Opinie o You Car Poland Sp. z o.o. w Luboń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy You Car Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie You Car Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o You Car Poland Sp. z o.o. w Luboń

mechusca@wp.pl Nowy wpis

Wszystkie posty są usuwane a to jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) gdybym go tylko dorwał

Agnieszka Nowy wpis
@mechusca@wp.pl

A czemu tak uważasz? Co takiego Ci zrobił? Posty są usuwane jeśli naruszają regulamin z tego co wiem. Wystarczy że będziesz pisał bez wulgaryzmów itp to pewnie zostaną

Flasza Nowy wpis
@Agnieszka

To ze jest zwykłym (usunięte przez administratora) nie odbiera telefonu i pieniędzy za niby pierwsza wpłatę nie chce oddać oboje państwo jestescie zgłoszeni na komendzie katem wyłudzenia pieniędzy pozew zbiorowy także nie wiem czy pani wie ale pani numer konta dostałem nawet do wpłaty pieniędzy Pani Agnieszko Sobczak 667947348 możecie oddać kasę a ja wycofam sprawę takiego ma Pani męża co to za facet heh pozdrawiam

Aneta Nowy wpis

A jakoś bardziej konstruktywnie wyrazić się nie umiesz? :( Podejrzewam, że to dość negatywna opinia będzie?

John

Auta wypozyczalem kilka razy obsluga bez problemu ,kaucja zawsze zwrocona na czas ,polecam

Fajny
@John

W tej wypożyczalni to same łby były, tego typa ktoś kiedyś dojedzie za to

Lidia
@Fajny

Kogo masz na myśli, pisząc o "łbach"? Widzę tu samych niezadowolonych klientów, ale co z pracownikami? Zupełne milczenie z zatrudnionymi w wypożyczalni, mimo, że to forum jest przeznaczone dla nich. Jaki powód?

Fajny
@Lidia

O cwaniakach którzy mieli tą wypożyczalnie. Nie było tam pracowników, był jeden rudzielec i jakiś wspulas który ogarniał wszystko. Boi się i dzwoni po kolegów jak ma zwrócić kasę. Nawet nie chciało nam się brudzić rąk o takie kwoty bo by leciał na policje. Jak ktoś chce się bawić znam każdy adres zamieszkania i dane osobowe.

@Fajny

Witam Nazywam się Mateusz Podgórski proszę o kontakt na Fb, mam zdjęcie na tle białego samochodu

Daj namiary na tych cwaniaków wyprostowali mnie na 7 tys

Mechusca
@Pepe

Mnie na 5 tys zaliczka za auto poszła i zero kontaktu sprawa na policji pisz do mnie jak coś kocjan paweł Świdnica

Teresa
@Mechusca

O kurcze :/ A podpisana była jakaś umowa przedwstępna? Co policja wgl mówi, da się to załatwić?

Mechusca
@Teresa

Proszę o kontakt email mechusca@wp.pl

Major
@Mechusca

Jak dzieci zagina to myśle ze odrazu oddadza wszystkim kasę :)

@Major

Ja mam nadzieję, że to tylko taki żart a nie cicha sugestia? ;p Może są bardziej humanitarne sposoby?

Dawid

Witam, tez mam kaucje nie zwrócona. Możemy się zebrać i zrobić coś w tej sprawie. Znam adresy zamieszkania tego człowieka i wszystkie dane.

@Dawid

Jestem w podobnej sytuacji, otwarty na propozycje tak by móc odzyskać swoje pieniądze

@Bartek

Jakiś kontakt do Pana?

jt
@Dawid

witam, od roku czekam na zwrot kaucji - nie pomagają żadne wezwania (nawet z kancelarii) - dojadę tego gościa osobiście, żeby się wystrzegł takich rzeczy na przyszłość.

@jt

Znam jego wszystkie adresy zamieszkania i wszystkie dane daj znać.

@Dawid

Witam Nazywam się Mateusz Podgórski bardzo proszę o kontakt na facebook (zdjęcie na tle białego samochodu na fb)

@Dawid

Witam Nazywam się Mateusz Podgórski bardzo proszę o kontakt na fb, mam zdjęcie na tle białego samochodu

@Mateusz

Nie ma nikogo takiego

pepe
@Dawid

Potrzeboje adres i dane Pana Dawida Antczaka .

@pepe

Szczerze to nie wiem czy ktoś o zdrowych zmysłach by tak po prostu podał Ci takie dane, zwłaszcza na publicznym forum w necie. A do czego to Ci tak potrzebne?

