Adres: Rabowicka 59, 62-020 Poznań

NIP: 9721038109 KRS: 0000108778

2 137 249 5 1

Opinie o Radaway Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

ZASA

Od bardzo długiego czasu pojawia się ogłoszenie pracy dla Konstruktora? Z czego to wynika? W załodze jest bodaj 10 lub 11 osób. Czy aż tak trudno znaleźć odpowiedniego pracownika, czy to wynik ciągłej rotacji?

M.
@ZASA

niskie wynagrodzenie

Cyrkowiec
@ZASA

W tej firmie będzie trzeba być magikiem żeby dostrzegli potencjał w kimś .. Imprezy firmowe dla marginesu firmy tez się już skończyły bo pieniądze poszły na premie za cele .. śmiechu warte

Łukasz B

Czytam tu i słucham was wszystkich w pracy. Moja opinia to zal.pl taka stronka :) czy któryś z was tu piszących pomyślał choć jeden jedyny raz o tym ,że to co macie zawdzięczacie tylko i wyłącznie sobie ?? Pamiętajcie , że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Dlaczego jak Wam nie pasują zarobki bądź stawki i zwał jak zwał to nie pójdzie z tym do samego szefa ?? Potraficie tylko w Internecie (bo nikt was nie widzi i ukrywacie się pod jakimiś pseudonimami) jechać po innych ludziach. Nie macie przysłowiowej odwagi powiedzieć czegoś na głos ?? No tak to jest prawda co mówią ,że kozak w necie a Piz......a w świecie :) dla tych co nie wiedzą kim jestem. Ten gruby ze szkła jak go nazywanie :)

Tak17Nie

Lol
@Łukasz B

Powiedz coś na głos idź do szefa to cie zjedzą bo siejesz bunt...o czym ty gościu piszesz tam słowem nie wolno pisnąć na rzaden temat!!!!bo będziesz na celowniku całej rzeszy dupowłazów i mafi jechowych będziesz .Każdy kto otwiera buzie jest gnębiony nawet sam kierownik sie pofatyguje by cie obserwować na kamerach calymi tygodniami i pochowa sie po kątach by zwrócić ci uwagę o rzecz którą robią wszyscy.Prawo bhp i zasady sa tylko dla tych którzy podpadli cala reszta osob uprzywilejowanych z usmiechem na twarzy łamiąc prawo przyjdzie zwróci ci uwage i dopilnuje zeby ci zabrali premie za coś co on sam robi codziennie.

Tak3Nie1
Bzik
@Lol

Zgadza się, ta firma to swoisty kołchoz. Brak rzetelnej oceny pracownika i tego jak pracuje. Praca w biurze w dziale handlowym .... Nie polecam. Na pozór miły babiniec... szkoda że taki chorowity... L4 traktują te panie tam jako dodatkowy urlop... to nic że za notorycznie chore osoby trzeba robić pracę i swoją i kolezanki. Nie polecam tam pracy. Kierownictwo....bawi sie na integracjach z "górą"... ustalaja zasady... to korporacyjna struktura... firma gdzie niby liczy się człowiek A tak naprawdę to liczy się wynik.... Nie polecam tam szukać pracy.

Tak2Nie1
Cicha woda

Jeszcze więcej obcokrajowców :) jeszcze więcej córek tatusiów. Córki nic prawie nie robią ale siano dostają :) no ale tata kicaj kicaj I tata lechita :) no to wszystko tłumaczy. Najlepiej jeszcze jak w sobotę Twoi ulubieńcy do pracy przyjdą a nie Ci których akurat zmiana jest. No ale taka polityka. Tak juz jest :) śmiech na sali. My pracujemy i to ciężko A one niech sobie siedzą w klimatyzowanym biurze najlepiej ????????????

Tak9Nie
lol
@Cicha woda

Rozumiem ze stoisz im nad glowami, ze wiesz ze nic nie robia? Radzilbym sie zajac wlasnymi sprawami a nie patrzec ciagle na innych. A jesli uwazasz ze rzeczywiscie masz racje to po prostu powiedz to tym tatusiom, na pewno chetnie zwroca uwage mlodym.

MinutyUciekaja

Linia 2 cały czas stoji i pogaduszki, a my mamy na nich robić ? Źle policzone minuty przez Integra - niech brygadzisci / kierownik coś z tym zrobią.. inni musza pracować żeby wyrobić cel a tam laba.. kpina.

Iwona
@MinutyUciekaja

Fajnie, że chciałeś podzielić się z nami sowimi spostrzeżeniami. Jednak myślę, iż takiego typu kwestiami warto zwracać się bezpośrednio do swojego Przełożonego. Zrobisz w ten sposób? Chciałabym Cię teraz dopytać o trochę inne rzeczy. Radaway prowadzi obecnie rekrutację, co można zaobserwować na ich stronie. Zaznaczają, iż szukają osób ambitnych, które chcą się realizować i aktywnie uczestniczyć w rozwoju ich firmy. A czy wymagają wcześniejszego doświadczenia na danym stanowisku? Może dają szansę tym, którzy go w ogóle nie posiadają?

@Iwona

Już mu to mówiłem dwa razy dalej nic nie jest zrobione z tym ..Nędza na tej zmianie.

Tak1Nie1

@MinutyUciekaja

Kto moze stać i gadać ten to robi. Każdy wiedział na jaka linkę trafi wiec teraz swoich żali nie wylewajcie. Z tego co wiem to linia nr 2 robi wiecej niz powinna żeby cała reszta (jak np linia nr4, która non stop narzeka, ze maja takie kabiny) mogła dostać te marne 70zł. Wszystko zalezy od rozdysponowania pracy przez lidera. A jak widac na linii nr 2 jest to zrobione dobrze skoro mogą stac i gadać a i tak robią wiecej. Pozdrawiam !!

@Pracownik

Prosimy o ponowne przeliczenie minut.. niech nygusy z 2 linii wezmą się do pracy.

Lol
@Iwona

On nie mówi o doświadczeniu tylko o pogaduszkach że musi nadrabiać czas.

Oppo
Nazwa działu: Produkcja

Ile zarabia konstruktor? Dzięki;)

qqi
@Oppo

Naprawdę liczysz, że tutaj ktoś poda Ci wiarygodne informacje?

Biurowi

Biurowi są tak inteligentni w tej firmie ze masakra .. począwszy od brygadzisty który nie wie jak wyglada większość produkowanych przez nas rzeczy ????. Kamery nie są do szpiegowania ludzi przypominam. Załóżcie sobie je w biurze i weźcie Integr* - może wylicza wam straty na Faceboo*k - bo tak jesteście zawaleni robota i mułem. BHP obowiązuje wszyskich także na hale jak się wychodzi to w odpowiednim obuwiu drodzy inteligenci biurowi. Pozdrawiamy kumatych z magazynu i produkcji .

Tak10Nie2
Rufus
@Biurowi

Trochę śmieszny jesteś, masz ból dupska że na produkcji zasuwasz, a nie w biurze. Niestety taka Twoja rola. Było aplikować do biura to też byś chodził po hali jak po podwórku, a nie teraz płaczesz. Pozdrawiam biurowców!

Tak2Nie7
Łebster
@Rufus

Widać właśnie twój iloraz inteligencji - hala produkcyjna to nie podwórko wiec obowiązują na niej przepisy. Przyszedłbyś na miesiąc porobić cymbal*e na dół to byś zobaczył. BHP dla wszystkich ! Kto jest za ? Niech cymbały nie chodzą po halach jak nie znają zasad !

serwisant

Czy ktoś może się rzetelnie wypowiedzieć na temat serwisu technicznego? Jak tam wygląda ?Czy warto aplikować? Z góry dzięki.

TakNie3
@serwisant

Jest super jak lupisz pic wode......w.w...to super ...a najlepiej jak jestes kuzynem czy szwagrem ...albo wedka

Tak9Nie1
Technik
@Hkz

Człowiek nie wielbłąd, pić musi.

PortalRandkowy
Nazwa działu: Produkcja

Na magazynie spacerniak dla zakochanych, na produkcji nie daliby rady bo w dwójkę woreczków się nie robi a towar na nie się szykuje w 3 niedługo ????

