Opinie o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pilkington IGP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

baton

Laton co Ty pier...sz ?

leci do norwegii

Syf, kiła i mogiła. Nigdy więcej! Jeśli nie macie innej możliwości (ja odkładałem na studia i DG) to lepiej kible w UK językiem myć niż się w tym (usunięte przez administratora) grodzie pełnym zasranych polaczków zajeżdżać (mam na myśli dyrekcję, zmianowych i cała resztę podludzi nie prac. fiz. którzy dostali robotę nie posiadając umiejętności dodawania, mnożenia i czytania ze zrozumieniem).

speedy gonzales

Rodacy potwierdzam iż Pilkington to firma na wysokim poziomie w miarę godziwymi zarobkami. Duży + Tylko kurde nie rozumiem faktu Żuraw jest nikt mi niezrobił przeszkolenia więc nie dotykaj. Zapierniczałem jak samochodzik i co z tego niestrawność wrzód na (usunięte przez administratora) i chore kolano ale kogo to obchodzi bo normy nie ma. Poozzzddddddro dont worry be happy:)

XXXXXX

Tajemnica Bożego Narodzenia niech wzbogaci łaską, napełni pokojem i radością, a blaskiem swym niech oświeca wszystkie dni nadchodzącego Nowego Roku. Tego ŻYCZĘ wszystkim pracownikom PILKINGTONA.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pilkington IGP Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler Jakości bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Rene

dzieki liderek rozmowa byla mila ....... a inni to co ?

Rene

ktos mi wytłumaczy jakie obowiazki ma LIDER!!!!! oprucz nic nie robienia!!!!! oczywiscie nie kazdy ")

liderek
@Rene

kolego "Rene" mogę tobie wytłumaczyć jakie obowiązki ma lider oprócz jak to mówisz nic nie robienia, wystarczy tylko mnie zapytać a na pewno znajdę chwilę i z tobą porozmawiam ,jestem codziennie w pracy i pewnie blisko ciebie " nic nie robię " to podejdź i zapytaj . Pozdrawiem

dax

swolnienia idą zima młodzi out

cracus

Ja pamiętam czasy jak pracował słynny "rumun"on dopiero zniechęcał swoją "pedagogikom" wszystkich młodych,a jakos większość pracowała,byli pamiętam bardziej zdyscyplinowani,a zarobki były lepsze a niżeli w innych firmach w Krakowie jeżeli chodzi o tą branżę(czasy Lublańskiej).Ale jedno jest pewne jak komuś się chce pracować to napewno będzie robił,są tego przykładem np. stara kadra pracowników,którzy zaczynali od początku pilkingtona czasy Bocianiej,Lublańskiej,aż do chwili obecnej pracują, POZDRAWIAM

masakra

Nie wiem kto pisze na tym forum, ale mam wrażenie, że niektórzy mają coś z głową!!!! Wygląda na to, że w Pilkingtonie pracują jakieś matoły!!! Przyjęcia do pracy będą zapewne na wiosnę. Radzę wcześniej złożyć CV. Ogólnie ciężko jest o pracowników, bo większość szybko rezygnuje. Na początku pracy myślisz ciągle "co ja tu robię?". To ze względu na to, że otrzymujesz w krótkim okresie czasu masę informacji. Wszystko jest do ogarnięcia :). Jeśli czegoś nie rozumiesz należy dużo pytać. Starzy pracownicy wyjaśnią!! Problem firmy z nowymi pracownikami polega na tym, że szybko się zrażają!!

zielony. wyzysk

Po humanie to kible możesz myć

mat

jest ciężko.

kiero ze wsi

U nos je morowo jo momencie 1000 na dzionek. Ale jom je kierownik złej somej wioski co dyryktor i wiem z kim pic

stary

rene nie pucuj sie

rene

Panie administrator tego "kiero ze wsi"niech Pan usuwa go,bo te jego wpisy to naprawdę ŻENADA. POZDRAWIAMTA

oh

e bez przesady 1000 zela na miech gdzie indziej tez daja

eh

ja pracuje tam 3 miesiace i jestem zadowolony, trzeba sie troche narobic, napewno nigdzie indziej nie zarobilbym takich pieniedzy

kiero ze wsi

nu jo mom 10000 nom bo jo ke, kierownik z tej somej wioski co dyryktor a robole studenciki w morde jerza to po dwiesta zlotych morze i bum cyk cyk

kiero ze wsi

proca jest jok bum cyk cyk robisz lopti i kasa leci do nos kierownikow a robolom to normy podnosic i trala haha

max

Pożyć pożyjesz a jak dobrze pokombinujesz to na ten bilet mpk odłożysz żeby nie chodzic do pracy na piechote

być może

Reasumując ostatnie wpisy: 1. Siadające kręgosłupy, kolana i przepuklina to już po 30-stce, 2. Grafik musi być wystawiany na miesiąc do przodu z tygodniowym wyprzedzeniem (o ile pamiętam), 3. Planowane nadgodziny są co w prawdzie nie zgodne z kodeksem. To pracodawca musi zapewnić zapotrzebowanie na personel, ale bez tych nadgodzin, to nie ma szału z wynagrodzeniem....

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington IGP Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington IGP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Pilkington IGP Sp. z o.o.