Opinie o Aqvarius Trading WLL w Doha

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aqvarius Trading WLL. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Aqvarius Trading WLL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aqvarius Trading WLL w Doha

india@fornet.com.pl

niestety te adresy kontaktowe w sprawie pracy nie są dobre Mateusz@aqvarius.qa i rekrutaacja@aqvarius.qa .napisałam o informację i nie mogę wysłać wiadomości pod wyżej wymienione adresy.prosze o kontakt.

@india@fornet.com.pl

prosze o telefon w takim razie : 884 053 383 bede w Polsce do Soboty - prosze o kontakt. Pozdrawiam Marek

OP1

FIRMA SUPER WARTO JECHAC I PRACOWAC W TEJ FIRMIE JA NIGDY NEZAŁOWAŁEM I DALEJ BEDE Z NIMI WSPÓŁPACOWAŁ

Maro

Byłem w Aqvariusie na paru kontraktach nie żałuję ludzie jak wszędzie jedni pracują i chcą zarobić A niektórzy traktują to jak wycieczkę. Szefostwo spoko we wszystkim pomogą jak sie jest ok.nawet jak paszport się zniszczy nie żałuję i pewnie bym dalej siedział gdybym nie musiał zjechać pozdrawiam ????????

Witam. Jak mogę się skontaktować z firmą w celu podjęcia pracy i zasięgnięcia informacji?

@Nowy

Proszę o mail z numerem kontaktowym na rekrutacja@aqvarius.qa oraz mateusz@aqvarius.qa

Monter

Biorą jak leci..... żadnej rozmowy kwalifikacyjnej nie ma, co już świadczy że firma jest niepoważna

Brak

Abik

(usunięte przez administratora)firma normalna jeszcze tak daleko spełnia wszystkie wymogi i płaci .serdecznie pozdrawiam Gniewko . Andrzej dalej prezes i tak trzeba.

chlor

Podróże kształcą i być w tak wyjątkowym miejscu jak Qatar i jeszcze zarabiasz ,czego więcej chcesz . Troszkę odwagi i na świat patrzysz inaczej . Pozdrawiam serdecznie , .Ps.Jeden z najlepszych kontraktów i nikt niech nie(usunięte przez administratora)że tam jest źle bo kłamie. Pozdrawiam Aqvarius.

Jaś

Lepszej ekipy nie znam . Polak za Polaka tam trzymajcie się razem . Tutaj mróz około 5 stopni a wam pot po (usunięte przez administratora) cieknie. Pozdrawiam was za wszystko .jak ktoś pisze złe to. .... pozdrawiam

Benek

czy Marian pisze prawdę ?

AQQ
@Benek

Pan Marian nie odpowie; zwinął się :-)

Marian
@AQQ

Nikt się nie zwinął jestem i czuwam jak Rambo w krzakach. A czy to prawda to poczytajcie sobie inne opinie o tej firmie. Dobra lektura do poduchy. Pozdrowienia z dzikiej i zielonej Norwegii gdzie piach jest wylko w piaskownicach dla dzieci a nie wszędzie jak to było w Kataru xD

Agata

Witam, jak wygląda kwestia znajomości języka? Na jakim poziomie jest wymagany?

MisterNick
@Agata

To zależy, do czego, wiadomo lepiej umieć się dogadywać chodzi o samo życie i funkcjonowanie, ale czasami są prace gdzie pracuje więcej osób ktoś jest liderem, kto się dogaduje, więc w grupie jest osoba z językiem do komunikacji i to ta osoba pełni rolę koordynatora, reszta wykonuje swoje obowiązki związane z pracą, ale jadąc w ogóle w świat angielki się przydaje.

Marian
@Agata

A po co znajomość języka jak tam i tak nikt nie pracuje i nie ma przyjęć. Ta firma już się zwinęła. Ni nikogo nie szuka. Szkoda czasu na zawracanie sobie głowy.

