Opinie o Mandersloot Polska Sp.z o.o. w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mandersloot Polska Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mandersloot Polska Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mandersloot Polska Sp.z o.o. w Komorniki

Niestety coraz gorzej. Niekompetentni ludzie typu Jaś fasola i łysy dostali się do władzy i robią co chcą - ludzie którzy nie mają pojęcia o transporcie , a nowy szef w Komornikach okazał się wielkim rozczarowaniem.

Teraz widzicie jak Traktuja kierowcow, para bez zastrzezen Eco jazda na pierwszym Miejscu, a umowy nie przedluzyli

Pracownik Nowy wpis

MARYY Nowy wpis

Jak tak dalej będą rządzić w komornikach to niedługo ci wspaniali dyspozytorzy siądą za kierownicę. Niestety coraz więcej przewoźników ucieka i mają bardzo duże problemy ze znalezieniem kogoś nowego. Teraz ściągają kierowców z międzynarodówki żeby jeździli po kraju. Ta firma to totalna pomyłka. Nie polecam z nimi współpracy.

polki Nowy wpis

Planista :0 haha....................... nie klam,bo wiemy jak jest:) jestescie bardzo nieudolni i nikt nie che z wAMI PRACOWAC DLUZEJ NIZ 1 MIESIAC.................. przychozicie do pracy sie pobawić na kawusie i nie tylko............................ wystarczy wspomniec imprezy grilowe i to duzo mowi o WAS.....

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Na jakie wsparcie w Mandersloot Polska Sp.z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Aplikowałeś do firmy Mandersloot Polska Sp.z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
@porażka

Obiecuja spokojna prace, brak zaladunkow na wegrzech Romanii a co sie okazuje Sa :) (usunięte przez administratora) dyspozytorzy porazka,tylko sie ciesza jak dobrze wykonasz prace I pojdziesz im na reke, a jak Ty cos chcesz maja Cie gdzies Odradzam Odradzam szukac gdzie indzien

Jak w Mandersloot Polska Sp.z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Jaka umowa obowiązuje w Mandersloot Polska Sp.z o.o. podczas okresu próbnego?

Krasnoludek

Umowa o prace normalnie

Lulek

Niema żadnych

@Lulek

A dlaczego tak negatywnie do tego podchodzisz? :( A te słabsze?

Nie polecam

Całkowity brak jakiejkolwiek strony , niekompetencja kierownictwa place słabe wyzysk pracowników Dużo nadgodzin niepłatnych ,brak życia prywatnego.

Attention!
@Nie polecam

W zupełności się zgadzam z tą opinią, wszyscy kłamią, generalnie totalny wyzysk, móże tylko w Komornikach mają ciepłe posadki, firma nie warta uwagi. Pozatym z kierowcami nikt tam się raczej nie liczy, szkoda czasu i zdrowia. Generalnie im bardziej się angażujesz tym gorzej dla Ciebie

@Attention!

A to czemu uważasz, że akurat tam takie ciepłe te posadki by mieli? Bo co do innych o braku kompetencji u kierownictwa czy małych pieniądzach to piszą ale to na tym ten wspomniany wyzysk polega? Po prostu sporo godzin i mała kasa?

Attention!
@Marta

@ Marta dokładnie bardzo dużo nadgodzin , zmiany w zależności od potrzeb firmy , wyzysk pracowników na wysokim poziomie odpowiednie instytucje powinny się tej firmie dokładnie przyjrzeć

@Attention!

piszesz, że powinny... ktoś tu pisał przecież, że już parę lat temu kontrole normalnie były itp., więc chyba firmę kojarzą i jest jakiś nadzór? bieżących zgłoszeń nie było?

Były kierowca

Brak ! Brak odpowiednich osób na stanowiskach. Sami statyści bez wiedzy. Brak kompetencji. Brak zdecydowania brak umiejętności podejmowania decyzji... Firma sama w sobie bardzo dobra, natomiast osoby zajmujące stanowiska kierownicze bez doświadczenia nie mające pojęcia o miękkich oraz twardych umiejętnościach rozmowy. Mówiąc slangiem dno jakiego nie znajdzie się nigdzie.

Koniec

Nie polecam,(usunięte przez administratora) taki że szok system 2*1 i nawet 10 tys niema po podwyżkach Marne 8.5 tys. Roboty dużo (usunięte przez administratora) 9 i ogień dalej,km trzeba robić dla nich,rozładunki sami

Maciek
@Koniec

Dramat, dyspozytorzy to obraz nędzy. Zero kompetencji, brak przepływu informacji totalne zero. Brak poszanowania dla drugiej osoby. Odradzam pracy.

driver

Firma Mandersloot to firma w której im więcej wykonujesz pracy tym mniej zarabiasz. Pracy codziennie jest na kilkanaście godzin i problem w tym, że kierowca ma nadgodziny. Te nadgodziny trzeba później oddać siedząc w domu. Za te oddawanie nadgodzin firma nie płaci.

Podwójna

Nie polecam firmy, jeździłem z podwójnej cały czas (usunięte przez administratora) Robisz większą robotę niż pojedyncze obsady a ta sama stawka.

Tvn49

Krajówki to już prawie niema w komornikach,chłopaki odchodzą,atmosfera fatalna,dyspozytornia to obraz nędzy i rozpaczy.(usunięte przez administratora) popędzanie , stwarzanie codziennych problemów,brak systemu pracy#czyli tydzień w tydzień#8 punktów rozładunku,najlepiej żebyś sam zdejmował,(usunięte przez administratora) szybko szybko,brak zrozumienia.Dla nowych kierowców omijajcie to miejsce (usunięte przez administratora)

Halina
@Tvn49

A jak wynagrodzenie za tak średnie warunki pracy? Adekwatne według ciebie, czy też średnio?

Tvn49
@Halina

Dziekuję za pytanie,odnośnie zarobków nie jest to adekwatne do nawału pracy, odpowiedzialności,średnio na godzinę to około 20 złotych za bycie kierowcą,magazynierem,fotografem,biurowym.

Byly pracownik
@Tvn49

Niestety to nie dotyczy tylko kierownika transportu.............................. to samo z kierownikiem Logistyki i jego zastepca. O kierowniku operacyjnym lepiej nie mowic. A Pani Handlowiec................... nawet sie klienci juz na nia skarza. Moze wszyscy byli o obecni pracownicy nalezy sie zgrac i napisac ogolne pismo do właściciela. Niech w koncu pogoni tych nie kompetentnych kierownikow? Czas najwyższy........................... sila w ludziach

Obserwator
@Tvn49

Podzielam opinię ta firma to dno ,wyzysk pracowników ,place marne omijajcie tę firmę żadnej przyszłości. Brak kontroli z zewnątrz czasu pracy i rozliczania.

Płace marne tzn.? No i skoro taki brak kontroli jest zauważalny to nie wystarczy tego przypadkiem wziąć i zgłosić gdzieś? Chyba, że już ktoś próbował?

Kraj
@Tvn49

Niestety to prawda nigdy nie szanowali kierowców z krajowki chociaż to Oni wykonują najgorszą robotę. Wszędzie własnoręcznie wykonywane przez kierowcę zaladunki i rozladunki, a szefostwo chcę aby tą pracę wykonywać bezinteresownie

Kk

Niestety nie mogę polecić pracodawcy już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej ... Rozumiem że to ja ubiegam się o pracę , ale widać było że Panowie wcześniej nie przejrzeli mojego CV (albo tylko powierzchownie ) w związku z czym niepotrzebnie straciłam czas na dojazd i koszty paliwa , na CV było wyraźnie napisane że jeździłam tylko wózkiem czołowym ,nie bocznym . Można było to wstępnie ustalić przez telefon gdyby oczywiście Panowie przeczytali moje CV ???? nie traćcie czasu

Nie polecam

Odradzam pracy po 8 rozładunkow, OBI do 17 a oni każą pchać się od prakinfu i rozładowywać od parkingu w dZiale na Ogród... Wynagrodzenia niskie, wyplaty (usunięte przez administratora)

Byly pracownik

Masakra. Wieloletni klienci odchodza, brak odpowiednich dzialan poszczegolnych kierownikow: Brak logistyki(usunięte przez administratora)

Kieriwnik
@Byly pracownik

(usunięte przez administratora) Pracowalam tam w Dziale obslugi klientow(usunięte przez administratora) brak profesjonalizmu)

@Byly pracownik

Nie no serio Ty z tymi romansami? W sumie nawet jeśli to i tak ich prywatne sprawy, niech sobie robią co chcą. Jednoznacznie stwierdzasz, że ta Pani nie ma żadnych kompetencji, a co z jej wykształceniem tak właściwie? Po jakiej szkole jest? Bo chyba każdy z wyższych stanowisk jest po studiach, co nie?

Adamek
@Byly pracownik

A na co lub kogo uważać w Zabrzu w dziale ?

@Kieriwnik

Czemu brak? Co się tam dzieje takiego?

@Adamek

Sami na siebie i kierownika bez kompetencji uważać należy.

Czy w Mandersloot Polska Sp.z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Bolo

A po co Ci szkolenia ? Są

Fizyczny

Chyba tylko pracownicy umysłowi mają takie szkolenia , na Starówce czy gdzieś tam ;)

Wojciech
@Fizyczny

A fizyczni nic? Żadnego przyuczenia, trzeba wiedzieć wszystko od razu?

Zachary

Były co ładniejsze szkolił ????

@Zachary

W sensie, że co "ładniejsze"? ;p

Omijać szeroko

(usunięte przez administratora)stały tekst to "Panie, u nas to jest rodzinna atmosfera" , każdy się na to łapie. Drugim klasykiem jest "nie, Panie , ten zapis w umowie o obciążeniach to jest tylko żeby szef się nie czepiał ". Nie! Każdy zapis w umowie, prędzej czy później, będzie skrupulatnie wykorzystany. Robota ciężka, do tego musisz być księgową i fotografem, bo dokumentów cały plik. (usunięte przez administratora)

Olga
@Omijać szeroko

Co to znaczy że jest obciążenie na 200 tys? Czy pracownicy którzy odchodzą musza liczyć się z tym że tego typu zarzutami/konsekwencjami? Czy dochodzą tych pieniędzy w sądzie?

Omijać jeszcze szerzej
@Olga

Znaczy to, że przy odejściu przewoźnika, dziwnym trafem nagle pojawiają się zaległe braki w wózkach, dokumentach itd, o których nikt wcześniej nie wspominał. Dostaniesz obciążenia na kwoty z kosmosu. Cześć przewoźników poszła do sądu, gdzie w większości wygrała. Cześć obciążeń, Mandersloot anulował po otrzymaniu pisma od adwokata. A jeszcze inną częścią zajmuje się prokurator. Nie są to plotki tylko sprawdzone informacje, wystarczy zapytać w oddziale w Zabrzu.

@Omijać jeszcze szerzej

No i co teraz z tym wszystkim? Bo to naprawdę tragicznie wygląda a pewnie dalej się będzie rozwijało jeszcze?

Damian
@Omijać szeroko

Wierzę w to, ale on nie jest jedyny z takimi tekstami. Niestety tylko wlasciciel moze ich pogonic, ponieważ nic innego nie dziala. Moze, ktos sie odwazy i zglosi do NL , w tej sprawie.

Podobno Agnieszka się zwolniła po tylu latach bo już by nie była Miss Firmy, przyjęli teraz młodsza Ślicznotke I ta się zawstydzila :) Pozytywną firma

Agnieszka
@Kandydat

Raczej nie zniosła zapachu niemyjącej się koleżanki z pokoju. Przyklad idzie z góry, jaki zarząd tacy robotnicy.

Wojciech
@Agnieszka

Co to za insynuacje? Nie wierzę że przez takie rzeczy się odchodzi ;)

Komorniki

Dyskryminacja. Potrafią kierowce z krajówki wysadzić z auta żeby ich (usunięte przez administratora) z Kruszwicy czy skądś mógł jeździć , bo on jest międzynarodowy. Tak sobie poczynają obecni kierownicy i nie ma kto ich rozliczyć bo szefa nie ma..., a kierowcę który wytykał ich słabe strony zwolnili

Od czasu jak nie ma banana , to nie ma takiej dyskryminacji jak była. Kuba i Karol są normalni

Pomid

Po kontrolach zusu i pipu zaczynają się spłaty nadgodzin itp.A tak lu lepszemu szło że lidziom zapomnieli za pracę płacić.haha za to piątkowe sniadanka na fejsiku były

Mikołaj
@Pomid

Chcesz przez to powiedzieć, że do tej pory nadgodziny nie były rozliczane z pracownikami? Sprecyzuj, proszę informację na ten temat. Nie chciałbym źle zinterpretować Twojego wpisu.

Pomid
@Mikołaj

Były rozpisywane jako umowa o dzieło

Byly

O banan jaki obrażony był jak położyłem wypowiedzenie , nie potrafił w ostatni dzień mojej pracy nawet powiedzieć cześć

;-)

Pomid zmień w końcu pracę po co tak się męczyć ?(usunięte przez administratora) o ile w ogóle istnieje ?

normalni byli 2 lata temu. Teraz jest przerost formy nad treścią

Masz rację kolego zwłaszcza Karol się zmienił. Teraz już bym takiej opinii im nie wystawił. Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Mandersloot Polska Sp.z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Mandersloot Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mandersloot Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mandersloot Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mandersloot Polska Sp.z o.o.