ML SYSTEM SPÓŁKA JAWNA E.STANEK, D.CYCOŃ

Toruń

ML SYSTEM SPÓŁKA JAWNA E.STANEK, D.CYCOŃ

Opinie o ML SYSTEM SPÓŁKA JAWNA E.STANEK, D.CYCOŃ

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

AG

Fizycznie praca nie jest cięzka bardziej chodzi o precyzje. Czasami są potrzebne trzecie zmiany ale też do przyzwyczajenia się. Co do atmosfery to jest pozytywnie, jak ktoś chce sie starać może sie rozwijać i rozmawiać o lepszych warunkach. Firma rośnie, dużo zleceń wiec pewnie dalej beda szukać.

Atmosfera w firmie kolezenska na kazdym szczeblu, firma mocno sie rozwija (co miesiac wielu nowych pracownikow). Wg mnie dla inzynierow mocno rozwojowa, roznorodne projekty i mozliwosc pracy z najlepszymi w swoich fachu. Co do dzialu produkcji ciezko mi sie wypowiedziec, ale osobiscie nie spotkalem sie ze zlym traktowaniem w firmie.

Adam

Myślę, że opinia o firmie zależy od tego jak się pracuje i jaką sobie wypracowaliśmy pozycję!

Cicho ciemny

Nie polecam po między pracownikami klimat spoko ale wszystko inne (usunięte przez administratora) pracownicy z magazynu zero orientacji ciągle czegoś brakuje na produkcji podstawowych rzeczy ,skąpa firma łysy dyrektorek potrafi tylko chodzić po hali żeby kogoś (usunięte przez administratora) bo nie można rozmawiać (usunięte przez administratora) stan na sekundę od razu pretensje (Do pracy czemu tak stoicie ) burak jakich mało to ma być firma na poziomie ,wypłaty też nie za ciekawe często coś się nie zgadza nie polecam .

Filip

Czy jest tak dobrze i rzadko tu zaglądacie?

Olek

Czy firma potrzebuje ludzi?

M.M.

Przez takie firmy jest opinia że fotowoltaika jest nieopłacalna, ale nic dziwnego skoro wykonuje się instalację bipv na elewacji południowej (lotnisko Rzeszów), albo szyby zespolone na odsłoniętym przystanku. Miliony publicznej kasy wyrzucane w błoto. A pisanie o kompetencjach ludzi którzy takie rzeczy robią jest po prostu zabawne.

Mm
@M.M. 23.06.2018 10:44

Oczywiście na północnej

Bogna

Niektórzy sądzą, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

Wróbel

Skoro tam tak źle to dlaczego wszyscy się nie zwolnią i nie pójdą do innych firm np. z doliny lotniczej albo obok jest fibrain czy też metalexpres. Przecież dziś jest rynek pracownika i sami decydujemy gdzie pracować.

Taki Typ
@Wróbel 04.06.2018 13:05

Pracuję tam 3 miesiące i jestem starym pracownikiem ???????????? Ludzie cały czas przychodzą i odchodzą Teraz przyjmują ludzi 50+ bo tacy słuchają i chcą do emerytury dociągnąć

Ike

Widzę że marketing & reklama w ostatnich tygodniach ostro działa ciekawe dlaczego ;) ? A firma niestety kiepska - płacą marnie (brak premii podwyżek) i nie zawsze w terminie. Rozwoju absolutnie brak (dyrektorzy to spece od marketingu i handlu a nie inżynierowie) Atmosfera fatalna (szukanie haków i winnych nie rozwiązań problemów). Typowa polska firma rodzinna.

G.K.

Szczerze polecam firmę - finansowo jak na Rzeszów naprawdę ok, atmosfera super a i mozliwości rozwoju spore. Jedynie co to trzeba chcieć pracować ;)

Gutek

Może firma nie jest idealna ale jest spoko , tylko trzeba mieć chęci do pracy!!

inżynier

Szczerze polecam. Mając trochę oleju w głowie i chęci do pracy można się wiele tam nauczyć. Współpraca z kompetentnymi ludźmi to czysta przyjemność. Co dzień nowe wyzwania. Różnorodność projektów nad którymi się pracuje nie pozwoli stać w miejscu co pewnie nie będzie odpowiadało tym którzy szukają pracy byle gdzieś się zahaczyć i przetrwać 8 godzin. Szefostwo super chociaż zabiegane - wielki szacunek dla tych młodych ludzi którzy rozkręcili taki interes. Pracy zmieniać nie planuje, chyba że stanowisko :)

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie ML SYSTEM SPÓŁKA JAWNA E.STANEK, D.CYCOŃ? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Wiktor

Czy dowiem się coś więcej o atmosferze w pracy?

abc123

Witam gdzie znajduje się krakowski oddział? Jakie doświadczenia jako projektant instalacji?

Mały

Teraz to jest ML System S.A. Warunki jak na Rzeszów przyzwoite. Trzeba pracować ale wiadomo za co. Trochę chaosu w Zarządzaniu ale wynikającego z szybkiego rozwoju. Atmosfera wśród pracowników dużo lepsza niż w corpo.

noname

Witam serdecznie, Mam zamiar aplikować na stanowisko projektowe/inżynieryjne do wspomnianej firmy. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat warunków pracy, zarobków, atmosfery? Pozdrawiam,

nick

nie rób tego

Marek
@noname 04.09.2017 10:08

W tak wielkim skrócie - zobacz na internecie wypowiedź Dawida i Edyty na temat pracowników. "... Tylko się ufa rodzinie..." a całą resztę uważają za ...... (sam uzupełnij po obejrzeniu materiału). Każda osoba która odeszła z ML Systemu mówi jedno - to była najlepsza decyzja w moim życiu!

Marek
@noname 04.09.2017 10:08

A co do Warunków pracy - są firmy które oferują więcej, a tak że są takie co oferują totalnie nic. ML System jest po środku. Zarobki - gdyby mogli to by dawali ci jeszcze mniej niż najniższa krajowa a resztę pod stołem. Nie wierz w obietnice że dostaniesz więcej. To co utargujesz na wstępie to max co dostaniesz przez najbliższe lata. Atmosfera - to coś czego nie ma, i nie było dla pracowników. Atmosfera jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla rodziny . Mam nadzieję że byłem pomocny. Kolega ostatnio wytrzymał tam jedynie 3 miesiące i wolał powrót do korpo.

Ola
@noname 04.09.2017 10:08

Jak chcesz być traktowany jak zło konieczne (czyli inżynier w ml) i nie jesteś handlowcem to nie idź tu. Firma ściema dla handlowców, gości po marketingu . W mediach wygląda super tak to tragedia i pseudo innowacje do wyciągania kasy z ue

Jarosław Gąbka

A gdzie tam... chłopoki przecie to fajno robota jest ;)

Obiektywny

Zgadzam się z kolegami, również tam kiedyś pracowałem i co nieco mogę powiedzieć. Podczas "projektu" zakaz urlopowy, nie obchodzi kierownictwa że ludzie mają jakieś życie poza pracą. W zimie przestoje. Świerzy kierownik z jasionki ciekawy gość, przekazuje informacje dotyczące pracy w "locie" tzn. zacznie coś mówić i biegnie dalej, żeby usłyszeć czego oczekuje trzeba za nim biegać. Chodzi ciągle po halach z pytaniem ile i dlaczego tak mało. Ostatnio podobno cała zmiana poza kilkoma osobami się zwolniła. Zwolnił się również dyrektor produkcji. Wnioski wyciągnijcie sami. Jedynym plusem w tej firmie była atmosfera pomiędzy pracownikami tzn. zero "szczurostwa", ale to akurat może być spowodowane tym że nie ma szans na rozwój w tejże firmie dlatego i nikt nie donosił na wspólpracowników.

karzeł

zgadzam się z KAZ , na produkcji to jest dopiero masakra. Brak szans na rozwój , pensje pomijam bo to jest robota niewolnicza...

kaz

syf , dno i wodorosty. Praca na przetrwanie , nic więcej

kiedys tam pracowalem

ML SYSTEM Spółka Akcyjna ul. Warszawska 50 d (biura) w jasionka 954 hala produkcyjna (hale PPNT- podkarpackiego parku naukowo technologicznego) wiec tak. o umowie na firme ML SYSTEM nie ma co liczyc, ale za to z checia biora ludzi przez agencje Axell (w necie ogloszenie jest o tresci"- wykonywanie prostych prac produkcyjnych, składanie modułów, lutowanie" ), umowa o prace na miesiac, przedluzana co miesiac, stawka jak pisza w ofercie 10,42 i 12,26 brutto, malo kto dotrwa 3 miechy do stawki wyzszej! dlaczego? otuz jest GORAC niesamowity na halach 30 stopni to minimum z samego rana w szczycie ponad 40 stopni, moze i wiecej.niektorzy nawet nie przepracowali tam DNIA!!. praca nudna monotonna i jeszcze raz gorac, w zimie nie ma roboty i 99% ludzi wysylanych jest na przymusowy urlop bezplatny. aha i jak jest "projekt" to robota po 10h od poniedzialku do piatku i w soboty 8h, praca w godzinach 5:00-15:00 i druga zmiana 15:00-1:00(normalnie 6-14 i 14-22). nie ma dojazdu, najblizszy przystanek to lotnisko, dalej trzeba isc z buta ulica bo chodnikow nie ma zadnych. w zimie to dopiero jest przeprawa.

Zostaw opinię o ML SYSTEM SPÓŁKA JAWNA E.STANEK, D.CYCOŃ - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ML SYSTEM SPÓŁKA JAWNA E.STANEK, D.CYCOŃ