work today

Opole

work today

Opinie o work today

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Miki

Witam, pracuje ktoś w Arvato w Heijen?

ana
@Miki 24.07.2018 08:41

ja pracowałam

Ewelina

Co do umowy z work today, podpisywałam na minimum 30h, trzeci tydzień pracuje po 23/26 godzin. Agencja powinna zapewnić te godziny skoro podpisywałam umowę a zostałam odesłana do kolejnej pani w biurze. Trochę słabo że agencja nie wywiązuje się z umowy ????

Iwona

@Arczi czy możesz z perspektywy nowego pracownika opisać swoje pierwsze miesiące w pracy? Na co mogłeś liczyć ze strony agencji work today? Ważne, żebyś napisał za co konkretnie polecasz tego pracodawcę, bo dzięki temu możesz zachęcić też innych do aplikacji.

Arczi

Pracuje już 3 miesiąc Polecam!

Iwona

@Casyan nie było możliwości negocjacji z agencją work today ceny za nocleg, skoro nie miał on najlepszych warunków? Czy przed wyjazdem agencja pokazywała zdjęcia miejsca, w którym będziecie zakwaterowani? Rozmawialiście na ten temat?

atahaber

Nie polecam ani trochę, firma to totalni oszuści ... w końcu przekazują pracowników to muszą być tacy sami.. Wyjechałam w parze z chłopakiem, mieliśmy pracować na sortowni w PostNL. Trafiliśmy na chyba największy syf jaki mogliśmy.. "HOTEL" w Ede. To jakieś nieporozumienie, hotel hotelu zbytnio nie przypomina, brud smród i ubóstwo.. Mieszanka polaków, rumunów, litwinów i Bóg wie kogo jeszcze...Firm zamieszkujących hotel jest chyba z 5 różnych.. Po przyjeździe na miejsce, zmęczeni mieliśmy nadzieję, że na miejscu będzie czekał na nas koordynator, pokaże nam wszystko, da pokój i będziemy mogli w spokoju odpocząć. Niestety tak nie było, na koordynatora musieliśmy łaskawie czekać 2 godziny. Dostaliśmy 1 osobowy pokój na 2 osoby, ze wspólny prysznicem, toaletą wspólną na korytarzu na całe piętro.. Mało tego, w łazience na płytkach grzyb, podłogi brudne, materace zalane niewiadomo czym, śmierdzące lodówki, wykładzina na podłodze chyba też przeszła niejeden melanż... Nasi sąsiedzi też nie byli zbytnio zachwyceni, chłopak dostał pokój z jakimś obcym mężczyzną, który wciągał, palił i nie wiadomo co jeszcze robił w tym pokoju, kiedy chłopak chciał odpocząć podróży.. Kontakt z koordynatorem bardzo ciężki, słoma mu z butów wystaje, ale ma sie za niewiadomo kogo.. niejaki pan łukasz :) stwierdził, że grzyba mamy sobie wyczyścić jakims płynem do psikania.. haha załosne.. po zgloszeniu syfu w pokoju, stwierdził , że nie przeniesie nas nigdzie indziej, bo z innej lokacji musielibyśmy dojezdzać 100 km. Stwierdził, że widzimy go 1 i ostatni raz, że będą nowi koordynatorzy..Po zgłoszeniu sprawy do biura nic z tym nie zrobiono. Ludzie nie dajcie się zrobić w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a .. za mieszkanie na tej patologii pobierają minimum 85e tygodniowo od osoby... Jest to zwykłe złodziejstwo. Nikomu nie polecam trafić w te miejsce i przez te firme.. PO tygodniu od podpisania umowy dopiero podali nam adres zamieszkania, coś tu chyba jest nie tak..Zdjęcia tego syfu mogę wysłać chętnym proszę o wiadomość:)

Casyan
@atahaber 05.07.2017 20:19

Foto? Ja poproszę, właśnie przeglądam oferty tej agencji. radq83@gmail.com

Iwona

@Jacek rozumiem, że pracujesz za pośrednictwem agencji work today i sobie ją chwalisz. Poleciłbyś innym poszukiwanie pracy za pomocą tej agencji? Czy może wypowiedziałby się jeszcze na forum jakiś pracownik agencji? Jak to wygląda z tej strony?

Jacek

U mnie ułożyło się wszystko git. Wszystkie załatwienia poszły sprawnie. Zakwaterowanie jak najbardziej ok - byłem przygotowany na zle warunki, a tu miło się zaskoczyłem. Koordynator też spoko gość. Sąsiedzi - nie mam zastrzeżeń. Co do pracy jako.magazynier to praca prosta, nie męczę się bardzo, ludzie w pracy mili, uśmiechnięci, pozytywnie nastawieni. Mnie się tam podoba, zależy jak kto trafi, mi się udało.

Majkelo

Ktoś pracował jako Magazynier, Den Bosch przez tę firmę? Mógłby podzielić się opinią? Chciałbym wyjechać za granicę do pracy.

Iwona

@Rodos czy zarobki dla wszystkich są takie same? Polacy wyjeżdżający za pośrednictwem work today dostają to samo stanowisko i te same pieniądze? Czy jest to zróżnicowane?

Rodos

10Eu/godz x 168g/miesiąc= 1680eu -25% podatek = 1260 eu- 200 mieszkanie= 1060eu - 200eu jedzenie = 860 eu - paliwo 100eu= 760eu - użwki 50eu =750eu a to wszystko wychodzi 3225 zł. Wiec czy warto?

Jasiek

Obawy może mieć każdy ale generalnie firma ma dobra opinię jako pracodawca!!!

Mateusz
@Jasiek 12.07.2018 12:01

dobrą opinie dopóki nie pojedziesz, jeśli już jesteś na miejscu jesteś zdany na siebie to się przekonujesz, że ich zapewnienia mają się nijak do rzeczywistości. Nie polecam szkoda zdrowia i nerwów. Dwa razy się zastanówcie zanim pojedziecie przez tą firmę.

Jacek

Praca na PostNL, ktoś tam pracował, jakie wrażenia, w sumie bardziej interesuje mnie zakwaterowanie, czy można tam gdzieś schować wartościowe rzeczy (jakieś szafki czy coś)? Ilu osobowe pokoje?

Karnicowski
@Jacek 04.07.2018 13:27

Panie Jacku, nie wiem jak tak jest ale mam nadzieje ze bedzie dobrze

Iwona

@~NL Czemu miała służyć Twoja wypowiedź? Nie wniosła nic merytorycznego do dyskusji, a zawiera obraźliwe zwroty, które mogą zostać uznane za niezgodne z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin , a Twoja może być usunięta. Jesteśmy naprawdę wdzięczni za aktywność w tym wątku, jednak zależy nam na bardziej merytorycznych argumentach podpartych przykładami i doświadczeniami wynikającymi ze współpracy z work today.

Iwona

Zauważyłam wiele pytań od użytkowników mających nawiązać współpracę z work today, pozostawionych bez odpowiedzi. Może jednak ktoś z Was mógłby opowiedzieć coś więcej o współpracy z work today. Wiedzę, że agencja work today aktualnie oferuje wiele wolnych stanowisk pracy. Myślę, że wiele osób byłoby zainteresowanych warunkami pracy, jakie oferuje.

Maciek

Praca przy produkcji soków w Hoogesteger Zwanenburg, czy ktoś coś wie?

Stefan

Słyszałem, że Work Today ma opinie dobrego pracodawcy!

Oskar

Cześć czy ktoś z was może powiedzieć coś więcej o pracy w CB Fashion w Helmond ? Bede wdzięczny za każdą informację

Iwona

@Artu, rozumiem, że chodzi o pracę za pośrednictwem work today. Pytałeś już jakiś czas temu, czy to oznacza, że już pracujesz na interesującym Cię stanowisku? @Natii, @Anka, zdecydujecie się na wyjazd? Jakie warunki byłyby dla Was satysfakcjonujące? Co jeszcze możecie powiedzieć o współpracy z work today?

Anka

Dolaczam sie do pytania , czy moze ktos powiedziec cos na temat pracy w Venlo Stryker orderpicker ??? Czy praca jest ciężka?

Natii
@Anka 23.04.2018 17:16

Też dostałam ofertę pracy w venlo stryker czy może wiecie jak wygląda zakwaterowanie i ogólnie jak z praca

Artu

Witam was Czy ktoś pracuje w Venlo na magazynie z artykułami medycznymi? Są godziny pracy i jak wygląda zkwaterowanie? Z góry dzięki za wszelką pomoc!

Iwona

Od jakiegoś czasu nie pisaliście nic nowego na temat pracy w work today - czym spowodowana jest ta cisza na forum? Może znajdą się osoby chętne do podzielenia się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? @natus, czy interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące?

natus

Czy ktoś ma opinie na temat pracy w stryker w Venlo lub Schenker?

Iwona

@na_nci, długo pracowałeś poprzez work today? Czy w tej pracy faktycznie widzisz same minusy? Może było jednak coś, co Ci się podobało? @Szymon1111, chciałbyś wyjechać do tej pracy? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Ogólnie jak oceniacie tego pracodawcę? Czy kwatery organizowane na czas wyjazdów są w porządku? Jak ze zjazdami do Polski? Jest możliwość pracy na stałe?

Szymon1111

Witam, Praca przy produkcji soków w Hoogesteger Zwanenburg, jakies opinie na ten temat? mieszkanie okolice Zwanenburg....

Zuzia 46

Witam Pracował ktoś lub pracuje w magazynie odzieżowym w Nijmegen 6 tyg umowa za pośrednictwem WORK TODAY ..jak by ktos coś Dziękuję.

na_nci

Oferty pracy przy montażu części do rowerów - odradzam. Polscy "kapo" przy linii montażowej. Nie podobasz się to wmawiają, że wszystko żle robisz i wypad z pracy. Żadnych szkoleń, jak bhp itd. Zakwaterowanie w hotelu z patologią. Work Today żenada. Zanim sprawdźcie dokładnie co agencja wam proponuje. W jakimś stopniu też odpowiadają za proponowane oferty.

na_nci
@na_nci 26.02.2018 19:45

Przepraszam za błędy. Chodzi o dokładne sprawdzanie ofert Work Today zanim zdecydujecie się wyjechać.

Mati

Pracował ktoś lub pracuje na ciucha w Tilburgu z tej agencji ?

Kris

Ostrzegam przed level one to oszuści [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i bydlaki pracy nie ma ściągają po kilka set osób a później nie mają dla nich pracy

Wiesiek
@Kris 23.10.2016 12:48

też dałem się w to wciągnąć i potwierdzam przedmówcę (może bez niecenzuralnych słów :) ). Potem agencja holenderska da (jak da) np. dwa dni pracy na opłacenie noclegu. To jest biznes babe - najpierw miejscówka, potem zarobek (jak coś zostanie)

zainteresowany

A jak wyglada praca na plokon kurczaki i jakie zakwaterowanie Jachthaven 1 1141 AV Monnikendam to hotel czy bungale

Zostaw opinię o work today - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie work today