Aqvarius Trading WLL

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Aqvarius Trading WLL

Piter

Firma godna zaufania, porównując z agencjami działającymi na terenie Holandii czy Niemiec. Pod każdym względem przewyższa w 100% A pracowałem w różnych więc mam porównanie. Mieszkania o wysokim standardzie płacone diety tygodniowe, płacą za bilety lotnicze, wypłata na czas. Jedyny problem to tylko to ,że jedzenie jest tu bardzo pikantne, ale to przecież nie ich wina????????????zawsze można przecież samemu sobie coś przygotować. A piszą źle o firmie tylko ci co mają problemy alkoholowe i niestety tu jest mały zonk , bo kupić też można w tym kraju ale drogo, więc nie odłożysz nic Przy cenie 200zl za litr to wypłata 8tys to faktycznie mało . Pozdrawiam

Czemu nie ma to czemu nie ma tamto... Każdy czytał umowę i wiedział gdzie i przyczym będzie pracował uważam że tempo pracy i zakres obowiązków jest ok jeżeli dla kogoś to za dużo to nikt mu nie każe pracować po co? ???? (usunięte przez administratora) Większość przepracuje cały kontrakt zadowolona dopiero jak nawywija firma zwolni ponosi konsekwencje zaczyna tu smarować farmazony pod wymyslonym nickiem słabe!!!!!!!

W brew tego co piszą to porządna firma płaci na czas zapewnia zakwaterowanie transport wyżywienie i dobre warunki stawka nie kładzie na kolana ale jest ok. Biorąc pod uwagę to że nie oddajemy połowy do skarbowego można zarobić naprawdę Polecam firmę Aqvarius i wszystkich którzy źle się wypowiadają a później i tak dzwonią i pytają o pracę... ???? Tak jest Dora Firma

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jak w Aqvarius Trading WLL wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Mariusz
Kandydat

Witam. Czy wisdom już mniej więcej kiedy zostaną wznowione przyjęcia?

hjkijo
@Mariusz

Chyba dopiero, gdy virus odpuści :-/

Wanda Nowy wpis
@hjkijo

Hej, i jak to wygląda na ten moment? Pandemia już powoli się kończy (miejmy nadzieję), obostrzenia zostają znoszone... Czy przyjęcia do Aqvariusa zostały wznowione? Jeśli tak, to na jakie stanowisko można obecnie aplikować? A jeśli nie... to czy wiadomo coś o otwarciu rekrutacji? Kiedy może to nastąpić?

Zibo Nowy wpis
@Wanda

Witam. Dołączam do pytania.

Mietek
Kandydat

8 tyś za 250h, chyba do was jeżdżą same buraki z wioch wschodnich, albo chcą się od mamusi wyprowadzić

kuszek 77
@Mietek

san jestes burak hihihi

Mietek Nowy wpis
@kuszek 77

Prosty rachunek, 7 EURO na godzinę + marna dieta, bez ubezpieczenia, lichy kontrakt, Mi osobiście nie jest szkoda (usunięte przez administratora)

Czy w firmie Aqvarius Trading WLL są regularne szkolenia pracownicze?

Mario
@Pytanie

O szkoleniach zapomnij, chyba że bhp

Jacek cukierski

Witam. Pracowałem na projekcie ,,Sheraton". Jeśli ktoś chciał pracować to i zarobił. Każda nadgodzina była zapłacona uczciwie.Zakwaterowanie było bardzo dobre a i z diety można było odłożyć. Ja sam w wolne dni ruszałem w miasto(własnym transportem lub pieszo) by coś zobaczyć. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy to zależało od ekipy,jeśli każdy wiedział co ma robić,nikt się nie opieprzal to było ok. Szkoda tylko że niespodziewanie podziękowano nam za pracę. Ale nic złego powiedzieć nie mogę.

Karol
@Jacek cukierski

witam,też uczestniczyłem w wyjeżdzie, podziekowani nam za pracę,ale tak jak piszesz,mozna zwiedzić,podobało mi sie przeż dwa miesiace.

Wojtek

Dużo jest pytań na rozmowie o prace ? Jest to podzielone na części ?

