Opinie o Aqvarius Trading WLL w Doha

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aqvarius Trading WLL. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Aqvarius Trading WLL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aqvarius Trading WLL w Doha

Dybcio

Trole internetowe tu wypisują głupoty czytając inne komentarze i udają że coś wiedzą.

Ja.

Wal się (usunięte przez administratora)

Pan Dybcio akurat coś tam wie :) zostawił kawał zdrowia na budowie. Pozdrawiam

Firma personalnie traktuje pracownika, tak samo zatrudnia superwizorow fuuuu

Marek Kosmicki - Aqvarius

kolejna Fu opinia ... Co do supervisorów nie będę się powtarzał odsyłam poniżej - nie muszę się za żadnego z nich wstydzić i z otwartą przyłbicą odpisuje jak jest. Co do personalnego traktowania pracownika.. trudno się ustosunkować.. pewnie tak , ale chyba zrozumiałe jest że inaczej traktujemy ( personalnie ) kogoś kto jest z nami od lat, pracuje zawsze na najwyższych "obrotach" , pomaga budować wizerunek firmy, pomaga swoim nowym kolegom, wkłada 100% w swoją pracę.. Personalnie pewnie też traktujemy ( i wtedy jest to ok ) gdy pracownik przychodzi po zaliczkę lub pożyczke by rozwiązać swoje personalne problemy , lub gdy potrzebuje z dnia na dzień wyjechać by pomóc w domu. Gdy przychodzi rozmawiać o pracy i możliwości podwyżki etc, ... tak więc tak traktujemy naszych pracowników personalnie , gdyż każdy jest inny, każdy ma inną historie, motywacje, problemy .. nie jesteśmy korporacją gdzie ludzie to numerki w excelu, szanujemy i doceniamy indywidualność jak i umiejętność pracy w zespole ... bo nawet najlepszy majster nie będzie w stanie wykonać swojej pracy dobrze jeśli ten "fu" supervisor nie wytłumaczy inspektorowi BHP , inzynierowi, etc dlaczego robimy to tak a nie inaczej. Naszą siłe stanowi zgrana ekipa potrafiąca uzupełniać się nawzajem a nie indywidualiści którzy nie potrafią ciągnać statku w górę ale w dół .. Panie Pytanie, Serdecznie pozdrawiam i życzę udanego dnia :) P.S. Jesli mialby Pan ochote sie bardziej rozwinąć proszę o wiadomość mejlową na marek@aqvarius.qa - Są rzeczy których po prostu Ja nie widzę i może w pewnych polach nie mam racji - natomiast zawsze jestem otwarty na konstruktywną krytyke .

To ty kolego chyba za młody jesteś żeby pamiętać Michała Kurzyka który walił kary po 200 QR za brak okularów. A tak przy okazji znasz kogoś z Kornisza?

zgadnij kto
@Marek

Oczywiście że znam ŚW pamieci Piotr Zwany Kapral,Amerykanin,Blaszko-rurka,Ostrołeka pozdro... dla Ostrołeki ,Krzysiu, Janek, pozdro dla Szczecinka i tak dalej i tak dalej.... i kto tu jest ,,Młody''?? Pozdrawiam i przypominam że jest zagadka do rozwiązania

-zgadnij kto-

Marek odpowiedz podam dopiero w piatek popołudniu chyba że ktoś zgadnie pierwszy .... Marek próbuj dalej nie poddawaj sie:) zapytaj żony, sąsiada zadzwoń do biura Aqvariusa może ci pomogą a może pan Marek Kosmicki zna odpowiedz?? Pozdrowienia dla pana Marka Kosmickiego Forum na temat tej firmy jest bardzoo ciekawe...... .

@-zgadnij kto-

-zgadnij kto- kto jest na miejsce Michała K. dalej Marcin czy już go zmienili?

Monter

Biorą jak leci..... żadnej rozmowy kwalifikacyjnej nie ma, co już świadczy że firma jest niepoważna

Brak

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
-zgadnij kto-

MARKU..,twoja odpowiedz jest błędna nie zagrał w Sapera próbuj dalej .....

@-zgadnij kto-

Powolniak potrafił zgubić paszport w kantorze ale co zrobił z komputerem to nie mam pojęcia.

Zagrał w sapera.

-zgadnij kto-

Stara legenda głosi......... żę Złoty jeszcze pływa w basenie....

Legenda głosi że Złoty straszy w podziemiach metra. Hehe

Daniel

Aqvarius Trading WLL to bardzo dobry pracodawca!!

@Daniel

A teraz w Katarze jest 23-26 stopni i pada deszcz ;-)

Romek ele, chętny na wyjazd.

A jak "kierownicy" na innych obiektach? Tylko Baśka tam jest i ogarnia wszystko? To ma chłop kupę roboty podobno jest tam kilka inwestycji do obsadzenia.

Ok

Co wy chcecie od Baśk?i lepszego kierownika nie miałem:)

kokos

Witam, widzę że są oferty dla elektryków. Pytanie czy wyjazd jest na minimum 3 miesiące? Czy nie jest możliwy krótszy wyjazd trwający 1,5- 2 miesiące? Dziękuję.

Robrt
@kokos

Przeczytaj inne posty ten temat był już poruszany wiele razy.

Ile macie tam teraz stopni? W miejscu pracy jest działająca klima albo chociaż wiatraczek?

Jarosław Kret
@Kandydat

Klimat jest umiarkowany w ciągu dnia jest różnie 25 czasami 39 stopni na plusie. Wieczory są bardzo chłodne bo temperatura spada czasami nawet do 19 stopni. W zeszłym tygodniu była bardzo brzydka pogoda praktycznie cały tydzień lało i chłopcy chodzili wkurzeni bo opalenizny zaczęły schodzić i nikt nie mógł pływać w basenie.

@Kandydat

@Kandydat Nie ma co ściemniać , jest gorąco ..między 37-45 Stopni (ostatni tydzień był wyjątkowo gorący) Na większości stacji działają już klimatyzacje ( w pełni lub polowicznie), oprócz tego wspomagamy się wiatrakami przemysłowymi. Inshallah, od 15stego czerwca klimatyzacje mają działać już na wszystkich stacjach. Oczywiście podejmujemy dodatkowe kroki celem schładzania (saturatory do zimnej wody pitnej tylko do naszej ekipy) oraz od 15-stego będziemy wydawać sole mineralne do wody celem ochrony organizmu przed nadmierną temperaturą. @Jaroslaw Kret - bardzo mi się podoba ten wpis :D

Swierzak

Zacząłem prace Ok 1-1,5 miesiąca temu ... widziałem wcześniej opinie na forum wiec lekko się obawiałem ale przekonałem sie po rozmowie z Panem Markiem. Póki co jest dobrze ... nawet bardzo dobrze. Godziny są długie i jest gorąco ale w końcu to bliski wschód nie norge. Zakres prac nie jest wielce skomplikowany , kierownicy pomocni , wypłata była na czas a warunki w mieszkaniu lepsze niż się spodziewałem. Ludzie na kontrakcie są bardzo różni ale generalnie spoko ... Ramadan nie przeszkadza w życiu. Napisze jak by coś miało się zmienić ale póki co jestem zadowolony z decyzji. Pozdrawiam cała ekipę z stacji bidda !

Tomasz
@Swierzak

Chłopie masz mniej starzu niż dzieci wakacji i nie wiesz ile pracujesz? Popracuj parę miesięcy i wtedy wyrażaj swoje opinie, narazie jesteś świeżak z biedronki (pewnie ochroniarz albo workservice)

Swierzak
@Tomasz

No pewnie tyle lat stażu w AA jak ty nie mam

Sandra

to kobiety tesz tam pżyimują to my z Vanesą tesz chcemy

Konik
@Sandra

Biorą od razu na superwizorow :)

Daria

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy! Czy aktualnie rekrutuje?

Makumba
@Daria

Tak Dario, dobrze słyszałeś

Marek Kosmicki - Aaqvarius
@Daria

Witam Pani Dario, Tak rekrutujemy : proszę wysłać CV na Mail rekrutacja@aqvarius.qa Pozdrawiam

Marek Kosmicki - Aqvarius

Panie Konik... czy widział Pan abyśmy kiedykolwiek rekrutowali na gowork ??? Jak widać po prawej stronie paska na tym portalu głównie rekrutuje się opiekunów i innych pracowników sezonowych do Niemiec.. ani kierunek ani zawód nie pokrywa się z naszym profilem... Co do warunków i formy zatrudnienia, odsyłam do jednego z wpisów poniżej w którym jest dokładnie skopiowany JOB OFFER na entry-level pozycje w naszej firmie, lub do kontaktu bezpośredniego.

Marek Kosmicki - Aqvarius

Czy to do mnie Pan napisał ? Nie przypominam sobie bym kogoś straszył ..to nie mój zakres obowiązków ;) Bardzo chętnie bym poznał personalia tak uciemiężonej i zawistnej osoby jak Pan ... tak by w przyszłości firmom o lepszej polityce zatrudnienia z czystym sumieniem móc Pana polecić.. proszę więc wysłać mi kilka linijek na marek@aqvarius.qa ....Niepowiem mam kilka "typów" kto kryje się pod tym Masakrycznym pseduonimem... Natomiast Pana tutaj opinie gruntownie nie merytoryczne, zabarwione personalnym hejtem i doprawione niską kulturą osobistą są mi generalnie bardzo obojętne na tym etapie.. Mimo wszystko widzę że czasu ma Pan pod dostatkiem tak więc życzę po raz kolejny, znalezienia doskonałego pracodawcy i spełnienia osobistych i profesjonalnych aspiracji ! Pozdrawiam

Marek Kosmicki - Aqvarius

...Panie Roger .. My prowadzimy firmę .. nie grozimy ludziom, nie straszymy..etc. nie na tym polega prowadzenie działalności ... Natomiast niektórzy tu Panowie tak ubliżają konkretnym osobom że pewnie nie jedna osoba miała by problem utrzymać wodze ..prosze poczytac ponizej jakimi inwektywami obrzucają się tu ludzie...

Jan Nowak

A ty to napisałeś prawdziwe nazwisko, brawo.

Wacław

A ja tam byłem i mi się nie podobało, nie wracam.

www.ripe.net

Do Wszystkich kontraktowych O#S@ZOŁ&ÓW", Zamiast interesować się kto, gdzie i za ile buduje osiedla. Zamist interesować się czy ktoś ma restaurację w Londynie czy nie. Proszę się zabarać do roboty! Z tego miejsca chciałbym również Wam przypomnieć, że nikt! Podkreślam NIKT nie jest anonimowy w internecie!!!! Jeżeli Wasze ptasie móżdzki nie czają bazy to polecam sobie przeczytać na internecie jak łatwo można namierzyć IP adres!. Znając IP znam adres, Adres jest mi w stanie powiedzieć dostawcę a dostawca właściciela komputera lub mobilnego urządzenia! Jeżeli myślicie, że to ściema to jesteście w WIELKIM BŁEDZIE Ludzie te wszystkie Wasze opinie, to opluwanie, to obrażanie jednego i drugiego można bardzo łatwo przykrócić i ktoś kiedyś może się naprawdę zdziwić !!!! Ludzie jeszcze raz nadmieniam, jeżeli ktoś mi nie wierzy proszę poczytać na internecie " Czy moje opinie są anonimowe" Przypominam co zrobił znany Polski dziennikarz Filip Hajzer !!!!! Myślę, że granica dobrego smaku została już tutaj przekroczona i cierpliwość niektórych ludzi sięgnęła zanietu!!! Proszę o normalne wyrażanie swopich opini. A tutaj w podpisie przesyłam Ciekawą stronkę, która natychmiast ustala dostawcę.... i jak już wcześniej wspomniałem dostawca ma obowiązek !!! OBOWIĄZEK udzielenia szczegółowych informacji czy to są Chiny, Bangladesz czy Polska Internet jest jeden a prawo takie samo

Marek Kosmicki - Aqvarius

Zaskakuje mnie za każdym razem ten nie-merytoryczny hejt w kierunku Roberta... na szczęście pracodawca, kierownik budowy, konsultant, klient i jego przedstawiciele są jeszcze "głupsi" i do dziś się nie połapali jaki "tempy"jest Pan Robert, ba a nawet chwalą sobie jego pracę już od dobrego pół roku ... :) Na poważnie, kwestie kierowników ich zakresu obowiązków już gdzieś niżej poruszaliśmy więc nie będe się powtarzał. Dzięki fajnej załodze ludzi którzy zostali oraz kilku nowym nabytkom, praca z dnia na dzień posuwa się do przodu i mimo upałów, "piasku wiejącego w oczy" i innych przeciwności dalej idziemy do przodu a nasza ekipa elektryków na 3 stacjach wykonuje najbardziej krytyczne zakresy prac zawsze w najwyższej jakości oraz przed czasem ! DZIĘKI WAM WSZYSTKIM A Panu panie "Zalosne" życzę znalezienia pracy marzeń, oraz kierownika który zaspokoi Pana zawodowe aspiracje i spełnienia swoich profesjonalnych ambicji ! Pozdrawiam

Marek Kosmicki - Aqvarius

A niech sobie piszą , niech dają upust fantazjom.. choć krew mnie zalewa że jacyś zakompleksieni Panowie pozwalają sobie na to by innym ubliżać po nazwisku, jednocześnie sami ukrywają się pod płaszczykiem anonimowości,ale no cóż to już najczęściej więcej mówi o piszącym niż o osobie opisywanej. Liczę również na to iż osoby na poziomie których nie brakuje potrafią dokładnie spojrzeć na te opinie przez ten pryzmat (stylu , sposobu wypowiedzi, rodem z pod sklepu monopolowego) widząc iż te "wypociny" najczęściej nie mają wiele wspólnego z realiami pracy na kontraktach. A de-facto, odpowiedzialność za wpisy które godzą w imię osób prywatnych jak i dobre imię firmy, jest wdg prawa odpowiedzialnością serwisu -w tym wypadku tego wspaniałego forum/serwisu gowork. Dziękuje natomiast za przywołanie do porządku i przypomnienie uczestnikom tego forum zasad działania i dostępu do informacji w sieci www. Pozdrawiam !

Tymtym

Kontrakty trochę za długie....

@Tymtym

Niestety dystans duży, więc długość kontraktu musi być adekwatnie dłuższa by pokryć realne koszta przelotów, utrzymania etc.Naomiast długie i stabilne kontrakty to może być zaleta .. zamiast zmieniać co 2- miesiące miejsce, firmę można u Nas "zagrzać" miejsce na dłużej w ten sposób jednym ciągiem u jednego pracodawcy zarobić konkretną kasę w ciągu pół-roku, roku..etc. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Aqvarius Trading WLL - Doha

• Jak się pracuje w Aqvarius Trading WLL?

Zobacz opinie na temat firmy Aqvarius Trading WLL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aqvarius Trading WLL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aqvarius Trading WLL?

Kandydaci do pracy w Aqvarius Trading WLL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aqvarius Trading WLL