Tak4Nie1
Szczurek

Trochę mi się chce śmiać z ludzi z produkcji którzy żalą się jak to źle nie mają. Nie podoba się, no to zmień pracę, proste ;). Czysty ból dupska nic więcej ! Się nie chciało uczyć to produkcja czeka. Nie każdy do firmy dostaje się po kontaktach, znajomościach i nie każdy jest jak to określił poprzednik "grubasem". To, że ktoś pracuje w biurze umysłowo, a nie chapie rękoma nie znaczy że jest jakims dupowłazem. Pozdro ;)

Tak2Nie8
Robol
@Szczurek

Wykształcenie nie jest odzwierciedleniem inteligencji (usunięte przez administratora) Nie obrażaj ludzi, którzy pracują na to żeby ta firma jeszcze istniała.

Tak4Nie2
Kaczka
@Szczurek

Gdyby nie Ci z produkcji byś nie istniał widzę jak wychodzicie z biura podnieść szybę 2000 na 850 a będziesz się telpal albo śmiertelny wypadek trochę szacunku ...

Pyrra
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam pracy w tej firmie. Radaway to ładnie wyglądający budynek. Jeśli chodzi o kierowników to proszę zapomnieć o dobrej ocenie pracy pracownika zwłaszcza w dziale handlowym. Stosuje się tam oceny pracowników, które mają się nijak do rzetelnej oceny pracy pracownika, tego jak się wywiązuje z pracy. Liczy się to, aby przypodobać się kierownictwu, wówczas uchodzi wiele. Płaca za ilość wykonywanej pracy w tym często tygodnie pracy za dwie osoby ( w tej firmie zwlaszcza w biurze jest przyzwolenie na chodzenie na L4 ) jest bardzo niska. Źle jest rozdzielana praca, a to już niestety brak kompetentnego zarządzania przez kierownictwo działów. Firma daje dofinansowania, ale w sumie rocznie i tak łącznie wynagrodzenie jest małe. Żeby tam pracować trzeba liczyć się z tym, że można podupaść na zdrowiu. Praca na akord. Nie polecam pracy w Radaway.

Tak11Nie1
Szachtar Donieck
Nazwa działu: Produkcja

Hehe nie wiem od jakiego absurdu, który pojawia się w tej firmie zacząć... Po pierwsze cudowny brygadzista, który zawsze znajdzie okazję żeby zrobić z Ciebie gó.wno. Dalej parking dla pracowników na którym postawione palety tylko po to żeby pracownik zaparkował źle i żeby można było mu zabrać premię. Sama praca wymagająca fizycznie. Zabieranie premii za każdy najdrobniejszy twój błąd. Beznadziejne zarządzanie. Prezesi którzy mają wszystko w d.upie. Ukryty akord i ciągłe podnoszenie norm. Ludzie z biura traktowani jak bogowie a produkcja jak gorszy sort. Jeśli chcesz żeby ktoś zniszczył twoją samoocenę to zapraszamy do Radaway. Co z tego że jest dofinansowanie do tego i tamtego jak po kilku latach pracy wychodzi coś ok. 3100 zł na rękę. Na start nie wiem chyba z 2500 zł jest. Porażka i to na dwie zmiany. Gdyby nie ten akord i liderzy idi.oci z brygadzistą dur..niem na czele to robota byłaby znośna a tak... Szkoda gadać. Pozdrawiam normalnych, bo tacy też tam są i życzę znalezienia lepszej pracy a reszta, cóż bawcie się dalej w gów..nie które sami zrobiliście. Całe szczęście to już wszystko za mną i mogę odzyskać zdrowie fizyczne i psychiczne.

Tak6Nie
Biurowiec

Ja osobiście jestem pracownikiem biurowym(aktualnie się urlopującym) i atmosfera, warunki, standard, klimat, wypłata jak dla mnie są bardzo zadowalające. Wystarczy odrobina wykształcenia i wiedzy i zapraszamy do klimatyzowanego biura. Na produkcji w pracy fizycznej zawsze będzie coś nie tak. Nie oszukujmy się, wszystkim nie dogodzisz. Biurowcy natomiast nie słyszałem, żeby kiedyś narzekali. Pozdrawiam i bardzo polecam pracę w Radaway ;)!

Tak1Nie3
25cm
@Biurowiec

Chyba jesteś pracoholikiem lub du.powłazem jak nawet na urlopie przeglądasz Goworka. Oczywiście, że nie ma na co narzekać bo z biura nikt nigdy nie ponosi za nic odpowiedzialności. Za wszystkie pomyłki płacą i muszą naprawiać pracownicy produkcji. Siedź sobie za biureczkiem dalej i puchnij. Nie miej jednak potem pretensji, że nie będziesz siu.siaka widział zza brzucha. Według biurasów wszystko robi się samo a robole niech siedzą cicho.

prawda

Uwielbiam gowork - strona do wylewania swoich żalów. Widzę że większość negatywnych opinii wychodzi z produkcji - ale to standard jak w każdej firmie. Jeszcze nigdy nie słyszałem żeby ktoś mówił, że jest super bo pracuje fizycznie i przez 8h robi jedno i to samo. Praca na produkcji jest jaka jest, trzeba to zaakceptować albo zmienić profesję. W innych firmach zapewniam, że krainy miodem i mlekiem płynącej nie będzie. Firma może świecić przykładem dla innych jako dobrze funkcjonująca organizacja .

Tak5Nie5
Pączuś
@prawda

Hahaha dobrze funkcjonująca organizacja, dobre :D Dobrze to funkcjonowała nazistowska propaganda w Niemczech a nie ten zakład. Banda osłów, która zamiast marchewki na końcu kija ma przed oczami banknoty. Żale ludzie tu wylewają bo gdzie? Ile możesz być traktowany jak (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie, jedyne co można tu nabyć to przepuklina na wielu płaszczyznach i nerwica. Trzeba być bardzo odpornym na wszechogarniającą głupotę. Szkoda zdrowia. Zmiana pracy to jedyne w czym można sobie polepszyć.

Tak6Nie2
@Pączuś

Tak paczek cała prawda albo isc do przedszkola na kontrole ....rodzinna impreza kunpel kunpla brat dziewczyna kuzyna ha ha zenada ......i jazda na bananie

Hkz

Kochani kup se kruszona i na nietypy bo tam wolno pic .....jak masz nazwisko..............zenada prezesi

poszukujący

Cześć. Widziałem, że szukają do pracy jako przedstawiciel handlowy. Czy ktoś w temacie jest w stanie odpowiedzieć na kilka pytań,a mainowicie: 1. Jakie są narzędzia pracy do dyspozycji (samochód służbowy)? Czy można go używać prywatnie? 2. Jaka jest podstawa? Jakie REALNE premie można osiągnąć? 3. Jak wyglądają plany sprzedażowe? Czy nie są wygórowane i nierealne do zrealizowania przy pełnym zaangażowaniu? 4. Posiadam doświadczenie jako PH w B2B jednak w innej branży, czy są szansę na prace w tej firmie? Dziękuję wam za udzielone odpowiedzi... :)

TakNie1
jaka
@poszukujący

Hej, chyba nie myślisz, że otrzymasz tu wiarygodne i rzetelne informacje :) nie sugerowałabym się jakimikolwiek wpisami na tym portalu.

Zainteresowany pracą

Na jaka wypłatę mozeza liczycsię poczatkujacy pracownik? Myślę nad złozeniem cv

Adaś
@Zainteresowany pracą

Zależy gdzie? Jakiś konkretny dział? Czy produkcja?

Zainteresowany pracą
@Adaś

Produkcja

Pączuś
@Zainteresowany pracą

Nie zastanawiaj się tylko szukaj innej pracy.(usunięte przez administratora)

TakNie2
Przegrzany

Szczyt szczytów! Zabrać pracownikom dodatkową przerwę bo przecież nie jest tak gorąco na hali i się ochłodziło! Powiedział to pseudo kierownik po wyjściu z klimatyzowanego biura w którym siedzi 8 godz... Żenada!

Tak6Nie1
GochaZ/naL4
@Przegrzany

On przy swojej masie jak by posiedział 8 godz na produkcji, a nie w biurze to by wprowadził od razu z 30 min dodatkowej przerwy już przy 20 stopniach xD

Zamrożony
@GochaZ/naL4

On i produkcja ? Chyba jedzenie :) kombi już całe siedzi ????

Przyjemny
@Zamrożony

Uwielbiam takie internetowe męskie panienki, błyskające swoją pseudoelokwencją w sieci. Każdy cwaniak mądry za ekranem swojej komóreczki. W życiu pewnie już tak różowo nie jest nieprawdaż? Milczenie jest złotem. Najwiekszy szacunek należy się każdemu ,kto milczy i nie podejmuje prymitywnej, pozbawionej sensu polemiki z malkontentami i troglodytami.

Tak2Nie2
Brygadier

Nie pozdrawiam szczerze mówiąc działu obsługi klienta. Kultura osobista - tragedia.

Tak2Nie
MałgorzataRudaD1

Niech zabierają przerwy, ja zaraz idę na kolejne L4. Przecież już byłam 3 dni w pracy - ile można robić ?

LipaTu
Nazwa działu: linia produkcyjna

Nie polecam pracy w tej firmie za dużo wymagają a nie płacą.. akord w firmie nazwany celem żeby przysłonić ludziom oczy.. grobowa atmosfera na liniach produkcyjnych.

Tak10Nie2
Ja
@LipaTu

A co mamy skakać i tańczyć na produkcji. Każdy skupiony na pracy, żeby zarobić i wyżywić rodzinę, a płaca zawsze w terminie.

Tak4Nie5
Brrrr

Ocena pracy pracownika w tej firmie oparta jest na posiadaniu sympatii u kierownika działu. Płacą słabą. Nie ma merytorycznej oceny pracownika. Jest przyzwolenie na chodzenie na chorobowe. Ludzie, którzy robia robotę za tych co poszli na chorobowe bo mają katarek nie są ciągle wykorzystywano i nie premiowani za swój dodatkowy wysiłek. Liczy się tu sympatią nieobiektywnych kierowników. Niekonsekwentna ocena i deprecjonowanie pracownika na tzw. ocenie rocznej. Firma z zewnatrz i na pierwszy kontakt robi super wrażenia, ktore jednak blednie po kilkunastu tygodniach. Nie ma tu szans rozwoju gdyż kierownik tego kogo nie daży sympatią obkłada pracą. Starzy pracownicy uprzywilejowane i często wiedzą mniej niż te osoby z mniejszym stażem czyli tzw. Święte Krowy bo są że starej gwardii. Nie polecam pracy w Radaway.

Tak7Nie1
Modo takie ciężkie

Co tu taki spokój? Czyżby premie za wyrobiony cel zamknęły usta?

Tragedia

Niby produkcja kabin prysznicowych a niektórzy pracownicy to chyba nie wiedzą jak z nich korzystać. Czasami trzeba przechodzić obok na wdechu bo od smrodu można sie udusić!!! Zróbcie coś z tym!!!

Radałejczyk

Na nietypach same przystojniaki, szkoda, że hetero. Pozdro ;-)

Boli jak sikam

Firma do pewnego czasu była naprawdę przyjazna dla pracownika z dobrą atmosferą i godnymi zarobkami. Wszystko ostatecznie poszło się kochać po wejściu integry, którą ludzie z biura traktowali (i traktują nadal) jak bóstwo, które przy pomocy magicznej różdżki rozwiązuje wszystkie problemy. Pracownicy nie mają teraz dla firmy żadnej wartości, bo przecież kabiny produkują intergowskie wykresy do których odprawiane są codzienne modły :) Z wielu normalnych ludzi zrobili tzw liderów, którzy teraz biegają za czerwonymi koszulkami jak psy i są na każde skinienie ich palca, da się odnieść wrażenie, że poziom zastraszenia i wyprania mózgów niektórych liderów jest tak wysoki, że na polecenie zjedli by własne odchody popijając szczynami. Nawet jeśli jakiś pracownik jest wystarczająco uniwersalny, robi swoje i nie narzeka, odpowiada mu wynagrodzenie to i tak z czasem wymagają od człowieka (a właściwie ZMUSZAJĄ) bycia alfą i omegą na wszystkich dostępnych w firmie działach, a tak naprawdę służy to tylko temu żeby mistrz ceremonii mógł na koniec miesiąca przyjść z uśmiechem na twarzy (jedyny raz gdy czerwone koszulki się do Ciebie uśmiechają :) ) i zabrać Ci twoje pieniądze z tzw kompetencji poprzez umniejszenie premii :) Ot cała prawda o Radaway, serdecznie nie polecam.

Tak27Nie

Kucharz Pyzdretti

Zazdrościcie mi że piję wódkę z kierownikiem magazynu który załatwił mi posadę brygadzisty na szkle? Czy że wcześniej byłem liderem na produkcji bo łowie ryby z kierownikiem produkcji? A może moich spodni niebieskich moro?

Tak12Nie

z produkcji radaway

Proponuje podejść do sprawy rzeczowo bo jest to miejsce w którym powinno się wyrażać na temat firmy i pracy jaką trzeba wykonać a nie wylewać swoje żale i nienawiść spowodowaną zazdrością i dziecinnością w stylu bo ten dostał więcej to na pewno ma znajomości i takie tam pierdoły.Firma jak wiadomo bardzo mocno się zmieniła i postawiła na rozwój i większą wydajność co jest spowodowane prawdopodobnie rynkiem pracy w którym ciężko o dobrego pracownika a konkurencja jest dość duża więc szuka się rozwiązań w stylu naszej słynnej integry która dość sporo namieszała i stąd też niezadowolenie osób które pracowały w starym systemie w którym nie trzeba było się tak bardzo wysilać a teraz nagle nakazuje im osiągać jakieś cele i wszystko pozmieniano część na lepsze część na gorsze wiadomo nie ma idealnej firmy a więc zamiast rozpisywać się na ten temat może dla zastanawiających się nad pracą w tej firmie garść suchych faktów po 6miesiącach pracy można tu liczyć na umowę na czas nie określony w której zarabia się ok 2500zł netto ponadto ma się takie dodatki jak dojazdy do pracy i roczna premia uznaniowa(ok 2300złmaks)reszta to świadczenia socjalne dość spore i obszerne w porównaniu do innych miejsc najbardziej skorzystają tu osoby z dziećmi na pewno będą zadowolone (jest tu nawet jednorazowe świadczenie za urodzenie dziecka ok 1000zł i dopłata dla dziecka w przedszkolu) mało tego firma na tyle się zmieniła że nowe osoby które są pracowite szybko przyswajają wiedze mogą liczyć na szybkie podniesienie zarobków także jak widać wcale nie jest tu tak źle było lepiej a i owszem dla ludzi którym nie chciało się pracować a jedyne co ich interesowało to plotki i podpuszczanie innych do jakiś protestów lub wyśmiewania się z innych a sami nie byli lepsi ale wszędzie tacy się znajdą i trzeba z nimi walczyć na szczęście większość z nich trafiła na osobny dział i jest już większy spokój a tym wszystkim narzekającym na naszą firmę która nie jest taka zła proponuje zmianę na inną wspanialszą która istnieje gdzieś tam daleko w waszym wyimaginowanym świecie i przestańcie się oszukiwać nie ma cudownej pracy nie posiadając umiejętności wykształcenia i doświadczenia bo w takim razie ta firma przestała by istnieć a z własnego doświadczenia wiem że w porównaniu do innych miejsc jest tu ok. byle by ludzie zmienili trochę swoją mentalność i przestali biegać i ekscytować się innymi pracowitymi ludźmi a zajeli się sobą i problemami jakimi z sobą posiadają. Pozdrowienia dla kumatych

Tak11Nie

Miodek
@z produkcji radaway

W wielu kwestiach masz rację pracowniku produkcji, lecz chciałbym prosić o zwracanie uwagi na interpunkcję, gdyż brak znaków interpunkcyjnych sprawia, że ciężko czyta się Twój wywód. Brak wykształcenia to jedno, ale jakieś standardy pisowni powinny być zachowane. Pozdrawiam

Brawoooo!!!!! W punkt.

@Miodek

Odezwał się wykształcony robol produkcyjny...

Bralczyk

Awaria?

Nick
@z produkcji radaway

Myślę, że jak ktoś się zastanawia nad pracą tutaj to nie będzie sugerował się opiniami na tej stronie, a raczej rozmową kwalifikacyjną i warunkami jakie będzie miał zaproponowane. Nie musisz już głębiej wchodzić w pupę nikomu... Piszesz, że jesteś z produkcji, a robisz tutaj reklamę jakbyś pracował w dziale rekrutacji. Napisz jeszcze z kim się wódki napić żeby szybko awansować. Natomiast są pewne plusy tej (usunięte przez administratora) burzy" tutaj - robisz coraz mniej błędów! Jeszcze jakieś sto postów i będziesz mógł pomagać pisać wypracowania dzieciom do szkoły. Pozdro dla kumatych?!

Blue Rambo
@z produkcji radaway

W Poznaniu nie było takich zgrzytów itd.tam pracowali normalni ludzie i była bardzo fajna atmosfera. A teraz poprzychodzili wielcy pracownicy co po roku pracy chcą najwyższą stawkę, chyba trzeba się wykazać choć trochę.

Tak2Nie

Nabór

Przestańcie rzucam błotem w ludzi. Praca spoko, fakt małe zamieszanie zrobiła integra ale pójdzie od tego roku trochę lepiej zarobić tylko trzeba pracować! Ewentualnie jak jesteś z Klubu Karpiowego bądź umiesz udawać inteligentnego w idealnym do tego momencie jak bractwo Pyzdretti (nie mylić z Maseratti - oni z zewnątrz dużo gorzej prezentują się od znanej marki ). Z tego co mi wiadomo organizowany jest nabór do nowej części filmu Drogi Bez Powrotu, takaże drodzy przyjaciele prośba dla was proszę się zgłosić role macie gwarantowane. Bierzcie przykład z innych i narzekajcie w biurze a nie tylko na hali ! Trzeba by sprawdzić czym się zajmuje brygadzista szkła skoro więcej wie co się dzieje na produkcji niż na szkle.

Tak7Nie

Koksownik

Cwaniaki od koksa i sam koksu :) moze jak by was szef obserwował że na przerwy chodzice 10 minut wcześniej bo żarcie musicie podgrzać. Tak samo wcześnie się przebrać bo czas do domu a już jak wspomniano o kiblach kilkakrotnie po 20 min siedzenie jak słynny Ukrainiec

Leser

Czy zna ktoś NIP na klub karpiowy sazan?? Już niedługo zbliża się okres rozliczeniowy i chciałbym przekazac swój 1 procent. Zresztą namawiam kolegów jak i koleżanki. Wy też nie bądźcie obojętni na cierpienie innych a nas tak naprawde to nic nie kosztuje...pozdrawiam Zbysiu

Jurek Owsia
@Leser

Oczywiście kolego dołączam się do akcji! Mogę dorzucić od siebie jeszcze bochenek suchego chleba, 1,75 m żyłki o grubości 0,25, 2 kilo peletu i spławik !

Tak7Nie

Widzący Przez Sciany
@Leser

Leserze, Jurku Owsiaku i pozostałym wolno myślącym pracownika Radawaya gratuluję odwagi w wypisywaniu głupot na tym forum. Z każdym rokiem jest ta sama śpiewka, że (usunięte przez administratora)takie podwyżki, że za mało zarabiacie, że "należy wam się więcej". Standardowo pół firmy się zwalnia, a tym czasem na Waszym szczekaniu temat się zamyka. Oczywiście najwięcej "odważnych" jest w nietypowym kółku koksownika, bo tylko Ci pracownicy znają się na "ciężkiej" i " skaplikowanej"pracy. Zwłaszcza przesiadując naprzemiennie po 10-30 min po kiblach. Nietypowe sprawy wymagają koncentracji, a klozetowe klimaty sprzyjają w rozmyślaniach. Pozdrowienia bawcie się dobrze.

Miodek
@Widzący Przez Sciany

Prosiłem o słownik głuptasku;) pracownikom a nie pracownika i skomplikowanej, a nie skamplikowanej. Ehh, to nie jest trudne, wysil się kolego, który zaglądasz ludziom do kibelka ;) Pozdrawiam

JohnRambo
@Widzący Przez Sciany

Nauczyć się widzieć - integra ? Ta książka uczy widzieć przez ściany ? Jesteś za drogim pracownikiem na soboty czy za głupim ? (usunięte przez administratora)nie był taka (usunięte przez administratora)spodnie zobowiązują. Dobrze ze już przestałeś robić w przerwy zeby pokazać jaki to jesteś (usunięte przez administratora) I wytrzyj nos bo trochę masz od kupy. Tuczniku ;*

Zostaw opinię o Radaway Sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować: