Opinie o Aqvarius Trading WLL w Doha

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aqvarius Trading WLL. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Aqvarius Trading WLL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aqvarius Trading WLL w Doha

Twardy

A pani Urszula to nic innego jsk pani z biura ... jak jej tam było ? Ewelina zdaje się. To co ona wypisuje to nic innego jak krypto reklama. Zadawane pytania i oczekuje miłych odpowiedzi. Nic się nie zmieniło !

Recydywa

Biuro Aqvarius zatrudnia swooch kolegow ... recydywistów ... Haha

Urszula

@Dymo, jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś napisać więcej o warunkach zatrudnienia? Jakiego rodzaju umowy są proponowane pracownikom? Można liczyć na solidne zatrudnienie i po okresie próbnym na umowę długoterminową? Jak wygląda atmosfera w pracy? Jesteś z niej zadowolony? Każda informacja będzie ważna dla innych użytkowników forum szukających pracy. @Nick Cave, znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin

@Urszula

Urszula tu jest wszystko napisane, poczytaj posty z tego roku.

@Urszula

Ależ Droga Pani. Nie zamierzałem nikogo obrażać. Jak wiadomo King Kong był małpoludem i nic tego nie zmieni. Żartobliwie przypomniałem tylko tylko ten fakt. Nic osobistego ;)

@Urszula

Ps. Czy określenie "osioł" pod adresem PL jest Pani zdaniem mniej obraźliwe niż "małpa"? Czy jest tu jakaś zależność gatunkowa etc... ?

Sidra project

Co Tu się dzieje ? I co się stało z tą firmą ? Z firmy, która naprawdę bardzo fajnie prężnie działała została firma, która zatrudnia os&z@łomów, którzy wypisują tutaj takie rzeczy !? Skąd to się wzięło ?

Bamberownia
@Sidra project

Pewnie pracujesz za te marne pieniążki, bo z Kopydłowa jestes i masz szał ciał. Niech się przyzna ten kto zmiasta jest:)

@Sidra project

Ekspansja na nowego ( jak widać dużo trudniejszego w zaspokojeniu ) pracownika :) nadal działamy prężnie ! Odezwij się jak masz ochotę wrócić do tropików, poszukujemy obecnie kilku inżynierów na metro i stadion ! Pozdrawiam serdecznie !

Monter

Biorą jak leci..... żadnej rozmowy kwalifikacyjnej nie ma, co już świadczy że firma jest niepoważna

Brak

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Bogacz

Poniżej 30zl. + marna dieta!!!!! Na końcu swiata!!! Firma doji ludzi ze wsi!!!! Taka to jest cała prawda:(

@Bogacz

Kto zabroni bogaczowi .. nikt nikogo nie doi, proszę nie obrażać swoich kolegów po fachu.. każdy wie dokładnie na jakich warunkach przyjeżdża, za ile etc. jest to bardzo prosto i przystępnie napisane w dokumentach jakie każdy pracownik dostaje na etapie rekrutacji Zycze pwodzenia w poszukiwaniu pracodawcy marzeń !

Wkurzony

Forma nie płaci wynagrodzenia w terminie !

@Wkurzony

Kompletna nieprawda, wyplaty zawsze do 10tego są.

Wkurzony
@Marek Kosmicki - Aqvarius

Haha Marku co Ty piszesz ! A ile razy wypłata była spóźniona ???

@Marek Kosmicki - Aqvarius

Zgadza się wypłaty bywają opóźnione. I diety płacone na kilka dni nie na 10 dni z góry.

Marek Kosmicki - Aqvarius

Prosze dokladnie mi powiedziec kiedy i komu byla wyplata wyplacona pozniej niz 10tego ????? Poza jednym konkretnym przypadkiem z poczatku roku gdzie o zgrozo mowimy o 7dniach !! Panowie, prawie kazdy z Was zna osobiscie historie gdzie na kase czeka sie miesiacami, lub wogole jej nie dostaje, bez ciezkich batalii ..Wiec prosze uczciwie przyznac ze akurat jesli chodzi o terminowosc to naprawde jest u nas tip-top ! Co do diet, owszem zdazylo sie doslownie kilka razy ze na 5 a nie na 10 dni... natomiast nadal "z góry" ..i tez zdarzylo sie tak raz w zeszlym miesiacu ( rozbita na dwie piatki ) .. i wczesniej w lutym 2-3 razy...

@Marek Kosmicki - Aqvarius

Maruś widzę, że ciągniesz dwa etaty. Redaktora na tej stronie i poganiacza na budowie.

Ram Pam Pam

Pan Marek NIGDY nie był poganiaczem na budowie. A co do obecności na tym portalu to bardzo dobrze. Ktoś musi prostować te brednie zgorzkniałych byłych pracowników którzy się nie sprawdzili w pracy.

Ktoś
@Ram Pam Pam

Kolega zasłużył na premie. Bravo

Ram Pam Pam
@Ktoś

To już nie można wyrazić swojej opinii jeśli jest pozytywna? Nie liczyłem na premię. Tym bardziej pisząc anonimowo.

Marek Kosmicki - Aqvarius

@Pracownik @Wkurzony - proszę dokładnie powiedzieć kiedy i które wypłaty dostali Panowie pozniej niz 10-tego ? utnijmy to .. bo jak wiecie na ogól wypłaty daje wam osobiście więc pytam ? kiedy był to później niż 10-ty ? ? Maj - 7my Czerwiec - 4ty Lipiec - 8/9 ( nie bylo mnie akurat ale tak obstawiam patrzac po wyplacie gotowki z konta ) ...no pytam się kiedy PANOWIE ! ?

Takie są fakty

Jacy pracownicy taka firma ! Widzę, że z całkiem fajnej firmy, która „wynajmowała” kadrę inżynieryjną zrobił się (usunięte przez administratora) i tyle. Chyba już się Katar kończy skoro firma wróciła do pierwotnej formy czyli wykończeniówki i to ja chyba wkrótce wykończy. Byłem tam za starych dobrych czasów i oczom nie wierzę jak czytam te wszystkie komentarze ... No cóż Doha Metro Project na ukończeniu LRT chyba też word cup idzie a tu trzeba się chyba będzie pakować i zwijać interes za niedługo ....

@Takie są fakty

Kadrę inżynierską nadal mamy i ma się dobrze :) czasy są trudniejsze ( głownie 2017 rok dał w kość całemu bliskiemu wschodowi) natomiast rynek się odbija i wróci do normy. p.s. Nigdy nie konczyliśmy z wykonczeniowka ( zresztą myślę że nie Ci Panowie są tu głównymi malkontentami), a zaczeliśmy z instalacjami MEP no i cóż wypracowanie stałej kadry zajmie trochę czasu i zje trochę nerwów.. Pozdrawiam Serdecznie i zachęcam do kontaktu, poszukujemy inżynierów na Mtero/Stadion :)

Na ile czasu zjeżdża się do domu między kontraktami?

@Zainteresowany

Na ogol sa to 3 miesiace

qwerty997
@Marek Kosmicki - Aqvarius

No niestety nie mogę się z Panem zgodzić P.Marku. Po 3 miesiącach ciężko doprosić się o urlop dłuższy niż 2 tygodnie. 3 miesięczny urlop to marzenia ściętej głowy...

Dymo
@qwerty997

Lekki wyzysk po 3 m-cach 2 tygodnie?!

@qwerty997

Przepraszam, oczywiście pomyliłemsię chodziło mi że po 3- miesiącach:)

@Dymo

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia oczywiście. To nie jest (usunięte przez administratora) przymusowej więc można pojechać i na rok, natomiast utrzymanie "pustego"miejsca na dłużej niż dwa tygodnie jest dla Nas bardzo nierentowne. można zawsze wyjechać i wrócić po miesiącu , dwóch etc. natomiast wtedy nie jestem w stanie zagwarantować pewnego miejsca na projekcie.

Jestem

Zatrudniacie ukraińców do pracy?

MAREK

NIE NIE NIE !!!

jestem
@MAREK

Dzięki !!!!

@MAREK

No i dobrze, chociaż tam ich nie będzie. Bo w Polsce porozłazili się jak robactwo!

KingKong
@PL

lepszy ukrainiec niz taki patalach jak Ty osle.

@KingKong

King Kong - Ty małpo! ;)

@Jestem

KingKong lubi jak mu Ukraina Boys zabierają miejsca pracy za marne grosiki. Gdyby nie ta banda nierobów nie musiałbym szukać pracy za granicą.

@Jestem

Od samego założenia firmy naszym celem byla promocja polskich pracowników i polskich kompetencji w branży budowlanej. Tak więc jak na chwile obecną nie planujemy ekspansji na rynek ukraiński na szeroką skalę.

Jakie teraz są stawki za godzinę /miesiąc netto bez diet? Widziałem ogłoszenia, było 8-10-12 ??? I kiedy jest planowany wyjazd?

