Opinie o WorkToday International Recruitment sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie WorkToday International Recruitment sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WorkToday International Recruitment sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WorkToday International Recruitment sp. z o.o. w Opole

Znalazłam informację, że firma została zamknięta na stałe. Kiedy się to stało? I co było tego powodem? Dajcie znać, czy firma działa gdzieś pod inną nazwą...

Witam. Ludzie nie czytajcie debilnych komentarzy. Jest to irytujące jak jakiś ćpun się wypowiada albo zapijaczona uzależniona od (usunięte przez administratora) wie czogo morda. Work Today zawsze zaoferuje Tobie ofertę adekwatna do twoich oczekiwań. Po przyjeździe do Holandii na daną lokacje już wszystko zależy od ciebie jakim typem człowieka Ty jesteś. Na lokacjach wszystko jest ok masz internet zapewniony do odczytu tpoint i maila ( w wielu przypadkach nawet i dużo lepszy), przyjeżdżając parkowi wydają pakiety startowe np garnki / kołdry poduszki lecz nie zawsze (jest zależne od firmy zewnętrznej jaka zarządza parkiem). Jeżeli mowa o (usunięte przez administratora) na hotelach jest prosta zasada posprzątaj po sobie lub zgłoś (usunięte przez administratora) koordynatorowi. Praca jak to jest w każdej agencji pracują Ci co chcą pracować i wykazują się to mają godziny. Nie będę owijał w bawełnę. Przepracowałem w wielu firmach oferowanych przez Work Today I w każdej pracodawca i ja, był i ja byłem zadowolony. Pracowałem w Arvato, Arrow, PostNL (kolejność przypadkowa). Z mojego punktu widzenia jeśli aplikujesz przez to biuro nie zawiedziesz się. Taka rada dla osób które jadą się zabawić jeśli chcesz ćpać, jarać i nawalić się to daruj sobie bo Polacy w Holandii mają już przypięta łatkę szczurów i pijaków. Jak jedziesz to daj przykład solidnego pracowitego Polaka wtedy zobaczysz ile drzwi przed tobą i twoja kariera się otworzy.

Bożena

No a właśnie od czego zależy z kim będziesz w hotelu pracowniczym? Czy można mieć osobne pokoje ? Bo boje się ze trafie na kogoś niezbyt w moim guście

Do pracownik

Przecież to ktoś z biura pisał,(usunięte przez administratora) Holandia jest obecnie znana jako kraj wyzysku ukrytego rasimu i pseudo tolerancji, nawet hiszpanie o tym mówią, a te wpisy to piszą osoby z biura żeby mydlic oczy polakom i wysyłać ich na bunkry gdzie się śpi jak szczur w 5 osob na 5m2.

Małgorzata
@Do pracownik

Aż tak złe warunki tam się trafiają? W Twoim przypadku jak to wyglądało, bo widzę, że już byłym jesteś

Jacek P.

Polecam

Jakub
@Jacek P.

Polecasz bo sam tam wyjeżdżałeś i znasz warunki? A jak z dojazdem do pracy? Agencja zapewnia czy trzeba samemu ogarniać?

Izabela

bierze po prostu wszystkich z jednego mieszkania do i z pracy ? nie biorą za to zadnej kasy z wyplaty ?

Martyna Nowy wpis

Można jakiś numer bo na internecie jest nie poprawny

Łucja Nowy wpis

Co z pracą dla specjalistów ds, rekrutacji tu u nas w Opolu? Bo jak zwykle piszą zrekrutowani, a nie etatowi pracownicy agencji. Będę wdzięczna za info, czy w tym półroczu zapowiada się, że będzie szukała rekruterki z angielskim :)

Mania94 Nowy wpis

Czy ktoś ma opinię na temat pracy sortowni ubran w holandi?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Izabela

czy ktos wie jaka jest stawka za tydzien pracy po oplatach agencyjnych w 2022 roku ? poszlo cos do gory wzgledem tego co pisaliscie odnosnie lat poprzednich ? czy nadal jest ok 250-260e ?