@Marian

Witam Panie Marianie, Ciekawe informacje Pan posiada :) Prawie co roku ktoś pisze że się firma "zwija" i tak się zwijamy już dobrych 9 lat a w tym roku zroobiliśmy tą "zwijającą się firmą" największą naszą realizacje .. tak więc coś w tym jest ;) . W skali lat - zawsze w ciągu roku przypada okres 2 lub 3 miesięcy gdy faktycznie kończymy jeden projekt a następny dopiero się powoli rozkręca.. Obecnie poszukujemy nowych pracowników od prac ogólno budowlanych , wykończeniowych, oraz techników elektryków którzy posiadających realne doświadczenie w montaż peszli metalowych EMT od 3/4 cala do 6 cali - tyle możemy zdradzić odnośnie projektow do których realizacji się przygotowujemy pozostało realnie tylko ok 2/3 lat do mistrzostw świata a ukończonych stadionów są tylko 2, więc prędzej czy później na pewno ruyszymy z nowym dużym projektem Pozdrawiam. Panie Marianie, powodzenia w poszukiwaniu pracodawcy marzeń

02 - 05. 2019

Obiektywnie patrząc Firma Aqvarius nie należy do najgorszych, jednak trzeba sobie jasno powiedzieć, że nie jest to idealny pracodawca. Punkt widzenia zależy od wcześniejszych doświadczeń zawodowych. Jeżeli pracowałeś wcześniej w naprawdę porządnej firmie( nie w agencji) to wiesz, że Aqvariusowi wiele brakuje pod względem profesjonalizmu-w niemal każdej dziedzinie funkcjonowania firmy, zarobków, podejścia do pracownika, kadry - co bardzo rzuca się w oczy, etc. Z drugiej strony, jeżeli wcześniej pracowałeś pod agencją dajmy na to w Holandii w szklarniach czy magazynach , to będzie to dla Ciebie firma marzeń. Więc jeżeli znasz swoją wartość i cenisz swoje umiejętności i naprawdę jesteś specjalistą w swoim fachu to spokojnie znajdziesz o wiele lepszą ofertę.

@02 - 05. 2019

Witam, Dziękujemy za Pana opinie. Jeśli nie byłby to dla Pana problem to proszę o linijkę rozwinięcia na adres marek@aqvarius.qa - może nie wszystko udaje nam się naprawić w 5 minut, lub na nie wszystko możemy mieć wpływ - natomiast zawsze chętnie podejmiemy wyzwanie i spróbujemy ulepszyć nasze działania tam gdzie można. Naszym celem jest być "porządną" firmą - a do tego potrzeba nam właśnie więcej 'punktów widzenia' by móc realnie ulepszyć nasze procesy właśnie tam gdzie jest to wymagane a często niedostrzegane z perspektywy zarządu. Pozdrawiam !

Majster

Witam. Jak można dostać się do firmy?

@Majster

Witam ! Prosimy o kontakt na rekrutacja@aqvarius.qa Pozdrawiam

4kontrakty

Znam Kamila .jest jednym ze spoko normalnych ludzi ten kto pisze takie rzeczy to (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Kamila .

Arek
@4kontrakty

Dziwne że lepsi odpadli a wazelina Kamil został. Hubert nie podlizuj się.

K.B

Mam wrażenie ,że portal gowork stał się areną do rozgrywania osobistych niesnasek.Byłem ,pracowałem tam przez 3m-ce niedawno wróciłem zadowolony z pracy ,pobytu w Qatarze.Nie chcę komentować opinii wcześniej zamieszczonych i powtórzę ja nie narzekam .Poznałem wielu wspaniałych ludzi , serdecznie pozdrawiam wszystkich z "nocki"

19Ketrab93

Co za zryty baniak ???? Akurat pracuje i mieszkam z Kamilem jestem z nim na codzień Nawet trenujemy razem Jakos nie zauważyłem żeby sypał czy lizał ????

Piter

Nikt bez powodu nie przypie... zawsze jest powód. a co do Kamila mieszkam obok w willi na tyłach i pracuje z nim na zmianie, jest jak najbardziej w porządku jak i cała ekipa Aqvariusa Piotr,Paweł , Kuba. Mateusz, Hubert to najlepsi supervisorzy jakich w ogóle znałem, a już trochę pracowałem w swoim życiu Holandia, Niemcy. Ze Stasiem akurat mieszkam i też jest w porządku, a co do picia to pije jak każdy człowiek na ziemi. Dlaczego ludzie ludzi tak oceniają?

Aktualność
TWOJA OPINIA SIĘ DLA NAS LICZY !

Dlatego mamy prośbę do naszych wszystkich byłych pracowników o poświecenie 5-ciu minut i odpowiedzenie na kilka pytań odnośnie współpracy między nami - z góry dziękujemy ! ????✌️
VonDiffenbach

Chłopaki z AlBayta - trzymajcie sie tam. (usunięte przez administratora)

Hehe sprostowanie

Stachu ah gdzie jesteś znów zachlałeś i taki zostaję a inni jadą do domu. Gość ktory na niczym sie nie zna ale kompleks wyższości ma wielki hehe . Może ktoś się zainteresuje że średnio 2 razy w tygodniu się spóźnia bo zapił

Hehe sprostowanie

Stachu Stachu aaah gdzie się podziewasz znów zachlałeś. I taki siedzi i sprawdza innych alkomatem paranoja

nikt ważny

Bobas ma drożej ale ma lepsze :) ma łyche a po niej łeb nie boli. Ciekawe który z wajzorów mu to daje do opylenia? Zakaz picia, ramadan, kontrolę, konsekwencje, kary, zwolnienia,(usunięte przez administratora) wyrzucenie z pracy... Panowie a raczej nieroby w białych kaskach nie bądźcie śmieszni. Jedyne co z tego jest prawdą to to że jest ramadan. A tak przy okazji wyjechało ponad sto osób a superwajzorków jest tyle ile było. Może czas zredukować to towarzystwo które sobie wzajemnie (usunięte przez administratora) kryje? Niedługo będzie więcej białych jak żółtych kasków. I gdzie tu oszczędności? Ludzie się Cisna w śmierdzących busach a wajzorki sobie jeżdżą osobówkami jeden biały jeden samochód. Cisniemy się w pokojach po trzy osoby a ci mają jedynki. I za co za to że w ciągu dnia sobie jeżdżą poleżeć w willach ? Ludzie to widzą managerowie to widzą ciekawe czy biuro o tym wie ?

Krzysztof
@nikt ważny

Czytam Wasze ostatnie wpisy i próbuję zrozumieć, jaki mają one związek z pracą w firmie Aqvarius Trading WLL? Pamiętajcie, że forum przeglądają osoby, które niekoniecznie mają doświadczenia związane z tym pracodawcą, dlatego, proszę o wyjaśnienie, czego Wasze wpisy dokładnie dotyczą.

Zastanawiam się co trzeba brać albo jak wiele pić aby wypisywać takie bzdury. Do tego jak niskich lotów trzeba być kreaturą żeby zniżać się do takiego poziomu.

Abstynent
@nikt ważny

Zastanawia mnie komu bobas tak nadepnąłeś na jajo, że aż tak bardzo się stara. Uważaj bo za chwilę zrobią z Ciebie dilera gorszych rzeczy... Fantazja ponosi

Podwyżka

Najlepiej u Stacha????

JANUSZ SERCE 1977

Odnosnie wajzora stanislawa, to nie wiem czy pije czy nie, bo nie chodze po imprezeach i nie kupuje flachy za 250 czy 300 bo szkoda mi na to piniadzy, ci do wydaja tyle na flache, zamiast pojechac na qvady lub plaze lub poderwac jakas filipinke w lulu sami daja o sobie swiadectwo. Dla mnie Stanislaw to jedna z tych osob, ktora mozna kochac lub nienawidzic kochaja go ci ktorzy widza ze zrobi wszystkko zeby robota byla zrobiona wejdzie z butem gdy cos blokuje mu prace zebysmy nie stali jak te osly na srodku stadioniu..... niejebie sie z innymi podwykonawacami jak to sie czasem zdarza sie innym superwajzorom , natomiast nienawidza go ci ( wlasnie ci co lubia (usunięte przez administratora) w garnek nie baczac na cene ) z ktorymi on sie poprostu (usunięte przez administratora) Co do firy aqvarius to nie mam zastrzezen ; mieszkamy w lepszych warunkach niz w europie , przy wyplacie nie klekam bo mam 10 tys za 240 godzin ale pracuje sie spokojnie czasem za spokojnie jak dlamnie kierownicy sa duzo powyzje europejskiej srednien generalnie sa ok z jakimi mialem doczynienia na budowach w euopie biuro firmy jest tez ok. Zamaist do PL na urlop moga ci kupic bilet do bangkoku lub Kenji.

Zostaw merytoryczną opinię o Aqvarius Trading WLL - Doha

• Jak się pracuje w Aqvarius Trading WLL?

Zobacz opinie na temat firmy Aqvarius Trading WLL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aqvarius Trading WLL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aqvarius Trading WLL?

Kandydaci do pracy w Aqvarius Trading WLL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aqvarius Trading WLL