@Aneta

Zostałem (usunięte przez administratora) przez typa na 7 tys zł wpłaciłem na auto ani auta ani kasy .

Alicja
@Pepe

I co, zgłosiłeś to gdzieś? Chyba musiała być jakaś umowa więc nie może tak po prostu jej złamać...

Nieznajoma

Mam to samo

@Nieznajoma

Serio tak miałaś? No i jak aktualnie Twoja sytuacja wobec tego wygląda?

@Alicja

Ja nawet auta na oczy nie widziałem mieli mercedesa e klasę na olx wystawionego na wynajem z wykupem wpłaciłem 7 tys i tyle z tego . Sprawa jest na policji .

@Pepe

No to słabo, ale wpłacałeś przez tę "bezpieczną płatność" chociaż co mają? Bo ciekawa jestem co policja da radę z tym zrobić teraz skoro numery konta znane to raczej problemu nie powinno być?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie You Car Poland Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Mąż wynajął samochód na weekend, kaucja miała być oddana w gotówce przy zwrocie samochodu, minęło już 9 dni, kaucji nie ma. Magiczne przelewy nie dochodzą, pan Dawid robi sobie kompletne żarty, jest nieodpowiedzalny, nieprofesjonalny. Jestem w szoku, wstyd. Nie polecam nikomu!!!!

Niestety nie udało mi się odzyskać pieniędzy, pan Dawid podobno jest teraz na urlopie w Mikołajkach i szuka wpłatomatu :) czekam do godz 23, później zgłaszam sprawę odpowiednim służbom.

@Marta

Podejrzewam że wpłatomat się nie znalazł. Pani Marto z miła chęcią dołączę się do sprawy bo nadal mam nieuregulowany zwrot moich pieniędzy. Nie jestem w stanie zliczyć ile razy byłem zapewniany o wpłacie, zakończeniu sprawy na 100% albo i 10000000000.... razy

@Bartek

Dokładnie, niestety wplatomat się nie znalazł. Tzn hit podobno się znalazł wplatomat planetcash i pan Dawid wpłacil pieniądze tylko powiedział że księgowanie trwa 2h. (usunięte przez administratora) I od wczoraj telefon na zmianę albo wyłączony albo zajęty. Wystosowałam już pismo z przedsadownym wezwaniem do zapłaty(usunięte przez administratora)

Zaraz odezwę się do Pana na maila, rozmawiałam również przed chwilą z policją i niestety nie odpuszcze panu Dawidowi odzyskania swoich pieniędzy. Prowadząc taka firmę byłoby mi wstyd robić sobie taki obciach dla 1000zl.

mechusca
@Marta

Proszę o podanie kontaktu też zostałem (usunięte przez administratora)

Mariola

(usunięte przez administratora) , nie oddają kaucji wystawiają na fb ogłoszenia pod kontem innej osoby .

Agnieszka
@Mariola

Jak to nie oddają kaucji? Na jakiej podstawie nie oddają jej?

Smert

@Dawid kaucje za co ?

@Smert

Oddanie auta. Tam były grubsze tematy zamieszany jest gość z FAMEMMA Rafał Pasternak.

Sewi
@Smert

Za zwrot auta w takim samym stanie jaki był wydany.

dsadsa

Kaucja za wynajem auta.

@dsadsa

A ile ta kaucja wynosi tak w ogóle? Czy to zależne od auta?

Wypożyczylem auto na weekend. Oddałem w takim stanie jak dostałem a do dzisiaj nie mogę doczekać się zwrotu kaucji. Pseugo wypożyczalnia, która na stronie reklamuje się że ma dużo samochodów a tak naprawdę maja kilka.

Bart
@Tomek

Tomku odzyskałeś od nich pieniądze?

@Tomek

Panie Tomku udało się odzyskać pieniądze?

Wynajęłam u Państwa auto jestem bardzo zadowolona wszystko z jak najlepszej strony bez żadnych zastrzeżeń co do auta i obsługi w Państwa firmie od początku do końca obsługiwał Mnie Pan Dawid i wszystko załatwione pozytywnie. Napewno będę polecać Państwa usługi. Serdecznie Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o You Car Poland Sp. z o.o. - Luboń

• Jak się pracuje w You Car Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy You Car Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w You Car Poland Sp. z o.o.?

You Car Poland Sp. z o.o.
  • Przy Autostradzie 9
    62-030 Luboń

You Car Poland Sp. z o.o.