Marcelina Nowy wpis

Zastanawiam się czy w momencie kiedy urząd potrzebuje kogoś nowego to gdzie można szukać ofert?

mysiaaa Nowy wpis
Klient

Urząd miasta nigdy nie sprawiał mi problemu. Przedawniło mi się pismo z powodu koronawirusa. Panie musiałyby tylko podbić pieczątkę i złożyć podpis (miałam ze sobą przedawniony druk gdzie była już ich pieczątka). Urocza blondynka w średnim wieku z Wydziału spraw obywatelskich (Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych) stwierdziła że co ją to obchodzi że nie złożyliśmy pisma w czasie(bo był koronawirus?!) i ona ma podbić tu pieczątkę ? mam się umówić. Nie wystarczył fakt że mówiłam że wyjeżdzam,że to już drugie pismo. BRAWO,NAPRAWDĘ BRAWO . URZĄD MIASTA CHORZÓW W OGÓLE NIE PRZEJMUJE SIĘ KORONAWIRUSEM I POKAZUJE JAKIE MA DO TEGO NASTAWIENIE. Brak słów..

Grześ Nowy wpis

Kto wydał zgodę na taki Sajgon w nocy?? Jesteśmy bez spania, głośna muzyka walila do 4.00na maksa, potem trochę było ciszej i była szansa na drzemke. To było bardzo męczące, doprowadzalo do szału. Panie prezydencie my mamy prawo na odpoczynek, normalny sen, jest też cisza nocna, która obowiązuje też w Chorzowie!!!! Czy pan zwariował, żeby wydać zgodę na imprezę cało nocną przez 2 dni?? A ludzie, którzy mieszkają tuż przy parku, a zwierzęta w parku?? Ma Pan jakąś wyobraźnię?? Zapraszamy na ulicę Kadecka w nocy, wrażenie jest takie jakby koncert był właśnie na tej ulicy!!! Nie dość, że nie spalismy, to muzyka wogole nie przestaje być słyszalna, i teraz ją słychać. Dziękujemy Panu za to, że ma Pan nas głęboko w....ale pewnie kasa się zgadza. Ludzie i na tą osobę oddawalismy głosy, wierząc, że jest to słuszna decyzja!! Panie prezydencie osobiście zgłoszę ten problem do programu UWAGA, bo to co Pan nam funduje jest nie do przyjęcia!!! Żałuję, że na Pana głosowałem

MAsx Nowy wpis
@Grześ

XDDDDD

Bartosz

Kto wydał zgodę na całonocny festiwal? Czy ktoś tu jest nienormalny? Co wy do chol... myślicie że w Chorzowie mieszkają same ćpuny i menele? Może człowiek wstaję rano do pracy! I łubudubu i łubudubu całą noc!! Może jakby jutro były wybory p. Kotala by pomyślał o zwykłym człowieczku... Nie pozdrawiam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Max

Brudno nikt nie sprząta!!!! (usunięte przez administratora) Toalety tragedia, na dworcu PKP czyściej!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Sprzątać!

Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Urząd Miasta w miejscowości Chorzów? Czy jest osoba pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Miasta - Chorzów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Urząd Miasta