Opinie o P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak w Białystok

Nie stety atmosfera w tej firmie jest nie do zniesienia mało tego dyrektor do spraw produkcji wyrobił takie umiejętności że potrafi stosować (usunięte przez administratora) który bd ciężko udowodnić potrafi od samego rana kiedy człowiek jeszcze pracy nie zaczął a przyczepi się o byle co bo poptostu ma zły chumor i to odbija się na członkach produkcji ludzi brakuje co nie kurzy musza pracować za 2 za te same pieniądze to jescze i tak im mało nie polecam a mam informacje z 1 ręki

A można wiedzieć, na jakie wynagrodzenie można tutaj liczyć? Chciałbym poznać widełki. Jest szansa? :-)

Doris Nowy wpis

Montażysty nie potrzebują jeszcze? Tu mi pokazuje że w sierpniu były oferty tamtego roku a coś aktualnego? Może w sumie źle patrzę bo tam chyba była z urzędu pracy ta oferta to tam trzeba pytać - nie wiem dajcie znać proszę właśnie.

pracownik Nowy wpis
@Doris

tak montażysty potrzebują, montażystę w piczku mają - jak każdego innego pracownika

???? Nowy wpis
@pracownik

No niestety tak wygląda szara rzeczywistość tu w kraju. Dałbyś mi znać jak płacą. Ja mimo wszystko bym się spróbował przyjąć bo czytam wymagania i nie chcą chyba doświadczenia?

Były pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

@pracodawca jak tam sytuacja w firemce? Dalej targanie gabarytów ponad ludzkie siły?;) żenujący zakład pracy z brakiem szacunku do pracownika. Zapomnijcie o premii, którą macie wpisaną w umowę jeżeli idziecie choć 1 dzień na l4. Grzesiu nie ma pojęcia co to jest choć jeden dzień przepracowany, szefuńcio zna termin pracy z drugiej strony. Pamiętam jak składaliśmy nagrobki na zwierzynieckiej. Pracujące były niedziele bez dodatkowego wynagrodzenia i cytując ; dobrze, że macie pracę, na wasze stanowisko jest kilku Ukraińców. Życzę powodzenia mr olczak w budowaniu ekipy monterskiej jak i na produkcji

Za dwóch robią za identyczne pieniądze? jaki pracownik się na to pisze z jakim stażem? Wpływa on tu na cokolwiek? cos pisali kiedyś o przekraczaniu norm, chyba z rok temu. to ile one wtedy wynosiły i jakie są teraz?

Oczywiście że za te same pieniądze i to jeszcze z łaska że za Wolno pracujesz bo terminy cię gonią

Czy w P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Czy rekrutacja na stanowisko MONTAŻYSTA w firmie P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Chyba 3 miesiące temu szukali montażystów, a przynajmniej tak mi się coś kojarzy. Ja odpuściłem, ale teraz szukam pracy już tak na poważnie. Co najważniejsze — stabilnej :P Macie jakieś informacje o kolejnych przyjęciach? wtedy oferowali umowę na okres próbny, i nie napisali, jaka potem firma zatrudnienia jest możliwa. Można liczyć na umowę o pracę? Jak tu w firmie wygląda praca za montażystę, jest jakieś poszanowanie międzyludzkie czy tylko nacisk i poganianie pracownika? Widełki jakie oferują? Pozdro! :>

Witold

Szukają teraz pracowników? Wcześniej w necie widziałem ofertę dla technologa produkcji na jedną zmianę. Ludzi na produkcji też pracują w tym samym systemie godzinowym czy są dwie zmiany? Pytam bo ktoś pisał ze trzeba być ciągle dyspozycyjnym. To jak to wygląda w realu?

OtoJa
@Witold

Praca na produkcji odbywa się w godzinach 8-16, czy szukają teraz pracowników radzę zapytać osobiście w siedzibie firmy.

Waldek
@OtoJa

Czyli tylko jedna zmiana. Nawet jak w sieci nie ma żadnych ogłoszeń to można bezpośrednio pytać w firmie i zostawić swoje papiery? A jak teraz z warunkami? Nadal problem z premiami czy to się poprawiło i można dobrze zarobić?

Zawsze wam brakowało premii tylko ilu z was chowając się za szkłem korzysta z telefonu Aga ma rację uznanie premia to uznanie a nie dokonanie.

Agnieszka

Tyle, że waśnie problem w uznianówce chyba jest taki, że nie zawsze bywa obiektywna.. Czyli wracając do samej umowy zatrudniając się na to sam się wobec tych warunków godzisz? Coś jeszcze z tego typu zasad w niej jest? .

Ktoś inny

I może napiszesz jescze że dbają i szanują ludzi z produkcji bo ja wiem co innego co pracownicy mowią więc to że pani Agnieszka broni firmy swojego meęża

Olga
@Ktoś inny

Wiesz coś innego? To co takiego? Weź podziel się swoją wiedzą

To ich wspólny biznes
@Ktoś inny

Jeżeli zasługujesz na szacunek to taki z pewnością otrzymasz znam właściciela i z tego co wiem to małżonka czyli Pani Agnieszka stanie w obronie własnego biznesu a jeżeli jesteś częścią tego sukcesu poprzez swoją ciężką i uczciwą pracę to w 100% stanie też za twoją osobą tylko musisz pamiętać to są bizmesmeni i prowadzą firmę w dużej mierze opartej na zaufaniu do pracowników jeżeli robisz na diabła w życiu to i w rodzinie nie licz na szacunek a tym bardziej u pracodawcy

(usunięte przez administratora) jakich mało nie dość że idziesz na 3 dni na zwolnienie to zabierze całą premie choć w umowie co innego to jeszcze pretensje i fochy dyrektora produkcji że idzesz na L4 nbo masz (usunięte przez administratora) Kregosłub odradzam pracy w tej firmie

Agnieszka

No widzę, że kwestia tej premii ludzi mocno tu boli, bo już kolejny raz ktoś o niej wspomina. Spytam tak dla pewności tylko, to uznaniówka? Bo na jej temat co w umowie u Ciebie było, że o jej treści wspomniałeś

Mątarzysta

Jest oferta pracy na stanowisko mątarzysta proszę o info. Co tżeba tam robić mątować szkło w okna i dzwi i inne żeczy a ile pieniędzy jest za mątarz i czy są wolne likendy bo mam pracę na czarno

Polecam pracę w tej firmie, mimo wszystko. Zgrany zespół to podstawa a tutaj niestety są jeszcze osoby, które z jakiegoś powodu nie wykonują dobrze swoich obowiązków, jakby robiły łaskę, że muszą coś robić. Przez to zawalane są czasem jakieś sprawy na danym etapie a to się odbija na wszystkich. Podejrzewam też, że to właśnie oni wygłaszają te negatywne opinie. Reszta pracowników z mniejszym lub większym stażem za bardzo nie narzekają, robią co do nich należy i dzięki nim atmosfera i praca jest naprawdę w porządku. Takich jest coraz więcej. Urlopy są i można brać, nikt tam w soboty ani niedziele nie pracuje, nadgodziny płatne, dogadać się w każdej sprawie można, wypłata wpływa regularnie co miesiąc. Jedynie głupotą jest zabieranie premii w przypadku dłuższego zwolnienia lekarskiego, powód pewnie ma sens ale to zupełnie nie motywujące dla pracownika. Adekwatnie powinna być nagroda dla tych którzy nie biorą zwolnień a tego już zabrakło. Praca fizyczna jak wszędzie, trzeba swoje przepracować, za leżenie nikt nigdzie nie płaci. Ogólnie polecam, praca jest tam ciekawa, atmosfera i ludzie ok.

Ktos

Potwierdzam????

Rambo

Pytani?.odkiedy pracujesz?,że tak wychwalasz?,chyba że naprawdę tak mocno się zmieniło,wynagradzani to są....,ale te osoby co .........,dalej się nie będę rospisywal.

@Rambo

Nie wiem jak są wynagradzani inni, mogę powiedziec tylko za siebie. Jak się dogadałem tak miałem, to chyba dobrze, prawda?

RESZTA i wszystko jasne

...a tutaj niestety są jeszcze osoby???? które z jakiegoś powodu????nie wykonują dobrze swoich obowiązków☹️...i masz tu osobnika który tak stojąc za szybą wyciąga daleko idące wnioski- zgrany kolektyw, a tu jeszcze to - "robienie łaski", no i meritum misterny plan sypie się i bum odbija na wszystkich ???? a co dalej sam negatyw żadnej pozytywnej opinii, a gdzie praca u podstaw, wybitni stachanowcy, przekraczanie norm, jest pozytyw krótkowzroczny ale jest ..."reszta" ta moja twoja nasza wasza reszta O EUREKO "reszta da radę podoła wyzwaniom celom i bez " robienia łaski" TAKICH JEST CORAZ WIĘCEJ. Urlopy są ( dobrze że Kodeks Pracy też jest) o cudownie to wspaniale 1 maj moje ulubione święto odpocznę na urlopie, a i idą wakacje bony, talony i inne 500-etki trza będzie realizować. Dalej TYM BZUDROM nie podołam, wczytajcie się sami.????

@RESZTA i wszystko jasne

Hahaha, ale bełkot z którego wyczuwa się nienawiść do peerelowskich celów i jednocześnie zamiłowanie do także ówczesnej zasady "czy się stoi czy się leży pincet złoty się należy". Tylko co to ma wspólnego z opinią o tej firmie?

Hmmm nie wygląda to jakoś super to znaczy okej ale bez wow. Nie zdajesz sobie sprawy ze urlop to nie łaska pracodawcy a prawo które ci przysługuje?? Wypłata na czas to obowiązek?? Czy starają się coś dodatkowego robić dla pracowników, czy same podstawy??

Hahahah
@Marta

Starać za co ??? Człowieku obudź się jesteś u mnie :)

@Marta

Tak, zgadzam się, że niewiele jest ponad. Może to działa obustronnie ????. Ale to pracodawca powinien zachęcić do pracy a efekty na pewno by były, bo siła jest w zadowolonych pracownikach. Krążyły jednak opinie o nieprzestrzeganiu tego prawa, i to jest nieprawda.

Agnieszka

Typowy problem każdej firmy, żeby po prostu się dogadać. :/ Trudno o kompromisy jak widzę, no ale to każdy jest uparty, bo chciałby wyjść na swoje... Jakieś pomysły, żeby coś z tym zrobić? W niektórych firmach widziałam, że normalnie ludzie umawiali się ze specjalistami i tak odbywały się rozmowy

Agnieszka

Z tego co widzę raczej się nie zgadzasz z tym? Wyjaśnisz czemu?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak?

była mrówka faraona

W sumie to niewielkie. Jeśli jesteś: - dyspozycyjny 24h 7 dni w tygodniu - lubisz ciężką i niebezpieczną pracę przy szkle - jesteś okazem zdrowia i nie potrzebujesz urlopów wypoczynkowych - masz małe wymagania finansowe + reszta wymagań z ogłoszeń pracy z OLX (ostatnio zamieszczanych) To praca właśnie dla ciebie. Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników, którzy tak jak ja poszli po rozum do głowy.

Czy w P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak panuje luźna atmosfera?

oczywiście

Pieniądze nieadekwatne do pracy, jaką się wykonuje. Montażyści i ludzie z produkcji chodzą z chorymi stawami, wysiadają im plecy i łokcie od noszenia szkła. Nikt nie dba o BHP, masz robić i tyle. Ciągła rotacja, Grzegorz "cesarz" woli zatrudnić nowego pracownika niż dać Tobie 500 zł podwyżki, tak zwana "polska przedsiębiorczość" czyli Pan Ci płaci z wielkiej łaski, a jak się nie podoba, to lepiej nie pyskuj, śmieszny człowiek. Rok temu nie chciał płacić 2500 zł, teraz nie może znaleźć nikogo za 2700 zł, ludzie odchodzą, i narzekają, atmosfera jest grobowa. Najlepsza jest praca w sobotę, bo pracujesz z szefem. Nikt nie chce w soboty przychodzić, bo cesarz się we wszystko wpieprza, co z tego, że robota idzie dobrze cały tydzień, przyjdzie w sobotę i powie, że robicie źle i macie robić według jego widzi mi się haha, omijajcie tego januszexa, proszę was, szanujcie swoje zdrowie.

Właściciel
@oczywiście

śmiechu warte
@Właściciel

Tak przestrzegacie zasad BHP, że namawiacie pracowników, żeby nie zgłaszali nigdzie wypadków w pracy haha, co ja czytam. Profesjonalne maszyny, są instalowane bez uprawnień i papierów, nie wysyłacie pracowników na szkolenia z zakresu obsługi suwnic, więc jak mają je obsługiwać? Bez zezwoleń? Nie daj Boże wypadek się stanie i będzie wina pracownika "bo po co się brał, jak nie ma uprawnień". Nie wspomagają przenoszenia towaru, bo Grzesiowi to za wolno, lepiej targać rękami śliskie szkło, nie ma miejsca i czasu na używanie suwnic na produkcji. Noszenie we dwóch 80 kg tafli szkła to nic dziwnego w tym zakładzie. O niewłaściwie obranym kierunku świadczą ciągłe oferty pracy i ciągła rotacja w zespole. Niekompetentni kierownicy, którzy przy okazji śmieją się z pracowników i donoszą na górę, można tak wymieniać bez końca.

Doświadczony gimnazjalnie
@śmiechu warte

Hejt z każdej kapusty, jak dobry bigos wypłynie. Nie wykazałeś się ambicją do pracy, że cię nie doceniono ? Pracując "3" miesiące nie idzie się po podwyżkę, trochę szacunku do siebie chłopie. Pracowałem troszkę w tej firmie i mogę powiedzieć jedno, szef jak każdy prywaciarz nie jest święty ale czy Ty hejterze, dałeś Mu powody do szanowania twojej osoby. Pracowałem w kilku firmach i z doświadczenia powiem, że "cesarz" jest najbardziej fair wobec pracowników, jeśli chodzi o szkolenia i modernizację. Trzeba tylko chcieć. Wam się nie należy, musicie na swoje zapracować, nieroby :)

Rambo
@Właściciel

To, czemu takie negatywne opinie i ciągła rotacja?

@Właściciel

To, czemu ciągłe widnieją oferty pracy i jest ciągła rotacja pracowników? Nie zauważyłem żadnej pozytywnej opinii o tej firmie. Widać coś jest na rzeczy.

faraon
@Właściciel

Szanujemy Pana/Pani indywidua opinię. Zapewniamy, iż cenimy wkład pracowników, którzy swoim działaniem pozytywnie wpływają na rozwój przedsiębiorstwa i panującą w nim atmosferę. Przestrzegamy zasad BHP i od wielu lat usprawniamy nasze stanowiska, by praca była możliwie przyjazna pracownikowi. Jako nieliczni w regionie dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami, wspomagającymi przenoszenie towaru na produkcji. Firma sukcesywnie buduje zespół, który wynagradza na podstawie zaangażowania, prezentowanych wartości, umiejętności, jakości pracy jak również frekwencji. O właściwie obranym kierunku świadczy nasz stały i zrównoważony rozwój. ~~~~~~~~~~ Kogo cenisz? pracownikow? zartujesz oczywiscie ?! BHP? a co to w tej firmie? Co usprawniasz? stanowiska ? hipokryto ogarnij sie. Aktualnie kazdy szanujacy sie zaklad szklarski ma "profesjonalne" urzadzenia do wspomagania przenoszenia towaru na produkcji - zapomniales o montazu?:>(usunięte przez administratora) firma sukcesywnie buduje, poza twoim zapleczem kasowym. Juz nie skaczesz nad opiniami na tej stronie ? (usunięte przez administratora) Era faraonow minela bezzwrotnie, obys poszedl na (usunięte przez administratora) wraz z swoja wizja HA TFU

Na OLXsie widzę ofertę pracy na stanowisko - pomocnik montera szyb. Oferta wygląda jak dla mnie całkiem spoko (nie mam żadnego doświadczenia). Zastanawia mnie tylko zapis dotyczący dodatkowego urlopu płatnego w dzień urodzin. Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników może potwierdzić, że faktycznie jest to praktykowane? Przeczytałem już dużo ofert pracy i nie spotkałem się z czymś takim. Obawiam się że to tylko tani chwyt dla pozyskania pracowników bo opinie o firmie nie są zbyt pozytywne.

Patryk
@Marek

Przyłączam się do pytania. Również rozważam aplikację na te stanowisko. To jak to jest z urlopami bo w starszych komentarzach pracownicy zgłaszali problem z dniami wolnymi i chorobami.

@Marek

Pracuje w tej firmie już kilka lat. Nie ma problemu z urlopami,a jak trzeba to i z chorobowym, oczywiście nie za często. Urlop w urodziny fajna sprawa i rzeczywiście nie słyszałem żeby inny pracodawca to oferował. Polecam.

Obecny Pracownik
@Marek

Happy Birthday Day jak najbardziej obowiazuje, wystarczy odpowiednio wcześnie zgłosić do bezpośredniego przełożonego i gotowe.

Asd
@Obecny Pracownik

Happy birthday i może owocowe piątki? Dalej cesarz nie potrafi w internety,? Nabieranie się ludzie złudnymi ofertami o pracę. Będziecie nakurwiac w niedzielę włącznie -* inaczej pójdzie po premii - przecież oczywiste. Zrezygnowałem z pracy po prawie 30 latach nabierając się na codzienne zapewnienia..w tym zakładzie pracy niczego nie doświadczycie poza nie waszymi terminami na wykonanie usług. Omijać szerokim łukiem!!

Spox
@Asd

Masz rację. Zresztą ten "obecny pracownik" to na bank ktoś z rodziny właścicieli. Miałem okazję pracować i ewidentnie pasuje do ich sposobu wypowiedzi.

Ktos
@Asd

W CEIDG rozpoczęcie działalności to 2005 rok. Szybko licząc mamy już 2035? Ale ten czas leci...

spox
@Ktos

Fakt. Asd przesadził z tym stażem pracy.Ale reszta się zgadza. Chyba że może zaczynał jeszcze na "starym zakładzie" to chyba by mogło się zgadzać.

@Asd

Faktycznie. Nie jest tak wesoło jak piszą w ofercie pracy. Zresztą pozyskać pracownika można szybko, ale żeby go utrzymać na dłużej nie wystarczą już tylko obietnice w internecie czego sam jestem przykładem. Na szczęście dla nas (pracowników) mamy czasy że to praca szuka pracownika a nie odwrotnie.

Asd
@Ktos

@ktos A może przypomnisz sobie cwaniaku pracę przed rejestrem w cidg? Spadające suwnice na głowę pracowników i zapewnianie, że wszystko wynagrodzisz. wyzyskiwanie ludzi z pracą w sobotę i niedzielę? Rok temu/ dwa lata temu praca na cmentarzu z tablicami ( Białystok, zwierzyniecka ). Pierdzielenie jakie to będą premie, a skończyło się jak zawsze ; ciesz się, że masz pracę.."" masz coś do dodania? Jesteś zwykła wyzyskująca gnidą co żeruje na ludzkim nieszczęściu. Ba mało tego, na zdrowiu i za cholerę nie poczuwasz się do odpowiedzialności. Mam nadzieję, że pracownicy starej daty jak odejdą na emeryturę pociągnął Cię za sobą i wyjdzie na jaw Twoje "CEIDG" cwaniaku

Omijajcie szerokim łukiem. Nie polecam.

Spox
@Marek

Sama prawda. Nic dodać nic ująć.

Czy w P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak możliwa jest praca na podstawie B2B?

Nie, musisz być na ich zasadach ;)

qwerty123

cyt: " mile widziane doświadczenie, odpowiedzialność, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B Oferujemy: - umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - pełny wymiar czasu pracy (etat), - przyuczenie do pracy na stanowisku, - zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie wraz z dodatkiem za godziny nadliczbowe, - diety z tytułu wyjazdów służbowych (w tym podwyższone w przypadku wyjazdów kilkudniowych), - firmową odzież roboczą." "Wynagrodzenie brutto:od 3 600 PLN od 2600 zł. netto w zależności od umiejętności" na dzien 16.04.221. (usunięte przez administratora)Obiecujesz wszystko, aby pracownicy robili wszytko ku twojego zabku i realizacjom.(usunięte przez administratora) Olewasz totalnie pracownikow co ciagna twoja firme, poswiecaja sie ku lepszej wyplaty. (usunięte przez administratora) Jakies smieszne kalendarze w google's i myslisz, ze nikt tego nie widzi? Bardzo winszuje miesiac w miesiac posylajac montażystów na prace po 60-80 nadgodzin. Wyjazdy, delegacje... A teraz reasumujac wszystko w pigulce : gosciu oferujac komukolwiek wyplate mozecie sobie odjac -20% z calosci. Oddajesz krew - masz plecy, bierzesz dzien wolnego - rowniez plecy, umierasz rowniez plecy :) umowa jest w taki sposob skonstruowana, ze choc powinnismy sie ubiegac o swoje, to i tak jestescie skazani na porazke. (usunięte przez administratora) 8.

@qwerty123

Na czym polega praca w tej firmie? Kobiety również przyjmują? Ile można zarobić na start?

kua

Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Raczej trudno znaleźć byłych pracowników zadowolonych z pracy w tym zakładzie. Podwyżki nie istnieją. Jak zapytasz to szef przypomina o jakimś błędzie. (usunięte przez administratora)Poza zakładem dzieją się takie rzeczy, że kopara opada. Niektóre pomieszczenia są przeładowane pracownikami, a jest np. jedno okno. Atmosfera jest tragiczna od samego początku. Jak coś zepsujesz to dadzą Ci odczuć -(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora). Najlepsze są imprezy firmowe - taka (usunięte przez administratora) w domkach z dykty. Zawsze się zastanawiam czemu takim ludziom nie wstyd... Przepraszam za luźny styl, ale on najbardziej pasuje do tej firmy.

Klaudia

Czy firma przyjmowała ostatnio nowe osoby ?

xyz
@Klaudia

a co Twoje pytanie ma wspólnego z sytuacja w firmie ? rotacja jest, byla i bedzie w tym (usunięte przez administratora)

Xy

Z cała pewnością muszę przyznać, że określenie szefa mianem "cesarz" jest bardzo na miejscu. Wręcz trafione w punkt. Atmosfera w firmie napięta, nie tyle wroga, co trudna. Żadnych rozmów, pytań, nic. Szefu mówi, że w pracy się pracuje. Miny pracowników dowodzą, że tak jest. Oczywiście miała być odpowiedź zwrotna, ale widać coś nie wyszło. Nie zmienia to faktu, że w takim zakładzie i w takiej atmosferze długo pracować się nie da. Bhp nie było widać.

Bartek

Pandemia napawa wszystkich niepokojem o przyszłość i pewnie stąd takie sformułowanie.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak - Białystok

• Jak się pracuje w P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak?

P.P.H.U Olczak Grzegorz Olczak
1.9/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Nowowarszawska 59
    15-205 Białystok