Alba dolny śląsk

Wałbrzych

Opinie o Alba dolny śląsk

Filip

Witam, dawno nikogo nie było na forum, wiecie może coś o obecnej rekrutacji, bo jestem zainteresowany współpracą z tą firmą.

m

Kierowcy pracują z własną działalnością.Pensje wypłacane z opóżnieniem.Kierownictwo jest aroganckie i lekceważące ludzi.

Słowa kojarzące się z Alba dolny śląsk (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Alba dolny śląsk: Najbardziej nie podobało mi się w Alba dolny śląsk:

Zostaw opinię o Alba dolny śląsk - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alba dolny śląsk