Sekretariat szkoły policealnej COSINUS
counter
3 17 52 5 1
Lili74 Nowy wpis

Polecam w 100%. Pomocni nauczyciele, życzliwa Dyrekcja i do tego zajęcia się odbywają regularnie. Można zdobyć zawód w miłej atmosferze.

TakNie1
Aniczkaaa Nowy wpis

Cosinus Chorzów super szkoła!!! Właśnie kończę jeden kierunek, a od września zaczynam nowy - masażysta! Pomocni nauczyciele oraz przemiła (usunięte przez administratora) Szkoda czasu na myślenie, zapisujcie sie od razu!!!

Paulina Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku sekretarki szkoły? I w ile osób w ogóle się pracuje w sekretariacie?

nauczyciel

Dzień dobry. na jakie wynagrodzenie mogę liczyć u Was w szkole za godzinę lekcyjną? Umowa o pracę czy zlecenie? Uczę informatyki i rachunkowości i jestem nauczycielem mianowanym.

Lidia
@nauczyciel

Dobre pytanie. Jest to co prawda forum dotyczące pracy w Sekretariacie szkoły policealnej COSINUS, no ale dobrze, że tu trafiłeś. Ja także zastanawiałam się, na jakie wynagrodzenie można liczyć w COSINUS za godzinę lekcyjną. Może ktoś będzie znał odpowiedź. Szukasz tam stałej pracy czy chcesz dodatkowo sobie dorobić?

Dominika Nowy wpis
@nauczyciel

Proszę omijać szerokim łukiem! Nie wypłacają wynagrodzeń ! Po zgłaszaniu problemu jestem zbywana przez każdą osobę, z którą się kontaktuję

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Hababa

Wydaje mi sie, że opinia wyrażona na temat dyrektorów osób wyżej jest przydatna ponieważ pracownik będzie mieć z tymi osobami do czynienia . Ogólnie szkoła niższych lotów . Osoby pracujące w tej szkole uważają się za wykładowców uczelni Yale a nie oszukujmy się jest to szkoła policealna zwykła w Chorzowie. Nie polecam pracy w tej placowce. Jeśli ktoś lubi jak osoby wprowadzają nerwowa atmosfere i się wywyzszaja jakby pracowali na uczelni Yale to pewnie :)

Gizmoooo

Jak dla mnie Szkoła godna polecenia zwłaszcza, że całkowicie bezpłatna - chyba jako jedyna. Pracuję, więc dużym plusem jest to, że plan i terminarz zjazdów jest udostępniany z dużym wyprzedzeniem. Uczę się na opiekunie medycznym i jestem naprawdę zadowolona. W wyposażeniu sal niczego nie brakuje, a nauczyciele prowadzący przekazują nam ciekawie cały materiał (są wymagający bo wiadomo, że nikt za nas egzaminu nie zda). Pozdrawiam

Nauczyciel

Jakie są największe grupy ,które wykładowca musi prowadzić?

Ktos

Pracuje w sekretariacie tyle że w innym mieście. Praca jak dla mnie super w sympatycznym gronie dla kogoś kto zaczyna swoją przygodę z "poważniejszą" pracą w sam raz :). Po mimo, że wynagrodzenie nie jest zbyt wygorowane to nie mogę tej firmie nic zarzucić. Umowa o pracę, pieniądze na czas, idzie się dogadać w razie nagłego wolnego, dużo zależy też od dyrektora szkoły oraz koordynatora. Premia jak i podwyżka możliwa, ale trzeba o nią zabiegać, czyli jak wszędzie walczyć o swoje!

Anonimowa
Nazwa działu: Handlowy

Nie wypłacają pensji w terminie. Pracodawca nie odbiera telefonów. Ostrzegam przed firmą działająca na zlecenie cosinus: Sanszi Sp. Zoo Sp.K. z siedzibą na Wólczańskiej w Łodzi. Oszukują pracowników. Sprawa zgłoszona do PIP.

Michał
@Anonimowa

Czy udało Ci się odzyskać od COSINUSa zaległe wynagrodzenie? Jak interwencja PIPu?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 294 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zuza

Podpowiedzcie czy placówka prowadzi może rekrutacje?

Richy

Jako słuchacz nie polecam tej placówki. Arogancja i zaściankowość "wykładowców", nie przygotowanie większości z nich. Dyrekcja nie reaguje na skargi. Sale szkoleniowe wyglądają jak puszka na sardynki bo robi się spęd 3, 4 grup z różnych grup i semestrów i w sali przeznaczonej dla max 20 osób dość często i gęsto siedzi po 40-50 osób. Jeżeli znajdę inną placówkę która utworzy ten kierunek który mnie interesuje natychmiast się przenoszę. Szkoda czasu spędzonego w Cosinus. Ostrzegam wszystkich z Lublina żeby omijali tą placówkę.

Tak2Nie

Jolanta

W wątku wciąż wypowiadają się osoby, które jako słuchacze szkoły uczęszczają do tej placówki, a nie są jej pracownikami. Przypominam, że forum służy do wyrażania swojej opinii na temat pracodawcy ze strony zatrudnionych. Czy znajdzie się tu ktoś pracujący w sekretariacie szkoły Cosinus? To ważne, by dowiedzieć się, jakie warunki zatrudnienia są w tym miejscu oferowane kandydatom. Może pracownicy mają możliwość bezpłatnego korzystania z kursów i szkoleń?

EdytaJaw

Polecam szkołę Cosinus. We wrześniu rozpoczęłam naukę w tej szkole na kierunku rachunkowość. Super nauczyciele wiedza jest przekazywana w jasny i czytelny sposób. A Dyrekcja docenia nasze wysiłki. Lubię atmosferę w Sekretariat szkoły policealnej COSINUS za: Wykłady

Tak1Nie1

Andrzej

@Gość, dlaczego sądzisz, że trudno znaleźć dobre strony pracy w tym miejscu? Rozumiem, że także byłeś tam zatrudniony? Co według Ciebie należałoby zmienić, aby pracowało się lepiej?

Fajter94

Zgadzam się z poprzednikiem bo przecież pieresze wrazenie najważniejsze i jeśli wita cie uśmiech i sliczna buzia to chcesz tu zostac bo jakby bylo inaczej to biore dokimemty i ide eo innej szkoly.pani Anna konkretna i miła.

Jesssy83

Bylem rozbawiony opiniami na tej stronie.Zamiast o pracy w tej firmie,znajdują sie opinie głównie o osobach tam pracujących nawet nie o szkole.Byłem w sekretariacie ostatnio się zapisać i zrozumialem sens opini.Gdyby nie złota obraczka blyszczaca na rece pani Ani to bym juz przy zapisie zapraszal na kawę.Śliczna kobieta i przedewszystkim przemiła i dawno nie spotkalem tak sympatycznej osoby.Ona przyciaga ludzi i jeśli nauka będzie tak mila jak pani Ania to polecam każdemu!

Tak1Nie1

Andrzej

@Justa81, myślę, że w różnych lokalizacjach sytuacja może wyglądać różnie. Jak sądzisz, z czego wynikała duża rotacja? Czy pracodawca miał duże wymagania? Posiadałaś może wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku? Dlaczego odradzasz dłuższą współpracę? Sądzę, że mogłabyś znaleźć jakieś pozytywy zatrudnienia w Sekretariacie szkoły policealnej Cosinus.

Gość
@Andrzej

Niestety pozytywów jest bardzo malo, a może nawet wcale! Całkowicie popieram opinię @Justa81. Jeśli ktoś szuka normalnej pracy, szkoda czasu na tą firmę.

Luise89

Gdy jest Pani Sekretarz Ania to jest wszystko! Jak dobrze że wróciła!

TomEk90
@Luise89

Zgadzam się i nie rozumiem dlaczego ma takiego współtowarzysza bo to jakaś porażka

Andrzej

Jak Wam się pracuje w firmie? Czy jesteście zadowoleni z oferowanych warunków zatrudnienia? Czy pracownicy Sekretariatu szkoły policealnej Cosinus mogą liczyć na umowę o pracę oraz pakiet socjalny? Jaka atmosfera panuje? Dajcie znać, jak przedstawia się aktualna sytuacja!

Justa81
@Andrzej

Do dupy.Zero socjalu i zero premii.Rotacja pracowników wyższego szybla skutkuje ciągłym zmianami z niekorzyścia dla sekretariatów.Pracowałam w zupełnie innym mieście na północ od Chorzowa ale wiadomo że wszędzie jest tak samo.Przejściowa praca ok ale wiązać z tą firmą przyszłość odradzam.

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Sekretariat szkoły policealnej COSINUS - Chorzów

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Sekretariat szkoły policealnej COSINUS