Opinie o Steinblau sp. Z o.o. w Bielany Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Steinblau sp. Z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Steinblau sp. Z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinblau sp. Z o.o. w Bielany Wrocławskie

Czy w chwili obecnej warto się starac o przyjecie do tej firmy? W ofercie zarobki okreslane są 4000-6000 brutto.Jak jest naprawdę i od czego zalezy stawka.

Beata

Hej czy ktoś sie orientuje czy jest praca dla kobiet? Z góry dziękuje za odpowiedz.

mk

praca jest ciężka a zarobki nie adekwatne do pracy , nie polecam

Dawid

@PP skoro była ok to napisz jak przebiegła. Czy były ciężkie pytania?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Steinblau sp. Z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik biurowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy mechanik pojazdów użytkowych i naczep
Bielany Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ochrony - budowa, Bielany Wrocławskie 24/48
Bielany Wrocławskie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Pracownik Ochrony Fizycznej - Bielany Wrocławskie
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

GZ

kłamiesz ! wypłaty są na czas. Nie na ostatnią chwilę nie na pierwszą chwilę tylko na czas. zgodnie z umową.

Ktoś

Co wy za bzdury piszecie!! Wiele osób pracuje tam od początku i sobie chwali. Umowa o pracę, dobre zarobki, kierownik i prezes ludzki człowiek,który rozumie różne sytuacje życiowe. A jeśli jest jakiś problem wystarczy zapytać, powiedzieć kierownikowi bądź prezesowi i rozwiązać problem a nie zachowywać się jak banda dzieciaków co nie można im zwrócić uwagi jak źle robią. Ludzie którzy piszą tu takie bzdury widocznie nie mają jaj żeby powiedzieć prosto w oczy prezesowi co ich boli i co się nie podoba. Lepiej odrabiać du** w internecie bo jesteście anonimowi. BRAWO tak się właśnie zachowują dorośli ludzie.. No niestety ale za odpi***lanie się to nikt wam płacił nie będzie.

balkon
@Ktoś

Nie ma jak polski kierownik dafit magazynier który nagle po uzyskaniu awansu perfekcyjnie zaczął mówić po niemiecku i motywował Panie na pakowaniu słynnym podczas okupacji powiedzeniem służb SS ,schnella schnella'.

nieważne kto.
@balkon

bardzo bystry komentarz. Zapewne pochodzi od człowieka pracowitego, kulturalnego, mądrego, ambitnego i darzącego szacunkiem współpracowników. Ponadto szanuje firmę, jest skoncentrowany na pracy i nie szkaluje swojego miejsca pracy. Szkoda, że prezes nie ma takiego wykrywacza kretynów. Mógłby uniknąć tych idiotycznych, fałszywych i złośliwych komentarzy...

Wanda

@Romet Fajnie, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Steinblau. Czy w związku z tym złożyłeś już tam swoje dokumenty, czy nadal czekasz na odpowiedni moment? Pamiętaj, że jeśli jednak nie uda Ci tu uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, to zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio z firmą - na pewno udzielą Ci rzetelnych informacji: http://steinblau.com/pl/Kontakt Powodzenia!

Romet

Jak wygląda tam praca? Pracuje się ciężko, czy są od tego maszyny?

Nikita

Patrzę na komentarze i dprawa jest jasna. Ptacowniku, zgłoś do PIP tę firmę!

Żopa

Chciałem się przyjąć do tej firmy lecz dowiedziałem się ze guziczka do automatycznego zalewania form. Zadziała dopiero za 2 tygodnie. A koledzy powiedzieli mi ze słyszą te teksty od 9 miesięcy wiec może się urodzi

Irek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jak się tu pracuje?

