Cotel

Wrocław

Opinie o Cotel

Iwona

@Ajwona jak możesz przeczytać na górze wątku: "Dbamy o każdą opinie, dlatego pracodawca nie może ich usuwać." Każdy ma prawo do zostawienia opinii zgodnej ze swoim doświadczeniem, zarówno osoby, które dobrze oceniają pracodawcę, jak i takie, które mają do niego jakieś zastrzeżenia. Negatywne komentarze, o ile są zgodne z regulaminem, zostaną na wątku. Jeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszanie zasad regulaminu. Serwis nie oferuje również możliwości płatnego usuwania wpisów. Jedyną podstawą do usunięcia komentarza jest naruszanie przez niego zasad regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: https://www.gowork.pl/regulamin

Iwona

Na Facebooku firmy jest informacja o tym, że Cotel już w ten czwartek będzie obchodził Halloween. Jeśli dobrze rozumiem, pracownicy są zachęcani do przyjścia tego dnia do pracy w przebraniach. Możecie powiedzieć coś więcej o tej planowanej imprezie? Często takie wydarzenia integracyjne się odbywają?

Cotel
@Iwona 24.10.2017 13:11

Miło nam, że to wydarzenie nie umknęło Pani uwadze :). Staramy się tworzyć jak najlepszą atmosferę czemu sprzyja celebrowanie różnego rodzaju okazji np. tłusty czwartek, dzień kobiet/mężczyzn, andrzejki, urodziny firmy... można tak wymieniać w nieskończoność :) Przebrania mają wprowadzić luźniejszą atmosferę w biurze ... pracujemy normalnie jednak w bardziej pozytywnym nastroju :)

Ajwona
@Cotel 24.10.2017 15:31

Z tego co widzę, staracie się tworzyć jak najlepszą atmosferę na tym forum poprzez usuwanie negatywnych komentarzy. Czy obecni i przyszli pracownicy kolejny raz dostaną po kieszeni, tym razem w związku ze wspaniałym pomysłem założenia tu konta i opłaceniem usunięcia wpisów? Tego nie wie nikt, ale na pewno nie będzie musiał się o tym dowiadywać ktoś, kto będzie omijał to miejsce łukiem szerokim jak przepaść między jego przeszłością, a przyszłością.

Ehhh

Jeżeli jesteście w stanie stać murem za takim bałaganem, żeby nie użyć innego eufemizmu, to z pewnością znajdziecie coś o wiele lepszego niż Cotel :) Pozdrawiam!

Aktualny pracownik ;)

Pracuje tu prawie rok , nigdy nie było problemów z wypłacaniem pieniędzy , zawsze są na czas i zawsze się wszystko zgadza co do grosza, a wręcz często jestem zaskoczona z wysokości premii ;) jeśli chodzi o zarobki bo widzę ze tu temat nr.1 to niestety moi drodzy ale stawkę godzinową macie podaną na umowie , owszem jest podana brutto jak na każdej umowie ( jeśli ktoś nie rozróżnia brutto od netto polecam kalkulator google ;) ) ilość godzin * stawka godzinowa NETTO! = wysokość twojej wypłaty , coś się nie zgadza ? Podejdź do koordynatora na pewno przejrzy z tobą wszystkie godziny twoich rozmów i logowań i wszystko jasne . Ogólnie to firma fantastyczna , atmosfera jeszcze lepsza , wszyscy jak w rodzinie , każdy z każdym zżyty , czego chcieć od firmy więcej ? Osobiście ? Polecam ! ps. Atmosferę Tworzą osoby znajdujące się dookoła więc zanim coś powiecie na temat firmy i atmosfery tu panującej zadajcie sobie pytanie , co daliście od siebie żeby wszystkim pracowało się tu lepiej ? ;) Pozdrawiam !

smuteczek
@Aktualny pracownik ;) 12.10.2017 13:55

po rozmowie z koleżanka która ciągle tam pracuje podobno od około dwóch miesięcy w cotelu nikt nie ma premii, więc nie kłam bo to bardzo nieładnie

Ewa K.

Polecam!! Jestem z Nimi już 2 lata. Za mną już dwa awanse. Miła atmosfera, grafik elastyczny, czego chcieć więcej!! Polecam wszystkim którzy naprawdę chcą pracować i ambitnie podchodzą do powierzonych im zadań !!! Ewa K.

gdziejestewa
@Ewa K. 12.10.2017 13:53

dziwne bo tam żadna ewa nie pracowała hahahahhaha

Ludzie przestańcie narzekać! Jak ktoś chce pracować i zarobić to zarobi a jak ktoś traktuje pracę jak dupogodziny to sorry!!! Tu trzeba coś dać z siebie i wtedy jest się docenianym, pracuje już długo i naprawdę w wielu kwestiach można się dogadać jak jest się fair. A ludzie, którzy przychodzą posiedzieć, nic nie zrobić i jeszcze nie są konsekwentni wobec grafiku, który sami zrobili to niech maja pretensje do siebie a nie do firmy. Firma wypłaca za wszystko co zrobisz,jak się starasz są szkolenia także ludzie-zacznijcie pracować a nie się obijać. Ja mogę Wam firmę i atmosferę naprawdę polecić !!!

Iwona

@nickmógłbyś powiedzieć jak wyglądało przygotowanie Cię do pracy na nowym stanowisku? Mogłeś liczyć na szkolenia, czy też wsparcie przełożonego?

nick

Polecam. Pracuje juz 2 miesiące, atmosfera całkiem spoko, ludzie pomocni. Wynagrodzenie też całkiem okej w sumie zależne od tego ile godzin się przepracuje, a dodatkowo jeszcze prowizja jak się zachowa współczynnik, także jak ktoś się trochę postara to nie ma co narzekać. Praca raczej dla ludzi lubiących kontakt z drugim człowiekiem, trochę się jednak gada z ludźmi w ciągu dnia.

Iwona

Co możecie jako obecni pracownicy firmy powiedzieć o możliwościach rozwoju jakie oferuje Cotel? Chętnie dowiemy się jakie szkolenia są dostępne dla pracowników firmy.

ja

Jak teraz wyglada praca biurowa w tej firmie? Mam pare propozycji pracy i nie wiem czy oplaca sie podejmowac wspolprace z firma Cotel? Umowa o prace czy zleceniowka?

