TERYTORIUM

Żórawina

Opinie o TERYTORIUM

Aleks
użytkownik zarejestrowany

No jeśli chodzi o terytorium i okolice wrocławia to ja mogę powiedzieć tyle, że wszystko jest w porządku i nie budzi zastrzeżeń ani trochę, nigdy nie budziło

ppp

Szukam kontaktu do byłego pracownika.

omijać szerokim łukiem!!!Totalne dno,[usunięte przez moderatora]pierwsza liga.Traktowany jesteś jak śmieć zero dbania o jakiekolwiek przepisy!!!

Pracodawca, nie szanuje pracowników(źle ich traktuje).łamie wszelkie zasady.Pracownik jak śmieć. Służby powinny zająć się ......Od BHP począwszy Bardzo duża rotacja pracowników/najlepiej zatrudniać na czarno lub umowę zlecenia. nie jesteś zmuszony to omijaj tego pracodawcę

Pracodawca, nie szanuje pracowników(źle ich traktuje).[usunięte przez moderatora].Pracownik jak śmieć. Służby powinny zająć się ......Od BHP począwszy Bardzo duża rotacja pracowników/najlepiej zatrudniać na czarno lub umowę zlecenia. nie jesteś zmuszony to omijaj tego pracodawcę

Zostaw opinię o TERYTORIUM - Żórawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TERYTORIUM