Opinie o P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak w Białystok

qwerty123

cyt: " mile widziane doświadczenie, odpowiedzialność, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B Oferujemy: - umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - pełny wymiar czasu pracy (etat), - przyuczenie do pracy na stanowisku, - zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie wraz z dodatkiem za godziny nadliczbowe, - diety z tytułu wyjazdów służbowych (w tym podwyższone w przypadku wyjazdów kilkudniowych), - firmową odzież roboczą." "Wynagrodzenie brutto:od 3 600 PLN od 2600 zł. netto w zależności od umiejętności" na dzien 16.04.221. (usunięte przez administratora)Obiecujesz wszystko, aby pracownicy robili wszytko ku twojego zabku i realizacjom.(usunięte przez administratora) Olewasz totalnie pracownikow co ciagna twoja firme, poswiecaja sie ku lepszej wyplaty. (usunięte przez administratora) Jakies smieszne kalendarze w google's i myslisz, ze nikt tego nie widzi? Bardzo winszuje miesiac w miesiac posylajac montażystów na prace po 60-80 nadgodzin. Wyjazdy, delegacje... A teraz reasumujac wszystko w pigulce : gosciu oferujac komukolwiek wyplate mozecie sobie odjac -20% z calosci. Oddajesz krew - masz plecy, bierzesz dzien wolnego - rowniez plecy, umierasz rowniez plecy :) umowa jest w taki sposob skonstruowana, ze choc powinnismy sie ubiegac o swoje, to i tak jestescie skazani na porazke. (usunięte przez administratora) 8.

Czy w P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak panuje luźna atmosfera?

Włodi2749 Nowy wpis
Klient

Sprawa nie jest prosta. Ciężko pisać o miejscu w którym przepracowało się sporo czasu. Ale nie mam wyjścia. Muszę przedstawić co tam się tak naprawdę dzieje. Firma oferuje śmieszne pieniadze i żadnych benefitów. Jedynym benefitem jest to że szef ciebie nie opierdzieli na dzień dobry. Warunki pracy są słabe. Wszyscy patrzą na siebie wilkiem. Takie miejsce pracy w dłużej perspekcywie zle wpływa na rozwój człowieka. Dlatego raczej kilka razy przemyślęc podjęcie współrpacy z tymi jegomościami.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak?

Pytanie Nowy wpis

Czy w P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak możliwa jest praca na podstawie B2B?

odpowiedz Nowy wpis
@Pytanie

Nie, musisz być na ich zasadach ;)

qwerty123

Nick
@qwerty123

Na czym polega praca w tej firmie? Kobiety również przyjmują? Ile można zarobić na start?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA w firmie P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy w P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak panuje luźna atmosfera?

oczywiście
@Pytanie

Pieniądze nieadekwatne do pracy, jaką się wykonuje. Montażyści i ludzie z produkcji chodzą z chorymi stawami, wysiadają im plecy i łokcie od noszenia szkła. Nikt nie dba o BHP, masz robić i tyle. Ciągła rotacja, Grzegorz "cesarz" woli zatrudnić nowego pracownika niż dać Tobie 500 zł podwyżki, tak zwana "polska przedsiębiorczość" czyli Pan Ci płaci z wielkiej łaski, a jak się nie podoba, to lepiej nie pyskuj, śmieszny człowiek. Rok temu nie chciał płacić 2500 zł, teraz nie może znaleźć nikogo za 2700 zł, ludzie odchodzą, i narzekają, atmosfera jest grobowa. Najlepsza jest praca w sobotę, bo pracujesz z szefem. Nikt nie chce w soboty przychodzić, bo cesarz się we wszystko wpieprza, co z tego, że robota idzie dobrze cały tydzień, przyjdzie w sobotę i powie, że robicie źle i macie robić według jego widzi mi się haha, omijajcie tego januszexa, proszę was, szanujcie swoje zdrowie.

Właściciel
@oczywiście

Szanujemy Pana/Pani indywidua opinię. Zapewniamy, iż cenimy wkład pracowników, którzy swoim działaniem pozytywnie wpływają na rozwój przedsiębiorstwa i panującą w nim atmosferę. Przestrzegamy zasad BHP i od wielu lat usprawniamy nasze stanowiska, by praca była możliwie przyjazna pracownikowi. Jako nieliczni w regionie dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami, wspomagającymi przenoszenie towaru na produkcji. Firma sukcesywnie buduje zespół, który wynagradza na podstawie zaangażowania, prezentowanych wartości, umiejętności, jakości pracy jak również frekwencji. O właściwie obranym kierunku świadczy nasz stały i zrównoważony rozwój.

śmiechu warte
@Właściciel

Tak przestrzegacie zasad BHP, że namawiacie pracowników, żeby nie zgłaszali nigdzie wypadków w pracy haha, co ja czytam. Profesjonalne maszyny, są instalowane bez uprawnień i papierów, nie wysyłacie pracowników na szkolenia z zakresu obsługi suwnic, więc jak mają je obsługiwać? Bez zezwoleń? Nie daj Boże wypadek się stanie i będzie wina pracownika "bo po co się brał, jak nie ma uprawnień". Nie wspomagają przenoszenia towaru, bo Grzesiowi to za wolno, lepiej targać rękami śliskie szkło, nie ma miejsca i czasu na używanie suwnic na produkcji. Noszenie we dwóch 80 kg tafli szkła to nic dziwnego w tym zakładzie. O niewłaściwie obranym kierunku świadczą ciągłe oferty pracy i ciągła rotacja w zespole. Niekompetentni kierownicy, którzy przy okazji śmieją się z pracowników i donoszą na górę, można tak wymieniać bez końca.

Doświadczony gimnazjalnie
@śmiechu warte

Hejt z każdej kapusty, jak dobry bigos wypłynie. Nie wykazałeś się ambicją do pracy, że cię nie doceniono ? Pracując "3" miesiące nie idzie się po podwyżkę, trochę szacunku do siebie chłopie. Pracowałem troszkę w tej firmie i mogę powiedzieć jedno, szef jak każdy prywaciarz nie jest święty ale czy Ty hejterze, dałeś Mu powody do szanowania twojej osoby. Pracowałem w kilku firmach i z doświadczenia powiem, że "cesarz" jest najbardziej fair wobec pracowników, jeśli chodzi o szkolenia i modernizację. Trzeba tylko chcieć. Wam się nie należy, musicie na swoje zapracować, nieroby :)

Rambo
@Właściciel

To, czemu takie negatywne opinie i ciągła rotacja?

Adam
@Właściciel

To, czemu ciągłe widnieją oferty pracy i jest ciągła rotacja pracowników? Nie zauważyłem żadnej pozytywnej opinii o tej firmie. Widać coś jest na rzeczy.

kua

Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Raczej trudno znaleźć byłych pracowników zadowolonych z pracy w tym zakładzie. Podwyżki nie istnieją. Jak zapytasz to szef przypomina o jakimś błędzie. (usunięte przez administratora)Poza zakładem dzieją się takie rzeczy, że kopara opada. Niektóre pomieszczenia są przeładowane pracownikami, a jest np. jedno okno. Atmosfera jest tragiczna od samego początku. Jak coś zepsujesz to dadzą Ci odczuć -(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora). Najlepsze są imprezy firmowe - taka (usunięte przez administratora) w domkach z dykty. Zawsze się zastanawiam czemu takim ludziom nie wstyd... Przepraszam za luźny styl, ale on najbardziej pasuje do tej firmy.

Klaudia

Czy firma przyjmowała ostatnio nowe osoby ?

xyz
@Klaudia

a co Twoje pytanie ma wspólnego z sytuacja w firmie ? rotacja jest, byla i bedzie w tym (usunięte przez administratora)

Xy
Kandydat

Z cała pewnością muszę przyznać, że określenie szefa mianem "cesarz" jest bardzo na miejscu. Wręcz trafione w punkt. Atmosfera w firmie napięta, nie tyle wroga, co trudna. Żadnych rozmów, pytań, nic. Szefu mówi, że w pracy się pracuje. Miny pracowników dowodzą, że tak jest. Oczywiście miała być odpowiedź zwrotna, ale widać coś nie wyszło. Nie zmienia to faktu, że w takim zakładzie i w takiej atmosferze długo pracować się nie da. Bhp nie było widać.

Bartek

Pandemia napawa wszystkich niepokojem o przyszłość i pewnie stąd takie sformułowanie.

Alfred

Co masz na myśli pisząc nie jasna?

Arek

Zawsze były i będzie rotacja wśród pracowników. Zastanawiam się co będzie dalej bo firma dobra ale sytuacja niejasna.

Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak w miejscowości Białystok? Czy jest osoba zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem?

Zoom
@Administrator

Odchodza ludzie z każdego działu, ewidentnie firma ma problem z pozyskaniem nowych pracowników, moblizowaniem obecnych. W firmach o podobnej liczbie pracownikow jest system motywacyjny, dodatek stażowy i niejest to ochłap typu 100-200zł za prace z realnym zagrożeniem życia i zdrowia.

Justyna

Słyszałam ,że w tej firmie nie działa się zgodnie z zasadami bhp, to prawda ?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak
2.1/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowowarszawska 59