Opinie o ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej w Chorzów

alba Chorzów przyjmuje tylko na 3-miesiące dajcie jakieś info chcę tam sie zatrudnic

Zbuntowany aniol
@ja

Złóż wizytę u kierownika na sortowni.. To cie tam zatrudni.. Bo on tam ciągle ludzi przyjmie..

@ja

To przyjdz 3 miesiace i pa pa

Zbuntowany aniol

Pracować trzeba wszędzie,. Nigdzie nie posadzka..

Czakers

Przede wszystkiem, checi do pracy zaleza od warunkow pracy, wynagrodzenia. Nie ma obowiazku pracy, wiec nikt nie ma obowiazku u kogos pracowac, jesli mu nie pasuje. Teraz ludzie sa swiadomi, bo czytaja przepisy, regulaminy, dziela sie opiniami z innymi - nie chca dawac sie (usunięte przez administratora) przez wyzyskiwaczy, dla ktorys kasa wazniejsza od drugiego czlowieka.

Leonardo

A ja myślę, że jak się komuś nie chce pracować to szuka dobrej wymówki do tego!!

Pedofile na sortowni
@Leonardo

A ja myślę że jesteś debile jak cała elita z bytowskiej na czele z ekranem solidarność korwy i (usunięte przez administratora)

opona
@Pedofile na sortowni

te ty kto pisze , weź pisz składnie i ze zrozumieniem , bo w sumie coś nabazgrałeś i nie wiadomo o co Ci chodzi - Polska mowa trudna mowa a PISOWNIA jeszcze gorsza

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
lwia grzywa

Firma zatrudnia tylko po to zeby dostac kase z unii a jak juz dostana to PA PA

lwia grzywa

Co to pan (usunięte przez administratora)nawet brygadzistek szuka na chorzow maciejkowice oferta w pup chorzow , to tam tak zle juz jest ??

Kola
@lwia grzywa

Źle to mało powiedziane. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej.

Lwia grzywa
@Kola

Oczy zarzadowi sie otworza jak ten oddzial splajtuje i to przez Kierownika ktore teraz tak bronia

PRACA za MISKE ZUPY ZAPRASZAMY

Sebastian

Mam pytanie czy w standardzie jest poniżenie osób niepalących i mobbing brygadzistki( ledwo co "awansowanej" nie dającej sobie rady ) ? Prosze o odpowiedź osoby kompetentnej najlepiej z kierownictwa . Dziękuja.

Jan
@Sebastian

TAK

Kass
@Sebastian

Sebastian jak tak dobrze znasz ją to przynajmniej na tydzień weź jej zeszyt i postaw sie w role brygadzisty :) pozdrawiam pracownik SSW

@Kass

Z Twojego wpisu wynika, że podchodzisz racjonalnie do sprawy związanej z pracą brygadzistki firmy ALBA. Niestety często jest tak, że pracownicy lubią krytykować pracę swoich przełożonych i nie potrafią wczuć się w obowiązki, jakie wykonują. Najłatwiej o krytykę. Jak Tobie podoba się praca w tej firmie?

@Kass

A co takiego robi brygadzistka oprucz pisania godzi

@Beata

super, ale padło zapytanie o mobbing, a popełnianie przestępstw nie jest tolerowane na żadnym stanowisku, nawet sir Brygadzistki. prawda.

Kompot suszonych śliwek

@Kasia to przyjmij się do Dąbrowy Górniczej to zobaczysz jakie (usunięte przez administratora) jest w śrud ludzi bydło na początku tygodnia i wpisy na sobotę a jak odmuwisz to cie straszą dyspozytorów powinni przenieś do was na Chorzów niech pokażą jak się wybiera śmieci bo tylko chodzą i nic nie robią tutaj a ludzie (usunięte przez administratora) Liza i drugich wyrzucają na inne zmiany niech mieszają wszystkich ani odbiórkę nic jeszcze z urlopu cofną cię poprostu makabra jest a na Chorzowie mało wiedzą co się dzieje na lipowce

byłem tam - widziałem to
@Kompot suszonych śliwek

Dyspozytorów przenieś do Chorzowa niech pokażą ... , tylko że w Chorzowie Dyspozytorzy nic nie robią tylko chodzą i " rządzą " ludzi mają od roboty - tragedia , a co najlepsze myślą i zachowują się jakby Bogami byli - porażka

