Opinie o Cotel w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cotel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cotel o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cotel w Wrocław

Iwona

@nickmógłbyś powiedzieć jak wyglądało przygotowanie Cię do pracy na nowym stanowisku? Mogłeś liczyć na szkolenia, czy też wsparcie przełożonego?

nick

Polecam. Pracuje juz 2 miesiące, atmosfera całkiem spoko, ludzie pomocni. Wynagrodzenie też całkiem okej w sumie zależne od tego ile godzin się przepracuje, a dodatkowo jeszcze prowizja jak się zachowa współczynnik, także jak ktoś się trochę postara to nie ma co narzekać. Praca raczej dla ludzi lubiących kontakt z drugim człowiekiem, trochę się jednak gada z ludźmi w ciągu dnia.

Iwona

Co możecie jako obecni pracownicy firmy powiedzieć o możliwościach rozwoju jakie oferuje Cotel? Chętnie dowiemy się jakie szkolenia są dostępne dla pracowników firmy.

Jak teraz wyglada praca biurowa w tej firmie? Mam pare propozycji pracy i nie wiem czy oplaca sie podejmowac wspolprace z firma Cotel? Umowa o prace czy zleceniowka?

Konsultant Telefoniczny

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną telefonicznie. Przeprowadzona w przyjaznej atmosferze, aczkolwiek "na odczepnego". Trwałą około 10 min.

"Proszę sobie wyobrazić, że ma Pan ogromną ilość klocków LEGO. Chciałbym, aby Pan mi je sprzedał"; "Chodzi Pan do restauracji Mc Donalds?"

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Adam 122

Czy w tej firmie opłaca się pracować? Jaka jest ogólna pensja stała miesięczna

martini

szkoda słów. nie polecam, tyle powiem

Vincent

Myślę, że skoro jest aż tak źle, to tam nie pracowałoby tylu ludzi. :) Plusy jak i minusy są w każdej pracy. Moim zdaniem jest spoko. Bardzo dobry start nie tylko dla tych, kto chce sobie dorobić do kiszeni, ale chce zacząć się rozwijać w branży handlu. #hatersgonnahate

@Vincent

Też tak uważam. Pracuje tu kilka miesięcy i powiem, ze wcale nie jest tak źle jak piszą. Owszem rotacja spora, ale z tego co obserwuje to nie tylko w Cotelu. Jakoś mam wrażenie, że dzisiejszy pracownik ma bardzo wygórowane wymagania. Ok trzeba się cenić, walczyć o swoje, ale nie zawsze uda nam się znaleźć tą wymarzoną pracę i czasem trzeba się TROCHĘ dostosować podczas gdy często słyszę wśród znajomych "nie podoba mi się wiec idę gdzie indziej" i tak co miesiąc, dwa.. Chociaż jak tak teraz myślę to więcej osób do Cotela przyszło niż odeszło. Słabe zarobki? Niekoniecznie. Każdy chciałby gwarancji Bóg wie jakich pieniędzy co miesiąc, ale to nie ta branża. W wielu firmach istnieje coś takiego jak cel, który trzeba wyrobić i tak też jest tu. Starasz się, zdobywasz leady, podpisujesz umowy = dostajesz premię. Za siedzenie nikt nie płaci. To jest praca więc pracuj. Zatem jeśli ktoś chce to potrafi. Atmosfera w firmie jest świetna, kadra pomocna ( w każdej chwili można podejść do koordynatora i poprosić o doszkolenie), nie ma problemu z paleniem, no i oczywiście wspominany już elastyczny grafik.

Życzliwa

serdecznie NIE POLECAM TEJ FIRMY! Jeśli szukasz pracy i zastanawiasz się czy tam isc TO NIE RÓB TEGO! Wymyśla byle pretekst byleby zabrać Ci polowe wynagrodzenia czy tez premie. Nie żartuje, mój zarobek za pol miesiąca pracy to 100zl (mowie tu o pracy po 7-8h). Zresztą nie tylko ja miałam takie szczęście, koledzy z pracy również. Przenoszą Cie na niby lepsze warunki, mówią ,ze będą płacić więcej (1zł, wow) a aneksu po kilku miesiącach dalej nie ma, wiec w świetle prawa nie muszą Ci więcej płacić. Atmosfera między konsultantami tez nie jest taka super, są grupki, jedne maja tam lepiej, inne gorzej. Ludzie zwalniaja się tam masowo, jest kilka osób ,która są tam kilka lat, ale reszta przychodzi i szybko odchodzi. W skrócie firma traktuje ludzi jak śmieci, mówią co innego, robią co innego. Początek jest piękny, wszyscy sztucznie mili, pani na rekrytacj również, a później juz nie jest tak kolorowo. Nie dajcie się zwieść, jeżeli chcecie pracować na call center to wszędzie, tylko nie tam. Mowie z własnego doświadczenia. Pozdrawiam.

