Opinie o WorkToday International Recruitment sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie WorkToday International Recruitment sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WorkToday International Recruitment sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WorkToday International Recruitment sp. z o.o. w Opole

ND

Hejka możecie powiedzieć coś o pracy składaniu rowerów części itd w Lelystad ???? jakie mieszkanie jak płacą i wg?

Qjajjqjq

Sortowanie paczek, listow w Veenendaal, pracowal ktos moze ??

skorpion
@Qjajjqjq

hej ja pracowałem w utrechcie przy sortowania paczek i listów pisz co chcesz wiedzieć

Pp
@skorpion

Skorpion, jak z zakwaterowaniem, wyplatami itp? Da się tam wytrzymać?

skorpion
@Pp

zakwaterowanie do przeżycia ja mieszkalem na goudzie a praca była w tnt w utrechcie kasa wiadomo zależy od godzin a z tym bywa różnie nie wiem jak jest teraz bo ja pracowałem tam kilka lat temu ogólnie oceniam firmę dobrze

@skorpion

Oki dzięki wielkie za odp, pozdrawiam

@Qjajjqjq

Pracowałem tam prawie 4 lata. Mieszkałem w Ede. Praca ciężka,ale ludzie w pracy w porządku. Hotel jak na tamte czasy był bardzo solidny,ale z czasem ponoć pogorszyło się tam.

ND

Ciężka praca? Ile wychodziłes na tydz? Jakie. Mieszkanie

Natka97

Hejka ???? chciałabym się dowiedzieć czy przez tą agencje we wszystkich ofertach jest potrzebny język angielski? Jaka pracę najbardziej polecacie? Proszę o jakieś informacje

iza

dwa miesiące bylismy z mężem w plukonie w goor przez holenderski randstad rekrutował nas worktoday zjechalismy bo nasz plan obejmował tylko dwa miechy -atmosfera na zakładzie fajna nikt nikogo nie gnębi -regularne godziny i tygodniówki (bardzo rzadko poniżej 300,310,320 euro) -zakwaterowanie to bungale w ładnym parku z różnymi dodatkowymi atrakcjami między innymi darmowy kryty basen .my trafiliśmy na domek 4 osobowy,dwójeczka była dla nas a współlokatorki miały prace na przeciwległa zmiane więc mijaliśmy się widząc tylko w wekendy -dobry koordynator dawid nie zlewający swojej pracy ale przy tym wyrozumiały - darmowy służbowy samochód tez do celów prywatnych w granicach oczywiście holandii -praca na dwie zmiany ale jesli przyjechałas z partnerem to razem z nim masz zmiane każda para pracowała na tej samej zmianie co dla mnie jest totalnym plusem nie wyobrażam sobie mijać się z mężem w drzwiach i widzieć tylko w wekendy -polecam wszystkim

Robert
@iza

właśnie sie szykuje do wyjazdu dzięki za optymistyczną wizję ...pozdrawiam Robert

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
PracownikSofi.

Załadunek i rozładunek paczek - 4 tygodnie Oirschot, Holandia ? Wyjazd 1 kwietnia. Ma ktoś jakieś informację ile jest godzin? Czy warto jechać?

Ma kroa jakies informacje o pracy w samsung w bredzie dostalem oferte zastanawiam sie czy wyjechac ?

Gattusso

Witam. Ma ktoś informacje co do warunków pracy (ilości godzin) w sortowni DPD w Best? Jakie warunki planują w hotelu??

dudi
@Gattusso

podpinam się do pytania, dostałem ofertę pracy w best dpd. Pozdro

Aleksander

Firma ma dobre opinie i właśnie są one potwierdzane przez ludzi, którzy wszystko organizują.

Kwiatuszek

Witam Jedzie ktoś 9.02 do pluton goor?

Kornelia

Gastel,magazyn z ubraniami-pracował ktoś? Ile godzin jest tam "pewnych" i jak wyglada zakwaterowanie?Prosze o opinie

shestiger
@Kornelia

też jestem ciekawa. shestiger@gmail.com

mokka

Hej Biore pod uwagę wyjazd czasowy z tą agencją lub inną. Może ktoś jeszcze się wybiera a szuka kompana bo razem raźniej wiaodmo. Ja rozsądna bezkonfliktowa , spokojna nie szukam imprez. mmokka.mmokka@interia.pl

mickiewicz

Czy ktoś z Was zna realne warunki pracy dla Arrow Electronics w Venlo? Zakwaterowanie gdzie i jakie? Wybieram się w sobotę 12 stycznia. Ktoś coś?

Gregory M

nie mam żadnych skarg do pracy rzeszowskiego oddziału Agencji Lubię atmosferę w Work Today za: kultura osobista pracowników biura

Artur23

Otrzymałem ofertę do Plukon w Goor, czy ktoś tam pracował, byłbym wdzięczny za spostrzeżenia.

Krzysiek

Witam. Jest oferta na 8-10 Grudnia do ''Hilton Foods'' w Zaandam, na 2 tyg. Praca polega na pakowaniu mięsa przy temp. pracy 6'C chłodnia. Lekko ponad 11 euro/h. Niestety na tę chwilę Pani nie ma informacji o zakwaterowaniu jedyne co powiedziała, to że mieszkania są nowe, świeże, niedaleko miejsca pracy. Powie mi przed wyjazdem dokładnie. Był ktoś i może się wypowiedzieć na temat pracy lub kwater w pobliżu ? 2 tyg można jakoś wytrzymać

Rafał
@Krzysiek

Witam, wybieram się na ten projekt, nie mam pojęcia jak to wygląda ale że to tylko 2 tygodnie to myślę że nawet w najgorszym wypadku jest to do przeżycia :) jeśli ktoś też się wybiera proszę o kontakt na mail, rafal1266@wp.pl

michal

Jedzie ktoś do Tilburga na magazyn xpo H&M ?? jak tam jest oraz co najważniejsze jakie zakwaterowanie ??

Ela

Witam czy na prace sezonowa tzw 2tygodnie wymagane jest zaswiadczenie o niekaralnosci?

Krzysiek
@Ela

Siema. Pracowałem u nich w 2012 i wtedy chcieli papier, ale jechałem na 3 mies jako picker. Teraz jak byłem pytać o 2 tyg to mówiła że nie trzeba z racji tak krótkiego okresu. Ale najlepiej u nich zapytaj. Lub zadzwoń

@Ela

Nie trzeba tez jadę na 2 tygodnie.

enii

takie pytanko był może już ktoś na zbieraniu zamówień w magazynie z produktami Happy Socks? W listopadzie jest wyjazd zależy mi na opinii :)

Ks
@enii

Hej, ja sie wlasnie wybieram wyjazd w ta niedziele ;)

Dariusz

Troche czasu już minęło jak pracowałem w Zwanenburgu w Hoogesteger . Firma była spoko. Wypłaty w Tempo tim ok . Pracowałem z Robem i Migelem . Z Polaków prym wiodła Dorota /pozdrawiam/

Tom

Czy facet też.moze pracować jako picker w HM? Polecacie w ogóle ta robote? Tam się jeździ na BT, czy jakiś ręczny wózek?

Zostaw merytoryczną opinię o WorkToday International Recruitment sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w WorkToday International Recruitment sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WorkToday International Recruitment sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WorkToday International Recruitment sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WorkToday International Recruitment sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WorkToday International Recruitment sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WorkToday International Recruitment sp. z o.o.