Szkoły "Cosinus"

Szczecin

Szkoły "Cosinus"

Opinie o Szkoły "Cosinus"

Kari

Nie mam się do czego przyczepić jeśli chodzi o Cosinusa :)

Paulina
@Kari 02.11.2016 21:33

Ja też pracuje w Żaku i jest lepiej. Cosinus pozostawia wiele do życzenia.

Jolanta
@Paulina 05.09.2018 14:51

Co konkretnie sugerujesz pisząc: "Cosinus pozostawia wiele do życzenia"? Użytkownicy forum mogą nie zrozumieć Twojej wypowiedzi, dlatego zachęcam Ciebie do jej rozwinięcia. Napisz proszę przykłady z Twojego doświadczenia związanego z zatrudnieniem w Szkoły "Cosinus" lub podziel się z przyszłymi pracownikami firmy cennymi wskazówkami dotyczącymi pierwszych dni pracy.

Robcio303

NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE, CHODZĘ TO TEJ SZKOŁY DO LICEUM WSZYSTKO BYŁO SUPER DO PUKI NIE ZMIENILI NAUCZYCIELI, DUŻO WSPANIAŁYCH NAUCZYCIELI ODESZŁO Z COSINUSA PRZYNAJMNIEJ Z LICEUM,ZATRUDNILI INNYCH I W TYM PANIĄ OD MATEMATYKI KTÓRA DLA UCZNI JEST OKROPNA I ICH PONIŻA I MA ZA NIC A DYREKTORKA NIC SOBIE Z TEGO NIE ROBI,COSINUS BARDZO SIĘ ZMIENIŁ I TO NA GORSZE PANI DYREKTOR DOPROWADZI DO ZAMKNIĘCIA TEJ SZKOŁY , JA OSOBIŚCIE ŻAŁUJE ŻE ZAPISAŁEM SIĘ DO TEJ SZKOŁY I PLANUJE ODEJŚĆ Z NOWYM SEMESTREM A W RAZ ZE MNĄ WIELE INNYCH OSÓB. Moje sugestie dla Szkoły "Cosinus": ZWOLNIŁBYM PANIĄ OD MATEMATYKI I DYREKTORKĘ

Co teraz dzieje się w tym momencie w Szkoły "Cosinus"? Ostatni post zamieszczony został 3 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

iZA

JA PRZESKOCZYŁAM DO ŻAKA, LEPIEJ TAM MI JEST

Matiis

To ta szkoła jest bezpłatna?no no,to w takim razie jest ich plus.Jeśli chodzi o płatne szkoły to one są na kiepskim poziomie.Tam idą ci którzy nie dostaną się do wymarzonych szkół ,uczelni.Zapłacisz ,zaliczysz

absolwentka

...eetam, platne szkoly wcale nie ucza lepiej, po prostu biora kase bo chca wiecej zarabiac niz te bezplatne szkoly jak cosinus..

Zostaw opinię o Szkoły "Cosinus" - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoły "Cosinus"