0h

@ giz więcej niz 2000 zł przy rozdawaniu ulotek? na pewno mniej

Beka z typki

LOL po co wypisujecie takie bzdury jak i tak po miesiącu to się zweryfikuje :D

dramaty ludzkie

W ostatnich trzech postach kogoś z zarządu cotela biedzi i prowadzi rozmowę sam ze sobą. Ten elastyczny grafik, który jest tu tak gloryfikowany jest dostępny w każdym CC we Wrocławiu. Wisienką na torcie jest tu 1700... chyba kwartalnie.

calado
@dramaty ludzkie

haha! Zatrudniacie gimnazjalistów w roli marketingowców czy o co chodzi ? Dajcie znać ile płacicie za wypisywanie takich bzdur, to może podeślę wam CV ;)

maciej

jakaś kpina totalna. na początku mówili 2000zł na rękę, a skończyli na 1500 na rękę, a jest 1200 - bo tak mówili pracownicy. Serdecznie odradzam, by zaoszczędzić sobie nerwów.

mała29

witam, warto tam isc dorobic? czy rzeczywiscie na reke dostane 8,20 za godzine?

pola
@mała29

Zapoznaj się z powyższymi komentarzami, sprawdź jaką firma ma ocenę w 6 gwiazdkowej skali i sama sobie odpowiedz, czy warto ryzykować. Prawda jest taka, że możesz zostać skrzywdzona. Komentarze mówią same za siebie. Może się okazać, że będziesz miała obciętą pensję. Nie jest to przesądzone, ale takie sytuacje się zdarzają i dlatego ludzie ewakuują się z tej firmy.

Już nie mogę

@sara To jest mój pierwszy wpis na tym forum (o ile ten zlew pomyj można tak nazwać). Przyglądałem się opiniom ze względu na fakt, że kiedyś w Cotelu pracowałem i byłem ciekaw jego dalszych losów (bo gdzie indziej szukać aktualnych informacji nie przesiąkniętych cukrzycą). Cóż, piszesz, że nie wiesz na co ta dziewczyna narzeka, co plasuje Cię w czołówce półgłówków średniego szczebla kierownictwa. Weź pod uwagę fakt, że dziewczyna napisała o miesięcznym wynagrodzeniu, a nie o wypłacie za 8 dni pracy. Jestem w stanie śmiało w to uwierzyć, ponieważ up*ierdalanie wypłat było i jak widzę jest stosowaną praktyką. Błagam Cie zatem nie pierydol głupot o tygodniowym zarobku.

giz

Nie, to nie jest dobra stawka. Pracując przy rozdawaniu ulotek można zarobić więcej.

czarna

Firma Cotel to (usunięte przez administratora) Pracowałam tam jak jeszcze była stawka 7 zł brutto. Robiłam dziennie po 20 umów i siedziałam 10 godzin codziennie a moja wypłata za jeden miesiąc była 550 zł. Po czasie przenieśli mnie na MEDIA bo stwierdzili, że dobrze sobie radzę.. trzaskałam umowy a wypłata dalej marna przy tylu godzinach pracy. Nabawiłam się przez to gadanie zapalenia gardła i dwa miesiące nie mogłam się wyleczyć . Jeżeli mam sie wyrazić na temat tej firmy to nie polecam nikomu takiej pracy. Lepiej już poszukać czegoś innego niż siedzieć i robić w tej firmie ;)