Arvato

Witam serdecznie. Jestem w Arvato miesiąc i szczerze mówiąc nie widzę żadnych perspektyw następny tydzień jest moim ostatnim. W tygodniu jest cudem uzyskać 40 godzin lub więcej w większości wydziałów. Bo to że jest to Arvato to raz a dwa że Sony / Harman / Asus itd.to osobny temat ale do sedna. Praca jest lekka i nie ma tutaj jakiejs normy czy czegoś w tym stylu ale na pewno jest słabe wynagrodzenie. 40 godzin po opłatach agencyjnych czyli mieszkanie i ubezpieczenie na czysto wychodzi 234 euro. To jest jakaś porażka bo większość czasu jaki tu spędziłem to tylko raz udało mi się przepracować 40 godzin. Średnio 4 dni pracy to jakieś 190 euro. Mieszkanie na kompletnym zadupiu pod lotniskiem też nie daje zbyt wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Jedynie atmosfera w pracy jest lajtowa. Za tydzień wracam do domu. Nie mam zamiaru zarabiać za chwilę jak niektórzy po 109 czy 120 euro tylko dlatego że Arvato daje zapotrzebowanie na pracowników ale pracy to już niestety nie. Co tydzień widzę jak grupy po 20 do 40 osób przychodzą na szkolenia. Zarabiając 120 euro tygodniowo wystarczy Wam akurat żeby miesiąc popracować, odrobić wyjazd i wrócić do domu. Te same pieniądze można zarobić w Polsce a gdy przyjdziecie do biura zapytać że o pracę to usłyszycie ze w następnym tygodniu ma już być lepiej i tak co tydzień. Mówiąc o zarobkach że to są śmieszne pieniądze przez to że dostajecie po 2 nieraz 3 rezerwy i że więcej możecie zarobić w kraju to możecie dodatkowo usłyszeć " i dont See any problem, what is your problem?" Nigdy więcej nic do czynienia z Arvato. Temat wyczerpany. Gdyby ktoś nie wierzył że przy stawce 10.08 można za 40 godzin dostać 234 euro mogę wysłać salaris. Pozdrawiam i przestrzegam.

@Arvato

Prawda ten tydzień 4 dni pracy 26 godzin :):)

Niikk
@Arvato

W 2017 roku po opłatatach agencyjnych zostawało 260 za 40 godzin

M
@Niikk

W 2017 roku przy 40 godzinach było 225 EUR. Być może lepsza stawka była wtedy na Sony, przy high season i na Sonovie, gdzie były dwie zmiany lub osoba powyżej pracowała na reachu. Pickerzy/packerzy mieli wtedy takie zarobki. Stawka była wtedy najniższa krajowa. Od lipca 2018 stawka wzrosła do 10.08 i jak widzę po komentarzach to nic się nie zmieniło. Praca lekka, ludzie to zależy. Jak przyszłam to byłam zachwycona, po pół roku zaczęli przychodzić ludzie z problemami i wtedy wiele się zmieniło. Niestety etyka ze strony Arvato, kadry zarządzającej też pozostawia wiele do życzenia. Firma dobra na start, ale ogólnie są dużo lepsze od niej z normalnymi zarobkami.

Zdzichu po kielichu
@M

250 e na czysto brałem za tydzień w 2009 w Nl

Przyszły

Witam czy może ktoś się wypowiedzieć jak wygląda praca w arvato heijen? Ile mniej więcej wychodzi tygodniówka na czysto oraz jak wygląda zakwaterowanie dla par ? Oraz co z dojazdem do pracy i czy w okolicach zakwaterowania są dostępne jakieś większe sklepy ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Dodam że mamy podjąć pracę przez agencję E&A

Emilia
@Przyszły

A mógłbyś mi napisać jak to załatwiłeś? Tzn. pracę? Jak wygląda rekrutacja przez agencję E&A? Da sie szybko ogarnąć wyjazd? :)

kasienka28l

Czy ktoś pracował z tego biura w Mikingen na papryczkach!? Warto jechać? Jakie opinie? Proszę na maila kasienka259@wp.pl. Wyjezdam za tydzień i niewiem czego się spodziewać.

