Opinie o WorkToday International Recruitment sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie WorkToday International Recruitment sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WorkToday International Recruitment sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WorkToday International Recruitment sp. z o.o. w Opole

adam1989

Witajcie!!mam ofere pracy z gwarantowanymi w umowie minimum 30h tygodniowo-wieszanie tuszy na haki w zakladzie miesnym,ktos cos wi wiecej na ten temat??

endriu

witam mam pytanie wsprawie pracy na poczcie w born czy sa godziny i nadgodziny i jakie sa mieszkania czy dobre czy zle

Kubus93

Witam mam propozycję pracy w Best w magazynie DPD. Mógłby ktoś powiedzieć coś więcej o tym miejscu ?

Chetny dpd
@Kubus93

Kubus 93 pojechales do tej pracy jak tam jest bo tez mam oferte tam jechac jak z kasa i godzinami

Fox
@Chetny dpd

Też mam ofertę do Euromastera na opony? Ktoś tam był? Jak tam jest? Dajcie cynk na maila rikku06@gmail.com

logistic

Witam.Prace w xpo Venray nie polecam,sciagaja ludzi mimo ze pracy az tyle nie ma i caly czas rezerwy,wyplaty po 90 e,bez wiekówki

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Varsovian

Witam. W najbliższą sobotę wyjeżdżam za pośrednictwem Work Today do pracy w firmie "Kompak" w Tilburgu (pakowanie detergentów, produkcja proszków do prania itp.) Czy ktoś z Was pracował bądź pracuje w tej firmie i mógłby podzielić się informacjami, opinią na temat pracy, miejsca zakwaterowania, dojazdu itp. itd. Pozdrawiam

Renata
@Varsovian

Firma"kogucik" nic ciekawego,są dużo lepsze firmy i na pewno wyplacalne pracowałam10 lat w takiej firmie i było super.

andre

@deni dzwonili do mnie, przez tel. wszystko ok, gwarantują pracę 40 h/ tydzień, zakwaterowanie itd. Chodzi mi o to czy ktoś tam był / jest i może coś powiedzieć jak to wygląda w realu

andre

Wie ktoś coś o stanowisku pomocnika w centrum opon w Deventer ( okolice ) ?

lokas
@andre

Witam. Pracował ktoś na stanowisku "Pracownik serwisu opon" w Deventer? Jak tam jest? Mieszkanie, godziny itp..

Artur
@lokas

Witam ja tez tam jade

lokas
@Artur

Pisz do mnie na maila lokas3@o2.pl Zgadamy się co do tego wyjazdu.

MateuszKatowice
@lokas

Część, też dostałem tą ofertę i zastanawiam się czy jechać. Napisałem @. Macie jakieś informacje o tej pracy, godzinach, mieszkaniu itp? Pracownik serwisu opon" w Deventer' - zna ktoś szczegóły??

aleksandra

hej ) Mam propozycje wyjazdu i zakwaterowania w Kaatsheuvel Van Haestrechtstraat 24 lub okolice Waalwijk, praza magazynowa, 8,87 /h. Czytałam wiele opini na temat biura i widze,ze duzo zalezy od miejca pracy na które się trafi. Ktoś pracuje w Waalwijk i sie wypowie jak jest ? Pozdrawiam.

poll
@aleksandra

Uciekaj z tej ofery,. ja tam pracowałem, jak coś to odezwij się do mnie na maila, wszystko Ci opowiem o miejscu zamieszkania i prace na magazynie w Waalwijk w Docdacie. Uciekaj !!

@poll

Prosze napisac jak tam jest?

kozak
@poll

poll napisz mi na maila jak jest w tej dodgacie?

kicklaa
@poll

Poll też chętnie dowiedziałabym się jak tam jest bo dostałam właśnie od nich ofertę tam.

Mauro
@kozak

Witam ! Zakwaterowanie w Waalwijk bardzo mało godzin max 35. Mieszkasz w przyczepie holenderskiej. Piecyk na srodku przyczepy łazienka okrutna. Latem masakrycznie gorąco az sie gotuje jesień zima pod śpiworem. Dojazd do pracy 5 km sklep 7 km. Mieszkają tam Ukraińce Bulgarzy ... wszystkie narodowosci. Policja caly czas awantury kradzieze. Ochroniarz nawet jest bo Policja zaczym przyjedzie to mozesz być pocięty i w samych majtkach. Ludzie z laptopami jezdza do pracy bo kradzież za kradzieżą !!! Koordynatorzy albo nie odbierają albo wylaczone telefony. PRZESTRZEGAM !!! OSRODEK TEN NAZYWA SIE GETTO !!!

Mauro
@aleksandra

Aleksandra napisałem recenzje poniżej na temat tej pracy przeczytaj sobie.

@Mauro

Potwierdzam twoją opinie byłam mieszkałam i zdecydowanie nie polecam to co się tam wyrabia przechodzi ludzie pojęcie.Znajomi laptopy wozili ze sobą w bagażniku w aucie z racji tego że kradzieże były na porządku dziennym

Kwiat

Xpo w Venray ktoś pracował?

Zegarynka

Witam.Na xpo ktoś może pracuje w Venray?

ciekawa

Czy ktoś wie coś o pracy przy kurczakach w Plukon w miejscowości Goor?

Łukaszek88
@ciekawa

Witaj, mam ofertę na plukon do Goor. Oferta na ten weekend. Możecie powiedzieć ile godzin się tam pracuje? Jakie warunki? Pozdrawiam

kk

jedzie ktoś na szklanki w sobotę ?

DARIA

OSTRZEGAM WAS PRZED TA FIRMA.!!!! Pracowałam dla nich w latach 2011-2013 było świetnie. Pracowałam przez ten okres w różnych firmach i mieszkałam w różnych miejscach. Zawsze sobie chwaliłam i wszystkim polecałam. Przyjechałam teraz w sobote przez tempo team i to co zobaczyłam i usłyszałam od ludzi przechodzi ludzkie granice. Mieszkam w okropnym hotelu w Deurne. Łazienki i prysznice są wspólne mało tego nie ma podziału na damskie i meskie. wszedzie brudno pokoje bardzo małe. W kranach zimna woda. Ludzie opowiadali,ze inni mieszkali w Kempinach albo na parku z uchodzcami !!! Mało godzin się pracuje ponieważ za dużo ludzi wysyłają. Za nim pojedziecie przez work today czy randstad lepiej się dowiedzcie gdzie bedziecie pracować i jak godzinowo wyjdziecie żebyście nie byli stratni i rozczarowani. !!!!

OLEK

Praca na poczcie w BREDZIE to jeden wielki SYF. PRACUJESZ TYLKO PO 20H TO CIE NIE SZANUJA PRACA CIEZKA . TEAM LEADER BIJE LUDZI DRZWIAMI I WYZYWA .... SYF

nowa

Był ktoś na szklankach w Gorinchem ? Jak wrażenia ?

Maja
@nowa

Praca w Gorinhem wygląda tak, ze przyjdzie ci team leader ze stoperem i liczy ci czas jak szybko pakujesz. praca pełna presji. wysyłają również ludzi do huty w Leerdam . Tam to juz wg jest tragedia. Lecą szklanki na tasmie gorace z pieca a ty stoisz na lini i musisz zrobic pudelko spakowac szklanki ulozyc na palecie i pozniej wydrukowac stiker i wywiezc, palete nowa wziac a tasma caly czas leci. Praca w bardzo szybkim tempie Nie polecam. Mieszkania w Oosterhout z hiszpanami .

darx

zależy w jakiej firmie jesteś i jaka masz stawkę i tak samo z godzinami jak wyjdziesz . Bo biuro się nauczyło brać mase ludzi żeby płacili za spartańskie chaty i pozniej pracujesz max po 30h . ile mi płacą nie powiem ci teraz bo jestem tu pierwszy tydzień.

tragedia

@Darx

Dostałam zakwaterowanie w Deurne na hotelu. Łazienki i prysznice na korytarzach damsko męskie . Hotel w opłakanym stanie. Zimna woda w kranach. .. tak nie da się mieszkać . A koszt to 80e za tydzień. Nie polecam i ostrzegam! !!

kaska

Pracował kroś w Albercie ? Jedzie ktoś 23 ?

ona

Jedzie ktoś 3 września, na zbieranie zamówień i pakowanie produktów w Samsungu ?? :) Był ktoś kiedyś, jakieś opinie ? :)

morata
@ona

Albert Hiijn to najlepsza robota jaka może być przez tempo team work tooday osobiście polecam co prawda są jakieś tam normy wytyczne wystarczy robić swoje zarobki super domki wypas ludzie spoko ale pisze z zapytaniem czy ktoś pracował w Samsungu w Bredzie? bo mam wyjazd 5 wrzesnia i chce wiedzieć co i jak

ona
@morata

Też jade na 5 wrzesnia :) Skad jedziesz ?

@morata

Słyszałam, że jest dużo godzin i jest ok. Mieszkania w hotelu w Rotterdamie

@morata

Pracowałam, godziny pewne. Całkiem spoko.

Byłaszek

Nie jedźcie przez tą firmę do Rhenusa w Tilburgu (na magazyn m.in. z karmą dla zwierząt), bo tam jest tragedia. Ogólnie praca była niezgodna z umową, dodatkowo trzeba było do niej dojeżdżać 80km codziennie, biuro Tempo Team wiecznie zamknięte, nic nie dało się załatwić, ogólnie bałagan. Jedyny plus jest taki, że kasa się zgadzała.

Zostaw merytoryczną opinię o WorkToday International Recruitment sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w WorkToday International Recruitment sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WorkToday International Recruitment sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WorkToday International Recruitment sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WorkToday International Recruitment sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WorkToday International Recruitment sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WorkToday International Recruitment sp. z o.o.