Opinie o Aqvarius Trading WLL w Doha

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aqvarius Trading WLL. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Aqvarius Trading WLL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aqvarius Trading WLL w Doha

Cebula

Szkoda,ze firma usuwa wpisy.Napisałem prosto o tej filmie nie polecam. Układyyy nad układamiii

@Cebula

Panie Cebula - chyba musiała być mocno niecenzuralna ta opinia i Gowork ja usunął - bo my takiej praktyki nie mamy. Każda opinia - nawet ta bardziej oparta na emocjach niż obiektywnej ocenie jest dla nas ważna i z wielu z nich wyciągamy wnioski, wprowadzamy zmiany i mam nadzieje że w długiej perspektywie - poprawiamy działanie naszej firmy - żadnej nie usuwamy. Z tymi układami to zawsze jest argument który trochę jest dla nas nie zrozumiały - Jasne duża część z pracowników, kierowników, supervisorów to ludzie którzy znają się i pracują ze sobą od dłuższego czasu przez co naturalne że wytwarzają się więzi, sympatie, przyjaźnie etc. i pewnie tak jak w każdym zespole są ekipy bardziej zwarte i trzymające się razem .. tak działa każda grupa społeczna i pracownicy firmy też nie są na to odporni. Jako firma staramy się wprowadzać najbardziej obiektywne formy oceny pracowników, zewnętrzny nadzór nad kierownikami na budowach, formy rekrutacji oparte na umiejętnościach i zaangażowaniu - jasne ciągle jest pewnie wiele miejsca na usprawnienia - ale która firma może w 100% powiedzieć że jest wszystko super. Bardzo pomocne są faktyczne rozmowy na które nie wielu z Panów nie niestety odważa - a które są najbardziej obiektywne - bo niestety z Anonimem zawsze pole do rozmowy jest ograniczone. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za Pana wkład i pracę w naszej firmie.

Piter

Firma godna zaufania, porównując z agencjami działającymi na terenie Holandii czy Niemiec. Pod każdym względem przewyższa w 100% A pracowałem w różnych więc mam porównanie. Mieszkania o wysokim standardzie płacone diety tygodniowe, płacą za bilety lotnicze, wypłata na czas. Jedyny problem to tylko to ,że jedzenie jest tu bardzo pikantne, ale to przecież nie ich wina????????????zawsze można przecież samemu sobie coś przygotować. A piszą źle o firmie tylko ci co mają problemy alkoholowe i niestety tu jest mały zonk , bo kupić też można w tym kraju ale drogo, więc nie odłożysz nic Przy cenie 200zl za litr to wypłata 8tys to faktycznie mało . Pozdrawiam

AQVARIUS TO ŚCIEMA
@Piter

Proszę nie słuchać Firmy Aqvarius . Ludzie tutaj są traktowani poniżej godności ludzkiej i proszę nie opowiadać bredni . Zero tolerancji przez pracodawce a liczą tu się układy i układziki w pracy . Jedni muszą pracować za dwie trzy osoby w W Ekipie ( Team ) , żeby paru ludzi mogło stać i udawać cały dzień że pracują a ty później musisz pracować za kogoś i wykonywać jego pracę bo ma być skończona a tego akurat ślepi niektórzy superwajzorzy nie widzą i jeszcze masz gorzej niż ten co nic nie robi i możesz zostać ukarany za nie wykonywanie poleceń a taki co nic nie robi może dostać premie . Tak jest właśnie prawda . Po Drugie firma w ostatnim czasie nagminnie wysyła ludzi wcześniej do Polski tzn. miesiąc wcześniej , lub 2-3 tygodnie przed końcem kontraktu i ze strony firmy jest okey i zero jakiekolwiek rekompensaty a gdybyś ty chciał zjechać wcześniej do Polski bo masz problemy w rodzinie albo nie podoba ci się w tej firmie to jesteś ukarany kwotą ponad 4 tyś zł , gdzie wiza kosztuje 600 zł a na kontrakcie pisze około 2 tyś Riali to jest tyle co 2 tyś zł . jedna wielka ściema . Po trzecie firma w Kwietniu nie wypłaciła wypłat do 10 ani 10 dnia kwietnia i tłumaczy się że będzie kilkudniowe opóźnienie tylko dlaczego 1/3 osób dostała wypłaty 7 kwietnia a 2/3 nie dostało ani złotówki . Jeszcze się okaże tak że dostaniesz ale bilet do domu za który bedziesz musiał oddać a wypłaty zero. Firma sie nie wywiązała z kontraktu i nie wywiązuje a czy teraz ma zamiar dać rekompensatę za te dni co się spóźnia z wypłatą ??

