MediaExpert

Chorzów

Opinie o MediaExpert

Oburzony

A dodam jeszcze cegiełkę na MINUS i to olbrzymi. Oferują lichwiarskie kredyty!!!!! telefon o wartości 770 zł w reklamie ze jest dostępny od 0% okazuje się że na 10 rat będzie kosztował 1050 zł. Daje oprocentowanie na 10 miesięcy 36,36% i O ZGROZO W SKALI ROKU 43.63% TO JEST LICHWIARSTWO - NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ

Edyta

Poszukują również Doradców Klienta, tych ofert jest bardzo dużo. Może na forum znajdą się osoby, które aplikowały już na wybrane ogłoszenia? Napiszcie, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, czy trzeba się specjalnie na nią przygotować? Jakie oferują warunki finansowe?

samam

jak u nich jest z pracą jako Specjalista ds. Sprzedaży - dział Drobne AGD, bo nie widze jeszcze żadnych koemntarzy od nich tak naparwde, a teraz jest jakiś boom na oferty.

żelek

mediaexpert zrobiło się popularne dopiero od okolic świat kiedy wszędzie wszystkie telewizje czy też stacje radiowe zaczeły puszczać te popularną reklamę. Wiem , że wsadzili górę kasy w marketing , ale to chyba pomogło bo w tej chwili mało kto nie wie czym zajmują się te sklepy. Chyba są popularniejsi obecnie od Saturna i Media Markt...

myślący krzyś

tak myslę i wyciągam wnioski: firma górę forsy włożyła w reklamę czyli pieniądze ma, reklama da jej jeszcze więcej pieniędzy: w takim razie więcej kasy na nowych pracowników i ich rozwój i komfort? bo ja akurat pracy poszukuję jak najpilniej. a ogólnie to trudni się do nich dostać do pracy obecnie jest?

gosc

Dzisiaj odwiedziłam slep Media Expert w Chorzowie, ale to już nie ten sklep - poinformowano mnie , że to już Avans tylko napisy zostały ....jakaś totalna lipa ... (usunięte przez administratora)

smerf

dumny - 2013-01-28 13:44:00 Chyba wam się sklepy pomyliły!!! Moim zdaniem bardzo dobry sklep, niskie ceny, duży wybór i miła obsługa. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!! PozdrawiamUuu,to już tak kiepsko ,że dyrekcja robi kryptoreklamę. Kto tam był,ten wie,jak jest.

dumny

Pro

Straszna lipa,karzą za wszystko.Nie polecam.

reksio

WIELKI KOMIS!!!!!! Wszystko po jednej sztuce, ciągle rozpakowywane na ekspozycje i pakowane do klienta, eksploatowany przez obsługę i dotykany przez wielu klientów sprzęt. Nie kompetentne kierownictwo i zarząd sklepu. Lipne i niejasne umowy dla pracowników. Firma która ich okrada i wykorzystuje swoich sprzedawców jako sprzątaczy i ochroniarzy sklepu. Tak trzymać!!! [usunięte przez moderatora]

ZŁY!

Beznadzieja!! Sklep to jedno wielkie zoo! Obsługa fatalna, ceny wysokie i jeszcze bezczelnie reklamują się jako konkurencja dla podobnych sklepów pff śmiechu warte!

ANTYMEDIAEXPERT

NEGATYWNA !!!!! Przy wejściu napadają na klienta handlowcy jak jakieś głodne wilki... Mówi się że nie potrzeba nic doradzać, a co krok to idą za klientem... TRAGEDIA!! Ceny wysokie !! Ale to nie wina handlowców tylko głupiego zarządu (szych) który nakazuje tym ludziom chodzić za klientem krok w krok żeby mogli wypisać karteczki na siebie... Paranoja !!

Zostaw opinię o MediaExpert - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MediaExpert