tam nawet nie pracowała.

Były

Wracając do tematu kierownika Patryka. Człowiek na poziomie z którym wszystko szło załatwić i nie było problemu. Na awarie przyjeżdżał w nocy i nie było problemu, części i narzędzia też były na czas bez proszenia bez czekania miesiącami. Ale kierownikowi z UA grunt się palił pod nogami i stanął na głowie żeby człowieka zniszczyć

Były

Odnośnie kierownika z UA jak były awarie to zawsze była wina nieposprzątanie maszyny, ten człowiek nie ma pojęcia o produkcji a co dopiero o naprawie maszyn. Często zadawał bardzo głupie pytania,że ręce opadały. Jednym słowem odklejony od rzeczywistości

Jak wygląda praca na stanowisku Elektryk? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Steinblau sp. Z o.o.?

Były

Jak tam robiłem to nie było nawet zwykłego mechanika to elektryka ze świecą by szukać :)

@Były

pytanie kiedy tu tak naprawdę pracowałeś? piszesz, że mechanika nie było, to jakie warunki wtedy tak naprawdę były? jak pracę tutaj organizowali?

na szczęście były

nie wygłupiajcie się tymi pytaniami. robilem tam do niedawna.tam od dawna nie ma elektryka mechanika.dziwię się że jeszcze ktoś tam robi z Polaków...

@na szczęście były

Przez chwilę był mechanik i elektryk . Później sam kierownik naprawiał wszystko... Kierownika też już nie ma. Teraz każdy coś stara się naprawiać i łatać byle by działało ...

Steinblau sp. Z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Logistyki. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Coraz większy (usunięte przez administratora) oraz więcej kierowników corsz mniej pracowników, jak pytasz o coś kieriwnika to odsyła cię do drugiego iw sumie nir wiesz o co kogo pytasz i kto tu żądzi

Artur

Aha, czyli spychologia jak w urzędach? To nikt nie chce rozwiązać problemu? Przecież byłoby szybciej -.-

@Artur

To chyba kolega nie był chyba nigdy urzędzie. Za moich czasów można było wszystko szybko i sprawnie załatwić z kierownictwem. Każdy wiedział czym który kierownik się zajmuje i wątpię żeby to się zmieniło bo było ich dwóch i z tego co wiem dalej tak jest.

@wieloletni_były

A to coś nowego. I co, do dziś wciąż tak sprawnie tutaj wszystko idzie? Aż dziwne, że ludzie nie chwalą, bo dla niektórych też pewnie zaskoczenie by było z tym niezłe. ;p

wieloletni_były

firma spoko, z możliwościami i rozwija się. Praca jak to praca na produkcji, ale nie ma stresu jak w innych firmach. Możliwości zarobkowe przekraczają oczekiwania jeśli się wkręcisz

@wieloletni_były

To dlaczego jesteś wieloletni ale były???

pracownik produkcji

miałem 50 km dojazdu. Znalazłem prace bliżej. Inaczej bym nie odchodził

pracownik produkcji

firma w ostatnim czasie zmieniła się na lepsze. Podoba mi się, oby szefostwo tak dalej

Widzieliście, że Steinblau sp. Z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Abece

A jako PH?

nowy

ktoś może powiedzieć jaki system zmianowy i jakie godziny pracy?? ewentualnie ile można zarobić??

Pff
@nowy

Trzy zmiany. Jak jesteś ogarnięty to ponad 5 tys

@pracownik

Co sądzicie o pracy w tym miejscu? Jakie są warunki pracy i jak zarobki?

@@pracownik

warunki pracy jak na produkcji, firma w porządku, roboty proste w obsłudze start i stop. Zarobki około 5 000 na konto

Jak szefostwo w Steinblau sp. Z o.o. traktuje ludzi?

TenTypTakMa

Zależy który kierownik. Jak ten z PL to możesz z nim wiele spraw załatwić i jest spoko. Drugi jest z UA i jest bardzo specyficzna osoba. Ale ogólnie jest OK.

@TenTypTakMa

Chyba jesteś z UA że tak piszesz.Poza tym trzeba być masochistą by tam pracować.Prezes chyba nie wie co się dzieje na zakładzie bo jakby wiedzial to nie wierze by pozwolił na takie traktowanie ludzi...dlatego już tam nie pracuję.

Karol

Można dostać łatwo wolne w pracy?

Wiecie czy Steinblau sp. Z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Piotrek

A do czego laptop skoro tam się odlewa płyty betonowe i płytki gipsowe?

Jakie zarobki na początek można sobie wywalczyć??

Chetny

Jak tam robota? Zarobki ponoc dobre. Nie wiem czy sie przyjmowac :D

szeregowy
@Chetny

pracuję od niedawna. zarobki super. Jestem miło zaskoczony. Dużo ludzi tu pracuje firma poukładana.

xD
@szeregowy

No nieźle poukładana akurat jedyny minus tej firmy to jest to ze nie potrafią sie zorganizować

Zostaw merytoryczną opinię o Steinblau sp. Z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Steinblau sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steinblau sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steinblau sp. Z o.o.?

Steinblau sp. Z o.o.