Opinie o WorkToday International Recruitment sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie WorkToday International Recruitment sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WorkToday International Recruitment sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WorkToday International Recruitment sp. z o.o. w Opole

Emi

Czy pracuje ktoś przy montowaniu rowerów w firmie Giant w Lelystad? Jak wygląda atmosfera na firmie i czy są godziny? Transport jest samochodem czy rowery?

Kari

Czy pracowaje ktoś na magazynie Ingram mikro w Waalwijk i może coś powiedzieć o tym czy są tam godziny? Jak wygląda lokacja? Warto pojechać?

Kama
@Kari

Ingram to zawsze spoko opcja, raczej ma dobre opinie

karina

witam. dostałam ofertę pracy w magazynie z elektroniką w oostrum? pracował tam ktoś może i wie czy warto?

Lukryc
@karina

Witam też dostałem taką propozycję o jestem ciekawy opinii innych

O.o.
@karina

Popularna oferta, ciągle szukali. Spoko praca, typowa orderka

@karina

Podejrzewam, że DSV. To w Oostrum ma bardzo dobre opinie zarówno wśród Polaków jak i obcokrajowców. Natomiast w Venlo już tak podobno nie jest.

Pojechałam z Work Today bo słyszałam, że mają umowy z dobrymi agencjami w NL. No i faktycznie, to mój 3 wyjazd (AH, XPO, teraz Flextronics). Wszystko było w porządku, wiadomo - lokacja bez rarytasów. Ale rarytasów chyba nigdzie nie ma...Generalnie z czystym sumieniem polecam.

@Marta

Cieszymy się, że oferty spełniły Pani oczekiwania! Pozdrawiamy Pani Marto! :)

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
AdiBrc

Witam Cześć mam jechać 17 maja przez firmę Wiem Today do zbioru truskawek w Erkelenz czy polecacie czy warto jadę z.dziewczyna i koleżanką.??

czesiuy
@AdiBrc

Ja też wstępnie jestem umówiony na ten wyjazd, ma ktokolwiek doświadczenie i wiedzę o pracy na "zbiorach" przez tę agencję?

Anonimka
@AdiBrc

Również podpinam się do pytania

Uliiise
@czesiuy

I jak było?

Tomasz

Może mi ktoś powiedzieć ile jest godzin przy książkach przez worktoday a Ramsztad w Holandii.

Ewak
@Tomasz

Było tak standardowo 6-8 na dzień. Czasem nadgodziny

nowicjusz

HEJ ma ktoś z was inforacje dotycząca pracy w POST NL Utrecht?

Uliiise
@nowicjusz

Pracowałam z chłopakiem. Nie mamy zastrzeżeń, coś konkretnego chcesz wiedzieć?

Złoty 44

Witam jak wygląda praca w Beemster? Jako magazynier zbieracz zamówień. Trzeba znać język?.

Złoty 44

Witam jak wygląda praca w Beemster czy warto jechać.

asdf

Pracowałem w Arvato Heijen przez tempo team razem z dziewczyną od początku października do końca grudnia na dziale Sonova. Praca łatwa lekka, spokojnie, idzie wyrobić normę bez większego wysiłku. Na magazynie ludzie z wielu krajów (oczywiście najwięcej polaków), bardzo przyjazna atmosfera, mega pomocni ludzie. Z godzinami nie było źle (może przez szczytowy okres w roku), w ciągu 3 miesięcy mieliśmy 4 rezerwy które spokojnie można było załatać godzinami urlopowymi. Wypłaty niestety niezbyt wysokie, po odjęciu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia przy 40h tygodniowo wypłata wynosila niecałe 250 euro. Minusem też było to że przy braku pracy wypuszczali ludzi do domu nieraz 4-5 godzin przed planowym końcem pracy. Zakwaterowanie agencyjne w Heijen( nie zamek) bardzo w porządku, czysta łazienka, dobrze działające ogrzewanie, zadbane pokoje. Mimo że mieszkało tam dużo osób nigdy nie była awantur i libacji, bardzo spokojnie. Obecnie ta lokacja nie jest już dostępna dla Arvato bo z początkiem roku przenosili ludzi do Weeze. Cały wyjazd oceniliśmy w miarę pozytywnie.