Nocny marek
@AQVARIUS TO ŚCIEMA

Wszystko prawda kasy nie wypłacają. Zapewniają że wypłata zawsze do 10-go a to G prawda jest 12 a kasy nie ma. Może by tak ktoś z biura sęsownie by to nam wytłumaczył?

Oszukany
@Nocny marek

jest 14 miała być wypłata a nie ma . codziennie mówią dzisiaj będzie, dzisiaj jest już naszykowana a nie ma. Nszykowana to chyba jest praca za darmo a nie pieniądze

8000 tys za prace w katarze?
@Piter

ile razy trzeba spasc z rusztowania na glowe zeby jechac tam za takie pieniadze?

BinAbduAbdull
@8000 tys za prace w katarze?

Ale co ja mam 8000 $ także o co się rozchodzi?

Warchoł
@AQVARIUS TO ŚCIEMA

Tak właśnie jest potwierdzam (usunięte przez administratora)

@BinAbduAbdull

Twoje zarobki nie są aż tak złe biorąc pod uwagę że mam podobne aczkolwiek mógłbym zarabiać więcej ;-( Problem w tym że życie jest tylko jedno i nie można się dać samemu zaorać.

Czesiek
@Piter

8 tyś/250h, na miesiąc? To jest o 2500 więcej niż w polskim miescie, uwas raczej same PGR-y pracują

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Aqvarius Trading WLL?

byłem to wiem

To zależy co ze sobą zabierzesz.

No to w końcu końców, ktoś coś wie ? Są te wyjazdy czy wielbłądy mają katar-19 i nie ma roboty. To biuro to jakaś parodia nikt tam nie odbiera telefonu i nie czyta maili.

@Kandydat

Panie Kandydacie - Panowie którzy mogli polecieć w ramach obecnych obostrzeń - polecieli. Niestety pewnie do połowy albo i końca listopada sytuacje sie nie zmieni. Proszę zadzwonić lub napisać do mnie ( Marek ) to Panu dam ostatni update - ale proszę mi tu żali nie wylewać że ktoś nie odpisał, nie mógł się dodzwonić bo Ja codziennie rozmawiam z kilkoma osobami - tymi ze starszej ekipy jak i Tymi nowymi - tak więc proszę sprawdzić numery albo o chwilkę cierpliwości. Na dzień dzisiejszy tylko osoby ważną rezydenturą mogą wlecieć do Dohy - Nam też jest bardzo z tego powodu przykro Pozdrawiam.

Monter

Biorą jak leci..... żadnej rozmowy kwalifikacyjnej nie ma, co już świadczy że firma jest niepoważna

Brak

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Ktoś coś wie o wyjeździe? Miało się ruszyć koło 15.09 a nie można się do nich dodzwonić i nikt nie odpisuje na maile. Ta firma to chyba jakaś lipa.

@Kandydat

Witam, Mieliśmy ostatnim czasem małe „zawirowania” personalne u nas w biurze - więc z góry przepraszam za brak odpowiedzi lub kontaktu. Proszę o przesłanie wiadomości raz jeszcze na rekrutacja@aqvarius.qa lub marek@aqvarius.qa postaram się niezwłocznie odpowiedzieć. Co do wyjazdu to dzisiaj udało nam się domknąć pierwszy kontrakt po Covidzie i za ok 10-15 dni pierwsza grupa poleci do Dohy. Niestety na chwile obecną mogą lecieć tylko osoby już posiadające Katarskie ID ( rezydenture ) do końca września nie ma możliwości wystawienia wiz dla nowych osób przyjeżdżających do kraju - te rozporządzenia Podobnie jak w Polsce są aktualizowane co dwa tygodnie i trzymamy kciuki że za dwa tygodnie sytuacja się zmieni. Pozdrawiam

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Aqvarius Trading WLL? Widzę, że umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Marek@aqvarius.qa

Test praktyczny w zależności od preferowanego "fachu". Stolarze wykonują prosty kontenerek na którym sprawdzamy użycie elektro narzędzi ( frez, zagłebiarka, lamelownica etc.), umiejętność czytania rysunku oraz estetykę i czas wykonania. "Nidziarze" mają do wykonania jeden z kilku modeli ścianek, oceniamy tak samo umiejętność czytania rysunku, wytyczenia podstawy ścianki, oraz jakość i czas wykonania. Całość wraz z rozmową na temat pracy oraz doświadczenia kandydata zajmuje ok 2-2.5h. Serwujemy też kawę, napoje orzeźwiające i wręczamy pakiety gadżetów w ramach podziękowania za czas i zaangażowanie.

W czasie rekrutacji

W czasie rekrutacji. Musisz się zgodzić że będziesz robił za pięciu a zarabiał połowę tego co ci się należy. Nie dostaniesz żadnych dodatków za święta Katarskie, będziesz robił po 10h bez płaconych nadgodzin ekstra. A poza tym masz się na wszystko zgadzać i nie dyskutować bo i tak nie masz racji. A jak zachorujesz to i tak za leczenie zapłacisz sam oni pokrywają tylko do 350pln.

Dawny pracownik.
@W czasie rekrutacji

Bajer to ty masz. Firma jest super. Płacą za wszystko. A ci co nie chcą robić, albo przyjechali w celach zwiedzających i udając fachofców, oczywiście wracają do domu bez kasy. No ale 2 tygodnie muszą odpracować za poniesione koszty firmy. Pozdrawiam Opisującego Bajki.

W czasie rekrutscji
@Dawny pracownik.

Człowieku za co ci płacą? Ubranie kupujesz sam tylko koszulkę dostaniesz, kasę ci uwalą za każdą bzdurę a w święta robisz jak za normalny dzień kto widział żeby w Nowy Rok pracować jak za zwykły dzień. Ale Aqvarius kasę wział. Tak samo w Ramadan król Kataru płaci ale tu szaraku pieniędzy nie dostaniesz. Jak jest trochę więcej chłopa na robicie to zapomnij o lampie, drabinie czy wjertarce. Dobre czasy jakie były na metrze już się skończyły. Nie ma klimatu fajnych ludzi i spoko kadry. A przy okazji w dwa tygodnie odpracować 2 bilety i wizę ok. 6000 to sam widzisz jak na nas kroją.

Byłem tam jakieś 4 lata temu i też płacili 8 koła. Panowie z Aqvariusa czasy i ceny się zmieniły teraz ósemka to żadna rewelacja przyjedźcie sobie do Polski i zobaczcie jakie tu są ceny. Z resztą w Katarze też wszystko jest droższe niż wcześniej. Albo zaczniecie lepiej płacić albo znowu przyjedzie patologia z Radomia.

Olo
@Marcin

No rewelacyjnie nie jest ale płacą na czas i są podwyżki jest nagradzanie pracownika pzdr dla pana Marka i Andrzeja

@Olo

Człowieku co ty wiesz? Są podwyżki ale obowiązków tak ci powie Rudy nagradzanie jakie ? Że ci pan G coś obieca to znaczy że tego nigdy nie dostaniesz a sam fakt że kiedyś była osobówka bez limitu paliwa na 4 osoby a teraz jeżdżą ciapkowym autobusem to chyba lepiej nie jest. Tylko patrzeć jak wszystkich zakwaterują w barakach na dajcie, będzie taniej.

@Darek

Witam Panie Darku, Wypłata lub jej podwyżka jest zawsze dyskutowana przed kolejnym kontraktem czyli na ogół co 3 miesiące, w trakcie roku kalendarzowego większość pracowników otrzymuje podwyżkę w wysokości ok 10% co myśle jest niezłym standardem. Co do samochodów to "niestety" głownymi powodami dla których przesiedliśmy się na większe samochody były : -braki odpowiedniej ilości kierowców z międzynarodowym prawem jazdy , - brak miejsc parkingowych na projektach - BARDZO duza ilosc kolizji (głownie wlaśnie osób bez uprawnień ) ...akurat auta osobowe kosztowo były tańsze niż busik do którego i tak wejdzie ograniczona ilość naszych chłopców :) Co do zakwaterowania to myśle że ktoś kto jest teraz w Doha powinien Panu wrzucic zdjęcie z obecnych mieszkań bo tak dobrze to jeszcze nie było jak mieszkamy od zeszłego sierpnia - ale to jest wynikiem tego że ekipa która tam mieszka jest odpowiedzialna i zgrana oraz szanuje swoich sąsiadów i zachowuje się jak przystało na ludzi kulturalnych. Jeśli coś w trakcie Pana pobytu w Doha było nie tak jak Pan uważa że powinno wyglądać proszę o maila z opisem sytuacji na marek@aqvarius.qa - Panu już może nie pomoże ale nam pozwoli coś poprawić aby przyszli nasi pracownicy mieli lepiej. Błędów nie unikniemy ale staramy się na nich czegoś nauczyć.

Perszing
@Darek

Czyli lipa się zrobiła, z tego co tu czytam tania siła robocza z Bangladeszu i z Polski ryja za 8 kapci dalej w qatarze 8 koła żenada totalna pracowałem tam na konstrukcji stalowych dramat totalny oceniam ta firmę w skali 1-10 na 3 z dwoma=

@Aqvarius Trading WLL

Panie Pracodawco przede wszystkim należy się pozbyć Pana G. bo kontrakt to nie są roboty przymusowe tylko umawia, obowiązki, praca, zarobki... A po drugie należy zlikwidować korupcję i kolesiostwo wśród białych kasków którzy w większości nic nie robią tylko kryją błędy kolesiów od kieliszka i dropsów. Pierwszy z nich to Dominik w teczce przyniesiony. Dobrzy koledzy i fachowcy nie chcą tam wracać bo patrzeć nie można jak traktuje się tam ludzi. Co do mieszkań jest ok. ale premie to już jakaś pomyłka dostają nie ci co dobrze robią robotę tylko ci co odpalą dole odpowiedniemu białemu kaskowi.

Tomi11

Witam serdecznie, czy są wieści co do wyjazdu do doha.pozdrawiam

Po testach
@Tomi11

Tak są. Byłem na testach w zeszłym roku, przejechałem pół Polski podkręciłem kilka płyt GK i do dzisiaj czekam na telefon zaraz minie rok.

marek@aqvarius.qa
@Po testach

Proszę o mail : marek@aqvarius.qa - postaram się odpowiedzieć dlaczego w ciągu roku nie odezwaliśmy się do kogoś kto był na testach - zawsze w pierwszej kolejności dzwonimy do ludzi którzy na takich testach byli ... w zeszłym roku aż tyle ich nie było a wszystkie osoby ktore pozytywnie przeszły taką weryfikacje w ciągu max 3 miesięcy otrzymywały ofertę wyjazdu.. tak więc proszę o maila zobaczymy co się wydarzyło że do Pana się nikt z naszej stronny nie odezwał. Pozdrawiam.

Witam jak tam z pracą jest zapotrzebowanie na pracowników

gre

Pytasz? czy stwierdzasz? Bo z braku interpunkcji nie wiem czego oczekujesz.

@gre

Na dzień dzisiejszy przylot do Doha jest praktycznie nie możliwy - planujemy od 15 Września rozpocząć mobilizacje. Jedynie osoby które pracowały u nas bądź brały udział w testach rekrutacyjnych prowadzonych od 11 lipca do końca września będą brane pod uwagę do przylotu do Doha. Wracając do pierwszego pytania - tak zapotrzebowanie jest i będzie wzrastać - covid wpłynął znacząco na spowolnienie prac na projektach a ich data zakończenia pozostaje bez zmian, tak więc koniec 2020 i początek 21 zapowiada się bardzo pracowicie :) ???????????????? Pozdrawiam

KCUF Aqvarius

Możecie napisać haj znaleźć na fejsie tego amerykanina, który nagrał tych kłamców ? Chciałem posłuchać. Dzięki za info

@KCUF Aqvarius

Możemy ale to forum na facebooku jest zamknie tak aby ktoś nie musiał pisać postów pod nickami i jest dużo zdjęć jak wyglada w tej firmie i nagrań chyba z trzech różnych żródeł. Podaj imie i nazwisko to Cie zaprosze .

Marek Kosmicki
@Tomek

Marek Kosmicki

Marek Kosmicki - Aqvarius
@Marek Kosmicki

Andrzej Ciap-racki

@KCUF Aqvarius

mam nagranie to fakt :) pozdrawiam

@amerykanin

Witam Panie Amerykaninie, Ponieważ kilkukrotnie powołująć tu się na Pana czytałem o tych moich kłamstwach etc. Miałbym prośbę czy może Pan potwierdzić : -Niedogadaliśmy się, postanowilismy zakończyć współprace i po prostu się rozstaliśmy za porozumieniem stron -Nie został Pan "ukarany" finansowo - Ba nawet dostał Pan kwotę finansową którą normalnie wydalibyśmy na bilet do własnego zagospodarowania ( postanowił Pan lecieć Pegasusem , chyba do Pragi jak pamietam) -Pozostał Pan w mieszkaniu dodatkowe kilka dni o które Pan prosił - nawet rozważał czy nie odwiedzi tu Pana żona chyba koniec końców to się nie wydarzyło -Nikt tu Pana nie skrzywdził :) Miałbym też prośbę by wysłał mi Pan to słynne nagranie (marek@aqvarius.qa ) zakładam a nawet jestem pewien że nie Ja jestem na tym nagraniu, natomiast jeśli faktycznie jest tam mój pracownik który dopuszcza się poważnego nadużycia jak kłamstwo - sam Pan wie bo miał okazje mnie poznać - że chcę o tym wiedzieć i na pewno wyciągne z tego konsekwencje jeśli ta osoba nadal u nas pracuje. Pozdrawiam serdecznie, Marek Kosmicki

martinjonh@wp.pl
@amerykanin

A mógłbyś się odezwać do mnie na maila celem udzielenia mi paru informacji odnośnie pracy w Doha? Chciałbym pogadać z ludźmi, którzy już tam robili. Mój mail to: martinjonh@wp.pl

złoty
@Marek Kosmicki

Dzień dobry Panie Marku. Czy metro siė skończyło że szukacie ludzi na stadiony . .Pozdrawiam Piotr ksywa Złoty

@złoty

Witam Panie Piotrze, Na metrze jeszcze trochę posiedzimy, proszę pamiętać że odcinek na którym Pan pracował to połowa pierwszej lini - a obecnie powstają 4 linie tak więc zapotrzebowanie na naszą ekipę jest nadal .. Obecnie głównie zajmujemy się poprawkami i testowaniem instalacji N/n Szukamy na stadiony na nowe prace związane ze spawaniem rur , oraz w przyszłości również z elektryką, a także kilku inżynierów do MEP oraz Structural Engineering.

