Opinie o ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej w Chorzów

Informator

Fałszywa i to mega fałszywa firma ! Pojawiają się oferty pracy , nie czytałem wcześniej opini o tej firmie wysłałem kilka razy cv w końcu od dzwonili . Pani która zadzwoniła zadała pytanie co Pana/i interesuje ? Gdy mówię Pani odpowiada brak wolnego miejsca więc pytam skoro jest brak miejsca to po co Pani dzwoni ? Aby zaproponować inną ofertę i mówi jaka - ( ładowacz , pracownik od napraw , operator ładowarki , itd ) wybrałem jedną . Pani przedstawia ofertę zarobek 2600 netto itd potwierdzam że odpowiada a Pani to przekazuję Pana cv do szefa jutro powinien się odezwać gdyby się nie odezwał nikt proszę do nas zadzwonić . Mija dzień czekam do popołudnia i dzwonię Pani bardzo niezadowolona moim telefonem i donośnym tonem mówi ( Przecież Panu/i wyraźnie mówiłam jak będą Panem/ą zainteresowani to zadzwonią ! I odłącza się ) po prostu robią z ludzi idiotów !!!! Wmawiają coś czego nie miało miejsca . W dodatku skoro po tylu różnych cv zadzwonili to myślę że cv wybrali tak ? Ale jak widać w ALBIE rekrutaja trwa mega długo , i mega długo do przyjęcia . ( telefon nr 1 przedstawienie oferty , telefon nr 2 potwierdzenie od szefa , telefon nr 3 dzwonisz Ty co dalej , później rozmowa w cztery oczy , później znów czekanie na telefon nr 4 czy dostałeś przyjęty , później znów trasa do Alby po skierowanie na badania , Gdy badania będziesz posiadać znów telefon nr 5 poinformować że już masz wtedy dowiesz się na którą do pracy ) Powiem krótko za granica tak długo pracy się nie szuka przebierasz oferty aplikujesz , odbierasz telefon i bez badań wyjeżdżasz za granicę a przy okazji dużo więcej zarobisz ! Alba robi z siebie KRÓLÓW !!!! Ubierają korony z (usunięte przez administratora) a WY wszyscy macie im służyć .

Stefan
@Informator

Widziałem że szukają kiera na ur na pracuj.pl aplikowałem cisza może jestem za młody bo przed 30, co tam się dzieje ze szukają?

Jakiś czas temu zwolniłem się z Alby, więc zostawiam po sobie obiektywną opinie dla przyszłych potencjalnych pracowników - nie spodziewajcie się zalet zatrudnienia w tej firmie. Zaczynamy więc, pierwsza sprawa to charytatywna praca, nie marnujcie czasu ludzie, na rynku pracy jest ogrom firm, które w stosunku do zarobków zaoferują Ci o wiele, wiele więcej - to, że w albie zarabia się kokosy to tylko mit, bo zarabia się dwa razy mniej niż na przeciętnym magazynie, druga sprawa to załoga, mega toksyczna atmosfera, firma składa się prawie z samych starszych osób, co tam za 2-5 lat idą na emeryturę, tak zwana stara elita, która chodzi po firmie i opowiada jak to firma nie splajtuje jak oni z niej odejdą, a rzeczywistość jest taka, że musisz robić wszystko za nich, bo ich wszystko boli, więc pracujesz podwójnie za bardzo małe pieniądze. Z relacjami jest tam tak, że jeden na drugiego gada, jeden drugiego do kierownika podpieprza, ale są jedną wielką rodziną, haha. Kierownik powinien zostać prezydentem kraju, bo wie wszystko najlepiej, czasami jak widziałem brygadzistów, to miałem wrażenie, że każdy oddech kierownika czuli na karku, jak chcesz załatwić jakaś sprawę, to nie myśl, że załatwisz ją w czasie pracy, kierownik zawsze powie ci, że masz przyjść po pracy, a po pracy poczekasz sobie jeszcze godzinę pod drzwiami, bo nie ma czasu. Firma ma ogromne braki kadrowe, na każdej zmianie brakuje ludzi, przez co nie myśl, że dostaniesz jakiś urlop na żądanie, bo zawsze nie ma ludzi, zresztą pracownicy w firmie sami mawiają, że urlopy na żądanie są tylko dla wyjątkowych osób. Widziałem jakieś komentarze dotyczące ubrań, muszę je zdementować, bo akurat bez odpowiedniego wyposażenia brygadzista nie dopuści Cię do pracy, a firma akurat dba o to, aby pracownik miał kompletny i schludny ubiór. L4 też ciężko, bo ciagle są braki, wiec wrócisz do pracy i elita się rzuci na Ciebie, ze poszedłeś na L4. Młodzi nie mają lekko w tej firmie, głównie ze względu na starszyznę - pewnie dlatego nie zobaczycie tam ani jednej młodej osoby. W podsumowaniu - firma bez perspektyw, jeżeli interesuje Cię życie na zasadzie opłacenia rachunków i żywności, dla rozrywki wypicia butelki piwa, bo każdy pracownik to alkoholik - tez nic dziwnego, to śmiało możesz się zatrudnić w tej firmie :), tylko wyposaż się w alkomat jak każdy pracownik, bo na wejściu badają trzeźwość. Firma oczywiscie nie gwarantuje żadnego rozwoju, wózki jeżdżą, ale z zewnętrznych firm, także maksimum możesz po jakimś tam czasie zostać brygadzista i wypijać zamiast jednej butelki piwa to dwie, bo masz może 200 zł więcej do wypłaty, nie polecam i nie pozdrawiam

Max

A gdzie związki zawodowe które dbają o pracownika?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej?

Wioleta
@Eternit

Czemu od razu samobój? :) pracownicy nie mogliby raz na jakiś czas się zgadać w czasie wolnym? I co się składa teraz na te posiłki regeneracyjne? Chce się dowiedzieć co partner by potencjalnie mógł jeść jakby się zatrudnił

Rysiek

No spoko, ale masz pretensje o to, że badana jest trzeźwość na wejściu? No ja bym alkoholikom nie pozwolił zaczynać dniówki, chociaż sam firmy nie mam :) Szanujmy się.

Tosia

To co zarabia się tutaj najniższą krajową? Albo i nawet mniej? :O Bo mówisz, że pensja dwa razy mniejsza niż na przeciętnym magazynie, a nie wydaje mi się, żeby aż tak dużo się zarabiało... Dlaczego w firmie są braki kadrowe? Nie organizują rekrutacji, czy po prostu przez warunki, zarobki, jakie tutaj są oferowane nikt nie chce się zatrudnić?

@Tosia

Warunki w tej firmie są poniżej minimum.. Słabe, bardzo słabe wynagrodzenia. Sprzęt w opłakanym stanie, samochody zaniedbane dopóki się auto nie zatrzyma-jeździć dalej. Nie ważne że dalsza jazda zagraża życiu (może urwać się koło, zablokować czy samochod przewrócić na bok) Nie jest naprawiane dopóki jedzie, a pracownicze zmuszany do jazdy pod groźbą 'nie podoba się to wypowiedzenie' Wypłaty oszukane, nigdy nic się nie zgadza i niczego nie można się doliczyć. Wychodzi na to że kierowca zarabia niecałe 3tys na rękę, reszta to niby premie które do niczego się nie wliczają więc wrazie L4 dostaje się 80% z tych niecałych 3tys. Porażka, nie polecam pracy w tej firmie.

@Anonim

Ok ale tak czy inaczej ile ta premia w praktyce teraz wyniesie, bo nie wiem? Jakieś większe są ze nadrabiają resztę? I czy to jest tylko premia frekwencyjna, skoro o l4 piszesz? I nie ma jakichś jeszcze dodatkowych?

Eternit
@Tosia

Na chwilę obecną zarobki to od 3500 -4000 netto, zależy ile nadgodzin. Chyba że chorujesz,to jak wszędzie, zabierają premię absencyjną.

@Eternit

Czy ta czwórka z przodu to już totalny maks? Nawet jeśli tak to zastanawiam się o jakiej ilości godzin może być w tym przypadku mowa. nie rozumiem czemu nie ma podanych widełek przy większości stanowisk, jedyne jakie teraz widzę to dla administratora nieruchomości (5 – 5,5 tys)

Eternit Nowy wpis

21,80x160 h...do tego 15% premii od tej kwoty i 500 zł absencyjnej,4500 brutto cztli 3400 mniej więcej na ręke...plus pare groszy za nadgodziny czyli ze 100-200 zł netto i co 3miesiące premia do nadgodzin Stąd widełki

Max Nowy wpis

A gdzie związki zawodowe które dbają o pracownika?

Interesant

Witam w piątek 1 marca idę na dzień próbny jako kierowca na kat C,czy ktoś pracuje lub pracował w tej firmie i powie mi rzetelnie jak tam jest ? Zaznaczam że to będzie moja pierwsza praca jako kierowca a dwa że czytam tu wiele pomyji,na co mogę liczyć jako kierowca tam ?

@Interesant

Cześć, i jak tam po miesiącu już nawet? Tak jak się dostałeś to już zostałeś? I czy to może oferta na Żory? Na stronie widziałem ze tylko tam kierowcy szukają obecnie. Ciekaw byłem czy na dniu próbnym masz przez cały czas jakaś asystę

Nie ma żadnych spotkań, wigilijek czy innych podobnych. Nie ma nawet paczek dla dzieci na święta , kasy na 'karpia' itd

@Anonim

Zastanawia mnie tylko dlaczego? nigdy zatem takie dodatki nie były w żaden sposób deklarowane czy tez nawet sugerowane? Na stronie w ofercie na administrację widziałam wzmiankę o bonach świątecznych, gruszy i tak dalej. po prostu nie nawiązujesz do konkretów czy o co chodzi? ile grusza w tym roku wyniosła?

Bidugo

Pracodawca nic nie musi Ci oferować z benefitow. Obowiązkiem jego jest dać ci narzędzia do pracy, elementy ochrony indywidualnej, przerwę, warunki sanitarne, wypłatę na konto do danego dnia zgodnie z umową. Reszta to dodatni, które nie są warunkiem koniecznym.

@Bidugo

a to swoja drogą tylko czy z tego co powyżej zostało napisane może wynikać, że na jednych stanowiskach cos wpada a na innych już nie? staż pracy tez na cos tu będzie wpływał? Podwyżki? dodatkowe przywileje?

Nie łapię chyba, piszesz wprost, że te pączki tak czy siak były czy to tylko głośna sugestia? A jakiś inny, chociażby pomniejszy socjal? Kawa lub tez herbata? Jak zorganizowane są pomieszczenia socjalne?

Eternit
@Anonim

Albo chcesz nazdać komuś i masz odwagę tylko przez internet oczerniać bo coś Ci nie siadło, albo nie pracowałeś w tej firmie. Spotkań nie ma, w tej branży to raczej samobój ;) Ale karty przedpłacone,karty na posiłki regeneracyjne, paczki dla dzieci,system premiowy,nawet premia II czasem wpada..wszystko jest.

Wioleta
@Eternit

Ok. A do tego tutaj biura to jakoś ciężko się jest dostać? widzę te opinie od pewnego kandydata, któremu chyba obsługa nie podeszła ze względu na inna narodowość (??). jaką przy tym macie atmosferę tam u siebie? i jakie minimalne warunki muszę spełniać by móc dołączyć?

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
Wróg

Witam . Jestem rodakiem szukałem pracy wysyłałem CV na stronę Alba jak i na ogłoszenia rozczarowało mnie to że zadzwoniła do mnie Ukrainka która dobrze po Polsku nie rozmawiała . To już przesada że Polski są bezrobotni a Ukraińce już nawet w biurach siedzą ! Brygadzistami są !? I my rodaki mamy w Sobie na UK pracować ?!!! Nigdy w życiu

A dzwonił lub aplikował ostatnio może jakiś Emeryt i może potwierdzić przypuszczenie Poprzednika? Możliwe, że takie osoby są poszukiwane? To jak praca ma docelowo wyglądać teraz na tym całym sortowaniu tak właściwie? Nie ma żadnych norm ani niczego w ten deseń?

Zawiedziony

W firmie Alba Chorzów raczej pracują na stanowisku wyższym osoby nie kompetentne . Co miesiąc oferty na sortowacz / ładowacz / czy kierowca kat c . Gdy się wysyła CV na portalach a mają ogłoszenia wszędzie gdzie się da to nie raczą nawet zadzwonić , raczej szukają emeryta / że stopniem lub bardzo mile widziani z UK

Co wchodzi w socjal ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Ilsin

27.09.2023 12:09

Ilsinikona wywiad

Chcę podzielić się moimi negatywnymi doświadczeniami podczas pracy w firmie Alba.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Ilsinikona wywiad

Byłam pracownikiem sortowni odpadów i zajmowałam się segregacją odpadów.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Ilsinikona wywiad

Zrezygnowałam ze współpracy z powodu zachowań brygadzistki. Wypowiadała nieprzychylne komentarze na mój temat, przykładowo nazwała mnie "grubaską". Odnosiła się do mnie w sposób nieprzyjemny i lekceważący, śmiała się ze mnie i rozmawiała na mój temat z innymi. Ponadto po pierwszym dniu współpracy kobieta ta skrytykowała tempo mojej pracy, mimo że stałe pracownice wykonywały zadania przy taśmie wolniej ode mnie. Niestety nikt inny z firmy nie zareagował na zachowania brygadzistki i nie pomógł mi.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Ilsinikona wywiad

Wynagrodzenie to 7,5 euro netto na godzinę.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Ilsinikona wywiad

Pracowałam w tej firmie tydzień.

Ilsinikona wywiad

Nie poleciłabym pracy w tej firmie nikomu z racji nieodpowiedniego traktowania pracownika. Opisane przeze mnie zachowania brygadzistki są niepożądane w miejscu pracy, firma o nich wie i nie przeciwdziała temu. W moim odczuciu firma nie dba o pracowników.

Ilsinikona wywiad

Nie było żadnych możliwości rozwoju i awansu.

Ilsinikona wywiad

Nie było żadnych szkoleń i perspektyw na nie.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Ilsinikona wywiad

Atmosferę oceniam negatywnie, nie jest miło słuchać nieprzychylnych komentarzy na swój temat czy być traktowanym lekceważąco przez przełożonego.

Ilsinikona wywiad

Przede wszystkim miałam odbyć szkolenie z zakresu moich obowiązków. Niestety już pierwszego dnia pracy musiałam wykonywać wszystkie obowiązki bez żadnego wdrożenia czy przeszkolenia i byłam krytykowana za tempo mojej pracy.

Ilsinikona wywiad

Sugeruję dezynfekcję hotelu, w którym śpią pracownicy oraz poprawę komunikacji z pracownikami.

Mad

Jestem bardzo ciekawy dlaczego ALBA beszczelnie ignoruje przepisy dotyczace odleglosci pojemnikow od okien mieszkancow w Chorzowie na ul. Rymera : Dziennik Ustaw Dz.U.2019.1065 t.j. Akt obowiązujący Wersja od: 17 lutego 2022 r. § 23. [Odległość pojemników i kontenerów od okien i drzwi do budynków oraz od sąsiedniej działki] Odległość miejsc do gromadzenia odpadów stałych, o których mowa w § 22 ust. 2 pkt 1, 3 i 4, powinna wynosić co najmniej: 10 m - od okien i drzwi do budynków z pomieszczeniami przeznaczonymi na pobyt ludzi; 3 m - od granicy działki budowlanej; 10 m - od placu zabaw dla dzieci, boisk dla dzieci i młodzieży oraz miejsc rekreacyjnych, o których mowa w § 40. 3 pojemniki na bio odpady stoja w odleglosci 5-ciu metrow od okna i smrod w upaly jak sie mozna domyslec jest okropny. Interwencja sanepidu tez jakos zoastala zignorowana. Reszta pojemnikow na odpady recyclingowe tez nie jest w odleglosci 10m.

Tomi
@Mad

przecież to nie Alba decyduję gdzie ustawiać pojemniki , stawia w miejscu wskazanym przez administratora obiektu : wsypy , wiaty itp.. pretensję do administratora

Seba

Znalazłem na stronie kilka ofert pracy w Chorzowie, m.in. dla sortowacza p.o. brygadzisty. O płacach nie piszą za wiele, za to zachwalają system premiowy i program poleceń pracowników. Czy ktoś mógłby opisać, na czym ten program polega i jakich premii można się spodziewać?

eee

Niestety, przyjmują na umowę na czas określony i jak mają dać na nieokreślony (bo muszą wg Prawa Pracy) to zwalniają. Chodzi o ładowaczy, kierowców, itp., którzy niczym nie podpadli, chcieli i chcą nadal pracować, ale dostali info, że już ich nie trzeba. I szuka się następnych, bo ludzi barkuje i tak w kółko :(

Krystyna
@eee

A na jaki czas jest ta umowa na czas określony? I jeśli tak zwalniają pracowników, to jaka jest rotacja ludzi? I jak są szkoleni ci nowy, aby zdobyć doświadczenie i aby zastąpić ludzi odchodzących? Ile takie szkolenie wprowadzające trwa?

@eee

Ostatnio nawet podsunęli ludziom anexy do umowy zmieniając stawki brutto na 18.07/h a jak ktoś się nie zgadza to wynocha, poza tym np.szkolenia BHP wyglądają tak że najpierw szkolenie cały dzień a potem do pracy na noc podobnie jest z badaniami okresowymi asz dziwne że pip tego nie widzi,a może trzeba ich tam nasłać? Poza tym kierownictwo tak się panoszy jak by to była niewiadomo jaka praca a to tylko alba widocznie takiego bosa nigdzie nie chcą poprostu (usunięte przez administratora)

@Max

jeśli tak jest to przed przystąpieniem do tego wspomnianego szkolenia wiesz dobrze o tym, że nocka się szykuje? jak ono tak w skrócie przebiega i co z tymi aneksami, jak ktoś się nie zgodzi to faktycznie zawsze znajdą kogoś nowego i z tym nie ma problemu?

Damian86
@Sylwia

Mam pytanie czy mam się podjąć tej pracy w tej firmie

Informator

Bigos bago
@Informator

Brak informacji zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej, stracony czas i benzyna. Ja nie polecam, chyba że dla rozrywki.

Stefan

ładowacz

Zapraszam wszystkich do Prezero Ruda Śląska Kokotek 33. Potrzebują kierowców i ładowaczy. Płacą pełny zus, dodatki na święta , nadgodziny i daja porządne ubrania robocze co jest rzadkoscia w tego typu firmach.

@ładowacz

a co to za ubrania i jak się je pierze? potrzebują specjalistycznych środków? firma się tym zajmuje czy samemu trzeba dbać? czy praca takiego ładowacza jest ciężka? opowiecie o takim przykładowym dniu nieco więcej? jak przebiega, z jakimi problemami partner może się spotkać i tym podobne?

Ktosiek

Witam. Ile się zarabia w albie tam gdzie się segreguje śmieci ma taśmie?

Chetny
@Ktosiek

W kadrach obiecują 4000 brutto jako konserwator na miejscu ma sortowni 100 pytań do po godzinie dowiadujesz się że 20.70 brutto na godzinę i to już jest z 15 procentowa premią łatwo policzyć 160 godz razy 20,70= 3312 brutto i to podobno przez 3 miesiące okresu próbnego następnie oferta zwala z nóg 1 lub 2 złote więcej na godzinę ale to zależy od widzimisię pana kierownika

Marzena
@Chetny

Hej a co wpływa na widzi mi się kierownika? jakie są widełki po okresie próbnym? pracowałeś tam? jeśli tak to jak długo? a jaka atmosfera panuje w pracy?

Julia
@Chetny

Czego dotyczą te pytania? A te 1 lub 2 zł więcej zależne od zdania kierownika nie jest jakoś jasno ustalone kiedy i za co można dostać?

@Ktosiek

18.07 brutto

@Max

A jesteś przy tym w stanie jakkolwiek mi wyjaśnić jakim cudem widnieje tu kwota mniejsza niż najniższa krajowa? Chyba, że pomyliłeś się z tym brutto? I jak taki dzień pracy przy tym może wyglądać? Stale powtarzalny cykl tych samych procesów? Ile osób przy tym pracuje?

Serdecznie nikomu nie polecam pracuje w albie pare lat na dniach daje wypowiedzenie bo to co się dzieje to jakaś porażka, stawka jest tragiczna ludzie pracują w deszczu, śniegu, słońcu ponad 30 stopni za jakieś śmieszne 15zł na godzine przy czym operatorzy na maszynach dostają po jakieś 4 do 6tyś miesięcznie co też jest żałosne przy pracy na odpowiedzialnym stanowisku. Zimą kierownik wyłącza ogrzewanie w szatniach "bo trzeba oszczędzać" a sam kierownik Pałka jest nieźle (usunięte przez administratora) krzyczy i wyzywa pracowników,chamski i opryskliwy. Potrafi zlecić jakąś prace do zrobienia a pół godziny później przyjść i krzyczeć na ludzi czemu robią to a nie coś innego. totalnie oderwany od rzeczywistości na niczym się nie zna i wmawia ludziom swoje racje nawet podważa informacje brane z wiarygodnych profesjonalnych źródeł dotyczących maszyn i urządzeń "bo on wie lepiej" Ludzie idźcie pracować w gastronomi, na produkcji czy gdziekolwiek indziej bo będzie lepiej niż w albie.

Jaka jest kultura pracy w ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej?

Ninja

Wysoka :)

Wanda
@Ninja

Poważnie czy sobie żarty robisz? Bo ciekawa jestem jak tam między pracownikami się atmosfera układa, umiecie tam sobie fajne relacje zbudować?

Ninja
@Wanda

To jest specyficzny zawód, tu nie można nikomu ufać i budować jakichkolwiek relacji, można jedynie dbać o własne (usunięte przez administratora) na krótszą lub dłuższą metę.

Sylwia

No i z czego wynikają te rozbieżności skoro ktoś jasno wskazał, że jest wysoka? Zależy to od stanowiska lub sposobu wdrożenia do firmy na starcie? U Ciebie jak ono przebiegało?

Czy istnieje możliwość rozwoju w ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej?

Odpowiedź

Nie, tu przyjmuje się w miarę(różnie to bywa) wykwalifikowane osoby na odpowiednie stanowiska, jeśli taka osoba postanowi odejść,poszukuje się nowej i koło się zamyka. Wystarczy zerknąć na ilość ofert pracy.

@Odpowiedź

Mało ich jest. Teraz do Chorzowa widziałem, że szukają sortowacza. Wiesz może w jakich godzinach odbywa się praca na tym stanowisku, czy jest jedna zmiana, czy grafik?

Obserwator

Dziwne metody opróżniania dzwonów z papierem w Żorach, pracownik wchodzi na samochód lub do kontenera nad którym unosi się wysięgnik oraz pojemnik z papierem i telepie podłożem żeby wyleciała zawartość. Czy w tej firmie istnieje coś takiego jak BHP? Auto ewidentnie niedostosowane do załadunku.

@Obserwator

Dzwonki to porazka .Powinni dawno to zlikwidowac .

Widze ogloszenie praca magazynier. Jakie warunki? Jak kierownik? Warto?

Zostaw merytoryczną opinię o ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej - Chorzów

• Jak się pracuje w ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej?

Zobacz opinie na temat firmy ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej?

Kandydaci do pracy w ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej