2 Dodaj opinię
2 603 152 5 1

Opinie o Sonko

Kandydat Nowy wpis

Byłem na rozmowie mieli się odezwać tak lub nie. Zero odzewu. Ogólnie w całym tym Wrocławiu to jaja jak berety. Kwota 2200 netto czterobrygadowka jak ktoś tam napisał wyżej to smiech na sali niby miasto wysoko rozwinięte a ludzie zarabiają psi grosz. Na zadupiach można więcej zarobic

Joanna Nowy wpis
@Kandydat

Przykro mi, że nie dostałaś informacji zwrotnej. Dosyć często się to niestety zdarza. A jak dokładnie wyglądała Twoja rozmowa o pracę w Sonko?

wodnik Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@Joanna

NIE POWINNO SIE TO ZDAZAC NIGDY-PONIEWAZ JEST TO TOTALNY BRAK SZACUCUNKU DLA OSOBY KTORA APLIKUJE NA DANE STANOWISKO. NIE TLUMACZCIE SIE BRAKIEM CZASU, BO ODDZWONIENIE DO KANDYDATA BY MU POWIEDZIEC (Z GRZECZNOSCI)ZE SIE NIE ZALAPAL TRWA 10-15 SEKUND!!!! TO SAMO ODNOSI SIE DO ZASTRZEGANIA SOBIE KONTAKTU TYLKO Z YBRANYMI KANDYDATAMI. ... A POTEM SIE DZIWIA JEDNO Z DRUGIM ZE NIE MAJA LUDZI DO ROBOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kandytat Nowy wpis

Witam napisalem dnia dzisiejszego post dotyczący tej firmy. Opisałem częśc mojej rekrutacji w tej firmie. Dlaczego jest to usuwane z forum? Mają być tylko te dobre ? Których i tak nie ma. Ludzi w balona robią bo mają się odzywać człowiek czeka na pracę jeszcze mówią prosto w twarz że w razie czego dadzą znać jaki jest wynik rekrutacji. Może nie jest to nigdzie prawnie uregulowane zd musza dac znac ale jeśli rzucają słowa na wiatr to nie za dobrze to świadczy o podejściu do człowieka. To jest moja opinia nikogo tutaj w niej nie obrażam i nie chce aby był a ona skasowana z forun

Nowy
Nazwa działu: Produkcja

Jak aktualnie wyglądają zarobki jako operator produkcji?

Roman
@Nowy

Czy Twoje pytanie związane jest, z tym że pracodawca poszukuje obecnie pracowników na to stanowisko? Na oficjalnej stronie internetowej znalazłem ofertę pracy właśnie na stanowisko operatora produkcji. Potencjalny kandydat powinien legitymować się doświadczeniem w pracy przy obsłudze maszyn. Czy takowe doświadczenie posiadasz?

Konrad

Taka macie dobrą pracę, że przestaliście korzystać z forum?

Tak2Nie1
Jadzia
@Konrad

A Dziwisz się? Wstyd jako młodszy operator na okresie próbnym dostałam na rękę 2087 zł wliczając dodatek za 4 brygadowke dodatek nocny i premie a miałam na głowie cała linie od wypieku po wywozenie palet.

franek kimono
@Jadzia

jak czytam 2000 z groszami netto na rękę za miesiąc pracy na 4 brygadówce to się zastanawiam, czy to w Polsce czy na Ukrainie. Ludzie szanujcie siebie i swoją pracę bo nikt inny za Was tego nie zrobi, a firmy które tak płacą powinny szukać pracowników w więzieniach lub wynieść się z produkcją z tego kraju !

Tak4Nie
Roman
@franek kimono

Podstawa pensji jeśli nie jest zbyt wysoka zawsze jest możliwość podwyższenia jej poprzez benefity. Jeżeli umówisz się na rozmowę rekrutacyjną dowiesz się, czy pracodawca zapewnia dodatki w postaci premii, płatnych nadgodzin lub pakietu socjalnego. Jak myślisz? Chętnie poznam Twoje zdanie.

TakNie4
franek kimono
@Roman

myślę, że szkoda mojego czasu na takie rozmowy, benefity i nadgodziny prosze sobie w buty wsadzić , poczuje sie Pan wyższy !

Tak2Nie
Janek

Jaką stawkę oferują na magazynie ?

były pracownik

nie polecam! ciężka praca a zarobki liche (ok. 2100 na rękę ze wszystkimi dodatkami)...do tego brak poszanowania przez kierowników..Ale ciśnienie można sobie podnieść;-)

Tak1Nie
@były pracownik

Jak najbardziej masz prawo do negatywnej opinii na temat pracy w Sonko, ale czy mógłbyś podać więcej szczegółów na temat zatrudnienia w tym miejscu? Piszesz o dodatkach do pensji - jakie dokładnie masz na myśli? Myślę, że warto to nieco uszczegółowić.

były pracownik
@Patrycja

Piszę wszystkie dodatki czyli za pracę w nocy i premię frekwencyjną i uznaniową za pracę. Stary pracownik produkcji, który jest obeznany we wszystkim i zastępuje operatora na linii gdy go nie ma dostaje niższą pensję niż nowo zatrudniony pracownik którego trzeba cały czas pilnować i uczyć. Coś tu nie gra...Można sobie żyły wypruć robić za 2 osoby a i tak jest źle , za mało i zero szacunku. Można spróbować ale na dłuższą mete można się tylko wykończyć fizycznie i psychicznie.

