Opinie o Alasta Sp. z o.o. w Wolsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Alasta Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alasta Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alasta Sp. z o.o. w Wolsztyn

A opowiecie o pracy specjalistka ds. rozwoju produktu?? O co chodzi z tym, że na liście wymagań jest wymagana wiedza techniczna? Ale jaka? Czy to nie jest tak, że na takiej posadzie to firma przygotowuje nową osobę i uczy wszystkiego, o danym produkcie? Jak nowa osoba ma mieć wiedzę techniczną związaną z działalnością firmy? Czy to jakaś inna wiedza techniczna jest wymagana?

@KK

Kto pyta nie błądzi, jak to mówią :) Z zakresu zadań wynika, że na to właśnie wystawione ogłoszenie na specjalistę ds. sprzedaży Allegro była już 4 miesiące temu rekrutacja, choć stanowisko określono nazwą Młodszy specjalista E-commerce i opatrzono zakresem wynagrodzenia 4 000–7 000 zł brutto. Czy więc objąłbym stanowisko po kimś, kto został zwolniony albo sam odszedł? I jaki zakres wynagrodzenia obecnie Państwo przewidują?

KK

Wiedza techniczna, o której mowa w ogłoszeniu, odnosi się do podstawowej znajomości technologii i procesów produkcyjnych, które są istotne w branży meblarskiej i przy produkcji luster łazienkowych. Oczekujemy, że kandydat posiada ogólne zrozumienie zagadnień technicznych, co ułatwi mu zrozumienie specyfiki naszych produktów i procesów. Nie oczekujemy od kandydatów wyczerpującej wiedzy specjalistycznej związanej bezpośrednio z naszymi produktami, lecz otwartości na naukę i zainteresowania branżą.

@KK

Dobrze wiedzieć. Nauka w jaki sposób jest tu przekazywana? Są osoby, które mają czas wytłumaczyć, jak się u Was wykonuje poszczególne elementy, czy udzielać porad i odpowiedzi na pytania?

KK Nowy wpis

Najlepszym sposobem na naukę jest praktyczne zaangażowanie w procesy pracy. Nowi pracownicy mają okazję uczestniczyć w różnych etapach produkcji i rozwoju produktu, co pozwala na zdobycie bezpośredniego doświadczenia. Każdemy nowemu pracownikowi przypisywany jest również dłuższy stażem "mentor" (zależnie od stanowiska i działu). Wychodzimy z założenia, że lepiej zapytać dwa razy za dużo, niż raz za mało :)

@KK

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Alasta Sp. z o.o. na stanowisku Pracownik Biurowy? 24 września pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Maryla

Zainteresowałam się ogłoszeniem do księgowości. Czy ktoś już pracujący może powiedzieć, czy atmosfera się nie zmieniła? Czy podnoszenie kwalifikacji jest realne? Czy jest możliwe wypracowanie premii?

@Maryla

Tak jak napisałam już jakiś czas temu, atmosfera w pracy jest bardzo fajna i nic się w tej kwestii nie zmieniło ???? Premie też wpadają. Dokładnych szczegółów musiałaby się Pani dowiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej. Powiem tak, idzie się dogadać. Zapraszamy serdecznie

Zadowolona

Bardzo polecam zakupy w tej firmie, dziewczyny z biura doradziły idealnie

Firma Alasta Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik Biurowy - Obsługa Klienta - Angielski / Niemiecki. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Marli

Piękne lustroo

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Alasta Waldemar Napierała?

Zależy od stanowiska. Swoją rozmowę wspominam dobrze. Nie ma się czym przejmować czy stresować!

Największym plusem w tej firmie jest dobra atmosfera w pracy.

Edyta

No to mega, bo atmosfera w pracy jest bardzo ważna! Co powiesz o zarobkach? Są równie w porządku?

Karola

Czy prowadzą aktualnie nowe przyjęcia? Możliwa umowa na cały etat?

@Karola

Tak. Poszukiwany jest grafik, kierownik produkcji oraz pracownik produkcji. Praca na cały etat.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Alasta Waldemar Napierała?

Kobyl

Atmosfera wygląda normalnie, praca jak praca zawsze można sie do czegoś doczepić jak się dobrze poszuka.

Dymec

Wszystko ok, jakość produktów na najwyższym poziomie. jestem zadowolony i szczerze polecam

Ilona

widząc osoby powiązane w zarządzie firma chyba jest rodzinna? A wiecie może czy mimo tego zatrudniane są tu osoby z zewnątrz? jeśli tak to na jakich warunkach?

Tadeusz

Kupiłem lustro łazienkowe led london 80 cm z wyłącznikiem sensorowym front, w reklamie informowano ze włącznik działa na bliski ruch np. ręki. Rzeczywistość okazała się inna każde zbliżenie do lustra na około 25 - 30 cm zapalało lub wyłączało światło, było to stresujące i uciążliwe, wpadłem na pomysł odwrócenie lustra o 90 stopni. Zwróciłem się do producenta o zawieszki by usunąć ja uważam błąd konstrukcyjny. Dostałem odpowiedź najpierw jak działa wyłącznik sensorowy ( Lustro działa na czujkę to na takiej samej zasadzie jak suszarki w toaletach publicznych.), następnie informacje gdzie kupić zestaw zawieszek. Uważam że to niepoważne potraktowanie klienta ze strony jak się określają Alasta - Europejski Producent Luster. Pani Małgorzato reklamacje się załatwia, a nie poucza klienta. Pozdrawiam

Zmiencie ten cholerny adres

Firma jest w Wolsztynie

Może jednak znajdzie się jakiś użytkownik, w firmie Alasta Waldemar Napierała w mieście Wielki Buczek, który ma jakieś nowe sprawozdania dla nas? Jak to wygląda obecnie? Dajcie znać, czekamy na wieści od Was.

Firma

Czas wreszcie zmienić adres!!!!

Miejsce

Od kilku lat firma znajduje się w Wolsztynie. Wypadało by zmienić dane

Wojek

Kupiłem lustro łazienkowe z zegarem i stacją pogody 27.08.2018r. Stacja pogody zaczęła szwankować około 10.08.2019r. Zgłosiłem reklamację do producenta 19.08.2019r o godz. 10,00 gdy stacja pogody przestała całkowicie działać ( zasugerowałem że, prawdopodobną przyczyną jest awaria czujnika zewnętrznego ) Po zresetowaniu urządzenia, co zasugerował pracownik z którym rozmawiałem właśnie przez telefon, zadecydował że, zostanie wysłany nowy czujnik zewnętrzny. Jakie było moje zdziwienie i zaskoczenie gdy 20.08.2019r o godz. 12,20 w drzwiach mojego mieszkania stanął kurier DPD z nowym czujnikiem. Zamontowałem i wszystko działa jak należy. Podziękowania dla rozmówcy telefonicznego firmy Alasta ( młody człowiek -z głosu ) oraz za profesjonalizm firmy. Polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Alasta Sp. z o.o. - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Alasta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alasta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alasta Sp. z o.o.?

Alasta Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Niałek Wielki 106
    64-200 Wolsztyn