Xyz
@asdf

Nie pracowałeś przez Tempo Team bo w Tempo TT przyjmują tylko z własnym zakwaterowaniem ludzi z holenderskim lub angielskim. Pracowałeś pod inną firma jakimś fleksem dla emigrantów zarobkowych z pl ????. 4-5 h wcześniej w domu to pracowałeś 3 h.?plus dojazd zadarmo autem z firmy.

Hej, czy w firmie Work Today płacą za nadgodziny?

kamela

hej jedsiesz na te truskawki bo ja wlasnie sie chce zglosic i nie wiem czyjechac jakie warunki mieszkaniowe sa

Witam czy pracuje ktos w Ah w,Geldermalsen przez work today, jakie sa wyplaty,ile godz i jakie warunki mieszkaniowe?

Rafał

Dzień dobry, pracuje ktoś w DPD Oirschot ? Dostałam propozycję pracy . Wyjazd 22,03 Ile godzin jest tygodniowo i gdzie jest zakwaterowanie ? pozdrawiam Raf

Szczesliwy

Nie polecam pracy w Dpd Oirschot. Praca bardzo ciezka to jedno, nie mili voormani ktorzy maja cie za nic. Malo kto wytrzymuje tu ponad tydzien. Paczki ciezkie nawet po ponad 50kg. Jesli chodzi o tempo team to wogole jesli myslisz o przyjezdzie tutaj to daj sobie spokoj bo dzieja sie tu normalnie takie jaja ze szok. Pierwsze lokacja w Maaseik. Jest to byly szpital psychiatryczny w ktorym w zeszlym roku krecili Horror, pokoje w dawnych salach po wariatach, lazienki tragiczne zagrzybiale, w kuchniach kuchenki turystyczne na prad i po jednej mikrofali na kuchnie, ogolnie brud i (usunięte przez administratora) trzeba miec swoje garnki, patelnie itd i pilnowac wszystkiego. Lokacja tragedia jak za 100€ na tydzien. Kolejna sprawa ze jak przyjedziesz tu w niedziele rano zmeczony to musisz czekac do 10 rano az cie zakwateruja bo gwiazdy musze sie wyspac. Problemy by ci auto wydali bo nie wiadomo kto od czego jest. Za auto dodatkowo musisz placic 25€ tygodniowo za to ze bedziesz go tez prywatnie uzywal. Problem jest z godzinami bo zawsze cie na jakis dzien okradna i nawet jak to zglosisz to cie oleja, rob za darmo maja zasade, wyplaty sa we wtorki ale np czesc ludzi ostatnio nie dostala pierwszej wyplaty bo rzekomo nie podpisali czegos i skad oni mieli to wiedziec ? Biuro powinno o to zadbac ale ze maja tam niesamowity kipisz to nic nie ogarniaja jak trzeba. Moja ocena na 10 to 1/10. Nie polecam. Radze omijac bo tylko stracisz hajs.

Zawiedziony

W wyniku niedbalstwa pracownic firmy WT,nastąpił "wyciek" adresów mailowych wszystkich respondentów jakich mieli w swojej bazie.Mam tylko nadzieję że na samych adresach się skończy i nie okaże się że ktoś w wyniku bezmyślności umożliwi wgląd do np danych osobowych.Także, zobaczymy..

Bolec

Witam. Chcialbym.uzyskac opinie o pracy dpd oirshot przez work today. Jak wygladaja godziny, wyplaty i.mieszkanie.Pozdrawiam

Hmm

Pytanie, mam jechać pod koniec miesiąca przez WT i potem albo Randstadt albo TT. Chciałbym się dowiedzieć o pracy 1. Magazyn DPD Oirschot a 2. Post NL Utrecht/Den Bosch / SON. Jak z godzinami w tych miejscach i jakie mniej więcej są warunki?

Damian
@Hmm

Pracuje w dpd od 3 miesięcy. Praca ciężka ale są godziny i na nockach idzie wyciągnąć po 400euro tygodniowo(już po odjeciu kosztu hotelu), bardziej polecam lokacje maaseik bo hotel nie jest zniszczony a osoby zajmujące się porządkiem są naprawdę w porządku. Jak twoja waga to około 50kg przy wzroście 170cm to idź do post nl bo tam paczki ważą max 20kg A w dpd są do 50. Coś za coś.