Tak1Nie1
@były pracownik

Dziękuję za doprecyzowanie. Faktycznie niezbyt przyjemny jest ten fakt zarobków, o którym wspominasz, ale wydaje mi się, że każdy ma to, co sobie jest w stanie wynegocjować podczas rozmowy rekrutacyjnej, czy też na późniejszym etapie. Może po prostu warto zwrócić uwagę odpowiednim osobom w firmie na te rozbieżności?

gość
@Patrycja

Patrycja to że pracujesz w kadrach i starasz się odwracać kota ogonem to nie zmienia faktu że ludzie piszą tu prawdę i pracownikom jest źle. A negocjacja o której piszesz kończy się tekstem ,,jak komuś nie pasuje proszę się zwolnić- nikt nikogo na siłę nie trzyma ;-] za bramą stoi pełno ludzi na twoje miejsce" to jest Twoja negocjacja.

Tak5Nie
Patrycja

@Kacper, a możesz napisać coś więcej na temat tego, jak przebiegała Twoja rozmowa rekrutacyjna w Sonko? Jestem ciekawa, jakie wymagania musi spełniać kandydat do pracy w tym miejscu. Koniecznie podziel się także na forum swoimi wrażeniami po przepracowanym pierwszym miesiącu w Sonko!

Kacper

Jestem początkującym pracownikiem w tej firmie... Rozmowa kwalifikacyjna w sumie w porządku. Ale jedno mi się nie podobało, jak pani zapytała się ile tak chcę zarabiać to powiedziałem, że 2100 albo 2200 netto, a pani na to, że no z 2100 netto bede mieć czyli jakieś 3000 brutto, a na umowie było co innego napisane, 2100 brutto, pytałem się pani, że jest chyba błąd, a ona że nie, więc to na minus, może jej chodziło o to że ze wszystkimi dostanę 3000 brutto, za nocki, za premie za coś jeszcze, to powinna o tym poinformować. (usunięte przez administratora)Oferują ubezpieczenie gdzie są różne warianty płatności, za pierwszy wariant pracodawca w 100% pokrywa koszty. A jako praca to spotkałem tam baardzo miłych ludzi którzy na początku pomagają, a to rzadkość. Praca jednak jest baardzo monotonna robi się cały czas to samo, składanie pudełek, pakowanie wafli, ja na razie miałem tylko robienie pudełek, inni pracownicy wymieniają się co pół godziny. Ale jednak myślę o rezygnacji z niej, firma się rozwija i ma się dalej rozwijać a takie wynagrodzenie... Ale zobaczę jak dalej będzie, ile dostane za pierwszy miesiąc. Jak coś będę wiedział więcej to będę pisać :D Pozdrawiam

Patrycja

@Pracownik Sonko, dziękuję! Myślę, że to będzie bardzo przydatne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w Sonko. Czy ktoś z Was aplikował ostatnio do pracy w Sonko? Może zechcielibyście podzielić się na forum informacją o tym, jak przebiegał Wasz proces rekrutacyjny w tej firmie? Chętnie dowiem się też, jaka atmosfera panowała na rozmowie kwalifikacyjnej oraz czy mieliście do wykonania jakieś szczególne zadania.

Patrycja

@Pracownik Sonko, dziękuję za Twoją odpowiedź! To, o czym piszesz, brzmi całkiem nieźle i myślę, że może zachęcić nowe osoby do aplikowania do pracy w tej firmie. Pozdrawiam serdecznie! Widzieliście aktualne oferty pracy dostępne na stronie internetowej firmy? Znajdziecie je tutaj: http://sonko.pl/o-nas/kariera/ . Polecacie aplikować?

@Patrycja

Dołączę się do pani posta tu macie jeszcze 3 inne oferty na które także możecie aplikować https://www.pracuj.pl/praca/Sonko%20Sp.%20z%20o.o.;en

Patrycja

@Pracownik Sonko, może Ty w takim razie podzielisz się z innymi użytkownikami forum swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Chętnie dowiem się, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca oraz czy jest jakiś socjal w firmie. @Piter, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Sonko? Wysyłałeś już swoje CV? Jeśli zostaniesz zaproszony na rozmowę - napisz nam proszę później swoje wrażenia.

Tak1Nie

@Patrycja

Pracodawca oferuje umowę o pracę na początek na 3 miesiące okresu próbnego. Socjalne (multisport, opieka medyczna medicover, ostatnio też zdarzają się bilety do kina po tańszej cenie. Były też bilety do zoo Wrocław więc można im za to przyznać +). Wszystko masz na stronie.

Piter

Czy firma normalnie funkcjonuje? Jest powód tej ciszy?

