Opinie o radaway.pl - Radaway Sp. z o.o. w Jasin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Radaway Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Radaway Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radaway Sp. z o.o. w Poznań

Regulamin?

Ustalane zasady są w tej firmie kpina. Zakaz mieszania się zmian ? A co robią chłopaki z serwisu na naszej zmianie w tym tyg. ? W tamtym byli na drugiej zmianie ! Dlaczego temperatura nie jest badana ludzia?

Rafex
@Regulamin?

I co już? Mokro ma produkcja, że 6h robi? Może wreszcie płakac przestaną.

Przyjemny

Jaka wdzięczność Ci się marzy? Ciekawi mnie to bardzo.

Ciekawy

Post wstawiony 11.04 a system pracy 6h obowiązuje od 14.04 ? Więc dlaczego twierdzisz, że jest (usunięte przez administratora) skoro jeszcze w takim systemie jeszcze nie pracowałeś? Strasznie mnie to ciekawi :)

Ctrzy
@Ciekawy

Hehe ja wiem czemu, bo to produkcja. Tylko płakać umieją :D . Pracowali 8h jest źle, teraz 6h źle bo normy przeszkadzają. Może wam się kłaniać mają biurowi, że pracujecie? Macie taką samą pracę, wiec nie wiem o co idzie? Lekarzami nie jestescie żeby być bardziej narażeni.

Wirus

Ciekawe jak tam nowy kierownik na kwarantannie który mówi dużo o odpowiedzialności a sam się wykazał odpowiedzialnością lecąc do Italli, lubiący zabierać premie. Ciekawe czy za ten nieodpowiedzialny wypad odbierze sobie premie bo takim zachowaniem jak by wrócił do pracy naraża firmę na straty chociaż by zasobów ludzkich ...

Lider
@Wirus

Aż szkoda słów, nie wiem co odpowiedzieć na taką głupotę

Kaczka
@Lider

Głupotą jest ogólna znieczulica i podejście mnie to nie dotyczy. Brawo ....

Dariusz
@Kaczka

Firma od razu po powrocie kierownika odesłała go na kwarantannę, czy może był w pracy i miał styczność z innymi osobami? Proszę o informację, bo to bardzo ważne.

Klemens
@Dariusz

Ogólnie trzeba pochwalić firmę za wprowadzone zasady w związku z koroną wirusem ponieważ pracownicy widzą i zaczynają czuć że bez nich tej firmy by nie bylo. Odpowiadając na Twoje pytanie tak ponoć był na kwarantannie tak słyszałem od ludzi ale jak podają powinna wynosić 14 dni a z tego co słyszałem była chyba w okolicach 10 dni, więc gdzie tu odpowiedzialność międzyludzka

Przyjemny
@Klemens

Nie ma ludzi niezastąpionych drogi Klemensie. ŻADNA FIRMA nie istniałaby bez pracowników na każdym szczeblu. Pozdrawiam serdecznie

Profesor

Na studiach wolne to do pracy na magazyn można iść. A niby mieli siedzieć w domu ? Łamanie prawa !

Zigi

Praca w tej firmie jak to praca w korporacji choć szczycą się, że nie są jak korporacja. Kierownictwo nie jest obiektywne. Brak merytorycznej oceny pracownika i zła organizacja pracy i rozdzielanie obowiązków. Nie polecam.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Radaway Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Konstruktor?

Jakie są warunki zatrudnienia w Radaway Sp. z o.o.?

Koroner

A o jakie warunki dokładnie chodzi?

prawda

Uwielbiam gowork - strona do wylewania swoich żalów. Widzę że większość negatywnych opinii wychodzi z produkcji - ale to standard jak w każdej firmie. Jeszcze nigdy nie słyszałem żeby ktoś mówił, że jest super bo pracuje fizycznie i przez 8h robi jedno i to samo. Praca na produkcji jest jaka jest, trzeba to zaakceptować albo zmienić profesję. W innych firmach zapewniam, że krainy miodem i mlekiem płynącej nie będzie. Firma może świecić przykładem dla innych jako dobrze funkcjonująca organizacja .

Pączuś
@prawda

Hahaha dobrze funkcjonująca organizacja, dobre :D Dobrze to funkcjonowała nazistowska propaganda w Niemczech a nie ten zakład. Banda osłów, która zamiast marchewki na końcu kija ma przed oczami banknoty. Żale ludzie tu wylewają bo gdzie? Ile możesz być traktowany jak (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie, jedyne co można tu nabyć to przepuklina na wielu płaszczyznach i nerwica. Trzeba być bardzo odpornym na wszechogarniającą głupotę. Szkoda zdrowia. Zmiana pracy to jedyne w czym można sobie polepszyć.

Hkz
@Pączuś

Tak paczek cała prawda albo isc do przedszkola na kontrole ....rodzinna impreza kunpel kunpla brat dziewczyna kuzyna ha ha zenada ......i jazda na bananie

To ja
@Pączuś

Popieram i żeby nie odpowiedzialność karna to już niektórzy by chodzili w maskach (usunięte przez administratora)

MinutyUciekaja

Linia 2 cały czas stoji i pogaduszki, a my mamy na nich robić ? Źle policzone minuty przez Integra - niech brygadzisci / kierownik coś z tym zrobią.. inni musza pracować żeby wyrobić cel a tam laba.. kpina.

Iwona
@MinutyUciekaja

Fajnie, że chciałeś podzielić się z nami sowimi spostrzeżeniami. Jednak myślę, iż takiego typu kwestiami warto zwracać się bezpośrednio do swojego Przełożonego. Zrobisz w ten sposób? Chciałabym Cię teraz dopytać o trochę inne rzeczy. Radaway prowadzi obecnie rekrutację, co można zaobserwować na ich stronie. Zaznaczają, iż szukają osób ambitnych, które chcą się realizować i aktywnie uczestniczyć w rozwoju ich firmy. A czy wymagają wcześniejszego doświadczenia na danym stanowisku? Może dają szansę tym, którzy go w ogóle nie posiadają?

@Iwona

Już mu to mówiłem dwa razy dalej nic nie jest zrobione z tym ..Nędza na tej zmianie.

@MinutyUciekaja

Kto moze stać i gadać ten to robi. Każdy wiedział na jaka linkę trafi wiec teraz swoich żali nie wylewajcie. Z tego co wiem to linia nr 2 robi wiecej niz powinna żeby cała reszta (jak np linia nr4, która non stop narzeka, ze maja takie kabiny) mogła dostać te marne 70zł. Wszystko zalezy od rozdysponowania pracy przez lidera. A jak widac na linii nr 2 jest to zrobione dobrze skoro mogą stac i gadać a i tak robią wiecej. Pozdrawiam !!

MinutyUciekaja

Prosimy o ponowne przeliczenie minut.. niech nygusy z 2 linii wezmą się do pracy.

@Iwona

On nie mówi o doświadczeniu tylko o pogaduszkach że musi nadrabiać czas.

To ja
@Iwona

Jeżeli zwrocisz się do przełożonego lub dyrektora z problemem to jestes zalany z góry i już masz przerabane

XYZ

Ktoś orientuje się czy przewidziane są premie dla pracowników na święta w tym roku? Z góry dziękuję za informację.

Czy można w Radaway Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

leksus

No można można. Dodatkowe godzinki zawsze się znajdą haha :D

Tomasz
@leksus

Często zdarzają się sytuacje, że osoba zatrudniona w firmie Radaway musi zostać dłużej w pracy? Chciałbym zweryfikować częstotliwość nadgodzin w tym miejscu pracy.

Back
@Tomasz

Nikt nic nie musi od jakiegoś czasu ???? wcześniej znajdowano na nadgodziny paragrafy ???? brak nadgodzin w tyg. Jedynie zapowiedziane nadgodziny w soboty.

Bizu
@Tomasz

A zdarza się..... kwestia kierownika dzialłu czy prawidłowo rozdziela pracę. W dziale sprzedaży Bok/ Dok trzeba kierownictwo ocenić pod względem planowania zastępstwa na 1 /źle/. Nie polecam tam pracy. Na pierwszy rzut oka dziewczyny miłe .... ale..... Czas pokaże. Niektórym tam Panią może wiele wybaczyć A niektóre niech robią za dwie .... trzy takie. Jaki kierownik taki podział pracy.

WiecznyOdpoczynekRaczMuDacPani

Bez Brygadzisty nareszcie D1 funkcjonuje. Bez haosu, bez mobingu. Niech tak pozostanie. Ament.

SerLancelot

Polecam Tę firmę ! Atmosfera jak i praca bardzo zadowalająca, cieszę się, że tu przyszedłem. Pozdrawiam !

Oppo

Ile zarabia konstruktor? Dzięki;)

qqi
@Oppo

Naprawdę liczysz, że tutaj ktoś poda Ci wiarygodne informacje?

qqj
@qqi

Nie spodziewam się więcej niż 5 000, chociaż prawdopodobnie jest to jeszcze mniej. Zarobki w Polsce są dość przewidywalne

t.
@qqj

zdecydowanie dużo mniej niż 5 000

Tomasz
@t.

Możesz podać ile dokładnie? Chciałbym ustalić jeszcze, czy poza pensją podstawową można liczyć na ewentualne dodatki. Mam nadzieję, że tak.

@Tomasz

Jak to mowia w amazonie zarobisz 5000brutto w dwa miesiące zapraszamy i niech strace 7500w trzy!ot coooo :) a tak poważnie ?Zapraszam na spotkanie twarzą w twarz z pracodawcą żeby wynegocjować wynagrodzenie.Przecież wszyscy piszą ,chcesz więcej niż dają negocjuj twarzą w twarz a nie tutaj.Jak w każdej firmie są dodatki ich wielkosc jest zalezna od działu .

Kicaj

Kicaj kicaj chrum chrum chrum bo wybrani taki bum :)

ZASA

Od bardzo długiego czasu pojawia się ogłoszenie pracy dla Konstruktora? Z czego to wynika? W załodze jest bodaj 10 lub 11 osób. Czy aż tak trudno znaleźć odpowiedniego pracownika, czy to wynik ciągłej rotacji?

M.
@ZASA

niskie wynagrodzenie

Cyrkowiec
@ZASA

W tej firmie będzie trzeba być magikiem żeby dostrzegli potencjał w kimś .. Imprezy firmowe dla marginesu firmy tez się już skończyły bo pieniądze poszły na premie za cele .. śmiechu warte

Kalosz
@M.

Niskie wynagrodzenie to może na produkcji mają. W biurach rotacja pracowników jest PRAWIE ZEROWA. Świadczy to o tym, że brednie o tej firmie sieje produkcja. WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA jak to mówią.

Ochronka
@Kalosz

Sztuczna inteligencjo z biura - to ze ludzie narzekają to znaczy ze jest źle. Nie są to pojedyncze wpisy także pora to przemyśleć. Tobie nie zainstalowali 4 kamer nad biurkiem aby obserwować na codzien twoja prace na live. Kamery są do tego ? Może będziesz wiedzieć jak jesteś tak inteligenta osoba z wysokimi zarobkami ? Może ten zabieg jakoś nazwać fachowo jednym słowem ?

Kalosz
@Ochronka

Okej, jeśli chodzi o kamery, jak najbardziej się z Tobą / z Wami zgadzam. Nie jest to odpowiednie bo kontrola na każdym kroku nie jest za dobra. To akurat prawda, przyznam.

ZASA
@Kalosz

Dzięki za Wasze odpowiedzi

Praca jak i zarobki nie są złe (mowa o produkcji) ale niestety pracują tu ludzie którzy zazdroszczą wszystkim wszystkiego. Ważniejsze od pracy jest to co kto sobie kupił, gdzie mieszka i gdzie jeździ na wakacje. Ludzie są strasznie wscibscy, zazdrosni i gdyby mogli to utopili by Cie w łyżce wody. Oczywiście nie wszyscy ale niestety zazdrosnikow jest dużo więcej. Chcesz przyjść na produkcję do pracy to przygotuj się, że będziesz przeswietlony i obgadany od góry do dołu.

Kaczka

Ja przychodzę robię swoje i jest oki, nie interesuje mnie kto ma jaki prog kto jeździ jakim autem, ponieważ skupiam się na swoim życiu i na razie to wystarczy pozdro dla normalnych

Rufus

Troche śmieszą mnie wasze opinie. To, że ktoś jest w biurze nie znaczy, że nic nie potrafi. Wiele osób pracujących w biurze przeszla najpierw pracę na produkcji (nie mówię, że w tej firmie, a w innej wczesniejszej), ale aspiracje tych ludzi byly wyższe. Skończenie studiów otwiera drogę do biura, taka smutna prawda, no co poradzić, w głowie trzeba coś mieć. WSZYSTKIE hejty jakie tu się tworzą wypisuje produkcja, to widać, no jak komuś nie pasuje i tak mu źle to niech przyłoży się i pójdzie na studia, jak nie studia to do innej pracy. Bryncząc wiecznie nic nie osiągniecie ;). Pozdro!

Łukasz B

Czytam tu i słucham was wszystkich w pracy. Moja opinia to zal.pl taka stronka :) czy któryś z was tu piszących pomyślał choć jeden jedyny raz o tym ,że to co macie zawdzięczacie tylko i wyłącznie sobie ?? Pamiętajcie , że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Dlaczego jak Wam nie pasują zarobki bądź stawki i zwał jak zwał to nie pójdzie z tym do samego szefa ?? Potraficie tylko w Internecie (bo nikt was nie widzi i ukrywacie się pod jakimiś pseudonimami) jechać po innych ludziach. Nie macie przysłowiowej odwagi powiedzieć czegoś na głos ?? No tak to jest prawda co mówią ,że kozak w necie a Piz......a w świecie :) dla tych co nie wiedzą kim jestem. Ten gruby ze szkła jak go nazywanie :)

@Łukasz B

Powiedz coś na głos idź do szefa to cie zjedzą bo siejesz bunt...o czym ty gościu piszesz tam słowem nie wolno pisnąć na rzaden temat!!!!bo będziesz na celowniku całej rzeszy dupowłazów i mafi jechowych będziesz .Każdy kto otwiera buzie jest gnębiony nawet sam kierownik sie pofatyguje by cie obserwować na kamerach calymi tygodniami i pochowa sie po kątach by zwrócić ci uwagę o rzecz którą robią wszyscy.Prawo bhp i zasady sa tylko dla tych którzy podpadli cala reszta osob uprzywilejowanych z usmiechem na twarzy łamiąc prawo przyjdzie zwróci ci uwage i dopilnuje zeby ci zabrali premie za coś co on sam robi codziennie.

Bzik
@Lol

Zgadza się, ta firma to swoisty kołchoz. Brak rzetelnej oceny pracownika i tego jak pracuje. Praca w biurze w dziale handlowym .... Nie polecam. Na pozór miły babiniec... szkoda że taki chorowity... L4 traktują te panie tam jako dodatkowy urlop... to nic że za notorycznie chore osoby trzeba robić pracę i swoją i kolezanki. Nie polecam tam pracy. Kierownictwo....bawi sie na integracjach z "górą"... ustalaja zasady... to korporacyjna struktura... firma gdzie niby liczy się człowiek A tak naprawdę to liczy się wynik.... Nie polecam tam szukać pracy.

Cicha woda

Jeszcze więcej obcokrajowców :) jeszcze więcej córek tatusiów. Córki nic prawie nie robią ale siano dostają :) no ale tata kicaj kicaj I tata lechita :) no to wszystko tłumaczy. Najlepiej jeszcze jak w sobotę Twoi ulubieńcy do pracy przyjdą a nie Ci których akurat zmiana jest. No ale taka polityka. Tak juz jest :) śmiech na sali. My pracujemy i to ciężko A one niech sobie siedzą w klimatyzowanym biurze najlepiej ????????????

lol
@Cicha woda

Rozumiem ze stoisz im nad glowami, ze wiesz ze nic nie robia? Radzilbym sie zajac wlasnymi sprawami a nie patrzec ciagle na innych. A jesli uwazasz ze rzeczywiscie masz racje to po prostu powiedz to tym tatusiom, na pewno chetnie zwroca uwage mlodym.

Biurowi

Biurowi są tak inteligentni w tej firmie ze masakra .. począwszy od brygadzisty który nie wie jak wyglada większość produkowanych przez nas rzeczy ????. Kamery nie są do szpiegowania ludzi przypominam. Załóżcie sobie je w biurze i weźcie Integr* - może wylicza wam straty na Faceboo*k - bo tak jesteście zawaleni robota i mułem. BHP obowiązuje wszyskich także na hale jak się wychodzi to w odpowiednim obuwiu drodzy inteligenci biurowi. Pozdrawiamy kumatych z magazynu i produkcji .

Rufus
@Biurowi

Trochę śmieszny jesteś, masz ból dupska że na produkcji zasuwasz, a nie w biurze. Niestety taka Twoja rola. Było aplikować do biura to też byś chodził po hali jak po podwórku, a nie teraz płaczesz. Pozdrawiam biurowców!

Łebster
@Rufus

Widać właśnie twój iloraz inteligencji - hala produkcyjna to nie podwórko wiec obowiązują na niej przepisy. Przyszedłbyś na miesiąc porobić cymbal*e na dół to byś zobaczył. BHP dla wszystkich ! Kto jest za ? Niech cymbały nie chodzą po halach jak nie znają zasad !

serwisant

Czy ktoś może się rzetelnie wypowiedzieć na temat serwisu technicznego? Jak tam wygląda ?Czy warto aplikować? Z góry dzięki.

Hkz
@serwisant

Jest super jak lupisz pic wode......w.w...to super ...a najlepiej jak jestes kuzynem czy szwagrem ...albo wedka

Technik
@Hkz

Człowiek nie wielbłąd, pić musi.

Zostaw merytoryczną opinię o Radaway Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Radaway Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radaway Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radaway Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Radaway Sp. z o.o.