IGA
@Irek

coraz trudniej tam dostać pracę. Odkąd powstał nowy zakład dobrze płacą i mają komplet. Ale spytać nie szkodzi.

iga
@IGA

Hahaha mają komplet haha dobrze płacą hahaha coraz trudniej chyba im zatrudnić kogoś haha

Bo

Planuję się tam przyjąć. Możecie napisać coś o linii produkcyjnej. Nowa czy jakiś stary rupieć? Wydajna? Psuje się często czy jest ok?

mc
@Bo

Jak na rozmowie z preseskiem będziesz stanowczy to dostaniesz nowe wiadro i mieszalnik haha

aga

firma jest w porzo. praca fizyczna jak wszędzie, tylko trochę lepsze pieniądze:)

Bo
@aga

A jak linia produkcyjna? Nowa czy stara, jakiś rupieć czy wydajna?

Wanda

@Krasny Dziękuję Ci za odpowiedź. A na jakiej zasadzie jedni pracownicy Steinblau mają umowę zlecenie, natomiast drudzy - inną? Czy pracodawca zapewnia jeszcze jakieś benefity pozapłacowe? @ab To może z własnej perspektywy napiszesz, jak przedstawia się ta kwestia w firmie Steinblau?

KT
@Wanda

tak się złożyło że w ciągu 3 miesięcy okresu próbnego tylko miesiąc byłem na L4 i nie przedłużyli umowy. To nie fer !

Wanda

@Ktoś Może należałoby poważnie o tym porozmawiać z zarządem - jak sądzisz? Długo już pracujesz w Steinblau? Co możesz, oprócz kwestii opóźnionych wynagrodzeń, powiedzieć nam o tym pracodawcy? Bardzo zachęcam Cię do wyrażania swojej opinii, ponieważ w ten sposób pomożesz osobom, które chcą tam aplikować.

Wanda

@ldr, dziękuję za Twoja obiektywną opinię. Rozumiem, że jesteś zadowolony z wynagrodzenia, chociaż praca jest ciężka. Gdybyś mógł dodać jakiego rodzaju umowy pracodawca podpisuje z pracownikami? Na czas określony, czy zlecenie? Czy prócz wynagrodzenia możesz liczyć na premie lub pakiet socjalny? Podziel się swoimi doświadczeniami na pewno wiele osób poszukujących pracy z tego skorzysta.

Krasny
@Wanda

Umowy z reguły to zleceni, może co niektórzy w biurze mają inne. Pracownicy są traktowani normalnie, jak w każdej innej firmie. Widomo, że szef musi zarobić i wyrobić normę to ciśnie ale jest jak wszędzie, watpię czy gdzie indziej bedzie lepiej.

ab
@Krasny

Umowa zlecenie hmm ? (usunięte przez administratora)

Wanda

@arizon, rozumiem Twoje rozczarowanie współpracą z firma i co za tym idzie z Twoją opinią. Czy myślisz, że rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić w firmie? Uważasz, że pracownicy nie są traktowani równo i sprawiedliwie? Taka sytuacja oczywiście nie powinna mieć miejsca. Zachęcam was do dodawania swoich obiektywnych opinii o tym pracodawcy. A inni pracownicy mają podobne, czy odmienne zdanie?

AzbestowyEgon
@Wanda

Tu już nie ma nic do dodania. A rozmowa i tak nic by nie zmieniła. Tą firmę niewątpliwie czeka upadek.

ldr
@Wanda

Ja mam inne zdanie. Zarabiam tam ja nigdzie wcześniej. Ci co piszą o 2500 zł to rzeczywiście są takie stawki, ale tylko dla tych co od pierwszych godzin pracy kombinują. Tacy pracują krótko i potem znikają. Reszta normalnie pracuje i zarabia dosyć sporo. W zakładzie jak na produkcje betonową jest wyjątkowo czysto. Czy ciężka praca ? Zależy dla kogo. Ukraińcy czy Polacy robią to samo. Jak miałbym obstawiać to Ukraińcy mają gorszą lub lepszą prace. Zależy jak na to patrzeć. Ja tam nie widzę żadnych układów.

rdl
@ldr

Jak widać po komentarzu ldr właściciel stara sie ratowac opinie fałszywymi komentarzami. Haha tam jest czysto haha nie jest ciężko haha i te zarobki za ta prace takie wysokie haha z4000 zl było by malo. Ldr puknij się!

