MediaExpert

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MediaExpert

Ola

Praca dobra, ale nie płacą za leżenie. Można pozwolić sobie na nieprzeciętny urlop

Czesław
@Ola

Raczej w żadnej pracy nie płacą za leżenie. Czy za dobrze wykonane obowiązki i odpowiednie wyniki dostajesz premie? Napisz jak to wygląda procentowo w stosunku do wynagrodzenia.

Dzień dobry. W ogłoszeniach o pracę jest napisana stawka brutto 4500-7500 miesięcznie. Pytanie, na ile to realna stawka? Czy nie trzeba wyrabiać chorych nadgodzin, by osiągnąć taki pułap wynagrodzenia?

Czesław Nowy wpis
@Kandydat

Aż taka rozpiętość w wynagrodzeniu? Przecież to różnica 3 tys. Wybierasz się na rozmowę? Jakby co to napisz bo też jestem ciekawy.

Olo Nowy wpis
@Czesław

Podobno najlepsi wyciągają nawet dychę!

Premia Nowy wpis

Mogę pochwalić firmę za trzynastkę. W dzisiejszych czasach jej wypłata wcale niebyła taka pewna...

Weronika Nowy wpis
@Premia

O proszę, a tak w ogóle to w całej sieci sklepów tak jest czy tylko u was w Chorzowie tak wyszło? Ciekawa w sumie jestem jak zarządzanie budżetem tu wygląda

roztrzepana_bibi91

Cześć. Dzięki Karolince i Piotrusiowi za pomoc. Całuję i do zobaczyska. Jesteście moim ukochanym teamem:)

Ewi

Jestem bardzo zadowolona z obsługi w tym sklepie. Cały czas miałam kontakt z Panem Grzegorzem ( serdecznie pozdrawiam) odpowiadał na każde pytanie, wyjaśnił każdą wątpliwość. Pomógł mi skompletować cały sprzęt AGD z ogromną cierpliwością i profesjonalizmem. Bardzo polecam ten sklep i jego obsługę.

Brałeś udział w rekrutacji do MediaExpert. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Karol

Dobry pracodawca ale wymagający i z pewnością to nie podoba się niektórym osobom.

Ola

Czesław
@Ola

Dolores

Tragedia, obsługa sklepu nie przeszkolona brak przepływ informacji i totalny brak kompetencji. Nie polecam odwiedzin tego sklepu.Do tego sprzęt w większości wadliwy.

Olga

Obsługa w sklepie w DG ul. Katowicka 1 niekompetentna, oferta pełen komfort to wielka ściema, zamontowana zmywarka w tym samym dniu zaczęła się lać, panowie monterzy przy wymontowywaniu starej zmywarki zalali całą kuchnię. Szczerze nie polecam

Edyta

Poszukują również Doradców Klienta, tych ofert jest bardzo dużo. Może na forum znajdą się osoby, które aplikowały już na wybrane ogłoszenia? Napiszcie, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, czy trzeba się specjalnie na nią przygotować? Jakie oferują warunki finansowe?

Johny
@Edyta

Czytam te wpisy i ciągle te same pytania... Ludzie piszą... Czyta to ktoś? Ofert pracy do ME jest mnóstwo, na każdym portalu dot. pracy... Z tego co wiem od znajomych, pracujących na wyższych stołkach w tej firmie, Mają duży problem z pozyskaniem nowych pracowników, nawet do tego stopnia, że nie wpływają żadne CV... Wprowadzili wewnątrz firmy nagrody dla obecnych pracowników, za polecenie kogoś do pracy... Więc to mówi dla mnie samo za siebie... Ludzi się tam nie szanuje, praca jest niewdzieczna.... Pozdrawiam

Oburzony

A dodam jeszcze cegiełkę na MINUS i to olbrzymi. Oferują lichwiarskie kredyty!!!!! (usunięte przez administratora) TO JEST LICHWIARSTWO - NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ

Johny

Nie jest tak, że da raty 0% i nie pracuje, tylko nie zarabia.... Ma plany kredytowe do wypracowania, za każdy "dobry kredyt" ma punkty inaczej profity, za zerówki ma punkty ujemne więc traci... Musi robić co każą... Bo jak to się mówi, firma nie płaci za przychodzenie do pracy a za Wyniki !!! Tak to wygląda...

Edyta

@pracownik, czy Twoim zdaniem takie plany są realne do wykonania? Udaje Ci się zdobywać premię w MediaExpert? Czy premia jest możliwa za inne osiągnięcia pracowników? Jeżeli wiesz coś na ten temat, to prosiłabym Cię, żebyś tymi informacjami podzielił się z innymi użytkownikami forum zainteresowanymi złożeniem CV do MediaExpert.

samam

jak u nich jest z pracą jako Specjalista ds. sprzedaży - dział Drobne AGD, bo nie widze jeszcze żadnych koemntarzy od nich tak naparwde, a teraz jest jakiś boom na oferty.

żelek

mediaexpert zrobiło się popularne dopiero od okolic świat kiedy wszędzie wszystkie telewizje czy też stacje radiowe zaczeły puszczać te popularną reklamę. Wiem , że wsadzili górę kasy w marketing , ale to chyba pomogło bo w tej chwili mało kto nie wie czym zajmują się te sklepy. Chyba są popularniejsi obecnie od Saturna i Media Markt...

myślący krzyś

tak myslę i wyciągam wnioski: firma górę forsy włożyła w reklamę czyli pieniądze ma, reklama da jej jeszcze więcej pieniędzy: w takim razie więcej kasy na nowych pracowników i ich rozwój i komfort? bo ja akurat pracy poszukuję jak najpilniej. a ogólnie to trudni się do nich dostać do pracy obecnie jest?

gosc

Dzisiaj odwiedziłam slep Media Expert w Chorzowie, ale to już nie ten sklep - poinformowano mnie , że to już Avans tylko napisy zostały ....jakaś totalna lipa ... (usunięte przez administratora)

smerf

dumny - 2013-01-28 13:44:00 Chyba wam się sklepy pomyliły!!! Moim zdaniem bardzo dobry sklep, niskie ceny, duży wybór i miła obsługa. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!! PozdrawiamUuu,to już tak kiepsko ,że dyrekcja robi kryptoreklamę. Kto tam był,ten wie,jak jest.

dumny

Pro

Straszna lipa,karzą za wszystko.Nie polecam.

reksio

WIELKI KOMIS!!!!!! Wszystko po jednej sztuce, ciągle rozpakowywane na ekspozycje i pakowane do klienta, eksploatowany przez obsługę i dotykany przez wielu klientów sprzęt. Nie kompetentne kierownictwo i zarząd sklepu. Lipne i niejasne umowy dla pracowników. Firma która ich okrada i wykorzystuje swoich sprzedawców jako sprzątaczy i ochroniarzy sklepu. Tak trzymać!!! [usunięte przez moderatora]

ZŁY!

Beznadzieja!! Sklep to jedno wielkie zoo! Obsługa fatalna, ceny wysokie i jeszcze bezczelnie reklamują się jako konkurencja dla podobnych sklepów pff śmiechu warte!

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Chorzów

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

MediaExpert