Opinie o ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej w Chorzów

A jak wygląda praca kierowcy kat.C? W przyszłości mam zamiar zrobić c+e przyjmują takich ? Jakie zarobki ?

Tygrys
@Marcin

Czlowieku teraz jakie przyjecia chyba zwolnienia jest kryzys z powodu pandemi

wirus może być w odpadach
@Tygrys

teraz dużo ludzi się zwalnia z takiej pracy bo się boją wirusa w śmieciach

dodatek za wirus

ciekawe czy pracownicy którzy wyworzą śmieci mają jakis dodatek z powodu pandemi

Bruno

Witam panowie jak tam wygląda praca jako ladowacz w chorzowie i jakie są zarobki ?

John

Brygady śmieciarek pracują po 8h ???

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

W branży komunalnej kryzys ? Warto aplikować ? Jakie zarobki ?

@Marcin

A widac ze osoba mlodej daty ,myslisz ze branza komunalna to zielona wyspa ,i bylo wiecej smieci jak galerie byly zamkiniete to tylko 1 z przykladow , a co do zarobkow to tak jak wszedzie wszystko zawieszone np premie a placa zasadnicza obnizona do 80 % zgodnie z tarcza Rzadowa 1,0 , a co dalej to niewiadomo bo tarcza 4,0 nad ktora pracuje rzad pozwala obnizyc pensje do 50% na rok i skrucic przerwy na odpoczynek miedzy zmianami o polowe i chyba logiczne ze kazdy pracodawca bedzie chcial z tego skorzystac ,uprzedze kolejne pytanie co z przepisami ogolnymi KODEKS PRACY SA ZAWIESZONE NA CZAS DZIALANIA TARCZY

@Mateusz

Możecie napisz coś konkretnego ? Kwoty ? Wymiar czasu pracy ?

@Marcin

w chwili obecnej praca na 4/5 etatu dotyczy calej firmy czyli po 7 godzin pensja minimalna po obnizeniu o 20 % z 2600 to 2080 reszta czyli jak pisalem poprzednio zawieszone np premie tak jest w wiekszosci zakladow w POLSCE na dzien dzisiejszy TAK na marginesie w POLSCE 2 miliony firmy korzysta z tarcz rzadowych obniza pensje o 20 % skraca czas pracy o godzine lub 2 lub zwalnia OBUDZ SIE TO POLSKA ,CHCESZ DOBRZE ZAROBIC TO JEDZ ZAGRANICE

@Marcin

w styczniu jak kierowca z dodatkami mial bys do reki cos kolo 3 do 3.5 tysiaca ale nie teraz

jest ok
@Mateusz

Mateusz co Ty za (usunięte przez administratora) wypisujesz, tobie się chyba firmy pomyliły. Pracujemy normalnie po 8h i wypłaty są normalnie wypłacane, a nie tam jakieś obniżki wynagrodzenia, wszystkie dodatki są wypłacane - premie, i za niechorowanie również. Może Ty jesteś z tych co poszli na zasiłek dla rodziców, których dzieci zostały w domu przez zamknięte szkoły i przedszkola ? to się nie dziw że wypłacona pensja tylko w 80% chyba byłeś tego świadom. Alba pracuje normalnie i kasa jest na czas.

Jac

Pracowałem tam daremne miejsce. Dla ludzi na przetrwanie i na krótko.

ST.kublowy

alba to firma z sieci ARMO firma armo rob za darmo

Natalia

Zastanawiam się jakie zabezpieczenia wprowadziła firma dla pracowników?

Witam jak wyglada praca operatora wozka widlowego w Albie

Witam gdzie dokładnie znajduje sie sortownia odpadów alba. To tam na bytkowskiej czy gdzieś indziej?

Witam jak wyglonda praca na sortowni da sie wytrzymać. Po ile godzin pracuje sie.?

Witam. Jak wyglądają zarobki na stanowisku ładowacza ?. Jeśli ktoś z Was pracował na tym stanowisku, to bardzo proszę o odpowiedź i opinię. Pozrawiam

kalba

(usunięte przez administratora) mieszkańcy i radni Chorzowa już podejmują odpowiednie działania, a w Albie i tak połowa to gorole

Co masz na myśli mówiąc o braku szacunku? To dość mocne oskarżenia, jestem ciekaw czy chodzi o kwestie finansowe, czy raczej o podejście do pracownika. Daj znać, liczę że powiesz coś więcej na ten temat.

Lapospolitas

Siema własnie mi dzwonili z alby na stanowisko brygadzisty mam pytanie dlaczego bezposrednio od firmy kogoś nie awansują jak to wygląda może ktos doswiadczony sie wypowie

Pracownik :-)
@Lapospolitas

Ludzie którzy zatrudniają się na linie do segregowania mają tam w miarę spokojna pracę i nie każdy chce więcej obowiązków i odpowiedzialności a brygadzista jest odpowiedzialny za innych swoich pracowników. (Dlatego szukają kompetentnych i ogarniętych na to stanowisko).

Magda

Witam, Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjna na stanowisko : refert ds. gospodarki odpadami, czy możecie mi powiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku, zarobki itp? Jak atmosfera w firmie, oraz godziny pracy ? Pozdrawiam

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej?

jest ok

Umowa o pracę - 3 miesiące , a później na rok lub więcej

@jest ok

Czy z umową na rok lub więcej wzrasta także wynagrodzenie? Daj znać jak z atmosferą w firmie. Dzięki za info.

Dyskryminacja brygadzisty jedni maja pracować w sobotę drudzy mogą mieć wolne bo nie chcą pracować w soboty, czy kierownik to widzi? Niektórzy mają dzieci idą do pracy bo tak trzeba drudzy bez dzieci nie przyjdą tak samo jest z ukraincami jedna brygadzistka skumala się z nimi i ich broni druga chce żeby pracowali i tu też problem. Niektórzy nie powinni zajmować takiego stanowiska do którego się nie nadają. Pozdrawiam brygadzistka Panią Grażyne.

lwia grzywa

A co ma widziec kierownik skoro sam nie jest lepszy i dazy do tego zeby zabrac pracownikom wszystkie przywileje takie jak premia dodatki czy bony dlaczego?? BO JEST CHCIWY

MilaObcaPani

Teraz jest podobnie, nowy brygadzista jest gnojony wszyscy o tym wiedzą i nikt nic z tym nie robi.

Witam jak wyglonda praca jako ładowacz w alba jest jakoś w miare? Może się ktoś wypowiedzieć?

Maly
@Nowy

Nie polecam tej firmy. Piękni mówią jak przyjmują. Człowiek jest tam traktowany jak śmieci którymi się zajmują. Na sortowni to tylko jedna klika. (usunięte przez administratora) i wulgaryzmy. Od brygadzistow po kierownictwo. Im trochę władzy uderzyło do głowy, myślą że wszystko wolno. Co tobie w zakładzie przysługuje to się musisz dowiedzieć od innych bo Ci nikt nie powie. Owszem wypłaty na czas (najniższa krajowa) 15% premi a druga to zapomnij musisz mieć układy. Bony na święta to po pół roku jak przerobisz i to nie jest szalona kwota a wczasy pod gruszą to po roku. A za niechorowanie 300 co miesiąc. A jak ktoś chce być ładowaczem to musi mieć dobrą kondycję i krzepe. Bo niektórzy po dniu rezygnowali. A smieciarke to stare trupy o wypadek nie trudno a wina zawsze będzie pracownika. Nie polecam tej firmy. I jeszcze jedno praca w warunkach szkodliwych a dodatku nie ma.

Gregor

Witam jak wygląda praca moneta spawacza ? Ponieważ jest możliwość przyjęcia się do firmy i czy warto ?

Zostaw merytoryczną opinię o ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej - Chorzów

• Jak się pracuje w ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej?

Zobacz opinie na temat firmy ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej?

Kandydaci do pracy w ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej