Opinie o Hotel Gorczowski w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Gorczowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Gorczowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Gorczowski w Chorzów

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Hotel gorczowski dla pracy jako Recepcjonista są dla was satysfakcjonujące?

kikala Nowy wpis

Jak najbardziej nie, nie miła atmosfera, (usunięte przez administratora) pracownika, traktowanie go przedmiotowo oraz niszowo. Nie ma tam miejsca na swobodną pacę, wszystko jest pod stresem, nawet spóźnienia 2 minutowe nie są akceptowalne. Trzeba liczyć się z robieniem rzeczy, które nie dotyczą recepcji. Nie zrobi się tam etatu lub ustalonych godzin 200 godzin to minimum. Jeśli stanie się coś co spowoduje, że nie będzie mógł ktoś przyjść do pracy to tam nie ma takiej sytuacji, zawsze trzeba tam być. Jedna wielka porażka

noname Nowy wpis

Witam serdecznie, Praca w hotelu Gorzowskim była jedną z najgorszych w jakiej dane mi było pracować. Przychodząc do miejsca, gdzie są 4 gwiazdki w nazwie oczekuje się o wiele wyższego standardu niż to co dane mi było doświadczyć. Zatrudniając się tam wszystko zostało opowiedziane kolorowo i pięknie, wszystko zaczynało się zmieniać zaraz po zatrudnieniu. Pracownicy są tam traktowani przedmiotowo i nikt nie patrzy na to co kto ma do powiedzenia. Nie ma tam ani jednej kompetentnej osoby, która znałaby się choć trochę na prowadzeniu hotelu. Wszystko to totalna prowizorka. Braki są tam nawet w pracownikach, w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy zwolniło się tam 8 osób i nikt nie chce tam zostać dłużej niż 3 miesiące. Kierownictwo na recepcji to jedno wielkie chamstwo, brak szacunku, brak konstruktywnej rozmowy, brak chęci działania do rozwiązania zaistniałych w danym momencie problemów. Ja jako recepcjonistka byłam często postawiona pod ścianą do robienia rzeczy, które w żadnym wypadku nie dotyczyły moich obowiązków. Dyrektor hotelu to dziecinna Pani, nie da się z nią nic załatwić, jedynie jej słodkie słowa mają uspokoić to wszystko co tam się dzieje. Dla studentów nie ma tam miejsca, ponieważ jest tam oczekiwane robienie godzin ponad normę. Jest to ogromny wyzysk w tej firmie. Podsumowując, ludzie traktowani są tam przedmiotowo, ludzie tam są robotami nie pracownikami, wszystko zostaje tam na Twojej głowie, a jeśli masz swoje zdanie to tym bardziej nie będziesz miał tam zbyt przyjemnie. Krzyczenie i obrażanie pracowników jest tam normą.

Zgb Nowy wpis

Witam wszystkich którzy będą się ubiegać o pracę w tym hotelu. Zacznę od tego ze osoby zarządzające hotelem nie maja pojęcia na ten temat. Jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany tą pracą to odradzam z całego serca. Brak szacunku do pracownika, brak premii, brak organizacji pracy oraz komunikacji między pracownikami. Jak na standardy 4-gwiazdkowego hotelu jest to czyste dno.

Krystyna

czy ktoś z obecnie zatrudnionych mógłby mi udzielić informacji na temat warunków pracy oraz finansów za nią? pytam, bo tu ktoś wspominał o tym, że nie dostaje się podwyżek z powodu tego, że ma się inne zewnętrzne świadczenia, to prawda? obecnie też tak jest? doceniają tu jakkolwiek długość stażu? pytam, bo ciekawa jestem jak mogą różnić się stawki na identycznych stanowiskach i na podstawie czego

Firma Hotel Gorczowski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jakie są warunki zatrudnienia w Hotel gorczowski?

Pracujący

Najniższa krajowa na umowie - reszta w łapę. Tyrasz ponad normę a za nadgodziny masz psie pieniądze. Nie stosują przepisów prawa pracy. Ludzi traktują przedmiotowo. Potrafią nie dać podwyżki bo przecież dostajesz +500 Ludzie zarządzający kompletnie nie kompetentni, nie znający się na niczym z cwaniackim uśmiechem - dobra mina do złej gry

Kris

Nie polecam ze względu na obsługę - osobę która pełni funkcję kierowniczą. Poprosiłem o ofertę dla firmy i dostałem cenę 270 zł za pokój, gdzie najniższa cena wynosi 260 zł. A to odpowiedź na moją ofertę: "Dodatkowo widzę ze nawet nie pochylił się Pan nad ofertą która Panu zaproponowałem więc rozumie że nie stać Państwa na nasz hotel dlatego proponuję hostel. Kończąc pragnę poinformować że nie ma Pan moralnego prawa oceniać innych będąc kierownikiem z problem czytania ze zrozumieniem" Jest mi przykro, że tacy ludzie pełną kierownicze stanowiska. To niestety przekłada się na cały hotel. W takim przypadku rzeczywiście lepiej wybrać hostel, ale na szczęście jest konkurencja.

HG
@Kris

Szanowny Panie "Kris", Ciężko donieść się do rzekomego maila nie mając całej korespondencji, czego ona dotyczyła i o jaki termin chodziło. Z tego co widać zażenowanie mogło dotyczyć braku odniesienia się do stworzonej dla Pana oferty. Nawiązując jeszcze do całej wypowiedzi to jeżeli jest to prawda i wkleił Pan prawdziwą korespondencję to podlega pod art. 23 kodeksu cywilnego za naruszenie tajemnicy korespondencji. Czy jest Pan świadomy opinii, którą Pan przedstawił i skutków jakie niesie Pana wypowiedź? Dodatkowo proszę wziąć pod uwagę że może być to również korespondencja nie prywatna a pochodząca z służbowych maili i może Pan ponieść odpowiedzialność z dwóch stron. Natomiast jeśli jest to nie nieprawdą proszę o usunięcie swojej opinii.

Edward

Hej, ciekawi mnie czy na przestrzeni miesięcy zaszly jakieś zmiany?

Amanda

Witam wszystkich którzy będą się ubiegać o pracę w tym hotelu a więc podstawa na konto , reszta do ręki brak premi,dodatków itp jedno wielkie dno. Pan prezes brak słów zero szacunku dla osób które dla niego pracują hotel niby 4gwiazdki a pensja i podejście do pracowników tragiczne. Szanujcie ludzi!!!!!! Niestety to za dużo co dla niektórych, ciągle braki w załodze nie ma się co dziwic.Hotel nie stosuje się do Kodeksu pracy. Porazka

Gorczowski city

Popieram calkowicie przedmowce powyzej nikt procz ludzi tam pracujacych nie ma pojecia o zarzadzaniu gastronomia i hotelem sylwester w tym roku porazka wszystko po najnizszych kosztach( dowodem był n to zespol muzyczny tragedia wyjaca wokalistka etc) niestety wlasciciele zapominaja znane przyslowie TANIE MIESO PSY JEDZA zmiencie podejscie jak pisze powyzej rozmowa nie tylko do pracownikow ale rowniez do klienta!!!

Vmcorgpl

Witam. Chciałem się podzielić opinia na temat hotelu gorczowski. Moja opinia będzie oparta o pracę na kuchni. - Osoby zarządzające hotelem nie mają kompletnie o tym pojęcia. Jedyna osoba w zespole kierowniczym która się nadaje do prowadzenia czterogwiazkogwego hotelu jest Pan Prezes spółki jaekel bud. Człowiek na poziomie, bardzo sympatyczny, pozdrawiam Pana. Niestety Pan Prezes dal hotel do zarządzania w ręce córki, Pani Ewy. Z wykształcenia księgowa, nigdy nie miała styczności z praca w gastronomii. Panią Ewę wyróżnia parę cech. Jest zakłamana i fałszywa. Czasami zachowuje się jak dziecko. Szerzy nieprawdziwe historie. Wymyśla rzeczy których nie było na niekorzyść.pracownika. Kłamie prosto w oczy. Wprowadza totalny haos w zespole przez co Kucharz, szef kuchni, zastępca szefa kuchni się zwolnił. Po stronie kelnerskiej tezludzie się pozwalniali. Jednym słowem dzięki Pani Ewie pracownicy się zwolnili a Ci co zostali do pracy idą z negatywny nastawieniem. - Zarobki. Totalne dno. Kucharz 1800zl, zastępca szefa kuchni 2200zl, szef kuchni 2700zl. Brak premi dodatków, czegokolwiek. Za obsługę sylwestra czy łącznie 500osob na komini żadnej premi, do tego pretensje do wszystkich o wszystko. - System pracy? Średnio 230godzin. Czasem zmiana od śniadań czyli 6rano do zamknięcia 23:00. Dwóch ludzi gotujacych, jedna pomoc na zmywaku, nawet podczas dużych imprez które sącodziennie. Najwięcej styp. - do tego zle warunki pracy na które zwrócił uwagę sanepid niestety pracodawcy to olali. Mówie tu o strasznie głośnym okapie który nie wyciąga niczego. Praca w dymie. Brak wentylacji. Straszny zaduch na kuchni i temperatury sięgające 40 stopni kiedy na dworze panuje 20 stopni. Podsumowując dziękuję za pracę i nie polecam żadnemu kucharzowi podjęcia pracy. Na początku pracodawcy stwarzają pozory miłych ludzi. Czas pokazuje że są to osoby nienadajace się do prowadzenia hotelu a tym bardziej do zarządzania personelem. Pozdrawiam Pracownik kuchni.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Gorczowski - Chorzów

• Jak się pracuje w Hotel Gorczowski?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Gorczowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hotel Gorczowski