@Piter

Tak, firma normalnie funkcjonuje. Najwyraźniej wszystkim się dobrze pracuje skoro nic nie piszą.

TakNie

Jeśli "Hanys" rezygnuje z pracy ,to trzeba uciekać !

Tak7Nie

Patrycja

@Feliks, czy możesz napisać coś na temat warunków pracy oferowanych przez firmę Sonko? Masz doświadczenia związane z tą firmą, którymi mógłbyś podzielić się na forum? Obecnie firma Sonko poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk w swojej firmie http://sonko.pl/o-nas/kariera/ Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować na któreś z wolnych stanowisk? Może są tutaj osoby, które pracowały na tych stanowiskach i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu?

Igor

Zastanawiam się czy macie jakiś powód żeby tu nie zaglądać.

Gimli

Elo, wszystkim, dawno mnie tu nie było, Jak tam sprawy we firmie? Rudy hobbit z Łodzi jeszcze pracuje? Czy wreszcie ktoś się na tym bakłażanie poznał?. A jak tam ph na sieciach został ktoś czy wycieli w pień?

Tak4Nie

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Sonko? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?

Feliks

Idealnych firm nie ma. Wysokość wynagrodzenia zawsze była sporna. Może teraz jak brakuje ludzi do pracy firma coś podniesie?

anonymous

I pensje są też bardzo nie równe. Nowy pracownik może dostać więcej niż taki, co pracuje np. 10 lat a i niektórzy młodsi operatorzy zarabiają tyle( lub prawie) co wiodący. I taka osoba, co pracuje od kilku lat i wie co i jak zrobić dostaje tyle samo albo mniej, niż taka "Zosia" co przyjdzie i wszystkiego ją trzeba od podstaw uczyć.

Tak15Nie

anonymous

Ja pracuję w tej firmie już kilka lat i nie narzekam. Przyznam, że pracownicy produkcji zarabiają kiepsko jak na 4-brygadówkę. Dużo ludzi się zwalnia, zatykają dziury kim się da. Operatorzy robią na liniach,pracownicy produkcji muszą w kryzysie obsługiwać linię, co bardziej kumaty pracownik chciałby awansować a awansów odmawiają, to co będzie biegał, linię obsługiwał na pensji pracownika produkcji.

Tak5Nie

Janusz

Czy zmieniło się na lepsze w firmie po tym jak w 2015r Południowoafrykańska grupa spożywcza Bounty Brands została inwestorem strategicznym?

szpadel
@Janusz

po ponad 5 latach.... powiem jedno nie polecam, zmarnowany czas, lepiej było pójść rowy kopać pewnie bym spotkał o wiele bardziej wartościowych współpracowników !!!

Tak22Nie
HAHA

2500 zł na rękę heheheheheheheheheheh i raz jeszcze heheheheheheheh gdzie to widziałeś , żeby tyle zarobić to musisz mieć co najmniej 10 lat za sobą w tej firmie i dobrze lizać przełożonym i nie wiem czy to wystarczy , pracowałem tam i o takich zarobkach to szary pracownik to może zapomnieć i hahahahahahahahahahaha jeszcze raz :)

Tak3Nie

Operstor
@HAHA

Nie koniecznie! Jak dobrze pracujesz to masz dobre wynagrodzenie. Proste

nowy

Witam jakie są obecnie zarobki na produkcji?

Patrycja

@Szluster Przedstawiciela Handlowego ds. detalu aktualnie poszukują w Toruniu.W ich ofercie pracy jest napisane, że oferują umowę o pracę, a także samochód. O prowizji nic nie ma.

Szluster

Przedstawiciel Handlowy ds. detalu. Proszę o info, jakie zarobki? (podstawa + prowizja) Czy duża rotacja na stanowisku? Jakie auto i umowa? Dziękuję za pomoc

Oliwier

Czy ktoś orientuje się jakie są zarobki na operatora wózka i magazyniera Był bym wdzięczny

Kasza Jaglana

1 czerwca Światowy dzień dziecka. sonko tym czasie organizuje 3 dniowe szkolenie. Dzień kota w sonko naturalnie dniem świętym jest!

Tak15Nie

dixie

chciałabym aplikować na PH w Krakowie, czy to prawda, że trzeba mieć co najmniej 1 kota w domu ?

Tak12Nie

peta

Przedstawiciel handlowy chyba może liczyć na dobre premie sonko maja dobre wyroby i artykuły spożywcze wiec chyba można całkiem dobrze zarobic?

Tak7Nie

robole_huckie

Fund Coast2Coast jest ponoć właścicielem firmy Sonko.Teraz, na dniach, ten fundusz kupuje "upadłe" Krośnieńskie Huty Szkła w Krośnie.Czy my prości pracownicy powinniśmy się czegoś obawiać?Dodam tylko że większość zarabia ustawową najniższą krajową,nadmiaru pracowników nie ma bo trudno nawet wziąść urlop.Praca na okrągło w systemie 4-ro zmianowym.

Zostaw opinię o Sonko - Bielany Wrocławskie

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie