ML SYSTEM SPÓŁKA JAWNA E.STANEK, D.CYCOŃ

Toruń

Opinie o ML SYSTEM SPÓŁKA JAWNA E.STANEK, D.CYCOŃ

noname

Witam serdecznie, Mam zamiar aplikować na stanowisko projektowe/inżynieryjne do wspomnianej firmy. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat warunków pracy, zarobków, atmosfery? Pozdrawiam,

Jarosław Gąbka

A gdzie tam... chłopoki przecie to fajno robota jest ;)

Obiektywny

Zgadzam się z kolegami, również tam kiedyś pracowałem i co nieco mogę powiedzieć. Podczas "projektu" zakaz urlopowy, nie obchodzi kierownictwa że ludzie mają jakieś życie poza pracą. W zimie przestoje. Świerzy kierownik z jasionki ciekawy gość, przekazuje informacje dotyczące pracy w "locie" tzn. zacznie coś mówić i biegnie dalej, żeby usłyszeć czego oczekuje trzeba za nim biegać. Chodzi ciągle po halach z pytaniem ile i dlaczego tak mało. Ostatnio podobno cała zmiana poza kilkoma osobami się zwolniła. Zwolnił się również dyrektor produkcji. Wnioski wyciągnijcie sami. Jedynym plusem w tej firmie była atmosfera pomiędzy pracownikami tzn. zero "szczurostwa", ale to akurat może być spowodowane tym że nie ma szans na rozwój w tejże firmie dlatego i nikt nie donosił na wspólpracowników.

karzeł

zgadzam się z KAZ , na produkcji to jest dopiero masakra. Brak szans na rozwój , pensje pomijam bo to jest robota niewolnicza...

kaz

syf , dno i wodorosty. Praca na przetrwanie , nic więcej

kiedys tam pracowalem

ML SYSTEM Spółka Akcyjna ul. Warszawska 50 d (biura) w jasionka 954 hala produkcyjna (hale PPNT- podkarpackiego parku naukowo technologicznego) wiec tak. o umowie na firme ML SYSTEM nie ma co liczyc, ale za to z checia biora ludzi przez agencje Axell (w necie ogloszenie jest o tresci"- wykonywanie prostych prac produkcyjnych, składanie modułów, lutowanie" ), umowa o prace na miesiac, przedluzana co miesiac, stawka jak pisza w ofercie 10,42 i 12,26 brutto, malo kto dotrwa 3 miechy do stawki wyzszej! dlaczego? otuz jest GORAC niesamowity na halach 30 stopni to minimum z samego rana w szczycie ponad 40 stopni, moze i wiecej.niektorzy nawet nie przepracowali tam DNIA!!. praca nudna monotonna i jeszcze raz gorac, w zimie nie ma roboty i 99% ludzi wysylanych jest na przymusowy urlop bezplatny. aha i jak jest "projekt" to robota po 10h od poniedzialku do piatku i w soboty 8h, praca w godzinach 5:00-15:00 i druga zmiana 15:00-1:00(normalnie 6-14 i 14-22). nie ma dojazdu, najblizszy przystanek to lotnisko, dalej trzeba isc z buta ulica bo chodnikow nie ma zadnych. w zimie to dopiero jest przeprawa.

Zostaw opinię o ML SYSTEM SPÓŁKA JAWNA E.STANEK, D.CYCOŃ - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ML SYSTEM SPÓŁKA JAWNA E.STANEK, D.CYCOŃ