Opinie o ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej w Chorzów

Widze ogloszenie praca magazynier. Jakie warunki? Jak kierownik? Warto?

Dalej tak słabo płacą kierowcom? w 2020 pisali że max 3 tysie, trochę lipton.

Roberto

!!!PRACA!!! Przyjmę do pracy kierowcę śmieciarki i ładowaczy znających Zabrze najlepiej zgrany zespół. Kierowca 4000tyś netto Ładowacz 3000 tyś netto Tel 536236604 Witam Panowie, Alba coś takiego w Zabrzu rozdaje, wygrali przetarg właśnie i szukają pracowników w Zabrzu - prawda to? Tyle zarabiacie, czy ściemniają coś?

Man

Machin

Praca dalej aktualna?

Nieznany
@Roberto

Chlopak z krzyżykiem na twarzy jest bezczelny pije w pracy zazywa narkotyki tam pracują sami nie powazni ludzie ta osoba musi pracować z jednych pod firm bo byl ubrany normalnie i mial tylko koszulkę odblaskowa często go widuje kolo byłej firmy linodrotow jak w krzakach z kolegą pija piwo 2 tygodnie temu zwrucilem im uwagę ich odp brzmiała (usunięte przez administratora) wie co my robimy zbierają odpady zmieszane nie czyszcza je dokładnie

Byłem

Byłem na rozmowie, prowadził ją zemną kierownik. Żadnego HR-owca, pytania standardowe, co robiłem, co chce robić, czy podołam itp. Przychodzi kwestia finansowa i moje oczekiwania, i widzę po minie, że rozmowa się skończyła. Niemniej dostaje info, że w następnym tygodniu dostanę odpowiedź jaka by nie była (pozytywna/negatywna). I czekam do dziś dnia czyli ponad 2 lata. Dla mnie stracony czas i paliwo na dojazd tam. Odradzam stanowczo brak profesjonalizmu.

Hymmm
@Byłem

I po dwóch latach nadal zaglądasz w opinie o tej firmie? i piszesz swoją? z jakiego powodu? Wydaje mi się że są dwa powody...albo jesteś "byłym" pracownikiem, który z tej firmy wyleciał...albo obecnym, który poprzez negatywne opinie chce wpłynąć na potencjalnych "nowych" którzy są dla Ciebie i Twojego zatrudnienia zagrożeniem....ach cóż za obłuda. Niestety ale manipulować tudzież wywierać wpływ to też trzeba umieć ;)

hahahah
@Hymmm

Pudło "geniuszu", ale twórz dalej swoje teorie spiskowe.

Hymmm
@hahahah

Teorie spiskowe? po prostu oceniłem wpis i jego malutką wiarygodność, wskazując na niespójność opublikowanej wypowiedzi.

trolowanie
@Hymmm

Jeden trol pisze o rozmowie, a drugi trol o niespójności wypowiedzi. O ile pierwszy trol troluje, o tyle drugi trol "wskazuje na niespójność"? Podsumowując, jak chcecie dać dobra opinie najpierw przepracujcie kilka lat. Opinie guzik warte.

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
KONIEC ALBY

ALBA po jakiemu jeszcze mają siedzibę w chorzowie jak zerwali umowę z miastem na wywóz (usunięte przez administratora) powinni się już dawno wynieść z chorzowa

KONIEC ALBY

ALBA po jakiemu jeszcze mają siedzibę w chorzowie jak zerwali umowę z miastem na wywóz (usunięte przez administratora) powinni śie już dawno wynieść z chorzowa

koniec ALBY

ALBY miało już nie być w chorzowie wszystko miala przejąć inna firma coś tu nie gra

koniec ALBY

dlaczego ALBA jeszcze istnieje w chorzowie przecież mieli się przenieść do Zabrza inna firma miała przyjść na ich miejsce

koniec ALBY w chorzowie

tej firmy już nie powinno być w chorzowie przecież przegrali przetarg inna firma miała przyjść na ich miejsce

ALBA w Zabrzu miała być

po jakiemu ALBA jeszcze istnieje w chorzowie na ich miejsce miała przyjść inna firma wywożąca (usunięte przez administratora) oni mieli całkowicie przenieść sie do zabrza

Karo

Czy praca na stanowisku specjalisty ds. Logistyki - dyspozytor jest warta uwagi? Jak zarobki, atmosfera?

Pyt

Operator ebs, noże. Na czym polega praca? Dzięki za info

Bożena

Potrzebny jest nowy ładowacz odpadów w Albie. Chcą kogoś z chęciami do pracy na tym stanowisku: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/ladowacz-odpadow,praca.gov.pl93f32a4d9705a84246b21a1d243fde0e,chorzow Kto mi odpisze, czy to jest pracownik, co jeździ z kierowcami po pojemniki, czy praca na miejscu? I co zrobić, żeby mieć więcej niż 2800 złotych, o których napisali?

Ewald

Szukają kierownika utrzymania ruchu. Co, był wcześniej taki i się nie sprawdził? Warto aplikować czy to robota tylko na krótko i wylot? Ilu ludzi pracuje w utrzymaniu ruchu?

Mazdi
@Ewald

Był i nawet coś próbował zrobić. Ale za glodowa pensje oraz spędzony urlop z laptopem i służbowym telefonem w końcu podziękował.

Egon
@Mazdi

Głodową czyli jaką? Długo był, bo ogłoszenie jest dalej,czyli NIE aplikować?

Ciulik
@Egon

Idź zobacz sam i oceń. Ale gwarantuje ci że zobaczysz tam świat bez żadnych zasad. Dużo by tu opowiadać to trzeba przeżyć.

Natalia
@Ciulik

Co rozumiesz przez brak zasad? Wydaje mi się, że w każdym miejscu pracy należy przestrzegać określonych przepisów, więc nie bardzo wiem, jak to interpretować. Napisz proszę nieco więcej konkretów o warunkach panujących w ALBA. Czy poza kierownikiem utrzymania ruchu są też inne wolne stanowiska?

Ciulik
@Natalia

Tak masz rację że trzeba przestrzegac przepisów w każdej pracy, ale nie o to chodzi. Mógłbym ci tu poopowiadać ale naprawdę to trzeba przeżyć samemu. Ci co tam pracują wiedzą, a niektórych rzeczy nie da się opowiedzieć trzeba to odczuć.

Andrzej Grubas kierownik

Witam alba to (usunięte przez administratora) ludzie zarabiaja tam po 2300zł nic wiecej i nie ma co się łudzić robota sfiata ludzie podli jak i w logistyce jak i w biurze nie polecam tej firmy omijajcie szerokim łukiem.

Brynol
@Andrzej Grubas kierownik

Tacy sami w Dąbrowie górniczej na lipówce są a szczególnie brygadziści nic nie robią do tego żądzą ludźmi tylko zapominają że nie mają żadnych szkoleń żeby mieć funkcję taką zwykli robotnicy jak my wszyscy.

Grzesiu
@Andrzej Grubas kierownik

Po czym to wywnioskowałeś?

Rafael05
@Andrzej Grubas kierownik

Witam, zgadzam się z Pana opinią. Firma prowadzi politykę w myśl zasady"wszystko za plecami pracownika". Nie przedłużyli umowy samotnej mamie z dwójką dzieci na którą dodajmy skarg mnie było, że źle pracowała. Zostawili ukrainkę-pupilke menadżerki, która lubiła donosić na innych pracowników. W całym tym biurze jest może jedna osoba ok.. Panowie dozorcy to nawet w kanciapach mikrofali nie mają by coś ciepłego zjeść.. Grunt, że w biurach (usunięte przez administratora) sobie pasą i mają wszystko. Nie polecam tej firmy:wyzysk i brak poszanowania pracownika

?
@Rafael05

Tu masz rację jedna wielka elita kierownika dyspozytorzy święte krowy 2 debilki jeden debil o swojej dupy dbają tylko

xxx

Jak wygląda praca na stanowisku ładowacza ? Interesują mnie zarobki i godziny pracy.

Alba

Dlaczego operatorzy majac uprawnienia 3klasy z paseżeniem na daną maszynę pracują maszyną która waży ponad 20 ton ktoś chyba przepisów niezna a dopuszcza ich do pracy.

Tańczący z Pet-ami

Praca w porządku, wystarczy robić swoje. Praca nie jest najlatwiejsza, ale ktora w tych czasach jest. Jakby nie bylo produkcja, po za tym nikt nie mowił ze bedzie łatwo????. Ja osobiście polecam firmę, jestem zadowolony.

@Tańczący z Pet-ami

Skoro wypowiadasz się z poziomu pracownika produkcyjnego, to dobrze się składa, ponieważ chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda początkowe wynagrodzenie oferowane na tym stanowisku? Jeżeli możesz to przedstaw, jak to wygląda. Będę Ci bardzo wdzięczny.

Pety
@Marcin

1678 netto tyle zarobisz sortujac smieci i to bynajmniej nie produkcja

Justyna
@Pety

Dobrze, że w porę odpowiedziałeś, ponieważ sama właśnie miałam pytać o tę kwestię. Jak rozumiem - nadmieniona przez Ciebie kwota to podstawa. A czy w ALBA można liczyć także i na jakieś dodatki do tej pensji?

Maja
@Justyna

Tsk bony na swieta 50 zl premi raz w roku premia za brak absensji

Justyna
@Maja

Dzięki za odpowiedź. Nie są to co prawda jakieś powalające dodatki, ale zawsze to coś. A co z pakietem socjalnym w ALBA? Jest jakiś zapewniony?

jest ok
@Maja

Bony na Święta są większe bo po 300 zł ,a nawet 400 zł. Za brak absencji w danym miesiącu pracodawca wypłaca 300 zł brutto ( po okresie próbnym). Dodatkowo pracodawca daje 15% premii regulaminowej i jeszcze jest premia II to od kierownika Zakładu tzw. uznaniowa , jeśli zasłużyłeś dostaniesz jeśli nie to się staraj :)

Ooooo
@jest ok

Chyba (usunięte przez administratora) brygadzistow ta druga premie dostawaja..

tomasz

czemu mnie to nie dziwi

Emil

Witam Czy ktoś może mi napisać ile zarabia wagowy i jak wygląda jego praca? Czy jest jakoś przerzucany na inne stanowiska?

Kolega
@Emil

A chcesz robic ze swirem w osobie Kierownika Chorzow

Kolega
@Emil

Ciekawe czemu Pelka kryje podpalacza z alby chorzow

lwia grzywa
@Emil

Wagowy zarabia ciut wiecej niz szary pracownik czyli jakies 2500 na reke a robi to co mu kaze kierownik czyli wszystko czasem jest nawet na lini sortowniczej albo wylatuje ,moja dziewczyna pracowala przez 3 miechy w chorzow maciejkowice

Enigma
@lwia grzywa

Nie wiem skąd masz takie info ja tam robię już dość długo ale pierwszy raz od cb słyszę że wagowy robi wszędzie nawet na linii dawno nic mnie tak nie rozbawiło jak to co napisałeś

istnieje jeszcze ALBA

ciekawe czy ALBA jeszcze istnieje w chorzowie czy nie przenieśli sie do zabrza chorzów ma być inna firma na miejscu ALBY

Zostaw merytoryczną opinię o ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej - Chorzów

• Jak się pracuje w ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej?

Zobacz opinie na temat firmy ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej?

Kandydaci do pracy w ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej