2 Dodaj opinię
2 603 158 5 1

Opinie o Sonko

magda

Racja! w sonko nie było zle,luzik był i trzeba bylo pracować ale to chyba normalne że byłam w pracy a nie na zabawie. Szkoda tylko że naprawde mało płacili i bylam zmuszona sie zwolnić. Pozdrawiam! Magda

Philippp

Hey może mi ktos powiedziec jakie sa zarobki na magazynie???Praca na 3 zmiany????Dostalem zaproszenie na rozmowe,zastanawaiem sie czy warto jechac..........

Daniel

Kolego ja nie pisałem żadnych opini na temat Sonko,więc nie używaj mojego imienia na forum.Ja też mam swoją opinie na temat tej firmy.A tak w ogóle to nie masz nawet odwagi podpisać się z imienia i nazwiska pod swoją opinią.!!!!!!!!!!!!!!!!

sonko sonko

sonko nie narzekac bo macie dobrze, macie luzik, caly czas sie brechtacie i wyglupiacie, macie przeciez dobra atmosfere,a niektorzy to i maja dobre KONTAKTY z magazynierami i brygadzistami ^^

dk

nie rozumie skoro ci tak źle to czemu pracujesz

mag

ale co naprawdę tak zle tam jest ja będe rekrutowana przez ranstad mówiła że firma spoko ale to się okaże dzieki za odpowiedzi

pracownik Sonko

praca w Sonko - zgadzam się co do całkowitego( usunięte przez administratora )

ja

witam czy ktoś może powiedzieć coś o tej firmie mniej więcej jaka jest atmosfera i zarobki. pozdrawiam

Zostaw opinię o Sonko - Bielany Wrocławskie

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie