De Novo Handel i Technika

Białystok

Opinie o De Novo Handel i Technika

Weronika

Jaka atmosfera panuje w De Novo Handel i Technika?

gonz

tak to prawda, premie za zrealizowane miesięczne targety są naprawdę wysokie, szybko można wdrożyć się do pracy dzięki czemu też są duże szanse na zdobycie dodatkowych pieniędzy, ale teraz niestety nie szukają nikogo, chociaż może niedługo jakieś rekrutacje się zaczną

dziki

@konkrado, a możesz napisać gdzie widziałeś oferty pracy od de novo, bo ja szukam i znaleźć nie mogę, a napisałeś, że są całkiem dobre. Co takiego oferują pracownikom na początek, możesz napisac, jesli oczywiście wiesz co takiego oferują, bo nie wiem, czy już pracujesz, czy jednak odpuściłeś sobie aplikowanie do firmy.

sympatyczny

właściciel to oszust i kłamca. Nic co mówi nie jest prawdą a umowa słowna to dla niego pole do manewrowania prawdą. Karma kuna ty z choinki sie urwałeś - czy jesteś propagandowym alter ego właściciela?

były pracownik

Czy uważasz, że takie informacje uzyskasz na portalu? To chyba Twoje pierwsze podejście do pracy.... Ja zastanowiłbym się, czy w ogóle aplikować do firmy, na którą tak dużo osób wypisuje negatywne posty. Może poczytaj dokładniej wszystkie wcześniejsze wpisy...

aniołek

Potwierdzam wypowiedź użytkownika "aś" w kwestii wynagrodzenia

baka

mają na swojej stronie oferte dla konstruktora/projektanta form przemysłowych, nie wmówicie mi chyba, że on też zarabia tak mało..

kika
@baka 28.04.2014 15:11
mają na swojej stronie oferte dla konstruktora/projektanta form przemysłowych, nie wmówicie mi chyba, że on też zarabia tak mał...

tutaj chyba się nie dowiesz ile taki gość może zarabiać, bo i chyba ktoś na takim stanowisku nie chce dzielić się takimi informacjami

wolny

niecałe 6 zł na godzinę - świetna praca dla desperatów

Zaufaj temu co czytasz oraz własnemu przeczuciu - NIE CHCESZ! Nie wiem jakie aktualnie są zarobki. 3-4 lata temu, była podstawa 1200netto + procent od tego co sprzedasz. Po przekroczeniu pułapu % był większy, aczkolwiek różne opinie krążą o osiągalności wyższych premii. Na jaki region jest teraz poszukiwany nieszczęśnik w postaci przedstawiciela dałnowa?

aniaaaa

Marcin ma racje w 100%, omijajcie DE NOVO szerokim łukiem. Strata czasu i nerwów

już po

Ludzie, nie dajcie się wrobić, nie warto - sami zrezygnujecie, jak wszyscy handlowcy w tej firmie. Nie zgadzam się z poprzednią wypowiedzią, kierowniczka truła jak opętana, czepiała się nic nie znaczących szczegółów, a to że pracujesz po 13 godz. miała gdzieś - czas dojazdu do klienta to Twój problem. Szukajcie pracy gdzieś indziej - tu jesteś nikim, traktują tak każdego.

janek

jestem zaproszony na rozmowe na Ph czy ktoś tam pracował lub pracuje, czy moge dowiedzieć się czegoś więcej, jakie płace jakie prowizje jakie samochody, czy płacą za hotele i żarcie

zbyszek

ale napisz konkretnie, czy pracowałeś dla nich i dlaczego tak piszesz, daj troche konkretów

ale napisz dlaczego

byłam tam i nie zamierzam wracać

Zbyszku nie warto, szkoda cennego czasu

zbyszek

pracowałeś tam napisz coś więcej mam rozmowę na PH

bezrobotny

Żadnego szacunku dla pracownika, żadnego. Tylko wymagania, żądania - zarządzanie w normalnej firmie polega na dostosowaniu wymagań do czasu - tego tu nie ma - zapieprzaj na dwa etaty za marne grosze, jak ci się nie podoba, to znajdą się naiwni na kolejne dwa, trzy miesiące - ŻENADA a nie firma

novy

Dzięki za te opinie. Miałem wysłać CV ale tego nie zrobię. Ważne dla mnie jest to jak mówi się o pracodawcy. Kiedyś zignorowałem takie opinie i nie skończyło się to dla mnie pozytywnie. Nie składajcie aplikacji do pracodawcy z negatywnymi opiniami.

kaliberg

Czy jest sens jechać na drugi etap rozmowy na stanowisko ph do Białegostoku ,co myślicie

krzych

Zgadzam się z gościem w 150%. Ta firma to dno. Nic dodać nic ująć.

asd

witam, nadal jest taki syf u PH ? i jakie dają dokładniej auto bo bujać sie po Polsce pandą a fabią to i tak spora różnica :)

Dla przedstawicieli dają auto, laptopa i komórkę trochę ścinek profili na auto, katalogi i jazda w Polskę(1/3 kraju, delegacje, hotele itp). Niska podstawa ale jak się człek spręży to z prowizją może być. Spore ciśnienie na wyniki, gps, raporty. Jedynie branża ciekawa i ludków można fajnych poznać.

Jeśli masz takie super recenzje o tej firmie to napisz jakie dają narzędzia pracy dla przedstawicieli ,bo o tym nie piszesz tylko o atmosferze w tej firmie.

dlaczeko tak piszesz ? Prosze o dopowiedz co tam jest nie tak ?

Tomasz

Praca dla niezależnych finansowo i odpornych psychicznie, koszmar

Zostaw opinię o De Novo Handel i Technika - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie De Novo Handel i Technika