Jarek K
@Hmm

Powiem tak: najlepiej wejdź na Facebook Polacy w (tu miejscowość w której będziesz pracowal) np. Polacy w Venlo I tam zadaj pytanie odnośnie zakładu pracy jak to wygląda aktualnie ponieważ agencja Work Today nie mówi prawdy ani za grosz, wiec nie ma co sugerować się tym co na temat godzin pracy czy stawki opowiada miła Pani konsultantka czy tam rekruterka. Wiem co mówię bo dwa miesiące temu wróciłem z NL z niczym właśnie dzięki tej agencji - Work Today. Możecie wierzyć lub nie, ja pisze ten post po to by ludzie chcący wyjechać do Holandii i zarobić wybierali inna agencje. W duzym skrócie chodzi o to ze po podpisaniu na pewnych warunkach umowy z agencja pośrednictwa pracy Work Today zostaną wam doslane różne załączniki z nieustalanymi wcześniej niekorzystnymi warunkami zatrudnienia, a co ciekawe suma smarum i tak w NL umowa z Work Today przestanie obowiązywać bo będziecie pracować na warunkach nowej agencji która Was przejmuje na miejscu czyli w moim przypadku Tempo Team. Umowa z agencja na miejscu będzie dużo mniej korzystna niż obiecuje Work Today np. Mniejsza stawka godzinowa, mało godzin w tygodniu, ale to już nikogo nie będzie obchodziło bo zostaniesz "zlapany". Dobra rada przed wyjazdem poczytajcie sobie rzetelne artykuły na temat wykorzystywania Polaków w Holandii lub spytajcie się osób które juz jakiś czas mieszkają w Holandii jak to na prawdę wyglada. Podsumowujac: lepiej nie wyjechać niż dać się wyujać. Aby komentarz nie był tylko negatywny to powiem ze rzeczywiście w Maaseik jest całkiem spoko hotel (stary szpital) i bardzo w porządku osoby o niego dbające.

@Jarek K

Otóż to, warto korzystać z wielu źródeł informacji. Musimy pamiętać, że Work Today jest agencją pośrednictwa pracy, czyli prowadzi rekrutacje pracowników dla innych firm, więc potem wszystkie kwestie związane z organizacją pracy leżą już po stronie firmy zatrudniającej. Każdy powinien czytać to, co podpisuje. Zawsze dokładnie przeanalizujmy umowę i sprawdźmy, czy dane warunki nam odpowiadają czy nie, żeby potem oszczędzić sobie zaskoczenia.

Czesio
@Damian

Nie polecam DPD Oirschot. Pracuje tutaj 5 tygodni. Pierwsze 3 tygodnie - spoko. Zarabiałem 300 euro, 300 euro i 350. Potem już tylko równia pochyła. Za tydzień 110 euro i za ten około 100 znowu. Brak godzin z powodu nadmiernej ilości przyjmowanych osób do pracy. Nie polecam. Jak chcesz i jest taka możliwość to zapraszam na priv to ci pokaże jak to wyglada, jeśli nie wierzysz słownie. Poszukaj czegoś lepszego, bo serio nie warto tutaj co sie wybierać, rozwiązuje umowę w przeciągu tygodnia.

ciekawa
@Czesio

A miałeś gwarancję godzin? wyjaśniałeś sprawę z biurem?

henryk
@ciekawa

Na fazie A nie ma czegoś takiego jak "gwarancja godzin", agencje nieraz mówią że tak jest, nawet wstawiają to na umowy ale zgodnie z prawem w NL gwarancja godzin dla pracownika tymczasowego obowiązuje jedynie na fazie B i fazie C.

Hmm
@henryk

Już byłem zdecydowany żeby jechać do dpd w oirschot ale po tym co czytam chyba jednak nie ma sensu, zresztą i tak przydarzył mi się mały wypadek z ręką więc i tak nie byłbym zdatny do pracy, dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Wojtek
@Damian

Cześć kolego . Jadę do dpd oirshot w sb. Przez goodjob . Mam płacić 99€ za chatę ( znajomy pisał ze drogo) a pytanie : czy są godziny i ile można zarobić ? Jaka atmosfera traktowanie itd czy robota ciezka ? Z góry dzięki . Pozdro ( stawkę podst mam 10,34€/h i dodatki za różne zmiany odpuwiednio więcej procentowo itd ) pozdro

Maciek
@Damian

Dostałem wlasnie propozycję pracy w dpd w tej miejscowosci.. A wiec nie polecasz??

nowy

Nie polecam niestety pracy w Arvato Heijen-dział Harman/JBL Brak godzin. 1-2dniowe siedzenie domku w tygodniu na rezerwie. Godzin tygodniowo ok. dwadzieścia kilka. Od września tam pracuję do teraz. Nigdy wypłata nie przekroczyła 300euro po odliczeniu chaty, ubezp. itd. Codziennie ludzi do domu wcześniej odsyłają. Rzadko przepracowuje się nawet deklarowanych 8 godzin. Duży przemiał ludzi z tego powodu. Sama praca jest ok, bardzo lekka. Niestety z powodu braku ogarniętych ludzi, wrzucają na stanowiska "liniowe" osoby świeże, nieprzeszkolone, niekompetentne, nieznające się na robocie i bez zdolności kierowniczych i interpersonalnych a Teamliderzy mimo to zaciekle ich bronią, więc taka chora sytuacja. Gdyby nie brak godzin pozostałbym na znacznie dłużej w Arvato.

Gg
@nowy

Niestety brak godzin to już powoli norma i to w calym w Arvato Heijen. Co do ludzi, ktorzy są promowani na siłę to też prawda. Dlatego większość sensownych pracowników odeszła w tym roku, bo jak nie masz chłopaka team leadera/Supervizora albo nie wazelinujesz komu trzeba to możesz sobie robić wiele rzeczy, a i tak nikt cię nie zauważy. A jak zauważy to i tak mają to gdzieś, bo jesteś tylko pracownikiem tymczasowym i wymienia cię na kogoś innego. A, że od dawna w Arvato nie ma godzin to guzik ich obchodzi, kto przychodzi, kto odchodzi, bo mają więcej ludzi niż pracy. Problem to się zacznie, jak będą mieć mnóstwo pracy, a nikt nie będzie chciał przyjść. To też już Arvato przerobilo, ale wniosków nie wyciągnęło. Ogólnie to proponuję wszystkim szukać innej pracy z lepszymi zarobkami, godzinami i fajnymi ludźmi, bo w Arvato to już od dawna temat nieaktualny.

@Gg

Team lider i supervizer, a szczególnie prawie wszyscy Team liderzy to ludzie którzy nie mają żadnych kfalifikacji ani predyspozycji na zajmowanie tych stanowisk często to patologia młodociana. Znaja tylko jezyk angielski i doskonale go używają do niszczenia innych. Supervizer wiekszosci młodzi meszczyzni, wiedzą że dni w Arvato wszyscy mają policzone wiec I oni chcą korzystacz tego często kosztem kobiet widać w ich zachowaniu szowinizm.

Heijen

Jeżeli chodzi o Arvato w Heijen - Na dziale Cardinal Health (PRI) praca lekka, miła i przyjemna. Minimum 40 h, aczkolwiek trzeba zdać testy. Zakwaterowanie w Weezee jak najbardziej na plus(przynajmniej mi i chłopakowi tak się trafiło), zarobki.... hmmm za 40h na agencyjnym mieszkaniu jest ok. 240 euro na tydzień po odcieciu wszystkiego. Chyba, że jesteś kierowcą to jeszcze za auto Ci odejma. Kontrakty? Pfff... dostały osoby, które absolutnie nic nie robią na firmie. A jeżeli planujesz wyjść z pracy o czasie, to najlepiej iść z samego rana do supervisora i go uświadomić w tym, że nie możesz zostać dluzej.

@Heijen

czy testy trudno zdać?

Le
@Andrzej

Jak znasz angielski na poziomie min. średnim to bez problemu dasz radę. Bez języka trudno, chyba że ktoś życzliwy Ci pomoże.

Jbl

Niestety nie polecam pracy w Arvato-Heijen. Brak godzin, codziennie puszczają wcześniej do domu, po 3-4 h. Często rezerwy, znam ludzi co mieli po 3 w tygodniu. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o WorkToday International Recruitment sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w WorkToday International Recruitment sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WorkToday International Recruitment sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WorkToday International Recruitment sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WorkToday International Recruitment sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WorkToday International Recruitment sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WorkToday International Recruitment sp. z o.o.