Aa
@byłem tam - widziałem to

Od dyspozytorów to sie (usunięte przez administratora)są lepsi niż ci na bazie ci na bazie 5na jedynym dziale tragedia

Jeszcze jedno praca nie jest od pon do piątku.. Tyrasz na okrągło... I nie masz. Płacone ani 50%platne ani 100% platne.. Łaskę robią żebyś wzięła wolne w tyg... Porażka..

Nie polecam! Może i niektóre osoby są bardzo fajne, pomocne itp ale to nie wszystko, bo dla ludzi tam nie przychodzisz ale żeby zarobić.. Na. Umowie jest 10.50 brutto.. Niby płacą 13 brutto.. Plus premie.. A te premie to 15% hahahha Jakieś żarty.. Małe wypłaty.. Nie opłaca się robić. Myślałam, że Alba będzie jak Mpgk w Świętochłowicach.. Ale jednak nie.. Myliłam się.. Taka fajna firma a tak źle tam jest... Masakra aż szkoda ludzi.. Ucieklam po 4miesiacach myślałam, że będzie podwyżka na drugą umowie nic nie było.. . Taka wypłata to w sklepie więcej płacą..

PRACOWNICA

Witam, mam pytanie jakie tam są teraz zarobki na rękę za miesiąc? Mówili mi 13brutto + premie ale jakie te premie ile to wychodzi mniej więcej?

maja
@PRACOWNICA

13 zeta na godzine i premia uznaniowa czyli około 2300 brutto po potraceniach wychodzi około 1800 na reke jak w większości firm w okolicy

Pracownica

Dzięki

byłem tam - widziałem to
@maja

1800 zł na rękę buuuuuuhhaaa , tyle to chyba mają tam stare wyjadacze , nowy jak wyciągnie 1500 to dobrze , ludzie premia uznaniowa hahhhaha a co to ????? , pracuje tam jakiś czas i jakoś premii prócz tej co się należy nie mam , premia uznaniowa hahhaha chyba jak się ktoś pomyli i taką wpiszą , ooo sorry raz dostałem śmiech na sali 50 zł .,

@byłem tam - widziałem to

premia uznaniowa to tak naprawdę wyrównanie do minimum socjalnego czyli tych 13 zl bo od lat w albie nikt stawki nie podniosl proponuje sprawdz na pasku o ile masz umowę o prace a nie zlecenie

@byłem tam - widziałem to

To się zobaczy.. Przy pierwszej wypłacie ???? za grosze siedzieć tam nie będę, bo w MPO zarabiają po 3tys samej premi na święta maja 1tysiac.. Także zobaczymy ???? zobaczymy czy jest warte zachodu hehe Pozdro

@maja

Większość firm płaci teraz dużo.. Tylko w Chorzowie są takie (usunięte przez administratora)zarobki. Ruda Śląska, Bytom, Gliwice, Zabrze płacą dobrze. Oczywiście zależy od firmy. W Chorzowie na "Strefie " niektóre firmy też już więcej płacą. Teraz stawki na zwykłej produkcji gdzie kiedyś było 13brutto są po 3200 brutto na start i umowa o pracę :) zero zanieczyszczeń, smrodku ???? polecam zmianę ????

Amik

Robota jak robota czasem ciężko na niektórych rejonach ale jak ktoś jest robotny i obrotny to da rade a jak się komuś nie chce robić to niech da sobie spokój zarobki ładowacze około 2000 do łapy ludzie w porządku jak ty jesteś w porządku prosta zasada Moje sugestie dla ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej: Polecam tym którzy nie boją się roboty i lubią to prace w terenie Lubię atmosferę w ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej za: Kontakt z ludźmi praca w terenie

Aaa

Czemu ten pedal (usunięte przez administratora) tzn prezes solidarności ucieka przed ludzmi ze sortowni ?

Beata

@Sebastian, a od kogo słyszałeś tego typu informacje o firmie ALBA Przedsiębiorstwo techniki Sanitarnej, skoro nie jesteś jej pracownikiem? @Jan, potwierdziłeś to co napisał użytkownik Sebastian, czy zechcesz dodać jednak parę słów od siebie? W Komentarzu Sebastiana poruszone zostały tematy takie jak: mobbing, jest to bardzo poważny osąd winny wyjaśnienia.

Jan
@Beata

Zatrudnij sie to bedziesz wiedziec

@Jan

Forum, w którym i Ty bierzesz czynny udział powstało po to, by przed zatrudnieniem się do firmy ALBA Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej zaczerpnąć paru informacji od osób, które już tam pracują. Dobrze jest być przygotowanym na to co Cię czeka w nowej firmie. Zachęcam wszystkich do dzielenia się opinią o tym pracodawcy.

Diablica455

Do Beata z 24.09.2018 przyjecia sa na Albe chorzow ale tylko na 3 miesiace tak wymyslil sobie kierownik

Beata

@Gregor, @Patryk, @Eryk, z internetowej strony Przedsiębiorstwa Techniki Sanitarnej ALBA nie można znaleźć żadnych informacji na temat tego, czy obecnie poszukują oni nowych pracowników. Podsyłam Wam jednak link -->> https://www.alba.com.pl/alba_chorzow_wroclaw_walbrzych_dabrowa/index , z formularzem kontaktowym do tej firmy, gdzie możecie zadać wszelkie pytania odnośnie obecnych rekrutacji.

Diablica455

Polecam ksiazke jacka slowika Polski rynek pracy to patologia opowiada o pracownikach roszczeniowych ktorzy ciagle traca prace bo sa niewygodni dla pracodawcy

Wiktor

Może ktoś wie czy firma ma jakieś oferty pracy? Chciałbym się tu zaczepić.

@Wiktor

ma wystarczy isc do pana daniela pelki na sortownie chorzow maciejkowice ul brzezinska lub zadzwonić pod numer 692480466 i już ub operator ładowarki tyle tylko ze na 3 miesiące nie dluzej

PRACOWNIK

JAK JESTES PO PODSTAWOWCE TAK JAK IWONA KANIA TO FIRMA WSAM RAZ DLA CIEBIE

Aaa
@Wiktor

Odradzam pracę w tej firmie.Pracowałem tam 6 lat począwszy od sortowni gruzu,poprzez gabaryty aż po młyn (A gdy pracowników brakowało to SSW i SOK) PO WYPADKU W PRACY UMOWA NIE ZOSTAŁA MI PRZEDŁUŻONA MIMO IŻ WYPADEK NIE BYŁ Z MOJEJ WINY.NOTABENE KIEROWNIK DANIEL PEŁKA STWIERDZIŁ MIMO IŻ BYŁEM DOBRYM PRACOWNIKIEM TO SAM PREZES UMOWY PRZEDŁUŻYĆ ZE MNĄ NIE CHCIAŁ A PAMIĘTAM CZASY JAK PEŁKA BYŁ ZWYKŁYM DYSPOZYTOREM W TYM (usunięte przez administratora)

Albańczyk
@PRACOWNIK

Że ty masz wykształcenie podstawowe to nie znaczy że wszyscy nie pozdrawiam

Albańczyk
@PRACOWNIK

Że ty masz wykształcenie podstawowe nie znaczy że wszyscy nie pozdrawiam

Diablica455

Alba sortownia Chorzow plajtuje to nie zart

Zostaw merytoryczną opinię o ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej - Chorzów

• Jak się pracuje w ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej?

Zobacz opinie na temat firmy ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej?

Kandydaci do pracy w ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej