Opinie o radaway.pl - Radaway Sp. z o.o. w Jasin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Radaway Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Radaway Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radaway Sp. z o.o. w Poznań

Księżniczka

Szlachta się bawi a plebs pracuje . Traktowanie pracowników magazynu czy produkcji jak gorszy sort, to widać że na porządku dziennym jest w tej firmie.

Pan Kleks
@Księżniczka

Oj masz rację i nie jeden się z Tobą zgodzi zresztą żywego co ludzie mówią i reszty dowiedzieliśmy się od Darka to było tam dosyć mocno i fajnie ale tak tak jedni mogą inni nie bo nie zasługujecie. Słabe to i przykre. Ciekawe czy jeszcze będzie jakaś firmowa dla wszystkich

Elżbieta

W ogłoszeniu dla konstruktora piszą o zajęciach z języka obcego w godzinach pracy (!), jak często to się odbywa? I czy każdy może z tego skorzystać? Na portalu piszą również, że trzeba dobrze znać j. rosyjski, z czego to wynika? W komunikacji międzynarodowej zazwyczaj najlepiej sprawdza się angielski... To bez j. rosyjskiego nie mam szans?

Wypadkowy

Nie rozumiem dlaczego brygadziści chodza po hali w obuwiu sportowym - coś chyba jest nie tak z BHP u „ważnych” z biura.

Lenka

A firma bierze pod uwagę pomysły i zdanie pracowników? Jak to wygląda, ma się wpływ na firmę, chociaż w jakimś stopniu? Przyjmują tak w ogóle na produkcje kobiety? Niżej ktoś wspomniał o zarobkach rzędu 5 tyś, to sama podstawa czy jakieś premie do tej kwoty są wliczone?

Łucja Nowy wpis

Zauważyłam, że została wznowiona oferta dla Pracownika Sekretariatu. Ze względu na co nikt jeszcze się nie dostał? Niby jest napisane, że trzeba mieć minimum rok wcześniejszego doświadczenia ale jak w takim razie kandydat jest jeszcze sprawdzany na rozmowie?

Tomek Nowy wpis

Jakie wynagrodznie jest na poszczegolnych dzialach na produkcji ? Czy czepia sie ktos za oddawanie krwi i jak z urlopami czy sa ustalane przez firme czy pracownik moze sam ustalic termin wakacji itp?

Activ+ Nowy wpis
@Tomek

Jak się zatrudnisz na konkretny dział to się dowiesz wszystkiego, pozdrawiam

Nela Nowy wpis

dzień dobry. jaką podstawę otrzyma pracownik sekretariatu jeśli w opisie oferty widać tylko premie świąteczna? Czy doświadczenie z innego miejsca praca będzie miało na nią wpływ?

A są jeszcze jakieś konkretne okresy, w którym ludziom najczęściej się choruje? I jak przy tym działa ten pakiet opieki medycznej z opisu ofert? trzeba cos teraz do niego dopłacać? Rodzinę też dołączysz?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Radaway Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Konstruktor?
Aspirant

Cześć. Stoję przed dylematem porzucenia pracy na rzecz podjęcia pracy w firmie Radawey. Robię to tylko i wyłączenie z powodu problemów finansowych choć w obecnej firmie zarobki kręcą się między 4000 a 4500 netto. Chciałbym dowiedzieć się czy można wyjść lepiej przy pracujących sobotach (jeśli tak to po jakim czasie) u Was i ogólnie coś szczególnego bardzo podchwytliwego gdzie jest coś zatajanego na rozmowie?, jak wypadają urlopy czy stoi cała firma czy pracuje jedna zmiana a druga jest na urlopie letnim?. Czy można stracić premię? Ubiegam się o stanowisko magazyniera.Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

@Aspirant

Cały miesiąc w pracy + 4 sobotę= 4900zl Nie polecam Szukam pracy

Activ+

To szukaj w czym problem

Z czterema sobotami zarobi się 4,9 tys? te kwoty które teraz opisujecie to na kolejny rok już są czy na ten bieżący? Mam na myśli to czy będą jeszcze przy tym jakieś konkretne podwyżki? czy macie już cos zapowiedziane? Ciekawi mnie po ile średnio ludzie lat tu robią. Praca bardzo ciężka jest?

Xdee

Ludzie po 10 latach w firmie zarabiają 5 tys złotych, także lepiej się zwolnić i zatrudnić od nowa xd tak serio to polecam odpuścić tą firmę. Chyba że ktoś jest uzależniony od stresu to polecam.

Jeśli mówimy o samym magazynie, najdłużej pracują "Świadkowie Jehowy". Jest ich 70%. na magazynie.Kierownik, brygadzista jednej ze zmian, trzej liderzy również są świadkami. Jeśli jesteś jednym z nich, możesz przyjść - praca będzie łatwiejsza i szybciej dostaniesz podwyżką. Zwykły pracownik ma niewielkie szanse. Obiecują zmiany po nowym roku, ale nie wierzę tym ludziom)

Ceflarz

Panie pasażer pracownicy na magazynie robią swoje i nie widziałem żeby ktoś się wywyższał a o jaką zmianę chodzi ?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Radaway Sp. z o.o.? 12 grudnia na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Magazynier. Ktoś z Was aplikował?

Activ+

Witam, jak chcesz to połecam, 2 zmiany, wynagrodzenie też spoko, tyłko mniej kogo słuchaj i będzie git Pozdrawiam

@Activ+

Co do tych dwóch zmian to w tej ofercie, która jest teraz widoczna nie piszą w jakich godzinach, dasz znać jaki jest układ? I jak przerwa przy tym wygląda? i te niezbędne szkolenia to jakie? kto je prowadzi? Kierownik jakiś / brygadzista czy koledzy ze stanowisk?

Występowanie jak w Big Brother? :D o co mogło komuś chodzić? Widziałem ze parę dni temu wystawiono ogłoszenie dla specjalisty ds. eksportu, podkreślony był przy tym język rosyjski oraz angielski. W którym z nich rozmowa może być przeprowadzana? Ciekaw tez jestem jak się przy tym zarabia, bo nie ma widełek, czy na rozmowie je podają?

Widzę, że nie tylko mnie ta oferta dla speca ds. technicznych interesowała? To swoją drogą szukają teraz tylko jednej osoby czy więcej? ciekawi mnie jaka występuje teraz ewentualna konkurencja. Temat tych premii świątecznych mnie zaciekawił. Jeśli teraz w listopadzie się przyjmę to jakaś będzie mi w ogóle przysługiwać? Na jakiej zasadzie zostaje przyznawana?

Pan Kleks

Dora

Specjalista ds. technicznych na jakie zarobki może tu liczyć? :) Pisaliście, że na magazynie można zarbić 5 tyś, to chyba zarobki w firmie w miarę są ok? Pisza o bogatym pakiecie socjalnym i faktycznie sporo tego. Premia świąteczna, dofinansowanie do kursów i szkoleń, nauka ang i zwrot jakiś za dojazdy, to wszystko prawda? :)

Wypadkowy

Az.
@Wypadkowy

Jest sporo butów BHP wyglądających jak "sportowe". Otwartą kwestią jest temat zaszeregowania - można się ubierać jak się chce?

BHP
@Az.

Brygadziście produkcji się coś odkleiło i śmiga sobie po hali w sportowym obuwiu ? Są równi i równiejsi ?

Alutka
@BHP

Tak w sumie to do kogo prócz brygadzistów można jeszcze zgłaszać tego typu spostrzeżenia? Nie wiem czy dla każdego pracownika temat butów jest tak istotny ale jakieś inne? i tak w sumie kto wtedy ponosi jakąś odpowiedzialność w razie wypadku? Pracodawca?

Lenka

Zarobki okolo 5 tys dla produkcji a biurowi to nie wiem.

Księżniczka

No tak, wyjazd był dla szlachty a (usunięte przez administratora)nic z tego nie miał i nie ma. Dla biurowych wszystko ale robole niech robią bo tylko do tego są stworzeni. Żałosne!!!

Alka
@Księżniczka

A co dostali, była jakaś integracja dla pracowników biurowych? Szkoda, że nie wzięli magazynu pod uwagę, a coś zamiast tego może dostaliście? Premie może?

Jak długo trwa proces awansu w Radaway Sp. z o.o.?

Były

Nie ma opcji awansu. Jak wskoczysz na jakieś stanowisko i się sprawdzasz to przez kolejne 10 lat będziesz robił to samo. Tam nie ma pracy dla ambitnych ludzi.

Elżbieta

Biegacz maratonu

Nastaly ciezkie czasy, podwyzek brak pracy wiecej. Gdyby ci co pracuja uczciwie i szanuja rowniez czyjas prace w biurze oraz szanuja kabiny ktore trafiaja do klientow byli docenieni finansowo i biurowi i ci co pracuja fizycznie...

Prawdziwy twarz
@Biegacz maratonu

Maraton rowerowy jest na poznańskiej, a tak uczciwie to proszę nie narzekaj, szanują i widzą kto co robi

Ewelina

A ty kim tam jesteś, że lidera tak pilnujesz? A tak na poważnie, to powiedz lepiej, jak praca normalnie wygląda dla zwykłego człowieka, to bym chciała wiedzieć. W porządku zarobki teraz?

KrejziHuligan

Szok i niedowierzaniem co masz odklejonego w głowie i tego się zapewne już nie przyklei bo nawet się nie da tak już się odkleiło!! Nie przychodz do nas i nie pokazuj filmów bo takiego (usunięte przez administratora)dawno nie widzieliśmy. Nie jest ci wstyd że to robisz i jeszcze wszystko i to samo bo nawet sceneria się nie zmienia. Szok chłopaku ogarnij się. Nie pokazuj nam tego więcej bo rzygać się chce nie chwal się tym bo nie ma kompletnie czym :)

Produkcja
@KrejziHuligan

Tam żaden klej tego nie sklei :) do mnie też przychodzi pokazuje mówi by lajkowac itp totalna dziecinada i to u dorosłego człowieka. Może co innego nie przynosiło by mu wstydu w radaway

Sprawiedliwość
@Produkcja

Tak jak piszesz, jak można być na takim stanowisku i coś takie pokazywać w pracę i mówić że obserwować jego i chwali się że ma w ..... bo ma znajomość zarządu

Dorosłe dzieci internetu
@Sprawiedliwość

Hmm jeden brygadzista z magazynu też miał kiedyś znajomości w zarządzie a teraz szukaj go we Wrześni :) dzisiejszy film i tak przebił jego życie :) Ciekawe z kim mieszka bo jak sam to pewnie lubi swoje bąki wąchać :) słyszałem że na sprzęt wydał kilka tysięcy a widać że robione wszystko na noki 3310. Może teraz poczekamy na jego oficjalny wpis jak nam tu pojedzie albo może jakiś filmik z lasu dla wszystkich pracowników hahahahaha

Nightmare
@KrejziHuligan

To jest upadek, on się sam poniża, nie znam go, ale jako bierny obserwator mediów społecznościowych stwierdzam, że on przekracza wszelkie granice przyzwoitości.(usunięte przez administratora)niektórych osób mnie zadziwia. Ale przecież są jeszcze rzeczy, które się fizlogom nie śniły ;) MGK

Upadek ale on powstanie
@Nightmare

Zobaczymy za rok jak będzie jeździł merolem i mieszkał w willi z kabiną Rada.....nosz taki typowy Bagieta co teraz gdzieś tam też walczy sepleni i ma swoje 5 minut ale krejziguligan miał swoje ale 5 sekund jak zaczął to pokazywać teraz ma swoje 5 miesięcy jak każdy z tego leje. Tzn z niego !!!

@Upadek ale on powstanie

Pozdrawiam i życzę więcej odwagi

Biurowy

A ja jestem fanem, pozdrawiam.

Też jestem fanem
@Biurowy

Mnie się akurat podoba to co robi i bardzo śmieszy co prawda to co robisz pieniędzy Tobie żadnych nie przyniesie to robisz to dla fanów. Zmień tryb nagrywania nie tylko ten las i las inne kontenty i zmieniaj ubrania bo jedno i to samo mało kto będzie chciał oglądać bo się znudzi. Brakuje wody przypadkowych ludzi miasta sklepu jakiegoś. Ogólnie spoko ale pomału mnie nudzi sceneria i to mocno

Gigi

Można kogoś lubić lub nie lubić ale żeby mieszać w to rodzinę to trzeba być dnem moralnym i .... Tu jest zaklnięcie które usunął by administrator

@KrejziHuligan

Ciekawe czy nie jest Ci głupio gdy podajesz mi na dzień dobry rękę

@Sprawiedliwość

Co ty za bzdury piszesz. Czy ja kiedyś mówiłem tobie lub komukolwiek że mam znajomości w zarządzie? Co za koleś

Zostaw merytoryczną opinię o Radaway Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Radaway Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radaway Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radaway Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Radaway Sp. z o.o.