Gizmo

Wychodzisz po dwóch godzinach i leniem nie jesteś ? ale za to masz coś z rycerza hehe

Rico

Robiłem tam ponad miesiąc. .. z tego co ktoś powiedział coś, gdzieś usłyszałem to na początku byli tam sami Ukraińcy. Ich norma z pierwszego kwartału tego roku w porównaniu do tej aktualnej to jakieś 2/3. Dogadani byli między sobą że robią do pewnej ilości i więcej niet. Z czasem przyjmowali się Polacy i robili więcej niż tamci BA! Wyścigi jakieś! Jeden przez drugiego,który więcej,nawet ponad normę... kadra happy bo produkcja ponad 100% to automatyczne każdy nowy Polak na produkcję a ukraińca gdzieś na halę coś pakować, zamiatać, ściemniać. Nie wszystkie ich stanowiska były lepsze, lżejsze to fakt no ale tam gdzie lepiej,lżej i bez parcia to Polacy powinni robić tym bardziej, że u siebie. Nie ma szans na takie akcje na zachodzie. Kto był ten wie. A tu dyskryminacja na żądanie. Ale beze mnie. Zamiast normę szanować,robić spokojnie bez stresu przy tej stawce 2500zł to nie pokazali ile to oni nie potrafią,teraz niech (usunięte przez administratora) na własne życzenie. Większa produkcja to i większe parcie z góry. Niepotrzebnie Panowie koledzy pokazali. Dlatego jest tam jak jest. A kierownik sęp chciwy tylko lata i mało mało. Ukraińców też tyra,ściga. Wszędzie widzi monete,już mu bez znaczenia Ukrainiec czy Polak. Prezes raczej Polak przynajmniej z imienia nazwiska i akcentu. Dobry chłop z minusem takim że nie widzi albo nie chce widzieć wszystkiego, śmierdzi układem ogólnie. Robota brudna,fizyczna nie lekka,bez możliwości awansu bo na hali wszyscy mrówy i kiero (usunięte przez administratora) Gorąco,duszno bez wentylacji... tryb 3 zmiany po 8 godz,elektroniczny system pomiaru czasu pracy wejście wyjście na kartę. Jakby zmienić kiero zjeba to było by o połowę lżej,spokojniej.

Super Pracownik

Firmie przede wszystkim potrzebny jest kierownik z jajami a nie taka (usunięte przez administratora) ja teraz. Facet nie ma zielonego pojęcia o pracy, nigdy nie pracował w innej firmie np. ze standardami ISO, nie ma wiedzy na temat zarządzania ludźmi, już nie mówiąc o potrzebie wprowadzenia zarządzania halą wielkopowierzchniową, gospodarką remontowo-konserwacyjną i odpowiednim szkoleniem ludzi z instrukcjami obsługi na stanowiskach pracy a nie tylko gonieniem ich do pracy. Jeśli zdarzy się na hali jakikolwiek wypadek to PIP zamknie zakład razem z kierownikiem. Kierownik Ukrainiec jest w pracy cały dzień a tak naprawdę nie widać żadnych efektów jego pracy. Lepiej jakby szef zapłacił mu za siedzenie w domu i wtedy wszyscy będą efektywniej pracowali bez wprowadzania zbędnego chaosu. Szef spoko, ale moim zdaniem osoba prowadząca tak dużą firmę powinna się zajmować dbałością o jej wizerunek i liczeniem kasy a nie gaszeniem pożarów i awarii powstałych w wyniku błędnych decyzji lub braków tych decyzji kierownika. Pozdro 600

Zostaw merytoryczną opinię o Steinblau sp. Z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Steinblau sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steinblau sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steinblau sp. Z o.o.?

Steinblau sp. Z o.o.