Adam 122

Czy w tej firmie opłaca się pracować? Jaka jest ogólna pensja stała miesięczna

martini

szkoda słów. nie polecam, tyle powiem

Vincent

Myślę, że skoro jest aż tak źle, to tam nie pracowałoby tylu ludzi. :) Plusy jak i minusy są w każdej pracy. Moim zdaniem jest spoko. Bardzo dobry start nie tylko dla tych, kto chce sobie dorobić do kiszeni, ale chce zacząć się rozwijać w branży handlu. #hatersgonnahate

@Vincent 30.01.2017 08:54

Też tak uważam. Pracuje tu kilka miesięcy i powiem, ze wcale nie jest tak źle jak piszą. Owszem rotacja spora, ale z tego co obserwuje to nie tylko w Cotelu. Jakoś mam wrażenie, że dzisiejszy pracownik ma bardzo wygórowane wymagania. Ok trzeba się cenić, walczyć o swoje, ale nie zawsze uda nam się znaleźć tą wymarzoną pracę i czasem trzeba się TROCHĘ dostosować podczas gdy często słyszę wśród znajomych "nie podoba mi się wiec idę gdzie indziej" i tak co miesiąc, dwa.. Chociaż jak tak teraz myślę to więcej osób do Cotela przyszło niż odeszło. Słabe zarobki? Niekoniecznie. Każdy chciałby gwarancji Bóg wie jakich pieniędzy co miesiąc, ale to nie ta branża. W wielu firmach istnieje coś takiego jak cel, który trzeba wyrobić i tak też jest tu. Starasz się, zdobywasz leady, podpisujesz umowy = dostajesz premię. Za siedzenie nikt nie płaci. To jest praca więc pracuj. Zatem jeśli ktoś chce to potrafi. Atmosfera w firmie jest świetna, kadra pomocna ( w każdej chwili można podejść do koordynatora i poprosić o doszkolenie), nie ma problemu z paleniem, no i oczywiście wspominany już elastyczny grafik.

Życzliwa

serdecznie NIE POLECAM TEJ FIRMY! Jeśli szukasz pracy i zastanawiasz się czy tam isc TO NIE RÓB TEGO! Wymyśla byle pretekst byleby zabrać Ci polowe wynagrodzenia czy tez premie. Nie żartuje, mój zarobek za pol miesiąca pracy to 100zl (mowie tu o pracy po 7-8h). Zresztą nie tylko ja miałam takie szczęście, koledzy z pracy również. Przenoszą Cie na niby lepsze warunki, mówią ,ze będą płacić więcej (1zł, wow) a aneksu po kilku miesiącach dalej nie ma, wiec w świetle prawa nie muszą Ci więcej płacić. Atmosfera między konsultantami tez nie jest taka super, są grupki, jedne maja tam lepiej, inne gorzej. Ludzie zwalniaja się tam masowo, jest kilka osób ,która są tam kilka lat, ale reszta przychodzi i szybko odchodzi. W skrócie firma traktuje ludzi jak śmieci, mówią co innego, robią co innego. Początek jest piękny, wszyscy sztucznie mili, pani na rekrytacj również, a później juz nie jest tak kolorowo. Nie dajcie się zwieść, jeżeli chcecie pracować na call center to wszędzie, tylko nie tam. Mowie z własnego doświadczenia. Pozdrawiam.

Alvaro Recoba

Istny syf i bajzel. Przełożony o imieniu El, jest na tyle niekompetentną osobą, że próbuję namówić do złamania KP co jest nadomiar śmieszne, grozi karami, a obiecuje złote góry, przekładając je oczywiście z miesiąca na miesiąc,a człowiek jak aneksu nie widział tak nie zobaczy.. Jestem w stanie zagwarantować, że jeśli większa ilość osób wystąpiła by o nieprawidłowe naliczanie bądź mobbing- pozbyli by się połowy kadry. Tak więc + Praca nie wymagająca aż takiego myślenia - przełożeni którzy nie potrafią poszanować ani docenić czyjejś pracy i wiecznie jest mało. mobbing

0h

@ giz więcej niz 2000 zł przy rozdawaniu ulotek? na pewno mniej

Beka z typki

LOL po co wypisujecie takie bzdury jak i tak po miesiącu to się zweryfikuje :D

dramaty ludzkie

W ostatnich trzech postach kogoś z zarządu cotela biedzi i prowadzi rozmowę sam ze sobą. Ten elastyczny grafik, który jest tu tak gloryfikowany jest dostępny w każdym CC we Wrocławiu. Wisienką na torcie jest tu 1700... chyba kwartalnie.

calado
@dramaty ludzkie 29.02.2016 14:41

haha! Zatrudniacie gimnazjalistów w roli marketingowców czy o co chodzi ? Dajcie znać ile płacicie za wypisywanie takich bzdur, to może podeślę wam CV ;)

maciej

jakaś kpina totalna. na początku mówili 2000zł na rękę, a skończyli na 1500 na rękę, a jest 1200 - bo tak mówili pracownicy. Serdecznie odradzam, by zaoszczędzić sobie nerwów.

mała29

witam, warto tam isc dorobic? czy rzeczywiscie na reke dostane 8,20 za godzine?

pola
@mała29 04.08.2015 20:18
witam, warto tam isc dorobic? czy rzeczywiscie na reke dostane 8,20 za godzine?

Zapoznaj się z powyższymi komentarzami, sprawdź jaką firma ma ocenę w 6 gwiazdkowej skali i sama sobie odpowiedz, czy warto ryzykować. Prawda jest taka, że możesz zostać skrzywdzona. Komentarze mówią same za siebie. Może się okazać, że będziesz miała obciętą pensję. Nie jest to przesądzone, ale takie sytuacje się zdarzają i dlatego ludzie ewakuują się z tej firmy.

Już nie mogę

@sara To jest mój pierwszy wpis na tym forum (o ile ten zlew pomyj można tak nazwać). Przyglądałem się opiniom ze względu na fakt, że kiedyś w Cotelu pracowałem i byłem ciekaw jego dalszych losów (bo gdzie indziej szukać aktualnych informacji nie przesiąkniętych cukrzycą). Cóż, piszesz, że nie wiesz na co ta dziewczyna narzeka, co plasuje Cię w czołówce półgłówków średniego szczebla kierownictwa. Weź pod uwagę fakt, że dziewczyna napisała o miesięcznym wynagrodzeniu, a nie o wypłacie za 8 dni pracy. Jestem w stanie śmiało w to uwierzyć, ponieważ up*ierdalanie wypłat było i jak widzę jest stosowaną praktyką. Błagam Cie zatem nie pierydol głupot o tygodniowym zarobku.

giz

Nie, to nie jest dobra stawka. Pracując przy rozdawaniu ulotek można zarobić więcej.

czarna

Firma Cotel to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracowałam tam jak jeszcze była stawka 7 zł brutto. Robiłam dziennie po 20 umów i siedziałam 10 godzin codziennie a moja wypłata za jeden miesiąc była 550 zł. Po czasie przenieśli mnie na MEDIA bo stwierdzili, że dobrze sobie radzę.. trzaskałam umowy a wypłata dalej marna przy tylu godzinach pracy. Nabawiłam się przez to gadanie zapalenia gardła i dwa miesiące nie mogłam się wyleczyć . Jeżeli mam sie wyrazić na temat tej firmy to nie polecam nikomu takiej pracy. Lepiej już poszukać czegoś innego niż siedzieć i robić w tej firmie ;)

trc

Rotacja jest bardzo duża, więc lepiej nie przywiązywać do poznanych tam osób. Ludzie przychodzą i większość szybko rezygnuje. Dla firmy to nie problem, bo szkolenie jest bardzo krótkie i banalne. Zastąpienie jednego pracownika innym nie stanowi żadnego problemu. Jeżeli chodzi o ludzi to niektórzy są fajni, ale podejrzewam, że byli tacy, zanim przyszli do firmy, więc atmosfera jest zależna od tego, kto aktualnie tam pracuje. Niektóre problemy z wypłatami są oczywiście prawdą, co nie oznacza, że z miesiąca na miesiąc nie ma pieniędzy. Takie sytuacje zdarzają się od czasu do czasu. To te problemy są główną przyczyną ucieczki ludzi z cotela. Zostaną oni oczywiście zastąpieni nowymi, itd. w nieskończoność...

puli
@trc 23.05.2015 17:37

Według mnie rezygnują przez wypłaty. Przecież ludzie oczekują jasnych i uczciwych warunków.

kasiulec

A ja tu jestem. Po tych opiniach bym nie przyszla wiec dzieki bogu ze ich nie czytalam. Pracuje tu od miesiaca i jestem zadowolona. Atmosfera mega, ludzie super. Zarobki? Jasne ze kazdy chce jak najwiecej ale w moim odczuciu proporcjonalne do wykonywanych czynnosci. I po raz kolejny sprawdza sie zasada ze jak ktos chce to zarobi. Najbardziej balam sie ze sobie nie poradze ale pomogli mi sie nauczyc jak rozmawiac. Ja polecam bo grafik jest elastyczny a praca polega tylko na gadaniu :-)

mistrzmarketingu

Wszystkim odradzam pracę w tej firmie. Jeśli coś zrobisz nie tak lub po prostu odejdziesz, to nie dostajesz pensji. Po to mają te beznadziejne wypłaty do 21 kolejnego miesiąca, najgłupsze co mogli wymyślić. Pracowałem tam ponad pół roku i dopóki się wchodzi w dupę przełożonym to jest ok, ale wystarczy zwrócić na coś uwagę i już jesteś z góry przegrany. Z nimi nie wygrasz. ODRADZAM!

zuba
@mistrzmarketingu 20.04.2015 14:08

POPIERAM Z CAŁĄ STANOWCZOŚCIĄ

Była
@mistrzmarketingu 20.04.2015 14:08

Potwierdzam. Oni są bardzo wrażliwi na jakąkolwiek krytykę. Nie wszystkie zasady są z góry jasne. Wystarczy zwrócić im uwagę, żeby później patrzyli się spode łba. Niby wszystko spoko, sympatycznie, uśmiechy, ale do czasu. Najważniejsza dla nich jest lojalność. Dlatego wytworzyła się tam uprzywilejowana grupa ludzi, którzy starają się trzymać język za zębami, żeby nie obrazić majestatu. Można oczywiście później u nich pracować, ale będzie bardzo ciężko, bo jest się spychanym na margines. Poza tym obgadywanie za plecami też się zdarza. Oczywiście dotyczy to głównie tej uprzywilejowanej grupy. Układy, układziki są niemal wszędzie i firma Cotel nie jest od nich wolna.

Rayan

Krzysztofie D. Popularnie zwany Cizio, odnoszę wrażenie że powracasz do starych nawyków zastraszając każdego kto wyraża swoje zdanie, mniej lub bardziej bzdurne. Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania, z racji ze to pracowałem w Cotel dłużej od ciebie to wiem ze w tym miejscu bywalo różnie. Na początku zanim zaczniesz cokolwiek pisać to proponuje abyś odświeżyć informacje z podstaw gramatyki i ortografii. Mając na uwadze to jak zaangażowanym pracownikiem jesteś dla firmy cotel to uwierz mi ze nobilitacja w postaci plecaka czy kubka termicznego nie jest żadną premia w obecnych czasach jest wynagrodzrniowych, życzę powodzenia w matrix'e

huehue

Już "dają" 15zł/h :D Niedługo ludzie zaczną wracać z emigracji żeby pracować w cotelu :D

huehue

Widzę że ktoś tu ironii nie ogarnia...

Evolva

Taka firma jak byś nie pracował dobrze i skutecznie czy słabo to i tak wylicza ci twoją wypłatę tak abyś był stratny taka jest polityka tej firmy. OMIJAĆ Z DALEKA DOBRZE RADZĘ

No właśnie znam, bo tam pracuje, dlatego mogę! :D

@asdfg 18.11.2014 09:28
No właśnie znam, bo tam pracuje, dlatego mogę! :D

Sytuacji mojej i mojej koleżanki nie znasz akurat :P

asdfg

Mówisz, że zrobiłaś 2 umowy w dwa tygodnie, czyli nie sprawdziłaś się, bo z tego co mi wiadomo, cele są trochę większe. Chyba, że w ciągu tych dwóch tygodni przepracowałaś jakieś 6 godzin, to zwracam honor. I ogólnie też wiadomo, że nie liczy się ilość umów wprowadzonych do systemu, tylko ile z nich jest właśnie sfinalizowanych. I jeżeli dostałaś informację, "że podliczali ci coś z wypłaty, czego nie było w regulaminie" i nie dociekłaś co to takiego było, to już twój problem. Ja tam bym o swoje walczyła, bo nikt nie lubi być oszukiwany! A to w jaki sposób ktoś rozwiązuje umowę z pracodawcą też jest określone w regulaminie i jeżeli pewnych zasad się nie przestrzega, to prowizja przepada i tyle.

@asdfg 17.11.2014 23:07

Nie znasz sytuacji, to nie oceniaj :)

asdfg

No, no ambitnie... AŻ 2 umowy w dwa tygodnie! Ludzie nie oszukujcie się, jak ktoś się nie sprawdza, to jaki sens jest trzymać taką osobę w firmie?! To chyba normalne, że jak robisz cele, to bardzo dobrze, jak nie to do widzenia i tyle. Firma dostaje pieniądze tylko za zrobienie celu, więc analogicznie: nie ma celu - nie ma pieniędzy? Czy nie tak to działa? I wydaje mi się, że częściowo wina leży też po stronie samych pracowników, którzy szukają opinii i odpowiedzi na pytania w internecie, albo u 'kolegów i koleżanek', zamiast iść do odpowiedniej osoby w firmie i zapytać o co właściwie im chodzi. Nikogo nie oceniam i nikogo też nie bronę, ale ludzie trochę zastanowienia, zanim coś napiszecie...

@asdfg 16.11.2014 22:14

A ktoś powiedział, że się nie sprawdziłam? :) Ściągnęłam najwięcej faktur, co najmniej dwie umowy były SFINALIZOWANE przed moim odejściem. A co do pytania "o co chodzi" dostałam informacje, że poodliczali mi coś z wypłaty, czego nie było w regulaminie ;) Koleżanka zrezygnowała miesiąc po mnie i jej nie wypłacili prowizji, bo jej umowy w tajemniczy sposób zniknęły.

e

Złodzieje. Pracowałam tam 2 tygodnie. Zrobiłam w tym czasie 2 umowy (chyba - tyle wiem: jedna jak jeszcze pracowałam, druga parę dni później, o reszcie nie mam pojęcia). Mnie oszukali na jakieś 150 zł, ale koleżankę na ponad 700 zł. Później rozmawiałam z kilkoma ludźmi, którzy również, na ich nieszczęście, zetknęli się z tą firmą, dowiedziałam się, że takie coś było na porządku dziennym. Nie polecam. Jeśli kogoś skusi stawka (10 brutto - niby sporo jak na CC), to niech się nie łudzi, nie dostanie tyle. Na poczekaniu wymyślą coś, żeby tyle nie zapłacić.

ciekawy

Hej, jaka jest stawka godzinowa na CC? Proszę o informację.

MK

Krzysiu.. Czy Ty kiedykolwiek nauczysz sie ze Twoje "straszenie" paragrafami za duzo Tobie nie da? Naucz sie w koncu znaczenia słowa POMÓWIENIA bo widze że gdziekolwiek się da używasz jego ale nic z tego nie wychodzi. Zastanów się lepiej jakie pierdoły Ty gadasz.. co z tego ze brales udzial w AL skoro nadal siedzi w Tobie tyle chamstwa ze brak słow. Wez pod uwagę że T. nie dyskutowałby z alop gdyby to nie byla dyskusja z argumentami. z Toba niestety sie za bardzo nie da...

KtośKtosiowy

Ale zauważcie też, że po wypowiedzi jednostki nie można oceniać całości. Akurat siłą Cotel`a, jest różnorodność ludzi. Każdy jest częścią tego "trybika" który tworzy tą atmosferę. Każdy kto tu był wie o czym mowa :) Dla tych ludzi warto rano wstać i przyjść do pracy. Nie spotkałem się z taką sytuacją, że ktoś odmówił pomocy. Każdy jest chętny ku temu. Zaczynając od konsultantów, przez liderów na pracownikach biura i zarządu kończąc.

fvsdvdf

Paweł Sandacz: "W firmie pracuje ponad 100 osób, a 100 osób mylić się raczej nie może :)" - tak, ale te 100 osób przychodza na miesiąc - dwa i wychodzą. Starych opracowników jest około 20.

Evolva

Co do; "Zarzucasz mi brak wiedzy i nieaktualne informacje" W pewnym sensie tak ponieważ informacje które udzielasz są bardzo ogólnikowe, zgadzam się z tobą że nie pracuje w tej firmie ale poziom aktualności informacji i mój i twój jest taki sam, i ja opieram swoje opinie na podstawie relacji znajomych i ty podobnie robisz. Jak napisałeś pracowałeś w tej firmie 2 - 3 lata temu wiec poziom wiedzy o strukturze firmy jest mało aktualny. Co do; " zarzucasz mi, że jestem idiotą(i nie tylko ja)" jestem daleka od takich informacji wybacz ale w ani jednym poście nie zostałeś tak przeze mnie potraktowany. Faktycznie dopiero teraz zauważyłam że pisząc na telefonie t9 bierze górę nad poprawnością wpisu przepraszam jeśli sprowokowało cię to do tak wybuchowej reakcji. Co do pisania na temat, odnoszę się w całości do wypowiedzi której Sam wcześniej udzieliłeś, biorąc pod uwagę stan faktyczny inicjatorem tej dyskusji był "T" i w moim odczuciu dalej jest ponieważ zamysł i treść jego pierwszego postu jest taki aby udzielić odpowiedzi osobą zainteresowanym współpracą oraz osobą które kiedyś współpracowały. Czytając twoje wypowiedzi znacząco odpływasz od tematu gdyż spekulujesz. Co do; "Twoje teorie kompletnie mnie nie interesują." - informacje o tych teoriach są zamieszczone w takich publikacjach jak "Gofin", Wydawnictwo LEX oraz Legis - czołowe periodyki dotycząc spraw kadrowo, płacowo - podatkowych

alop

@Paweł Sałdacz Nie znam cię, nie mam pojęcia kim jesteś i w związku z tym(i charakterem twojej wypowiedzi) nie zamierzam dyskutować. Cociaż... "Jedzmy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] miliony much nie mogą się mylić". @Tomek @MK Pozwólcie, że odpowiem na raz. Po pierwsze, Tomku, proszę abyś przestał stosować na mnie techniki sprzedażowe, bo jest to trochę nie na miejscu. Wiem, że po części robisz to automatycznie, ale proszę, abyś postarał się nad tym zapanować. Co do tych nieszczęsnych wypłat. Widziałem na własne oczy dowody, sam tego doświadczyłem. Miałem nadzieję, że zostanie to potwierdzone, bo wtedy firma zyskałaby w moich oczach. W tym momencie odniosę się jednocześnie do tematu usuwania postów. Wiem, że możesz nie mieć na ten temat wiedzy(świadomości), ale jest to fakt, któremu nawet administracja gowork nie zaprzecza. Kiedy pracowałem w CC, o którym pisałem pozytywnie, dowiedziałem się, że wystarczy udowodnić, że jest się właścicielem firmy, bądź ma się informacje pozwalające na weryfikację i można dowolnie administorwać tematem, który danej firmy dotyczy. Administracja gowork faktycznie cenzyruje wpisy, które zawierają wulgaryzmy/nazwiska, ale ich nie usuwa. Wiem, Tomku, że jesteś osobą uczciwą i miło wspominam twoją osobę, ale taki jest fakt. Wiem również, że w związku z tym, możesz nie mieć wiedzy na temat obcinania wypłat. Proponuję w takim razie odbyć poważną rozmowę z panią R. Nie wiem czy jeszcze u was pracuje, ale na pewno pracowała jeszcze w maju. Nazwisk konkretnych osób, którym zostały obcięte wypłaty nie podam z oczywistych względów. Czy mogłeś zapobiec sytuacji, która doprowadziła do mojego odejścia? Nie, nie mogłeś. Nie dałem ci takiej możliwości, ale nie to powoduje moje rozgoryczenie. Moje rozgorycznie powoduje fakt, który ciągnę cały czas: obcięcie wypłaty podczas odejścia. Kiedyś to pisałem i napiszę jeszcze raz: byłeś najbardziej przyjaznym supervisorem. Zawsze stawałeś po naszej stronie, zwłaszcza jeśli porównać Cię do Michała Niedźwiadka(nazwisko zmienione, ale nie tak bardzo. Na pewno wiesz o kogo chodzi - ankiety), lub Krzysztofa Cz. Z drugiej strony jednak złożyłeś mnóstwo obietnic, z których się nie wywiązałeś i na dodatek zaprzeczałeś temu. Jeśli chcesz zweryfikować kwestię wypłat, to sprawdź ludzi, którzy odeszli. Porównaj rozliczenia z przelewami na przestrzeni ostatnich, kliku lat. "Nie wiem kim jest Evolva jednak zarzucanie jej pisania nieprawdy jest tak samo zasadne jak wniosek, który i ja mogę wyciągnąć - skoro pracujesz w innym CC to może celowo pokazujesz nas w tak fałszywie negatywnym świetle ponieważ stanowimy dla Ciebie konkurencje. " Aktualnie pracuję w dużej, międzynarodowej korporacji. Zaczynałem na sprzedaży, ale ostatecznie skończyłem na wewnętrznym heldesku, a co się dzieje na innych działach kompletnie mnie nie obchodzi. Prównywanie Cotela, do firmy, która z miesięcznych przychodów, jednego, małego oddziału, w małym kraju na wschodzie Europy, mogłaby wykupić 10 Coteli, jest bez sensu.

MK

alop - co do Twojej informacji jakoby na rozliczeniach bylo co innego niz w przelewie... zgodzę się z Tobą. Miałem taką sytuację że dostałem rozliczenie a na po wejsciu na konto bylem zdziwiony co tu sie dzieje.. Zastanawiałem się czy źle nie poliyczłem (a moja praca tez polegala na liczeniu .. duzo liczenia bylo.. bardzo duzo..)i nagle sie okazywało że w rozliczeniu był błąd. Nie naliczyli mi w nim 2 umów i rzeczywiscie nie zgadzało się. Dostałem więcej niz na rozliczeniu za te 2 umowy. I widzialem wiele osób które tak miały .. Ja nie mialem oporów uwierzyć bo nie raz się z tym spotkałem. Wielu za pierwszym razem nie wierzyło.. A jednak... Teraz niech jeszcze z 4-5 osób to napisze i właśnie TA wersja będzie w 100% prawdziwa bo skoro tylu tak pisze to musi to byc prawda.. :) (w gwoli scislosci.. moja sytuacja akurat jest prawdziwa :)) PS. Jeśli chcesz zacząć rozmawiać na poważnie to daj konkretne przykłady. Opisz sytuację nawet bez podawania nazwisk. bo jak na razie to nie jest dyskusja tylko cos a'la przepychanka. PS. 2. Udzielałem się już tu i od dawna to czytam.. Moje opinie również były kasowane.. a sądzę że nie robili tego pracownicy COTEL'a (swoją drogą widze ze przed nimi nie ma barier - złamią zabezpieczenia goworka nawet... ) tylko moderacji GoWorka cos sie nie spodobalo..

T

alop, na zarzuty pod tytułem "porywacie ludzi" lub "współpracujecie z rządem rosyjskiej federacji" też bym nie odpowiedział ponieważ tak jak napisałem na początku - co kolejny raz potwierdza moją opinie o tym, że nie do końca zapoznajesz się z treścią publikowanych przeze mnie komentarzy - chcę rozmawiać o konkretach, o konkretnych sytuacjach które opisze dana osoba co do których ma wątpliwości. Bardzo łatwo rzucać ogólnikami, jesteś tego doskonałym przykładem - "oszukujecie", "usuwacie opinie", "obcinacie", wszystko to Twoje "prawdy", które nie znajdują potwierdzenia w sytuacji jaka ma miejsce, a jednak uznawane są przez Ciebie jako oczywiste, mimo tego, że z firmą nie masz do czynienia od 2-3 lat jak sam napisałeś. Zadajesz pytania, na które sukcesywnie dostarczam Ci konkretnych odpowiedzi, mimo tego, że - wybacz - dawno powinienem przestać na nie reagować ponieważ są wyciągnięte z jakieś historii, w której pewnie musiałeś na swoje nieszczęście wziąć udział - przykro mi, jeżeli spotkało Cię coś co pozostawia w Tobie tak duży odcisk złości, który mimo lat nie mija - jakakolwiek to była historia to jeżeli miałem szansę jej zapobiec, a tego nie zrobiłem to uwierz mi proszę, że żałuję. Jednak celem jaki ja wyznaczyłem sobie na tym forum jest poruszanie kwestii bieżących i udzielanie odpowiedzi na pytania osób potencjalnie zainteresowanych współpracą z firmą. Odpowiem Ci zatem jeszcze na to jedno pytanie, czy zwalniam ludzi z dnia na dzień? Niestety zdarzyło mi się już to kilkukrotnie ale zaskoczę Cię - nie sprawia mi to przyjemności. Zakończenie współpracy to każdorazowo ciężka sytuacja jednak uważam siebie i swoich współpracowników za ludzi dorosłych, a ludzie dorośli w mojej ocenie powinni zdawać sobie sprawę z konsekwencji pewnych zachowań. Jeżeli powiedziałem Ci na spotkaniu, że konsekwencją unikania realizacji zadań poprzez blokowanie systemu czy prowadzenie rozmów poniżej jakichkolwiek standardów (patrz używanie przekleństw) lub działanie na szkodę firmy będzie zakończenie współpracy to tak, możesz się spodziewać, że taka konsekwencja niestety Cię spotka. Na szczęście jednak niewiele osób testuje mnie doprowadzając do powyższych sytuacji. Nie wiem kim jest Evolva jednak zarzucanie jej pisania nieprawdy jest tak samo zasadne jak wniosek, który i ja mogę wyciągnąć - skoro pracujesz w innym CC to może celowo pokazujesz nas w tak fałszywie negatywnym świetle ponieważ stanowimy dla Ciebie konkurencje.

Paweł Sałdacz

Oświadczam, że opinie na stronie gowork.pl nie były, nie będą i nie są kasowane. Usuwane przez sam gowork.pl są tylko opinie w których używa się wulgaryzmów lub przytacza dane osobowe (imiona i nazwiska). W firmie pracuje ponad 100 osób, a 100 osób mylić się raczej nie może :) Pozdrawiam, Paweł Sałdacz Specjalista ds. rekrutacji. Cotel sp. z o.o.

Do Alop og hum hum

Alop - jak wyglądała w ogóle atmoafera w Cotelu i jeśli można wiedzieć, w jakiej firmie robisz (jak nie z znazwy, podaj lokalizacje) - obecnie jestem świeżo po szkole, szukam czegoś powiedzmy na pol roku - rok, aby się przebranzowić - praca w CC mnie nie jara, ale zawsze od czegoś zacząć trzeba. Do cotelu odechciało mi się iść - czy w twojej firmie są przyjęcia i czy jest wymagane doświadczenie.

MK

alop - Pytanie do Ciebie. Starasz się pisać inteligentnie. Z pozoru zadajesz pytania na które oczekujesz poważnej odpowiedzi. Przytaczasz przykłady sprzed 2-3 lat. Twierdzisz iż widziałeś dowody.. ale... Są przykłady sprzed 2-3 lat.. Jak sam zapewne w międzyczasie zauwazyłes -CC nie jest to firma w ktorej bedziesz pracował jako konsultant przez długi czas. Specyfika pracy w CC moze odpowiadac albo osobom które dopiero zaczynają swoją przygodę z pracą, albo takim którzy dorabiają w wakacje/do studiów, albo takim którzy NA PRAWDĘ są dobrzy w tym co robią i wykonują swoje cele. Stanowisko konsultanta (boks) który nie wyrabia norm itp jest kosztem dla firmy. Cotel jest to firma tego typu, że albo jestes bardzo dobry w tym co robisz i zarabiasz spore pieniądze - albo jestes człowiekiem który nie da rady i zostanie po prostu zwolniony. Porównywanie jednego CC do drugiego bez podania branży w której działa i dywersyfikacji działów jest conajmniej jak porównanie mercedesa do samochodu ciężarowego. Jedno i drugie niby auto ale jedno male a luksusowe . a drugie duze i liczące się w masie przebicia. Sam sobie odpowiedz gdzie w tym porównaniu lezy Cotel. Poza tym posiadając firmę ważny jest zysk. Chciałbyś trzymac w pracy ludzi którzy przynoszą straty ? Jak wtedy byś się bronił? Po kolejne. Pracowałęm w tej firmie rok. Były różne sytuacje ale prawda jest taka że jesli nie SŁUCHASZ i nie CZYTASZ wszystkiego dokładnie to potem narzekasz. Przytaczając sytuację z dziś. Partner podpisując umowę ma wpisane w niej że zapłata za usługi zostanie dokonana do 14 dni roboczych od konca realizacji zlecenia. Dzwoni Pani z pretensjami ze od 1 wrzesnia liczyl jej sie czas tych 14 dni i minal w niedziele wiec juz w poprzedni piatek a najpozniej w poniedzialek powinna miec pieniadze. Pani oczywiscie nie doczytala ze to 14 dni roboczych wiec pieniadze powinna dostac DZIS - i tak sie stalo. Identycznie dzieje się z ludzmi którzy uwazają ze zostali wprowadzeni w błąd. Nie słuchają i nie czytają. Nie twierdze ze ta firma jest bez skazy ale duza czesc tekstow tu pisanych jest autorstwa takich "Pań" jak z mojego przykładu....

@MK 18.09.2014 19:12

Zgodzę się, że moje osobiste doświadczenia są sprzed 2-3 lat. To sam przyznałem wielokrotnie. Natomiast zarzut obcinania wypłat jest ponadczasowy. Doświadczali tego ludzie za mojej "kadencji" i jak już pisałem, kiedy Cotel zmieniał lokalizację część ludzi odeszła i trafiła do miejsca gdzie teraz pracuję, a było to nie tak dawno. Przynieśli ze sobą ten sam zarzut: na rozliczeniu mieli jedno, na koncie drugie. Ja nie miałem oporów uwierzyć, ale inni już tak. Część miała to udokumentowane. I o to mi teraz chodzi. Bo skoro to się nie zmieniło i wydziałem dowody na własne oczy, to dlaczego mam wierzyć w piękne słowa Tomka, jaki to Cotel jest teraz super? Co do specyfikacji CC. Faktycznie, aktualnie pracuję w firmie o wiele więszkej, międzynarodowej i charakter pracy na słuchawce jest inny. Natomiast zanim zacząłem tam pracę, to siedziałem w jednym z małych, wrocłąwskich CC na sprzedaży(branża telekomunikacyjna). Tutaj też nie trzymali mało wydajnych pracowników. Tylko, że jeśli już komuś dziękowali za współpracę, to odbywało się to w naprawdę przyjaznej atmosferze i tych ludzi można było jeszcze wiele razy spotakć na imprezach integracyjnych. Na profilu tego CC, nie ma praktycznie żadnej złej opinii. Pewnie będziesz chciał się dowiedzieć, czy mi też podziękowali za współpracę? Odpowiedź brzmi: tak, podziękowali. Miałem zły okres w życiu i moja wydajność spadła prawie do zera. Mimo to trzymali mnie jeszcze przez 3 miesiące i starali się podnieść moje wyniki. Do tej pory czasem pójdę z nimi na jakąś imprezę. Gdyby z Cotela ktoś mnie zaprosił? Zapomnij, nie chcę mieć z tą firmą do czynienia. Dlaczego o tym piszę? Bo jeśli firma faktycznie jest dobra dla swoich pracowników, to złych opinii na siłę trzeba szukać. Nie wiem czy zaglądałeś tu wcześniej, ale złe opinie były systematycznie kasowane. Gdyby nie to, w sumie stron byłoby około 10-12. Zgadnij jakie opinie przeważały? I zgodzę się, że wiele opinii to głupota piszących, ale to łatwo można wychwycić i wyłapać te wartościowe, a trochę ich tu było. @evolva Napisz jeszcze trochę, bo już się domyślam kim jesteś. @T Cały czas czekam.

alop 2
@alop 18.09.2014 20:45

co Ty się tak do T przygruchałeś? On nie lubi chłopców, zrozum to raz na zawsze. Takie życie Stary... Wszyscy wiemy o tym co próbowałeś... Urażoną dumę schowaj w kieszeń i startuj tam gdzie będziesz miał szanse;) Taka moja rada. Dorośnij z czasem ból minie...

c

Kiedy bedzie wypalata we wrzesniu?

Wściekły Krzyś
@alop 20.09.2014 11:04
Zarzucasz mi brak wiedzy i nieaktualne informacje, a sama nie pracujesz i nigdy nie pracowałaś w tej firmie. Jakiś czas temu To...

Tak czytam i mysle tak jak pracowali w firmie , mieli pytania hmmm , to dlaczego nie poszli z pytaniem otwartym do Pana Tomasza ( Tomek jest zaganiany , ale w chwili czasu załatwił by problem), przecież zawsze też mogli iść z takim pytaniami do osoby co zajmuje się naliczeniami , odpowiedz jest prosta nie sprawdzili się w firmie sprzedażowej , i nie mogą teraz pogodzić się z tym faktem . Szkoda słów lepiej anonimowo pisać bzdety , co ślina na język przyniesie , na forach . ale jak przecież pracowali w firmie mogli podejść zapytać .

@Wściekły Krzyś 03.02.2015 06:05

Tomek był wtedy supervisorem, a do Pani R. która zajmowała się wypłatami chodziłem, to mi parskała śmiechem w twarz, więc coś ci nie poszła argumentacja ;)

KtośKtosiowy

A wy dalej temat drążycie :) Ale tak na logikę. CC to biznes jak każdy inny. Żadna firma, nie będzie trzymała w swoich "szeregach" kogoś, kto jest mało produktywny. Nie każdy się nadaje do pracy jako sprzedawca w CC. Trzeba mieć gadane, pracować nad sobą. Polacy to taki dziwny naród, że większość myśli, że podłoży mu się wszystko na tacy. Że mi się należny bo tak. Guzik prawda. Praca w CC to praca jak każda inna. Przychodzisz na określoną liczbę godzin w miesiącu, jesteś rozliczany za swoją pracę. Nie wykonałeś celu, to czemu sądzisz, że dostaniesz zapłatę za to? Wcześniej zarobki opierały się na konwersji i współczynniku. Teraz masz stawkę godzinową plus prowizje za każda podpisaną umowę. Złe warunki? Jeśli są ludzie którzy czują się oszukani. To czyja to jest wina? Że źle coś zrozumieli i nagle Cotel jest winny całego zła na świecie? Poważnie Panie i Panowie. Jesteśmy ludźmi dorosłymi. Każdy kto tu pracuje / pracował dostał tą samą umowę do podpisu. Różni się tylko załącznik, na który sobie wypracowałeś. Zaraz pewnie znajdzie się kilka osób urażonych moją opinią na ten temat. Cóż. Wszystkim się nie dogodzi. Więc zamiast płakać i żalić się jaki to cotel jest zły, to może znajdź sobie normalną pracę i pracuj. Bo skąd wiesz, kto to forum czyta? Może ktoś chce pracować w CC? To przecież nie jest ciężka praca. A tu też można zarobić. Tylko trzeba poświęcić trochę czasu nad sobą, nad swoimi rozmowami. Nic w życiu łatwo nigdy nie przyszło. Trzeba sobie zapracować. Tyle z mojej strony. W razie jakiś pytań odnośnie mojej osoby - z chęcią mogę podyskutować na forum. Pozdrawiam KtośKtosiowy.

MR

@alop jak sam przyznałeś, bazujesz na doświadczeniach sprzed 2-3 lat. Jest to długi okres, w trakcie którego bardzo wiele się zmienia w takich firmach jaką jest COTEL. Od czasu zmiany lokalizacji wypracowaliśmy nowy system wynagradzania konsultantów, ich czasu pracy oraz płacy. Skoro nie jesteś w stanie napisać jak jest teraz, to się nie wypowiadaj. Pracuję w tej firmie już piąty rok. Cotel wciąż się rozwija i pracuje nad poprawą jakości z każdej strony. Twoje opinie są bezpodstawne, ponieważ odwołują się do sytuacji sprzed kilku lat, w trakcie których nastąpiło wiele zmian w szczeblach organizacyjnych. Tak jak napisał wyżej Tomek, rotacja jest i najprawdopodobniej dalej będzie, jako że był okres wakacyjny, który właśnie się kończy. Od października rotacja się zmniejsza, a zespół jest stały i wciąż się rozwija.

@Evolva 17.09.2014 07:55
Wiesz co alop, szkoda mi ciebie, wchodzisz w dyskusje nie mając żadnych aktualnych informacji, posługujesz się ogólnikami. Wyci...

Witam kolejnego pracownika Cotela. Już ci uwierzyłem, że chodzisz sobie po firmach i czytasz opinie. Tradycyjnie zero konkretów. Pokaż mi te moje niespójności. Cały czas czekam na odpowiedź Tomka, chociaż brak odpowiedzi jest wystarczająco wymowny. A tobie radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem i nie wybiórczo.

@alop 17.09.2014 16:12

Odnoszę wrażenie że nawet Neo z Matrixa dla Ciebie będzie pracownikiem Cotel, powodzenia w krainie fantazji.

T

alop piszesz na tym forum już od jakiegoś czasu i mam wrażenie, że nie chcesz zaakceptować treści informacji jakie tu publikuję lub najzwyczajniej ich nie czytasz. Jakie znaczenie ma awaria, przekroczenie przerwy czy doliczenie czasu skoro tak jak pisałem wcześniej Agenci wynagradzani są za czas od pierwszego zalogowania na kampanię do ostatniego wylogowania z niej. W poprzednim Twoim poście stało się dokładnie to samo ponieważ wiadomość wcześniej napisałem, że stawka godzinowa wpisywana jest w tym wypadku na umowie. Nie jest ona również zależna od tego ile wyrobisz w danym miesiącu godzin czy "coś tam jeszcze". Zgodzę się z Tobą w jednym, chociaż bardzo chcesz to niestety nie wiesz jak jest teraz. Odpowiadając Tttttttttttt rekrutujemy Agentów na najwyższą stawkę żeby po nabyciu odpowiednich umiejętności oraz technik ćwiczonych na szkoleniu mogli rozpocząć pracę od pierwszej ligi, doświadczenie odgrywa tutaj mniejszą rolę, ważniejsze jest tak jak pisałem wyżej - nastawienie i podejście do realizowanych zadań.

@T 15.09.2014 13:47

Sam przyznałem, że nie wiem jak jest dokładnie teraz, ale swoją odpowiedzią udowodniłeś jedną rzecz. Poprzedni post celowo został, przeze mnie, napisany lekko prowokacyjnie. Wiesz dlaczego? Żeby zobaczyć czy odpiszesz. Odpisałeś. O czym to świadczy? O tym, że odpowiadasz tylko na te zarzuty, którym możesz zaprzeczyć. Jeśli zostawiasz coś bez odpowiedzi, to znaczy, że jej nie masz. Tym prostym sposobem możemy się dowiedzieć, że zwalniacie ludzi z dnia na dzień, zmieniacie warunki wynagrodzenia z dnia na dzień(post ng, nt. kurierów), itp. itd. Każdy może sobie przeczytać na co nie odpowiedziałeś. Nie ukrywam, że w Cotelu nie pracuję już od dawna(2, 3 lata?), ale tak jak wspominałem mam styczność z ludźmi, którzy odeszli w momencie waszej przeprowadzki. Skoro więc już zdecydowałeś się odpowiedzieć i twierdzisz, że wszystko jest teraz pięknie(bo nie możesz zaprzeczyć, że kiedyś nie było, sam to przyznawałeś będąc jeszcze supervisorem), to może odniesiesz się do tego co już pisałem, a co utonęło wśród lamentu obrońców: ludzie którzy odeszli podczas przeprowadzki twierdzili, że Cotel oszukuje na wypłatach, tzn. na rozliczeniu jedno, na koncie drugie(sam tego doświadczyłem, kiedy odchodziłem). Na dowód pokazali rozliczenie, które otrzymali i potwierdzenie przelewu. Różnice wynosiły nawet do 400zł. Zaprzeczysz? Udowodnisz mi, że łżesz jak z nut, bo widziałem dowody na własne oczy. Potwierdzisz? Przyznasz, że Cotel to złodziejska firma. Pozostawisz bez odpowiedzi? Tak jakbyś odpowiedział. Czekam na piękny przykład miękkich i twardych technik konwersacyjnych, które to już mogliśmy podziwiać, a w tym jesteś dobry, to nie ulega wątpliwości. I nie odbieraj tego, tak, że ja za wszelką cenę staram się odwodzić ludzi od pracy u was. Po prostu mam bardzo negatywne doświadczenia z wami, a pracowałem u was długo. Obserwowałem jak Cotel się staczał. Może teraz się poprawiacie. Tego do końca nie wiem, ale na pewno jesteś świadomy, że zbudować markę jest bardzo trudno, ale stracić bardzo łątwo. Wam się to udało(stracić). Osobiście uważam, że najbardziej krytycznym momentem był czas kampanii tauron ankiety, gdzie na tą jakże bezsensowną kampanię, która niczego nie przyniosła, nałożyły się jakieś dziwne machinacje kadrowe i mnóstwo niedotrzymanych obietnic. Na koniec odbiegając trochę od mojej wypowiedzi: Są inne CC, gdzie rotacja praktycznie nie istnieje, albo jest bardzo mała. Są CC, gdzie dostajesz umowę o pracę, masz pewność, że zarobisz. Masz pełne wspracie ze strony bezzpośrednich przełożonych, jak i tych, którzy są o 5-6 szczebli wyżej. Aktualnie w takim CC pracuję. Łatwo dostać się nie było, 5 razy startowałem, ale się w końcu udało. Może dlatego tak negatwynie wyrażam się o Cotelu, bo załapałem kontrast. I podkreślę jeszcze raz, że moja opinia o Cotelu bazuje na doświadczeniach sprzed 2-3 lat i twardych, popartych dowodami opiniach ludzi, którzy odeszli w późniejszym okresie. Podsumuję to tak: jeśli ma się ciemny, paroletni okres w historii, to będzie się on wlec za firmą latami. W końcu jednak, jeśli firma faktycznie zmierza w dobrym kierunku, to opinii negatwynych będzie coraz mniej. Na razie nie zauważyłem mniejszej ilości negatywnych opinii, ale zobaczymy co będzie za jakiś czas.

Fhfh

Ale nikt.nie ma pretensji o niskie place tylko o liczne klamstwa i niedomowienia, ci starsi prCownicy chwala sobie cote,ale nowych za bardzo sie oszukuje moim zdanien. Mam pytanie do T. Ile trwa szkolenie i czy jest platne?

Krzysiek
@Evolva 10.10.2014 16:37
Matko! Kogo oni w tym COTELU zatrudniają ? Takie wypowiedzi? Świadczy tylko o tych ludziach.!!!!i o firmie !!!!!...

Przyjmij się a zobaczysz kogo tam zatrudniaja , a nie popisujesz się w internecie , pomawiacie tu ludzi , teraz pisz wiecej bzdetow , ostatni raz wam pisze , w necie nie jestes anonimowy to tyle a teraz poczekaj na wynik . A ja słow na wiatr nie rzucam , to tyle

@Krzysiek 10.12.2014 02:27

Człowieku, nawet nie wiesz, jaki żałośny jesteś... Już, namierzaj mnie, czekam. A jak już mnie namierzysz(albo kogolowiek), to co będzie? Przypuszczam, że wytoczysz pozew, ale z jakiego paragrafu?

KtośKtosiowy

Wiesz co. Tak czytam te wypowiedzi i jedno mnie śmieszy. Wszyscy jadą na Cotel. Że oszuści, że kit wciskają na rekrutacji. Heh. Przydział do ligi zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jak będziesz prezentował wysoki poziom, pokażesz, że coś wyciągnąłeś ze szkolenia, to masz szanse na 1 ligę. Ale zauważ też z drugiej strony. Dostajesz umowę zlecenie z ZUS. Więc pracując w Cotel, możesz śmiało iść do lekarza jak będzie taka potrzeba. Wypłata też zależy od Ciebie. Jeśli siedzisz więcej czasu na balkonie paląc fajkę, to co się dziwisz? Że ktoś Ci za to zapłaci? Jak trafisz do takiej firmy, gdzie płacą za siedzenie an tyłku - daj namiary :]

@KtośKtosiowy 11.09.2014 13:18

A na jakiej podstawie zakładasz, że jestem palący? Ciągle widzę teksty "jak się siedzi na facje zamiast dzwonić". Nie, nie siedzi się na fajce, ale raz się zdarzy awaria, drugi raz się zdarzy awaria, w pewnym momencie ktoś za mało czasu doliczy i tak uciekają godziny. Zresztą wystarczy, że raz się zdarzy przekroczyć przerwę o minutę i pozamiatane. Przestańcie więc pieprzyć o tym siedzeniu na fajce, bo to się już nudne robi. Żadnego innego argumentu, tylko fajka i fajka. Gówno, nie fajka.

alop

@T Nie wiem jak jest dokładnie teraz, ale wiem jak było kiedyś i z tego, co wiem to się nie zmieniło. Może, więc skończysz z niedomówieniami, Tomku, i powiesz jak to naprawdę wygląda? 12zł/h? Owszem. Tak było też parę lat temu. Dopowiedz więc, że jeśli konsultant nie wyrobi tych 160 godzin(a bardzo ciężko wyrobić - zawsze gdzieś, coś ucieknie), to stawka zmniejszy się o złotówkę. Dopowiedz też, że jeśli konsultant nie wyrobi wymaganego progu, to stawka również zmniejszy się o złotówkę? Dopowiedz może, że konsultant będzie miał na umowie 9zł, a 12 dostanie jeśli wrobi współczynnik, wyrobi godziny, i cośtam jeszcze. Nie masz świadomości jednej rzeczy: nikt nie ma do was pretensji za to, że mało płacicie. Pretensje są o to, że wprowadzacie w błąd w ofertach, wprowadzacie w błąd na rozmowach, wprowadzacie w błąd na szkoleniach. Jeśli od razu byście mówili, że płacicie 7-9 złotych, więcej się może dostanie jeśli się wyrobi współczynniki, podkreślając że jest to trudne, to nikt by nie miał wam nic do zarzucenia.

Zostaw opinię o Cotel - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cotel