ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej

Chorzów

Opinie o ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej

Albiorz

Witam. Również pracowałem w tym (usunięte przez administratora) Wytrzymałem dwa miesiące i jak się okazuje o dwa miesiące za długo. Syf kiła i mogiła. Samochody nadają się na złom, pieniądze dramat. Jak usłyszałem od typa że on tu pracuje 6 lat i nie widzial 2 tyś na koncie to dotarło do mnie że pora stąd spierd..... Ogólnie patologia bieda brud.... Itd . Nie polecam nikomu tej pseudo firmy a Ci co tam zostali niech uciekają bo to jest jedno wielkie nieporozumienie!!!!

Michał

Witam pracowałem tam jako kierowca i żałuję tego auto no złomu i syf śmieszne jest to że każą je myć po robocie tylko co te n złom który nie działa nic można kogoś zabić to jest oszustwo tym powinna zająć się prokuratura itp,kierownicy i reszta ludzi na stołkach to chamy,lepiej jak to wszystko zamkną

anonymous

witam wszystkich..zgadzam sie do opini ludzi tyutaj...pracowalem tam i to natyle dobrze ze po dwoch tygodniach zauwazylem doasc jasno o co tam kaman..a zarobki.....ludzie ja pracowalem w lesie ..i niem (usunięte przez administratora) sie jajk tam..a wyplate mialem wiadomo od 3500 wzwyz.a co do soboty to nie mam slow x daja w dzien do wybrania w tyg......jedna uwaga... do PIP ZAJMNJCIE SIE TYM KONKRETNIE A NIE W ŁAPY BRAC BY ZATUSZOWAC TO TAMTO..

Szyderca-szyderca

Przepracowałem na Albie 6lat-a było to już jakiś czas temu-i nie żałuję,że ten pseudo kierownik Pełka nie przedłużył mi umowy.Ta firma to jeden wielki syf i burdel na kółkach.Brygadzistki wraz ze swoimi koleżaneczkami,którymi obstawiają najlepsze stanowiska tworzą jedną wielką klikę.Nie spodobasz im się już jesteś obgadany/a a spróbuj się tylko odezwać to już pod.ierdolony jesteś u kierownika i wylot z tego obozu pracy masz gotowy.Pracować musisz na umowę zlecenie a żeby umowę o pracę dostać to chorować nie możesz i być pupilkiem brygadzistki,by dobre słowo o tobie kierownikowi powiedziała.A zachorować w takim syfie poprostu się nie da.O wypadek w pracy nie trudno,bo przepisy BHP są przestrzegane choćby wcale.Prosić się musisz o środki ochrony osobistej a brygadzistki z wielką łaską przyniosą ci rękawiczki czy maseczkę by syfu nie wdychać.NIE POLECAM TEJ PRACY ZA PSIE GROSZE BO CIEKAWSZE OFERTY MOŻNA W OKOLICY CHORZOWA CZY KATOWIC ZNALEŹĆ. JEŻELI KTOŚ CHCE SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O TEJ PSEUDO FIRMIE UTRZYMUJĄCEJ SIĘ Z WYZYSKU LUDZI TO PROSZĘ ZADAWAĆ PYTANIA

Ebull

Pracowałam tam i wiem coś na ten temat zgadzam się z tą opinia

PTS ALBA chorzów

Pani kadrowa kłamie w PTS ALBA Chorzów przy ul bytkowskiej taka niska chuda mała blondyneczka ludzie lepiej uważajcie na nią ona jest bardzo nerwowa i chamska kłamliwa kobieta

A

kierownik nie umie odróżnić śrubki od nakrętki w Chorzowie taka jest to firma ALBA

Żabol

Kierownik po zabiegu na oczy. Wynika ze oprocz zabiegu oczowego usuneli mu resztki znikomego mózgu. zostal pustostan i niedorozwoj po polibudze z czestochowy. Tragedia

firma dziadoska

to jest firma co wyzyskuje ludzi za marne pieniążki ALBA to jedne niemieckie dziadostwo

ALBAtros Jarek

Góra nakupiła nowe autka i jeszcze nowe wozy mają przybywać, a ponoć 6 kiermanów złożyło wypowiedzenia - hahahaha, ciekawe kto tym będzie jeździć, chyba Pan Kierownik ;)

alba chamy wyzyskiwacze

niech lepiej ten się cieszy co tam nie pracuję

ALBA POWINNA BYĆ DAWNO ZAMKNIĘTA I ZLIKWIDOWANA

ALBA WSZĘDZIE SIĘ PCHAJĄ Z WYWOZEM ŚMIECI TYLKO NIE OCZYSZCZAJĄ MIASTA JAK MA BYĆ ŚMIECIARKI PRZYJEŻDŻAJĄ OD NICH JAK CHCĄ KUBŁY TONĄ W ŚMIECIACH TAKA JEST FIRMA NIEMIECKA DO NASZYCH ODPADÓW

niedostateczną ocenę stawiam temu pracodawcy

to jest tragedia to co sie tam dzieje za dniówkę 60zł a taka jeba...a za darmo i umowa na zlecenie

niedostateczną ocenę stawiam temu pracodawcy

szkoda w tej firmie pracować

niech lepiej ten się cieszy co tam nie pracuję

FIRMA ALBA CHORZÓW

W ALBIE SZKODA ZDROWIA I SIŁY NIE WARTO TAM PRACOWAĆ

JA MOŻE MAM ROBIĆ JAK MOTUR ZA TAKĄ NISKĄ KASĘ

ALBA PRACA ŁADOWACZ JEST BARDZO CIĘŻKA I NISKIE WYPŁATY ŻE WYŻYĆ Z TEGO NIE IDZIE JA MAM DZIECI NA UTRZYMANIU ŻONA JESZCZE DORABIA W PRZEDSZKOLU ZA KUCHARKĘ BO Z TEJ ALBY BY MY ZGŁODU UMARLI RAZEM Z DZIECIAMI JAK BY NIE DORABIAŁA CO TY KUPISZ ZA TAKIE DZIADOSKIE PENSJĘ JAK PŁACI TA FIRMA OPŁACIĆ TRZEBA GAZ PRĄD I Z TEJ ROBOTY NIC NIE MA W TEJ FIRMIE JEST STRASZNA CHARUWA ŻE PADNĄĆ NAD POJEMNIKAMI IDZIE A WYPŁATA TAKA NĘDZNA I MARNA WIĘCEJ ZARABIAJĄ W BIURACH A PRACOWNIKÓW TAK CIĘŻKO WYKORZYSTYWAĆ ZA GROSZE A ŻONY JESZCZE ŻEBY DORABIAŁY W PRZEDSZKOLACH WSTYT DLA TEJ FIRMY ŻEBY TAKĄ CIĘŻKĄ SZYBKĄ PRACĘ WYKONYWAĆ ZA TAKIE NISKIE PIENIĄDZE

WYZYSK

MI ZABRALI PREMIĘ ZA OTWARTE DRZWI W ŚMIECIARCE

ŻENADA

TAM TYLKO ZNISZCZYCIE ZDROWIE I NIC PORZĄDNEGO NIE ZAROBICIE WYPŁATY GŁODOWE NĘDZNE WYNAGRODZENIA ZABIERAJĄ PREMIĘ

PO CO TAM IŚĆ DO PRACY JAK TAM SĄ TAKIE CHAMY

W ALBIE NIE WARTO STARAĆ SIĘ O PRACĘ

ALBA CHAMSTWO

w ALBIE pracowałem i jest chamstwo żenada głupota

PO CO TA ALBA JESZCZE ISTNIEJE POWINNA JUŻ DAWNO B

JA WIDZĘ ŻE NIE WSZĘDZIE W CHORZOWIE JEZDZI FIRMA ALBA NIE WSZYSTKIE ULICĘ OBSŁUGUJĄ NA PONIEKTÓRYCH OSIEDLACH SĄ POJEMNIKI REMONDIS W MIESCIE CHORZÓW

ALBA

w ALBIE się tylko boją o przetarg i o swoje tyłki że inna firma w Chorzowie zacznie śmieci wywozić jeżeli oni by przegrali przetargi i temu się wszelkimi siłami ratują żeby wygrywali wywożenie śmieci w mieście Chorzów

PODLIZUJĄ SIĘ MIASTU ŻEBY PRZEZ TO SIĘ UTRZYMYWALI

PODLIZUJĄ SIĘ A NIE WIECIE LUDZIE TRZEMU SIĘ PODLIZUJĄ ŻE ICH FIRMA JEST NAJLEPSZA BO SIĘ BOJĄ ŻE PRZEGRAJĄ PRZETARGI NA WYWOZY WSZYSTKO KOMBINUJĄ ŻEBY TA ICH ŚMIERDZĄCA ALBA WYGRAŁA PRZETARG NA WYWÓZ ŚMIECI W CHORZOWIE

ALBA DOBRZE PODLIZUJE SIĘ MIASTU CHORZÓW

firma ALBA tylko dobrze podlizuje się miastu na wywóz śmieci tak to by inaczej tej firmy już dawno nie było jak by się nie podlizywali chcieli by cały Śląsk wywozić śmieci wszędzie we wszystkich miastach jeździła by po śmieci ALBA bo oni przez wywóz śmieci chcą się utrzymać bo tylko z tego jest kasa

W ALBIE SZKODA CZASU I NERWÓW

LUDZIE NIE STARAJCIE SIĘ O PRACĘ W ALBIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ JAK TAM PÓJDZIECIE DO JAKIEJŚ KOLWIEK PRACY

po co tam pracować

lepiej wyjechać w zagranicę jak tam starać się o jakąś praca ALBA to totalna tandeta a nie prawdziwa firma

ALBA Chorzów dziadostwo a nie firma

mnie właśnie zwolnili z ALBY straciłem pracę za nic nagle proszą do kierownika a kierownik powiedział że się już żegnamy bo jakieś pracownice chore stare głupie baby nagadały żeby zwolnił a te kobiety nic nie pracują tylko przegadają całą robotę a drugim pracownikiem jeszcze będą pomiatać taka jest firma ALBA w Chorzowie

ALBA NAJWIĘKSZA CHAMSKA FIRMA W POLSCE

TO JEST FIRMA ŻE TAM ZANIC STRACISZ PRACĘ ANI PRACOWNIK NIE BĘDZIE WIEDZIAŁ KIEDY DOSTANIE WYPOWIEDZENIE UMOWY

ZŁE TRAKTOWANIE LUDZI CHAMSTWO I BEZNADZIEJA

W ALBIE SĄ CHAMSKIE GŁUPIE BRYGSDZISTKI PRACOWNICY SIĘ GŁUPIO ZACHOWUJĄ JA TAM NIKOMU PRACY NIE POLECAM BO TO JEST FIRMA BEZNADZIEJNA

ALBA SORTOWNIA PRACA BEZ NADZIEJNA I SYFIATA

ALBA CHORZÓW PRACA NA SORTOWNI ODPADÓW KOMUNALNYCH MIE POLECAM TEJ FIRMY TAM JEST TOTALNE CHAMSTWO I ŻENADA LUDZI ZLE TRAKTUJĄ PRACĘ TRZEBA WYKONYWAĆ NA TRZY ZMIANY NAWET W NOCY I SOBOTY JEST TO MĘCZĄCE TRZEBA SPAĆ A POTEM WRACAC DO PARACY W TAKIM SYFIE I GNOJU Z TAKIMI PRACOWNIKAMI CHAMAMI NAJWIĘKSZA CHAMKA JEST BRYGADZISTKA PATRYCJA DRE RYJA NA CAŁĄ ALBE A TAKIEJ FIRMIE SZKODA TYLKO NASZEGO ŻYCIA BO TAM NA SORTOWNI Z MARNUJECIE SOBIE TYLKO ŻYCIE SORTOWNIA ALBA JEST BEZNADZIEJNA BO JEST ZŁE TRAKTOWANIE PRACOWNIKA PO DRUGIE MOŻNA WYLECIEĆ ZA BYLE GŁÓWNO WYSTARCZY ŻE KTOŚ COŚ POWIE KIEROWNIKOWI I JUŻ CIĘ TAM NIE MA W ALBIE JEST SYF I GNÓJ I CHAMSTWO KAZUJĄ PRACOWAĆ PO DWANAŚCIE GODZIN DZIENNIE NIKT TEGO NIE WYTRZYMA DWANAŚCIE GODZIN W SMRODZIE POWODZENIA WAM CHAMSKIE GNOJARZE I ŚMIECIARZE

roboik
@ALBA SORTOWNIA PRACA BEZ NADZIEJNA I SYFIATA 15.05.2017 22:57

Jeżeli się jest idiota co nawet rękawiczek nie umie założyć , to się nie dziwię że ta praca dla ciebie jest głupia. Dla Ciebie wszystkie panie były stare , grube i głupie. zastanów się bo może to z tobą jest coś nie taaakkkkkk. ' ''Jedna z tych starych grubych brygadzistek''

CHAMSTWO W ALBIE I NIEPORZĄDEK

KONSERWATORZY MNIE ZASTRASZALI ŻE MOJA GŁOWA BĘDZIE LEŻAŁA NA HASIOKU GDY TO POSKARŻYŁEM ZARAZ ZOSTAŁEM ZWOLNIONY NA MIEJSCU SZKODA TAM PRACOWAĆ I ZUŻYWAĆ TYLE NERWÓW ONI DOBRZE WIEDZIELI KTO MI TO WYGRAŻAŁ I ZARAZ W TEN SAM DZIEŃ MNIE Z TAMTĄD ZWOLNILI ŻEBYM TEGO NIGDZIE NIE ZGŁOSIŁ

CHAMSTWO A ALBIE

W ALBIE TO TYLKO ZMARNUJESZ SOBIE ŻYCIE JAK BĘDZIESZ Z TAKIMI WARIATAMI PRACOWAĆ JAKIE WARIATY SĄ TAM KONSERWATORZY JEDEN CHŁOPAK A DRUGI STARSZY FACET BYŁEM ZASTRASZANY PRZEZ KONSERWATORÓW ŻE MNIE PO BIJĄ W SZATNI ZA NIC JA ANI NIE ZNAŁEM TYCH LUDZI A ZACZEPIALI MNIE W PRACY ALBA CHAMSTWO I NIE PORZĄDEK TEJ FIRMY

W ALBIE PRACUJĄ NIE NORMALNI LUDZIE SZKODA TAM IŚĆ

JA W TO WĄTPIE ŻEBY JUSTYNA CHOĆ DO SMIECI SIĘ NADAŁA JAK ONA TAKA WARIATKA I NIENORMALNA KOBIETA TO NIE POWINNA ANI NA SORTOWNI PRACOWAĆ GRUBA SPASIONA BRZYDKA IDIOTKA NIEUDACZNICA ŻYCIOWA MĘSKA FRYZURA PAPIEROSY W BUZI PRZECIEŻ TAM MOŻE DOJŚĆ DO POŻARU ONA NIE WIE CO ROBI ZŁE ZACHOWANIE PRACOWNICY JUSTYNY NA SORTOWNI W CHORZOWIE PRZY UL BRZEZIŃSKIEJ

facer
@W ALBIE PRACUJĄ NIE NORMALNI LUDZIE SZKODA TAM IŚĆ 07.05.2017 17:40

TAKA PRACA W SYFIE A WYPŁATY POŻAL SIĘ BOŻE
@facer 31.05.2017 11:18
Pawelku jak masz zielone papiery to pocoś poszedles na Albe kto by z tobą wytrzymał ciebie nawet mama ma dosc...

JA ZIELONYCH PAPIERÓW NIE MAM WIDAĆ KTO MA TE ZIELONE PAPIERKI WASZE PRACOWNICE W SORTOWNI I TY CO ICH TAK BRONISZ TE WARIATKI BO TYLKO TAKICH NA SORTOWNIĘ PRZYJMIĄ BO NORMALNI WAM TAM PRACOWAĆ NIE BĘDĄ STAĆ ICH NA LEPSZĄ INNĄ PRACĘ WY JESTEŚCIE WSZYSCY WARIATAMI WCAŁEJ ALBIE BO IM TAM PRACUJECIE ZA GŁODOWE WYPŁATY A ONI Z ALBY MILIONY DO NIEMIEC WYWIEZĄ A PRACOWNICY ROBIĄ ZA DAMSKI CIUL JAK IDIOCI ZDZIERAJĄ SIĘ TYLKO A WYPŁATA POŻAL SIE BOŻE W SYFIE I GNOJU

ALBA CHORZÓW NIE POLECAM TEJ FIRMY

nie polecam nikomu tej firmy ALBY zwłaszcza pracy na sortowni odpadów komunalnych na sortowni w ALBIE tam pracują same nienormalni ludzie i chamy co z nimi ani nie pogadasz ALBA jest taka zła najgorsza firma że szkoda gadać tam byle kto z pracowników poleci do kierownika i na ciebie nagada i już po pracy zwolniony na miejscu a kierownik taki głupi pajac w tym syfie że wszystko wieży tym starym głupim spasionym babom chamstwo że nie ma słów złe traktowanie pracowników kogo przyjmą nowego na sortownie zaraz go wyrzucą i wygryzą chamskie stare baby zaczną się z tobą kłócić o byle co żeby mieć powód zwolnić kogoś z pracy chamskie są brygadzistki i głupie nie normalne kobiety ja bym wolał pracę na budowie koparko ładowarką pracować a nie w ALBIE z tymi głupimi chamskimi nienormalnymi ludźmi grzebać jeszcze w takim śmierdzącym syfie na sortowni w ALBIE jest praca zła i głupia nie podoba się

ALBA tam jest sobota nie płatna

sobota jest dniem odpoczynku i powinna być płacona na umowie o pracę wyzysk wykorzystują ludzi w sobotę za darmo lepiej żeby się ktoś tą firmą zajął i zrobił z ALBĄ porządek

ALBA chorzów w sobotę nie płaci tam się pracuje za

gdzie indziej firma nie chcę pracownikom płacić za soboty jakaś tam budowlana to zakład mają zamknięty na klucz a nie jak ALBA wykorzystują w soboty ludzi za darmo to jest śmieszne

firma ALBA nie płaci za soboty

jeżeli w ALBIE jest naprawdę sobota nie płacona to jest wyzysk i niszczenie pracowników jak może być sobota nie płatna powinna być płatna w żadnym zakładzie pracy tak nie ma jak w ALBIE żeby za soboty nie płacili gdzie indziej jak fabryka pracuje na pełnych obrotach za sobotę mają płacone a w ALBACH tak nie ma wszystkie soboty pracujemy za darmo na umowach o pracę ciężko pracujemy szybko i niszczymy nasze zdrowie nowi młode chłopaki którzy chcą tam podjąć pracę nie polecam nie radzę tej firmy lepiej szukajcie czegoś lepszego będziecie w takich śmieciach i odpadach w soboty za darmo pracować to się dopiero dowiecie co znaczy ALBA ja bym wolał w sobotę gdzieś wyjechać w piękne upalne lato jak za darmo w soboty grzebać w takim syfie

ALBA chorzów nie płaci za sobotę

ALBA Chorzów ani za soboty nie płacą na umowach o pracę w tej firmie jest totalny wyzysk żeby pracownik w sobotę nie miał płacone ludzie kochani ja wam nie polecam tej firmy na sortowni odpadów komunalnych tam są non stop przyjęcia do pracy prawie cały czas przyjmują ludzie rezygnują sami z tej pracy małe zarobki wyzyskiwanie soboty nie płatne wcale chcecie podjąć tam pracę to lepiej przeczytajcie co się tam dzieje w tej firmie ja powiem wam z góry że w dni wolne od pracy soboty nie są płacone jeżeli ktoś w sobotę za darmo nie przyjdzie to może być nawet zwolniony ta firma to niemiecki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kurz i pył i wyzyski w sobotę

jacus

jest oferta w pup gliwice za 12zl brutto za godzine co przy 168 godzinach daje marne 2016 brutto na miesiac stanowisko magazynier ktoś chętny:D ?

SCC

Firma jest konkretną ale nie konsekwentną w której coś do powiedzenia moją tylko Niemcy. Nie polecam pracowałam tam rok, po czym dostałam wypowiedzenie bez podania przyczyn. Nie szanują ludzi w całej ALBIE

ALBA CHORZÓW NIE POLECAM TEJ FIRMY
@SCC 12.12.2011 11:22

MASZ RACJĘ SCC ŻE NIE SZANUJĄ TAM LUDZI TYLKO WYNISZCZAJĄ I WYGRYZAJĄ PRACOWNIKÓW

Zostaw opinię o ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej