Opinie o WorkToday International Recruitment sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie WorkToday International Recruitment sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WorkToday International Recruitment sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WorkToday International Recruitment sp. z o.o. w Opole

Rodos

10Eu/godz x 168g/miesiąc= 1680eu -25% podatek = 1260 eu- 200 mieszkanie= 1060eu - 200eu jedzenie = 860 eu - paliwo 100eu= 760eu - użwki 50eu =750eu a to wszystko wychodzi 3225 zł. Wiec czy warto?

Jasiek

Obawy może mieć każdy ale generalnie firma ma dobra opinię jako pracodawca!!!

Mateusz
@Jasiek

dobrą opinie dopóki nie pojedziesz, jeśli już jesteś na miejscu jesteś zdany na siebie to się przekonujesz, że ich zapewnienia mają się nijak do rzeczywistości. Nie polecam szkoda zdrowia i nerwów. Dwa razy się zastanówcie zanim pojedziecie przez tą firmę.

Jacek

Praca na PostNL, ktoś tam pracował, jakie wrażenia, w sumie bardziej interesuje mnie zakwaterowanie, czy można tam gdzieś schować wartościowe rzeczy (jakieś szafki czy coś)? Ilu osobowe pokoje?

Karnicowski
@Jacek

Panie Jacku, nie wiem jak tak jest ale mam nadzieje ze bedzie dobrze

Iwona

@~NL Czemu miała służyć Twoja wypowiedź? Nie wniosła nic merytorycznego do dyskusji, a zawiera obraźliwe zwroty, które mogą zostać uznane za niezgodne z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin , a Twoja może być usunięta. Jesteśmy naprawdę wdzięczni za aktywność w tym wątku, jednak zależy nam na bardziej merytorycznych argumentach podpartych przykładami i doświadczeniami wynikającymi ze współpracy z work today.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Iwona

Zauważyłam wiele pytań od użytkowników mających nawiązać współpracę z work today, pozostawionych bez odpowiedzi. Może jednak ktoś z Was mógłby opowiedzieć coś więcej o współpracy z work today. Wiedzę, że agencja work today aktualnie oferuje wiele wolnych stanowisk pracy. Myślę, że wiele osób byłoby zainteresowanych warunkami pracy, jakie oferuje.

Maciek

Praca przy produkcji soków w Hoogesteger Zwanenburg, czy ktoś coś wie?

Stefan

Słyszałem, że Work Today ma opinie dobrego pracodawcy!

Oskar

Cześć czy ktoś z was może powiedzieć coś więcej o pracy w CB Fashion w Helmond ? Bede wdzięczny za każdą informację

Iwona

@Artu, rozumiem, że chodzi o pracę za pośrednictwem work today. Pytałeś już jakiś czas temu, czy to oznacza, że już pracujesz na interesującym Cię stanowisku? @Natii, @Anka, zdecydujecie się na wyjazd? Jakie warunki byłyby dla Was satysfakcjonujące? Co jeszcze możecie powiedzieć o współpracy z work today?

Anka

Dolaczam sie do pytania , czy moze ktos powiedziec cos na temat pracy w Venlo Stryker orderpicker ??? Czy praca jest ciężka?

Natii
@Anka

Też dostałam ofertę pracy w venlo stryker czy może wiecie jak wygląda zakwaterowanie i ogólnie jak z praca

Artu

Witam was Czy ktoś pracuje w Venlo na magazynie z artykułami medycznymi? Są godziny pracy i jak wygląda zkwaterowanie? Z góry dzięki za wszelką pomoc!

Iwona

Od jakiegoś czasu nie pisaliście nic nowego na temat pracy w work today - czym spowodowana jest ta cisza na forum? Może znajdą się osoby chętne do podzielenia się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? @natus, czy interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące?

natus

Czy ktoś ma opinie na temat pracy w stryker w Venlo lub Schenker?

Iwona

@na_nci, długo pracowałeś poprzez work today? Czy w tej pracy faktycznie widzisz same minusy? Może było jednak coś, co Ci się podobało? @Szymon1111, chciałbyś wyjechać do tej pracy? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Ogólnie jak oceniacie tego pracodawcę? Czy kwatery organizowane na czas wyjazdów są w porządku? Jak ze zjazdami do Polski? Jest możliwość pracy na stałe?

Szymon1111

Witam, Praca przy produkcji soków w Hoogesteger Zwanenburg, jakies opinie na ten temat? mieszkanie okolice Zwanenburg....

Zuzia 46

Witam Pracował ktoś lub pracuje w magazynie odzieżowym w Nijmegen 6 tyg umowa za pośrednictwem WORK TODAY ..jak by ktos coś Dziękuję.

na_nci

Oferty pracy przy montażu części do rowerów - odradzam. Polscy "kapo" przy linii montażowej. Nie podobasz się to wmawiają, że wszystko żle robisz i wypad z pracy. Żadnych szkoleń, jak bhp itd. Zakwaterowanie w hotelu z patologią. Work Today żenada. Zanim sprawdźcie dokładnie co agencja wam proponuje. W jakimś stopniu też odpowiadają za proponowane oferty.

na_nci
@na_nci

Przepraszam za błędy. Chodzi o dokładne sprawdzanie ofert Work Today zanim zdecydujecie się wyjechać.

Mati

Pracował ktoś lub pracuje na ciucha w Tilburgu z tej agencji ?

Kris

Ostrzegam przed level one to oszuści (usunięte przez administratora) i bydlaki pracy nie ma ściągają po kilka set osób a później nie mają dla nich pracy

Wiesiek
@Kris

też dałem się w to wciągnąć i potwierdzam przedmówcę (może bez niecenzuralnych słów :) ). Potem agencja holenderska da (jak da) np. dwa dni pracy na opłacenie noclegu. To jest biznes babe - najpierw miejscówka, potem zarobek (jak coś zostanie)

zainteresowany

A jak wyglada praca na plokon kurczaki i jakie zakwaterowanie Jachthaven 1 1141 AV Monnikendam to hotel czy bungale

Zostaw merytoryczną opinię o WorkToday International Recruitment sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w WorkToday International Recruitment sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WorkToday International Recruitment sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WorkToday International Recruitment sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WorkToday International Recruitment sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WorkToday International Recruitment sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WorkToday International Recruitment sp. z o.o.