trc

Rotacja jest bardzo duża, więc lepiej nie przywiązywać do poznanych tam osób. Ludzie przychodzą i większość szybko rezygnuje. Dla firmy to nie problem, bo szkolenie jest bardzo krótkie i banalne. Zastąpienie jednego pracownika innym nie stanowi żadnego problemu. Jeżeli chodzi o ludzi to niektórzy są fajni, ale podejrzewam, że byli tacy, zanim przyszli do firmy, więc atmosfera jest zależna od tego, kto aktualnie tam pracuje. Niektóre problemy z wypłatami są oczywiście prawdą, co nie oznacza, że z miesiąca na miesiąc nie ma pieniędzy. Takie sytuacje zdarzają się od czasu do czasu. To te problemy są główną przyczyną ucieczki ludzi z cotela. Zostaną oni oczywiście zastąpieni nowymi, itd. w nieskończoność...

puli
@trc

Według mnie rezygnują przez wypłaty. Przecież ludzie oczekują jasnych i uczciwych warunków.

kasiulec

A ja tu jestem. Po tych opiniach bym nie przyszla wiec dzieki bogu ze ich nie czytalam. Pracuje tu od miesiaca i jestem zadowolona. Atmosfera mega, ludzie super. Zarobki? Jasne ze kazdy chce jak najwiecej ale w moim odczuciu proporcjonalne do wykonywanych czynnosci. I po raz kolejny sprawdza sie zasada ze jak ktos chce to zarobi. Najbardziej balam sie ze sobie nie poradze ale pomogli mi sie nauczyc jak rozmawiac. Ja polecam bo grafik jest elastyczny a praca polega tylko na gadaniu :-)

mistrzmarketingu

Wszystkim odradzam pracę w tej firmie. Jeśli coś zrobisz nie tak lub po prostu odejdziesz, to nie dostajesz pensji. Po to mają te beznadziejne wypłaty do 21 kolejnego miesiąca, najgłupsze co mogli wymyślić. Pracowałem tam ponad pół roku i dopóki się wchodzi w dupę przełożonym to jest ok, ale wystarczy zwrócić na coś uwagę i już jesteś z góry przegrany. Z nimi nie wygrasz. ODRADZAM!

zuba
@mistrzmarketingu

POPIERAM Z CAŁĄ STANOWCZOŚCIĄ

Była
@mistrzmarketingu

Potwierdzam. Oni są bardzo wrażliwi na jakąkolwiek krytykę. Nie wszystkie zasady są z góry jasne. Wystarczy zwrócić im uwagę, żeby później patrzyli się spode łba. Niby wszystko spoko, sympatycznie, uśmiechy, ale do czasu. Najważniejsza dla nich jest lojalność. Dlatego wytworzyła się tam uprzywilejowana grupa ludzi, którzy starają się trzymać język za zębami, żeby nie obrazić majestatu. Można oczywiście później u nich pracować, ale będzie bardzo ciężko, bo jest się spychanym na margines. Poza tym obgadywanie za plecami też się zdarza. Oczywiście dotyczy to głównie tej uprzywilejowanej grupy. Układy, układziki są niemal wszędzie i firma Cotel nie jest od nich wolna.

Rayan

Krzysztofie D. Popularnie zwany Cizio, odnoszę wrażenie że powracasz do starych nawyków zastraszając każdego kto wyraża swoje zdanie, mniej lub bardziej bzdurne. Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania, z racji ze to pracowałem w Cotel dłużej od ciebie to wiem ze w tym miejscu bywalo różnie. Na początku zanim zaczniesz cokolwiek pisać to proponuje abyś odświeżyć informacje z podstaw gramatyki i ortografii. Mając na uwadze to jak zaangażowanym pracownikiem jesteś dla firmy cotel to uwierz mi ze nobilitacja w postaci plecaka czy kubka termicznego nie jest żadną premia w obecnych czasach jest wynagrodzrniowych, życzę powodzenia w matrix'e

huehue

Już "dają" 15zł/h :D Niedługo ludzie zaczną wracać z emigracji żeby pracować w cotelu :D

huehue

Widzę że ktoś tu ironii nie ogarnia...

Zostaw merytoryczną opinię o Cotel - Wrocław

• Jak się pracuje w Cotel?

Zobacz opinie na temat firmy Cotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cotel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cotel?

Kandydaci do pracy w Cotel napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cotel
2.3/5 Na podstawie 217 ocen.
  • Kukuczki 5 lok. 17-18
    50-570 Wrocław