Mateusz

Chudych w firmie nie przyjmują,jak to mowił Kierownik z chudego to nawet tłuszczyku nie będzie . Firma fajna tylko niektórzy ludzie niszczą atmosferę, chcąc tu iść do firmy minimum wyglad i sila musi być, szkoda ze nie można jechać przez pandemie znowu. Polecam firmę dla fachowców.

Kuszek 77

A mi się podoba praca wAqvarius pozdrawiam ????????????????????

Adam
@Kuszek 77

Boś baran i nieudscznik

Polish

Na początku do ich biura skrecić płyty zgodnie z ich projektem . Odezwali sie do mnie po roku,praca 6 dni w tygodniu po 10h. pieniadzę 8 tysiecy za 250 godzin to bardzo mało pieniadze sa z opożniem. Atmosfera w firmie nie jest za fajna,jak ktoś jest młody to będzie robił za 3 lub dwóch .Trzeba mieć dobra sprawność fizyczna, i dobre układy z kierownikiem. Przeważnie wysyłaja ludzi do domu 2-3 tygodnie przed końcem umowy . Zostaje ten kto ma układy. Pozdrawiam

Grzegorz
@Polish

Zapomniałeś dodać kolego że te 8000 tysiecy to czysty zarobek . Plus 2600 co miesięcznej diety z której można jeszcze 1000 dołożyć do wypłaty . Jeśli kos chce zarobić a przy okazji zobaczyć trochę świata to bezcenne. Bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do siłowni i basenu .Bilety lotnicze? Darmo . Musiałeś mieć pecha że nie dotrwałeś do końca kontraktu albo może był inny powód o którym nie wspomniałeś? Osobiście znam więcej osób na „tak” jak na „nie” co do tej pracy .

Polish
@Grzegorz

Z tym światem ze zwiedzisz to masz 1 dzien w tygodniu,za darmo spoko ale nie masz silowni ani basenu. Co ty gadasz,atmosfera w firmie nie jest za fajna z diety,za 2 tysiące sie moze utrzymasz tylko pas trzeba zacisnac

@Polish

Panie Polish - co do wysokości zarobków oraz odkładanie z diet - to jest zawsze opinia subiektywna dla jednych mało dla innych jest ok. My jako pracodawca chcielibyśmy zawsze wypłacać pracownikom jak najwyższe stawki - natomiast też musimy się poruszać w realiach rynku. Co do faktu że Pana warunki nie były tak fajne jak kolegów którzy byli na innych projektach to znaczy że był Pan na projekcie stadionu - niestety w okresie po tym gdy niestety musieliśmy opuścić osiedle w którym i siłownia i Basen dla naszych ludzi były - jasne powstawały też w bólach ale gdy w końcu osiedliliśmy się na osiedlu willowym które miało być tylko dla nas gdzie wszyscy mieli fajne i komfortowe warunki ... niestety kilku panów nie wytrzymało i zrobili taką imprezkę że musieliśmy opuścić to miejsce ... a że też wybór pomiędzy dojazdem 1,5h godziny do pracy a mieszkaniem w willach bez basenu wydał się większości ekipy oczywisty ( że lepiej być 10 minut od projektu ) to faktycznie te warunki uległy zmianie - nie mniej Ci którzy chodzili faktycznie na siłownie dostali dopłaty do karnetów a do każdej willi kupiliśmy jakiś sprzęt... tak wiec jasne zawsze można widzieć szklankę do połowy pustą ale można też inaczej ... ;) Pozdrawiam Pana, dziękuje za Pana zaangażowanie w projekt i wykonywaną dla nas prace. Dziękujemy

qwerty
@Aqvarius Trading WLL

Dopowiedzmy; panowie o mało nie puścili całej willi z dymem, ale udało im się uwędzić kuchnię. Inni panowie rozwalali się firmowymi autami o osiedlowe latarnie. Na trzeźwo i pod wpływem. Jeden pan, kompletnie zalany, o mało nie utonął w basenie; dobrze, że koledzy, którzy jeszcze stali na nogach jakoś tam go wyratowali. Auta firmowe w dzień woziły panów do pracy a nocą jeździły po prostytutki. Były bijatyki na gołe pięści, haszysz i picie destylatów z alkoholu do odkażania. Trzymacie poziom rodacy :-|

Kunta Kinte
@Grzegorz

Jedziesz tam jako fachowiec, pracujesz 250 i więcej godzin, zarabiasz 8 tys, więc podziel sobie ów zarobek przez ilość godzin, to wyjdzie ci ze zarabiasz na godzinę jak ktoś bez wykształcenia i doświadczenia przy pakowaniu warzyw w Holandii. Twierdzenie, że z diety odłożysz to bzdura. Ceny są od 2 do 5 razy wyższe niż w Polsce, i przy tych godzinach pracy, jeżeli nie chcesz zarzynać organizmu to musisz treściwie zjeść, a to kosztuje. Odłożyć 1000 z diety można, jak je się zupki chińskie albo inny (usunięte przez administratora) a po powrocie do PL po takim kontrakcie to latasz od lekarza do lekarza bo organizm zajechany na maxa. Wspominasz, iż owe 8 tys to tzw czysta kasa, tak, pod warunkiem, że gdy wrócisz do PL to ktoś "życzliwy" nie doniesie na ciebie do US, bo wtedy nie dość, że trzeba będzie ostro się tłumaczyć, zapłacić podatek i jeszcze karę. Pieniądze o których mówisz mozna spokojnie zarobić za naszą zachodnia granicą, i to pracując tyle godzin co jest w niemieckim etacie, do tego dostaniesz kindergeld, jakaś premię, a jak zrobisz nadgodziny albo nocki, to wpadnie jeszcze trochę pieniędzy. Co do Kataru, to można tam pojechac raz za te pieniądze, zobaczyć jak wygląda inny kraj itp, oczywiście, o ile nie będzie się mieszkało na pustyni, po kilkunastu w jednym domku, gdzie większość to agresywni alkoholicy, zlodzieje i syfiarze, i nie będziesz wozony do pracy malutkim busem w którym można zdechnąć z gorąca, gdzie smierdzi od petow, wypacanej gorzały, i smrodu niektórych brudasow

Perszing
@Polish

Co ty gadasz za głupoty byłem w qatarze pracowałem tam 4 lata jest lipa z hajsem obecnie pracuje w Nl jako dekarz i mam 2900e netto i nic mnie nie interesuje a tam dostaniesz 8 koła za 280 godz hehehe (usunięte przez administratora)

Maras

...widać z Ciebie prawdziwy Team player za to. Pozdrawiam całego aqvariusa

Stefan

Dream? To nadużycie i narcyzm w pełni ,król jest nagi niestety .

Pablo

Co wy wszyscy możecie wiedzieć... Siedzicie na rusztowaniu w mrozie u jakiegoś podłego Niemca i tylko wam się marzy powrót do Kataru. Robota jak robota swoje trzeba zrobić a kasa taka sama jak w DE cz NL.(usunięte przez administratora)

Horizon

Kasa w terminie,alkohol też dobry tylko drogi,firma bardzo duża,ogólnie firme polecam. Dużo ludzi szuka zadym w firmie

Krzysztof

Wszystkim moim współpracownikom ,współlokatorom ,wiserom,oraz całemu 7 piętru życzę wszelkich wspaniałości w Nowym Roku .Miałem okazję być w Doha dwukrotnie i nie mam powodów by ubolewać jakoś szczególnie, wiadomo tam jak w każdej innej pracy bywa różnie wszystkiemu idzie zaradzić .Polecam ,pozdrawiam

Cebula

Szkoda,ze firma usuwa wpisy.Napisałem prosto o tej filmie nie polecam. Układyyy nad układamiii

@Cebula

Panie Cebula - chyba musiała być mocno niecenzuralna ta opinia i Gowork ja usunął - bo my takiej praktyki nie mamy. Każda opinia - nawet ta bardziej oparta na emocjach niż obiektywnej ocenie jest dla nas ważna i z wielu z nich wyciągamy wnioski, wprowadzamy zmiany i mam nadzieje że w długiej perspektywie - poprawiamy działanie naszej firmy - żadnej nie usuwamy. Z tymi układami to zawsze jest argument który trochę jest dla nas nie zrozumiały - Jasne duża część z pracowników, kierowników, supervisorów to ludzie którzy znają się i pracują ze sobą od dłuższego czasu przez co naturalne że wytwarzają się więzi, sympatie, przyjaźnie etc. i pewnie tak jak w każdym zespole są ekipy bardziej zwarte i trzymające się razem .. tak działa każda grupa społeczna i pracownicy firmy też nie są na to odporni. Jako firma staramy się wprowadzać najbardziej obiektywne formy oceny pracowników, zewnętrzny nadzór nad kierownikami na budowach, formy rekrutacji oparte na umiejętnościach i zaangażowaniu - jasne ciągle jest pewnie wiele miejsca na usprawnienia - ale która firma może w 100% powiedzieć że jest wszystko super. Bardzo pomocne są faktyczne rozmowy na które nie wielu z Panów nie niestety odważa - a które są najbardziej obiektywne - bo niestety z Anonimem zawsze pole do rozmowy jest ograniczone. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za Pana wkład i pracę w naszej firmie.

Piter

AQVARIUS TO ŚCIEMA
@Piter

Proszę nie słuchać Firmy Aqvarius . Ludzie tutaj są traktowani poniżej godności ludzkiej i proszę nie opowiadać bredni . Zero tolerancji przez pracodawce a liczą tu się układy i układziki w pracy . Jedni muszą pracować za dwie trzy osoby w W Ekipie ( Team ) , żeby paru ludzi mogło stać i udawać cały dzień że pracują a ty później musisz pracować za kogoś i wykonywać jego pracę bo ma być skończona a tego akurat ślepi niektórzy superwajzorzy nie widzą i jeszcze masz gorzej niż ten co nic nie robi i możesz zostać ukarany za nie wykonywanie poleceń a taki co nic nie robi może dostać premie . Tak jest właśnie prawda . Po Drugie firma w ostatnim czasie nagminnie wysyła ludzi wcześniej do Polski tzn. miesiąc wcześniej , lub 2-3 tygodnie przed końcem kontraktu i ze strony firmy jest okey i zero jakiekolwiek rekompensaty a gdybyś ty chciał zjechać wcześniej do Polski bo masz problemy w rodzinie albo nie podoba ci się w tej firmie to jesteś ukarany kwotą ponad 4 tyś zł , gdzie wiza kosztuje 600 zł a na kontrakcie pisze około 2 tyś Riali to jest tyle co 2 tyś zł . jedna wielka ściema . Po trzecie firma w Kwietniu nie wypłaciła wypłat do 10 ani 10 dnia kwietnia i tłumaczy się że będzie kilkudniowe opóźnienie tylko dlaczego 1/3 osób dostała wypłaty 7 kwietnia a 2/3 nie dostało ani złotówki . Jeszcze się okaże tak że dostaniesz ale bilet do domu za który bedziesz musiał oddać a wypłaty zero. Firma sie nie wywiązała z kontraktu i nie wywiązuje a czy teraz ma zamiar dać rekompensatę za te dni co się spóźnia z wypłatą ??

Nocny marek
@AQVARIUS TO ŚCIEMA

Wszystko prawda kasy nie wypłacają. Zapewniają że wypłata zawsze do 10-go a to G prawda jest 12 a kasy nie ma. Może by tak ktoś z biura sęsownie by to nam wytłumaczył?

Oszukany
@Nocny marek

jest 14 miała być wypłata a nie ma . codziennie mówią dzisiaj będzie, dzisiaj jest już naszykowana a nie ma. Nszykowana to chyba jest praca za darmo a nie pieniądze

8000 tys za prace w katarze?
@Piter

ile razy trzeba spasc z rusztowania na glowe zeby jechac tam za takie pieniadze?

BinAbduAbdull
@8000 tys za prace w katarze?

Ale co ja mam 8000 $ także o co się rozchodzi?

Warchoł
@AQVARIUS TO ŚCIEMA

Tak właśnie jest potwierdzam (usunięte przez administratora)

Amerykanin
@BinAbduAbdull

Twoje zarobki nie są aż tak złe biorąc pod uwagę że mam podobne aczkolwiek mógłbym zarabiać więcej ;-( Problem w tym że życie jest tylko jedno i nie można się dać samemu zaorać.

Czesiek
@Piter

8 tyś/250h, na miesiąc? To jest o 2500 więcej niż w polskim miescie, uwas raczej same PGR-y pracują

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Aqvarius Trading WLL?

byłem to wiem
@Pytanie

To zależy co ze sobą zabierzesz.

Kandydat

No to w końcu końców, ktoś coś wie ? Są te wyjazdy czy wielbłądy mają katar-19 i nie ma roboty. To biuro to jakaś parodia nikt tam nie odbiera telefonu i nie czyta maili.

@Kandydat

Panie Kandydacie - Panowie którzy mogli polecieć w ramach obecnych obostrzeń - polecieli. Niestety pewnie do połowy albo i końca listopada sytuacje sie nie zmieni. Proszę zadzwonić lub napisać do mnie ( Marek ) to Panu dam ostatni update - ale proszę mi tu żali nie wylewać że ktoś nie odpisał, nie mógł się dodzwonić bo Ja codziennie rozmawiam z kilkoma osobami - tymi ze starszej ekipy jak i Tymi nowymi - tak więc proszę sprawdzić numery albo o chwilkę cierpliwości. Na dzień dzisiejszy tylko osoby ważną rezydenturą mogą wlecieć do Dohy - Nam też jest bardzo z tego powodu przykro Pozdrawiam.

Kandydat

Ktoś coś wie o wyjeździe? Miało się ruszyć koło 15.09 a nie można się do nich dodzwonić i nikt nie odpisuje na maile. Ta firma to chyba jakaś lipa.

@Kandydat

Witam, Mieliśmy ostatnim czasem małe „zawirowania” personalne u nas w biurze - więc z góry przepraszam za brak odpowiedzi lub kontaktu. Proszę o przesłanie wiadomości raz jeszcze na rekrutacja@aqvarius.qa lub marek@aqvarius.qa postaram się niezwłocznie odpowiedzieć. Co do wyjazdu to dzisiaj udało nam się domknąć pierwszy kontrakt po Covidzie i za ok 10-15 dni pierwsza grupa poleci do Dohy. Niestety na chwile obecną mogą lecieć tylko osoby już posiadające Katarskie ID ( rezydenture ) do końca września nie ma możliwości wystawienia wiz dla nowych osób przyjeżdżających do kraju - te rozporządzenia Podobnie jak w Polsce są aktualizowane co dwa tygodnie i trzymamy kciuki że za dwa tygodnie sytuacja się zmieni. Pozdrawiam

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Aqvarius Trading WLL? Widzę, że umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Marek@aqvarius.qa
@Pytanie

Test praktyczny w zależności od preferowanego "fachu". Stolarze wykonują prosty kontenerek na którym sprawdzamy użycie elektro narzędzi ( frez, zagłebiarka, lamelownica etc.), umiejętność czytania rysunku oraz estetykę i czas wykonania. "Nidziarze" mają do wykonania jeden z kilku modeli ścianek, oceniamy tak samo umiejętność czytania rysunku, wytyczenia podstawy ścianki, oraz jakość i czas wykonania. Całość wraz z rozmową na temat pracy oraz doświadczenia kandydata zajmuje ok 2-2.5h. Serwujemy też kawę, napoje orzeźwiające i wręczamy pakiety gadżetów w ramach podziękowania za czas i zaangażowanie.

W czasie rekrutacji
@Pytanie

W czasie rekrutacji. Musisz się zgodzić że będziesz robił za pięciu a zarabiał połowę tego co ci się należy. Nie dostaniesz żadnych dodatków za święta Katarskie, będziesz robił po 10h bez płaconych nadgodzin ekstra. A poza tym masz się na wszystko zgadzać i nie dyskutować bo i tak nie masz racji. A jak zachorujesz to i tak za leczenie zapłacisz sam oni pokrywają tylko do 350pln.

Dawny pracownik.
@W czasie rekrutacji

Bajer to ty masz. Firma jest super. Płacą za wszystko. A ci co nie chcą robić, albo przyjechali w celach zwiedzających i udając fachofców, oczywiście wracają do domu bez kasy. No ale 2 tygodnie muszą odpracować za poniesione koszty firmy. Pozdrawiam Opisującego Bajki.

W czasie rekrutscji
@Dawny pracownik.

Człowieku za co ci płacą? Ubranie kupujesz sam tylko koszulkę dostaniesz, kasę ci uwalą za każdą bzdurę a w święta robisz jak za normalny dzień kto widział żeby w Nowy Rok pracować jak za zwykły dzień. Ale Aqvarius kasę wział. Tak samo w Ramadan król Kataru płaci ale tu szaraku pieniędzy nie dostaniesz. Jak jest trochę więcej chłopa na robicie to zapomnij o lampie, drabinie czy wjertarce. Dobre czasy jakie były na metrze już się skończyły. Nie ma klimatu fajnych ludzi i spoko kadry. A przy okazji w dwa tygodnie odpracować 2 bilety i wizę ok. 6000 to sam widzisz jak na nas kroją.

Marcin

Byłem tam jakieś 4 lata temu i też płacili 8 koła. Panowie z Aqvariusa czasy i ceny się zmieniły teraz ósemka to żadna rewelacja przyjedźcie sobie do Polski i zobaczcie jakie tu są ceny. Z resztą w Katarze też wszystko jest droższe niż wcześniej. Albo zaczniecie lepiej płacić albo znowu przyjedzie patologia z Radomia.

Olo
@Marcin

No rewelacyjnie nie jest ale płacą na czas i są podwyżki jest nagradzanie pracownika pzdr dla pana Marka i Andrzeja

Darek
@Olo

Człowieku co ty wiesz? Są podwyżki ale obowiązków tak ci powie Rudy nagradzanie jakie ? Że ci pan G coś obieca to znaczy że tego nigdy nie dostaniesz a sam fakt że kiedyś była osobówka bez limitu paliwa na 4 osoby a teraz jeżdżą ciapkowym autobusem to chyba lepiej nie jest. Tylko patrzeć jak wszystkich zakwaterują w barakach na dajcie, będzie taniej.

@Darek

Witam Panie Darku, Wypłata lub jej podwyżka jest zawsze dyskutowana przed kolejnym kontraktem czyli na ogół co 3 miesiące, w trakcie roku kalendarzowego większość pracowników otrzymuje podwyżkę w wysokości ok 10% co myśle jest niezłym standardem. Co do samochodów to "niestety" głownymi powodami dla których przesiedliśmy się na większe samochody były : -braki odpowiedniej ilości kierowców z międzynarodowym prawem jazdy , - brak miejsc parkingowych na projektach - BARDZO duza ilosc kolizji (głownie wlaśnie osób bez uprawnień ) ...akurat auta osobowe kosztowo były tańsze niż busik do którego i tak wejdzie ograniczona ilość naszych chłopców :) Co do zakwaterowania to myśle że ktoś kto jest teraz w Doha powinien Panu wrzucic zdjęcie z obecnych mieszkań bo tak dobrze to jeszcze nie było jak mieszkamy od zeszłego sierpnia - ale to jest wynikiem tego że ekipa która tam mieszka jest odpowiedzialna i zgrana oraz szanuje swoich sąsiadów i zachowuje się jak przystało na ludzi kulturalnych. Jeśli coś w trakcie Pana pobytu w Doha było nie tak jak Pan uważa że powinno wyglądać proszę o maila z opisem sytuacji na marek@aqvarius.qa - Panu już może nie pomoże ale nam pozwoli coś poprawić aby przyszli nasi pracownicy mieli lepiej. Błędów nie unikniemy ale staramy się na nich czegoś nauczyć.

Perszing
@Darek

Czyli lipa się zrobiła, z tego co tu czytam tania siła robocza z Bangladeszu i z Polski ryja za 8 kapci dalej w qatarze 8 koła żenada totalna pracowałem tam na konstrukcji stalowych dramat totalny oceniam ta firmę w skali 1-10 na 3 z dwoma=

Darek
@Aqvarius Trading WLL

Panie Pracodawco przede wszystkim należy się pozbyć Pana G. bo kontrakt to nie są roboty przymusowe tylko umawia, obowiązki, praca, zarobki... A po drugie należy zlikwidować korupcję i kolesiostwo wśród białych kasków którzy w większości nic nie robią tylko kryją błędy kolesiów od kieliszka i dropsów. Pierwszy z nich to Dominik w teczce przyniesiony. Dobrzy koledzy i fachowcy nie chcą tam wracać bo patrzeć nie można jak traktuje się tam ludzi. Co do mieszkań jest ok. ale premie to już jakaś pomyłka dostają nie ci co dobrze robią robotę tylko ci co odpalą dole odpowiedniemu białemu kaskowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Aqvarius Trading WLL - Doha

Aqvarius Trading WLL