Vanti Usługi Internetowe

Chorzów

Opinie o Vanti Usługi Internetowe

Astaroth

Mnie też oszukała. Wpłaciłam pieniądze, strona nigdy nie powstała. Teraz nie chce oddać kasy, nie odbiera telefonu. Jeśli kogoś jeszcze oszukali proszę o kontakt superpsy@poczta.onet.pl Chcę ich pozwać.

gość

Ja nie plecam całą kwote przekazałam na konto tej Pani i niestety kontakt zerowy nie dokończyła przenoszej strony ,nie wprowadziła wszystkich danych tak jak potrzeba .Przestrzegam albo nie korzystajcie ,albo nie wpłacajcie pieniędzy zanim nie uzyskacie wszystkich informacjo dotyczących funkcjonowania strony

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Vanti Usługi Internetowe - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vanti Usługi Internetowe