Grażyna
@kasienka28l

Już wyjeżdżasz i dopiero teraz pytasz, czy warto? :D

Niepolecam

Nie polecam zostaliśmy z mężem (usunięte przez administratora) ,tyczy się to zamieszkania jak i płacy .Ja rozumiem że pseudo rekruterzy jak pan Łukasz z Opola naganiaja ludzi do pracy ale ilość kłamstw sprzedawanych jest imponująca ...Mam nadzieję że karma wróci Nie pozdrawiam

Nikt
@Niepolecam

Ta firma jak wiele innych np. DSV venlo to strata czasu. Chyba że ktos szuka pracy na kilka miesiecy. Brak szacunku do człowieka. Chodowanie prymitywów obstawianie ich do zarzadzania innymi. (usunięte przez administratora) Dyskryminacja. Kariery tam nikt nie zrobi chyba że za sprzedawanie innych za fałszywe donosy itp.

GKdezerter
@Nikt

Haahaha trafiłeś w samo sedno!! Jakby za każdy donos dostawali srebrnika to już by byli milionerami hahahaha

Mala Pati

Hejka, kochane pracowałam dla Arvato w ubiegłym roku i praca lekka i super, ale jestem bardzo atrakcyjna i... czulam sie po prostu obserwowana i niepewnie. Czy jakas silna odwazna dziewczyna wybiera sie w tym roku do pracy w Arvato i zechcialaby mnie bronic przed natretami? We dwe zawsze razniej! Najbardziej interesuja mnie duze dziewczyny, cwiczace karate, kung-fu i judo, bo ja sama jestem malutka i po prostu... boje sie tych wszystkich lakomych spojrzen. Gdyby jakas dziewczyna chciala byc moja body-guard to piszcie na malapati246@interia.pl

Gregory Mcyevi
@Mala Pati

durna jestes niewspółmiernie do swego wzrostu :-D

@Gregory Mcyevi

Ale tekst. W pracy też się tak odzywacie do siebie? To musi być super atmosfera ...

Olaola

Witam potrzebuje meila odnośnie przeniesienie się na innych dział . Ponieważ trafiłam na sony z Litwinami a moja agencja obiecywała prace z Polakami. Jeśli ktoś ma meila z tempo team do planingu proszę o odpowiedź. Jeśli chodzi o rozmowę telefoniczną niestety bariera językowa.

@Olaola

Widzę, że słynne Arvato. Moim zdaniem takie sprawy najlepiej załatwiać bezpośrednio w biurze. Weź kogoś, kto zna angielski. Była kiedyś w TT Polka. Na drzwiach biura powinien wisieć e-mail. Przynajmniej kiedyś tak było, a teraz nie wiem, bo już tam od dawna nie pracuję. A Sony to współczuję. Znam ze słyszenia, ale sam management niestety osobiście. Skutecznie wyleczyli mnie z Arvato, gdzie długo byłam zadowolona z pracy, aż do spotkania z nimi.

Beata
@Olaola

arvato@team-team.nl pracuje Polka w biurze

@Lea

Cześć, bardzo chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o twoich doświadczeniach z WorkToday. Zależy mi po prostu na jakimś info o tym, czy warto tam aplikować i wyjechać z nimi. Napisałaś, że coś sprawiło, że straciłaś chęć pracy w tym miejscu. Można wiedzieć, co się stało?

Tu

Witam. Chciałabym zapytać o pracę przy montażu rowerów Giant. Ta oferta jest stałym elementem w ofercie m. in. Work Today. W Giant mają dobrą stawkę i kilka lat temu można było faktycznie zarobić bardzo dobre pieniądze. Słyszałam opinie od znajomych, którzy wtedy zmienili pracę z Arvato na Giant. Niestety od tamtego czasu nie miałam z nimi kontaktu. Chciałabym się dowiedzieć, czy są godziny, czy praca i atmosfera jest OK. Czy faktycznie da się zarobić dobre pieniądze. Nie chce mi się pracować za nieco ponad 10 eur z pakietem rezerw w tygodniu, ponieważ to nie ma sensu. Obecnie jestem w Niemczech, ale widzę, że po odjęciu wszystkich kosztów to zarobki są cieniutkie w porównaniu z Holandią. I niestety takich ofert jest mnóstwo w tym kraju.

@lukasz

hej, ja jeździłem przez work today, w holandii to tempo team i nigdy nie narzekałem, teraz znowu wyjeżdżam z tego biura, szukam kogoś ogarniętego bez nałogów i wrodzonego lenistwa do wspólnego wyjazdu w ten lub kolejny weekend, Zaintersowany/a pisz : luki1700@wp.pl

Teresa

Widzę, że sporo osób korzystało z usług świadczonych przez agencję, a może są tu też pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w WorkToday? Czy w związku z tym, że firma współpracuje z zagranicznymi pracodawcami od kandydatów wymagana jest znajomość języków obcych? Nie znalazłam informacji na ten temat.

@Teresa

Work Today nie jest agencją docelową. Oni tylko pośredniczą i wysyłają do konkretnych holenderskich agencji, dla których wykonuje się pracę. To z holenderskimi agencjami ludzie rozmawiaja o pracy, planningach, kierowcach, problemach. Od zakwaterowań był kiedyś flex, czyli kolejny podmiot. No i był kiedyś koordynator, czy jak go tam nazywają w tej agencji. Zdarzało się, że jak było coś nie tak to ludzie kontaktowali się z WT, ale czy otrzymali pomoc to nie wiem, bo w sumie ich rola zakończyła się w momencie zakwaterowania i rozpoczęcia pracy przez pracownika. Co do znajomości języków obcych to przy każdej ofercie jest informacja o tym, czy trzeba znać język, jaki i na jakim poziomie. 99% ofert jest dla osób z językiem i to najczęściej komunikatywnym. Z doświadczenia wiem, że osoby bez jakiegokolwiek języka będą miały ciężko, żeby dostać lepszą pracę i żeby być traktowanym serio nawet już w docelowej firmie. Zdarzały się osoby, które nie znały prawie w ogóle języka i trzeba było organizować im pomoc, bo nie umieli sobie poradzić, kiedy chcieli iść do Supervizora, Team-Leadera albo do agencji porozmawiać o czymkolwiek, np. o urlopie. Oczywiście zwykła rozmowa z pracownikami też była mocno ograniczona. Z językiem człowiek poradzi sobie wszędzie i z każdym problemem, dlatego nauka języka to podstawa.

Norr

Nie polecam zero pomocy tylko wywieźć za granicę, później nikt nie odbiera, nie da się dodzwonić, lokacje to też jakaś kpina 104e za pokój który wygląda jak cela. (usunięte przez administratora)

@Norr

Nie, żebym broniła ale w ub. roku pracowałam w innej agencji, gdzie płaciło się 122 eur/tydzień. Pewnie w tym roku więcej. Pokój jednoosobowy to był cud. Normalnie były 2 osobowe. Na strychu nietoperze, przed domem szczury, a za płotem świniarnia i świetny zapach. Dookoła krzaki, do sklepu daleko. Temperatura po 16 stopni zimą. Niby ogrzewanie w Holandii jest bardzo drogie, ale żeby chociaż przez te 3 godziny było ciepło, kiedy człowiek wychodzi spod prysznica. Niestety problemem w Holandii jest to, że mieszkania są bardzo drogie, a ich standard najczęściej odbiega od normalności. Czasami to wydaje mi się, że Holendrzy myślą, że my Polacy to mieszkamy w lepiankach i jak zobaczymy coś, co ma dach to jest to już luksus. Inna kwestia to taka, że przyjeżdżają różni ludzie i nie szanują porządku, czyjegoś wysiłku, żeby było fajnie. A kolejna kwestia to taka, że żadna agencja nie przejmuje się tym i ludzie normalni żyją z patologia, której nic nie interesuje. Na prywatnym mieszkaniu też jest różnie. Tyle, że taniej, ale warunki potrafią być fatalne (np. miejsce do gotowania w garażu, bez płytek na podłodze, ścianach-po prostu zwykły beton, szpary w drzwiach, że zimą gotować trzeba w kurtkach, pajęczyna, robaki). Najlepiej to zapisać się do korporacji i czekać na mieszkanie socjalne albo wyprowadzić się do Niemiec. Tam jest znacznie taniej, a standard pokoi i mieszkań bardzo dobry. W agencyjnych domkach jest, jak jest, a podobno spełniają wymogi. Kolega należał do holenderskich związków zawodowych i jak zaczął mierzyć pokoje, liczyć pojemność lodówek, ilość półek to wyszło, że nie bardzo spełniają kryteria.

Noriss

Nie polecam tej firmy. Wyjechałem z panem w podeszłym wieku (60+). Na początku mieliśmy całkiem normalną lokacje, dość duży pokój toaleta i prysznic w nim umywalka do mycia naczyń. Niestety nie odpowiadała nam praca. Poprosiliśmy o zmianę pracy. Pani Basia zaproponowała pracę w Venlo na poczcie i obiecując jeszcze lepszą lokacje. Przyjechaliśmy na hotel (do klasztoru przerobionego na hotel) dostaliśmy pokój 2x4m ( wielkości celi więziennej), kible są wspólne (zawsze zasrane) z całym hotelem, prysznice też wspólne z całym hotelem, brak umywalki w pokoju żeby można było się umyć. Oczywiście jak pani B. Już tak zrobiła nie ma odwagi nawet odebrać telefonu żeby porozmawiać. Żaden normalny człowiek nie da się tak traktować i nie będzie mieszkał w takich warunkach. Nie polecam tej firmy, a szczególnie pani B. Obiecuję ale nic nie wychodzi z tego co mówi.

Chriss

Nie polecam tej agencji. Wyjechałem z Panem w podeszlym wieku (60+). Mieliśmy nawet normalne zakwaterowanie, tylko praca nam nie odpowiadała, przenieśli nas do Venlo na zakwaterowanie, i to jest jakaś kpina. Dostaliśmy pokój 2x4m, bez umywalki, kible wspólne (zawsze obsrane), prysznice też wspólne, kuchnie również wspólne. W poprzedniej lokacji mieliśmy chociaż w pokoju umywalkę, był przede wszystkim dużo większy, toaletę mieliśmy też w pokoju i prysznic znajdował się w pokoju. Obiecali nam że lokacja nawet będzie lepsza od tej poprzedniej ( szkoda że nie można dodać zdjęć, ale udostepnie je na fb). Pani Barbara nam obiecała złote góry a wyszło tak że nas wykopała w niezły (usunięte przez administratora) Ostrzegam ludzi żeby nie ufać pani B. Bo to zwykła (usunięte przez administratora) Nie odbiera telefonu. Nie wiem czy się boi. Szkoda słów. Żaden normalny człowiek nie da tak siebie traktować, i nie wytrzyma w takim (usunięte przez administratora)

Chriss

Pojechałem z Panem po 60, pani Barbara obiecała lepsza lokacje jak zmienialiśmy pracę, po czym przyjeżdżamy na nową lokacje, dostaliśmy pokój 2x4 m. Łazienki wspólne, prysznice wspólne, patologia, dokładniej jest to klasztor przerobiony na pokoje. Standardowo pani. B nie odbiera, nie ma odwagi nawet odpisać na smsy. Szkoda że nie można tutaj dodawać zdjęć. Brak umywalki w pokoju. Kible ciągle zasrane. W porównaniu do poprzedniej lokacji jeden wielki (usunięte przez administratora) Na wcześniejszej lokacji mieliśmy duży pokój, lodówkę, zlew, prysznic i toaletę w pokoju, jedynie kuchnie były wspólne (ale nie mozna mieć wszystkiego). Także nie polecam tej agencji, szczególnie nie ufać Baśce w ani jedno słowo. Nie rozumiem jak tak można oszukiwać ludzi, do czego jest człowiek zdolny. Na fb wrzucę zdjęcia pokoju żeby nie było że jestem gołosłowny ;).

Mateo

Witajcie mam pytanie czy warto wyjechac po przez ta agencje lub czy mozecie jakas dobra agencje polecic

M
@Mateo

W tym przypadku nie ma to i tak znaczenia, ponieważ najważniejsza jest agencja docelowa. Work Today, jak wiele jej podobnych wysyła do różnych agencji - Randstad/Tempo-Team, było też kiedyś Hobij, a co jeszcze to nie wiem. Poza tym, agencja to jedno, nawet ta docelowa, a inna kwestia to sama firma, która może mieć mnóstwo godzin, a może być tak, że przesuwają z hali na halę. Wyjazd przez agencje to niestety loteria. Zapewniam, że zarówno te uznawane za super, jak i te z dolnej półki potrafią wysłać do super firm, jak również do takich, gdzie chce się płakać. Mimo to, z osobistych doświadczeń uważam, że Randstad jest jedną z najsensowniejszych. Ma wady, jak każda agencja, ale z nimi pracowało mi się najlepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o WorkToday International Recruitment sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w WorkToday International Recruitment sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WorkToday International Recruitment sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WorkToday International Recruitment sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WorkToday International Recruitment sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WorkToday International Recruitment sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WorkToday International Recruitment sp. z o.o.