złoty
@Aqvarius Trading WLL

Dziękuję za odpowiedż ,chętnie wròcē na zimę do was o ile podnieśliście stawkę . Pozdrawiam Piotr Baran elektryk

@złoty

Panie Piotrze Jak będzie Pan miał czas proszę dać znać na maila (marek@aqvarius.qa) oddzwonie i pogadamy - jest pole do manewru dla doświadczonego pracownika jak Pan. Pozdrawiam

Gitara
@Tomek

Jak znaleźć to forum bo jestem ciekaw co tam słychać .dodam że jestem byłym pracownikiem tej firmy a co do chłopaków z Radomia to pozdrawiam bo git koledzy

@Aqvarius Trading WLL

Jeżeli sa jakies pytania do mnie zapraszam do kontaktu po mój numer telefonu +17737427351 Pozdrawiam Piotr

@Aqvarius Trading WLL

Witaj Marku. Na występie przywitam się również z pozostałymi, którzy tutaj opisują różne zdania na temat firmy Aqvarius. Ku ścisłości to samolotem leciałem z Doha do Wiednia. Jak też zostało napisane wcześniej moja współpraca z firmą Aqvarius została rozwiązana w pewnym sensie za porozumieniem stron. Nie wiele mogę wnieść do dyskusji, jakie mają tu miejsce, ponieważ ile ludzi tyle różnych wypowiedzi i ta indywidualność nie daje mi prawa do obiektywnej wypowiedzi. W związku z prowadzeniem firmy wynikają różne sytuacje, których czasem nie sposób przewidzieć. Myślę, że powoływanie się na moją osobę nie jest najlepszym przykładem, ponieważ moja współpraca z firmą Aqvarius nie była na tyle długa, aby dostrzec tak wiele poruszanych tutaj tematów. Niemniej jednak każdemu życzę owocnej współpracy nie tylko na kanwie zawodowej, ale przede wszystkim nazwijmy to braterskiej, bo ta pozostawia tutaj wiele do życzenia. Jeżeli iż trzeba być sumiennym nie tylko w odniesieniu do samej pracy. Życie nie jest tak proste, jak może się komuś wydawać niemniej jednak zawsze trzeba być sobą i w zgodzie z własnym sumieniem. Myślę, że pomimo różnych opinii, jakie mogą krążyć o mnie, ja sobie nie mam nic do zarzucenia, bo należę do tych, którym jak nie pomogłem to i nie zaszkodziłem. Osobiście wolę pomagać, choć czasem poczytuje się to za moją wadę, lecz osoby, które tak sadzą, są w błędzie. Jeśli z mojego powodu ucierpiał, ktokolwiek to przepraszam z mojej strony i proszę o wybaczenie. Jeżeli są tacy, którzy mają powód do zadowolenia, iż spotkali, mnie na swojej drodze to jest to powodem również mojego zadowolenia. Pozdrawiam wszystkich niezależnie od tego, po której stronie barykady stoją :-), a w szczególności tych, którzy mają jakieś wyrzuty sumienia, których u mnie brak. Z wyrazami szacunku Piotr. PS. Nie miałem i nie mam, kontaktu z nikim na Facebook kto pracował w tej firmie.

Pozdrawiamy Pana Amerykanina

@KCUF Aqvarius

jakbys dobrze przekukałto forum to pewnie i znajdziesz kontakt do mnie :-)

@Aqvarius Trading WLL

Ja również pozdrawiam :-) nie tylko biuro ale i resztę ekipy.

@KCUF Aqvarius

Nigdy sie nie ukrywałem, a jeżeli ktoś chce jakiś informacji to jestem chętny aby ich udzielić. Pozdrawiam Piotr

Może ktoś zdradzić, czy to jest jakaś tajemnica, ile w w tym Qatar zarabiacie, ile godzin robicie, jak wygląda socjal, itp. Dziekuje z góry:)

@Zainteresowany

Nie licz na jakieś cuda bo 8 tysięcy złotych do cudów nie należy. Oprócz tego jest dieta 2 tysiące , z której musisz się wyżywić. Jeżeli jesteś fachowcem (każdy się za niego uważa ale tak nie jest) to taką pracę możesz podjąc ale trzeba mieć mocne nerwy bo spotkasz tam kompletnych baranów czy alkoholików. Biorąc pod uwagę, że jest to inny kraj i klimat może to być ciekawym doświadczeniem. W moim przypadku takim było i chociaż bywały różne momenty to jednak miło wspominam pobyt w Qatar. Pozdrawiam Piotr

byłem to wiem

Człowieku jak nie będziesz chlał to i z diety odłożysz do tego kilka nadgodzin, na premie nie licz bo i tak nie dostaniesz ale na kursie zielonego dobrze wyjdziesz i jeszcze możesz przywieźć "fajne prezenty" ale do tego musisz dojść sam nie będę cię uczył. I wtedy policz ile masz kasy.

Mietek
@byłem to wiem

Wstyd to jest odkładać z mizernej diety

@Mietek

Jeżeli ktoś jest zaradny i umie sobie samemu przyrządzić posiłki, a przy tym nie wydaje na używki typu alkohol to z otrzymanej kasy jako dieta spokojnie się dobrze wyżywi i coś jest w stanie odłożyć.

goral

Witam AT WLL. Czy potrzebujecie do pracy inżynierów do konstrukcji stalowych?

@goral

Poszukiwaliśmy ostatnio Structural Engineerów z doświadczeniem przy budynkach wysokościowych 30 pięter +. Na chwile obecną nie prowadzimy rekrutacji natomiast często dostajemy zapytanie od klientów związane z konstrukccjami stalowymi więc wartto być w naszej bazie - to z niej zawsze w pierwszej kolejności szukamy kandydatów do pracy. Proszę o wysłanie CV po angielsku na rekrutacja@aqvarius.qa oraz cc: marek@aqvarius.qa Pozdrawiam

matei

Ktoś da znać jak sytuacja w Katarze w czasie epidemii, pracujecie ? Czy firma prowadzi obecnie rekrutacje i jak się można zgłosić, pisałem na maila ale bez odpowiedzi. Pozdrawiam

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Aqvarius Trading WLL?

Człowieku, jakie pytania? Jak masz paszport to jesteś przyjęty. Nikt kto ma przynajmniej 2 komórki drugi raz tam nie pojedzie. Poczytaj stare komentarze to się dowiesz dlaczego. Odradzam za 310 godzin w miesiącu 8000pln to jest żenada

Miki

Kiedy masz rozmowę ? Napisz kiedy jest planowany wyjazd bo też się wybieram ale nic jeszcze nie wiem.

domel
@Miki

podaj namiery na ta firme telefon polski

Wirus-świrus

Mordy moje kochane. Jak tam żyjecie w tym Katarze ? Nie pochorował iście się na tego korona wirusa ? Lepiej uważajcie bo jak się któryś zarazi to leczyć go będą witaminą "C" i plastrem no chyba że pójdzie do szpitala a tam wykwalifikowanych lekarz z profesjonalnym sprzętem i miłą obsługą się nim zajmą a na koniec wystawią rachunek za pobyt w szpitalu. Dobrze jak się zmieści w 60000QR ale co tam przecież zarabiacie w Katarze, stać was ;-)

Maniek
@Wirus-świrus

Hi. Załapałem korona wirusa leżę w szpitalu, sprzęt super, jedzenie bardzo dobre i dużo, biały lekarz skacze koło mnie, blond pilegniareczki bardzo ładne, pracodawca mi wypłaca 80%. Pozdro ze Szwecji. A co tam u was w Ciapatkowie hehe.

Marian
@Maniek

Mówisz poważnie? Co robisz w Szwecji na jakich pracach jesteś? Jakie stawki brutto (160-200 SEK)? I ile godzin pracujesz i ile dni w tygodniu? Napisz jakie realia? A tak serio poważnie się rozchorowałeś? Męczy ta choroba czy łagodnie przechodzisz? Jak serio to zdrowia życzę.

Martin

Bardzo się cieszę że pracowałem u Was ciekawa praca , a ludzie jak wszędzie . Pozdrawiam Marka , Andrzeja jesteście ok. . Pozdrawiam Pozdrawiam .

@Martin

Pan Andrzej i Marek to jedyne porządne osoby w tym przedsiębiorstwie.

Pawelekk
@Martin

Witam Firma godna polecenia płacą na czas, są super warunki mieszkaniowe. A że nie ma pracy. To trzeba zawdzięczać taniej siły roboczej z Indii pozatym, są tani ale trzeba robić robotę za nich poprawiać. Polak zawsze robi robotę gdzie by nie był. Bo jesteśmy najlepsi ????

Czy Aqvarius Trading WLL zapewnia kartę multisportu?

GMC

Tak, możesz pobiegać po plaży.

Szczecianin.

Firma jest dobra.Godna,wypłacalna tak jak jest w umowie. Opinie o tej firmie są różne,każdy ma jakieś swoje zdanie.Ale to jest problem tych osób które te opinie wypisują.Jak na razie nie ma co narzekać,tyle że nie wychodzą im teraz te kontrakty.Może póżniej będzie lepiej.Pozdro dla pracujących.

Biały ciapek

Może i płaci na czas ale ludzie to patologia oczywiście nie wszyscy masakra co oni tam w qatar odpieprzaja poprostu tragedia nawet tam już opinia o Polakach zepsuta

GallusAnonimuss
@Biały ciapek

Do samej firmy nic nie mam i też poznałem ludzi z biura i nie mogę nic złego powiedzieć. Ale renomę firmie tworzą właśnie ludzie. Kiedy się zatrudnia 10, 20 czy 50 osób trudno zweryfikować wszystkich. Będą tacy, co mają kompetencje, doświadczenie, ale ich ego jest wyższe niż oni sami. Są(usunięte przez administratora) i ludzie, którzy szarpią nerwy innym no i na końcu są normalni ludzie, z którymi można współpracować, a praca to przyjemność, ale normalni jak zobaczą, że duży % to bałwany to uciekają i na ich miejsce przychodzi kolejny baran, który psuje renomę firmie i tym samym buduje markę Polakom. Szkoda, bo firma nie jest taka zła, a też mogłaby ciągnąc fajne projkety, ale za dużo tam niewłaściwych ludzi trafia, którzy nie są motorem napędowym, ale 5 kołem u wozu tej firmy.

Polop Irina
@GallusAnonimuss

Bardzo mądra i rzeczowa opinia. Rzadko takie się trafiają, ale są. Co do samej firmy AQVARIUS to problemem jest jej polityka zatrudniania "watażków z Radomia". Zamiast fachowych normalnych łódzkich kolegów sciągają niewyżytych troglodytów z papką pod czaszką.

@Polop Irina

W tym problem, że za takie pieniądze to żaden fachowiec z pojęciem i doświadczeniem to tu nie przyjedzie. Aqvarius musi zmienić politykę i postawić na fachowców tylko trzeba im dać większe pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Aqvarius Trading WLL - Doha

• Jak się pracuje w Aqvarius Trading WLL?

Zobacz opinie na temat firmy Aqvarius Trading WLL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aqvarius Trading WLL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aqvarius Trading WLL?

Kandydaci do pracy w Aqvarius Trading WLL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aqvarius Trading WLL