@Kandydat

Podstawa od ktorej startujemy to 8.000 bez diety. Stawka moze byc negocjowana w oparciu o doswiadczenie i umiejetnosci Pozdrawiam

@Marek Kosmicki - Aqvarius

8000 za 270 godziny to trochę słabo. Wychodzi 29,62 za godzinę. Biorąc jeszcze pod uwagę 3 mc. bez zjazdu...

Urszula

@Józek z Bazin, rozumiem Twoje zdanie o firmie. Mógłbyś napisać, czy zakwaterowanie załatwiała Ci firma, czy leżało to w Twojej gestii? Jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem zdrowotnym? Jesteś nim objęty, czy musisz wykupić je sam? Czy masz kontakt z koordynatorem z firmy, który troszczy się o Twoje sprawy na miejscu? Jak długo trwa kontrakt i czy możesz go przedłużać? Osoby, które są zainteresowane tą praca będą Ci wdzięczne za informacje.

Józek z Bazin
@Urszula

No raczej na takich kontraktach firma załatwia zakwaterowanie .Ale nic szczególnego .Po 6 osóbna mieszkaniu .Co do ubezpieczenia to bez katarskiego id. nikt nie posiada ubezpieczenia .Jak się jest chorym to ktoś z biura jedzie z tobą do lekarza i płaci od 100zł do 200zł za wizytę.Lecz proszę pamiętać przy większych zabiegach typu czy usługach medycznych firma nie jest chętna do płacenia za te usługi i woli odesłać do polski.Każdy kto tu przyjedzie musi wiedzieć jedno !!!! Nie można opuścić qataru póki nie dostanie się zgody od pracodawcy . Tylko (usunięte przez administratora) i niemota przedłuża kontrakt na takich warunkach zarabiając około 8tys zł bez diety za ponad 260 godzin czyli 11 godzin dziennie 6 razy w tygodniu . Normalni ludzie uciekaja z tąd jak najszybciej.

@Józek z Bazin

Zakwaterowania, zapewniamy... w dniu wynajmu mieszkania są naprawde super, niestety nie jestesmy w stanie kontrolowac czasami wszystkiego co się tam dzieje. Ludzie są ubezpieczeni od NW i na życie, ubezpieczenie medyczne nawet z ID nie istnieje.. natomiast nawet bez ID w razie emergency - zlamanie, powazna jakas sytuacja , mozna udac sie bezplatnie do Emergency do Hamad Hospital. Wszelkie wizyty u lekarza pierwszego kontaktu ( choroba, grypka, przeziebienie) oplaca firma. Nie zdazylo sie bysmy odeslali kogos ze wzgledu na chorobe, lub nasza niechęć do leczenia tu na miejscu, najczęsciej to sam pracownik decydowal ( a byla taka sytuacja moze 3 -4 razy) ze woli poleciec i np. przepukline, kregoslop, kolano etc. leczyc w Polsce. W katarze istnieje system sponsoringu ktory wymaga pozwolenia od pracodawcy na wyjazd, natomiast nigdy nie zdazylo sie , nawet przy najtrudniejszyh sporach by takiego pozwolenia ktos nie dostal Co do pieniedzy, to oczywiscie przedluzenie wiaze sie z podwyzka , jesli obie strony sa zadowolone, wyplaty rosna srednio o 10%-15% w skali roku. dodatkowo dieta platna z gory wiec cala kasa na koniec miesiaca zostaje do odlozenia... ..Uwazam ze wielu normalnych ludzi zostaje , to natomiast na pewno jest zalezne od punktu widzenia ;) Pozdrawiam Panie Jozku

@Urszula

Pani Urszulo, prosze o kontakt z robert@aqvarius.qa , dokladnie co jest a czego nie ma dostanie Pani na mejla , w formie listu intencyjnego oraz wzor umowy, handbook etc. jest tam DOKLADNIE wypunktowane co jest czego nie ma, jak wyglada praca , zycie po pracy etc. Zauwazam ze bardzo czesto nie zadowolenie pracownikow wynika po prostu z tego iz nie czytaja dokumentow ktore dostaja i dpoiero po fakcie ( na miejscu) dowiaduja sie o tym jaki kontrakt, na jaka prace w jakich warunkach podpisali. Pozdrawiam Serdecznie

Maurycy
@Urszula

Obecnie pracuje w Doha . Polecam wszystkim prace w tej firmie. Prosze nie sluchac falszywych opinii bo to nieprawda.

Arek

No to w końcu szukają tam ludzi do pracy czy nie ?

@Arek

Tak poszukujemy ciagle nowych pracowników ! Proszę o kontakt z Panem Robertem : robert@aqvarius.qa będzie on w stanie oddzwonic, spotkac sie i dokladnie powiedziec kogo obecnie poszukujemy i na jakie pozycje. nasze ogloszenia z wymogami i oferta mozna znalesc na OLX oraz PRACUJ.PL jak i na INFO.PRACA.PL Pozdrawiam

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda potencjalna praca inżyniera w firmie Aqvarius w katarze, jak wygląda struktura zarządzania ? jest kierownik projektu/ kierownik budowy/ inżynier / brygadzista/ pracownicy ? Przeczytałem, że firma Aqcarius jest tylko pośrednikiem i podnajmuje ludzi innej firmie czy jest to generalny wykonawca czy któraś z kolei firma podwykonawcza? Pozdrawiam

wacek z portek
@Tomek

tak to zwykła agencja wynajmująca ludzi i traktujących ich jak sztuke i bezosobowo

@Tomek

Wygląda tak, że jak jesteś inżynierem to tu kariery nie zrobisz. Marne pieniądze a praca też mało rozwojowa.

@Tomek

Witam, W zaleznosci od pozycji i projektu struktura wyglada inaczej, tu prosilbym sie kontaktowac z Robertem na robert@aqvarius.qa jest on osobą odpowiedzialną w Polsce za rekrutacje i bedzie w stanie precyzyjnie odpowiedziec na Pana pytania. Ewentualnie prosze pisac bezposrednio do mnie (marek@aqvarius.qa), z chęcia oddzwonie i odpowiem na pytania Nasi pracownicy są delegowani do pracy pod klientem ( generalny/podwykonwaca) na zasadach outsourcingu. Pozdrawiam

Poirytowany

Byłem pracownikiem tej firmy nie polecam dla nich pracować ! Warunki w pracy ekstremalne ! Bardzo wysoka temperatura ! Wynagrodzenie śmieszneszne !!!!!!! Tą kasę można spokojnie wyciągnąć w Europie w cywilizowanych warunkach !!!! Do tego wieczne problemy z płatnością wynagrodzenia !

nikipento
@Poirytowany

Co on (usunięte przez administratora) Jest gitara.

Józek z Bazin
@nikipento

Co ty liżesz dupska żeby Ci biuro więcej dało Koleś pisze prawde sam byłem jako elektryk więc wiem

@Poirytowany

Jest gorąco prawda, warunki są jak na kazdej budowie.. Kasa na koniec miesiaca mysle jest równa temu jak nie wyzsza co na "czysto" idzie odlozyc w Europie... co do spoznien, jest to absolutne klamstwo ! raz moze zdazylo sie tygodniowe opoznienie, w lutym , szef personalnie wszystkim o tym poinformowal i dal zaliczke jesli ktos mial pilna potrzebe. Wyplaty wdg kontraktu sa do 10tego... i tej daty nie przekraczamy. Pozdrawiam i zycze powodzenia

józek z bazin

Firma w miarę nawet spoko ale ? Na początek praca za 8tys zł plus dieta za 260 godzin 6 dni w tygodniu.Po przeliczeniu za 160 godzin wychodzi jakieś 4,8 tys zł . Sorry ale w holandii na pakowaniu sałatek macie więcej.Druga sprawa to ta patologia z radomia typu kogut i inni.Same pijaki i recydywiści .Jak by nie ta patologia z radomia to było by w miare ok jak na (usunięte przez administratora) w postaci 260 godzin w temp. 50 c

Obiektywny

Witam Pracowalem dla Aqvariusa kilka lat temu. Dziwia mnie opinie, ale oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Puentujac: jak to w pracy, raz lepiej raz gorzej. Rozne sytuacje bywaja, a ferrowanie opinii bo ktos dostal kolokwialna zj£bke jest dla mnie dziecinada. Nigdy nie mialem opoznionej wyplaty, nigdy nie mialem problemow z kierownikami itd itp. Wystarczylo pracowac. Ale oczywiscie wielu probowalo byc kierownikami, bo byli starsi od supervisora. Pozdrawiam zadowolonych, niezadowolonych, zlorzeczacych i inne przypadki.

-zgadnij kto-

Panowie..... przejdzmy do zagadki na tym forum bo jeszcze nie została rozwiązana a SIDRA PROJEKT już się skończył wiec po co sie udzielasz ?? Stary tak poważnie raz są dobre projekty a raz słabsze tak jest wszędzie koniec i kropka. Co zrobił Powolniak z komputerem bedąc przez chwile w biurze Aqvariusa...???

Sofi

Witam, A czy do biura sa rekrutowane kobiety ?Proszę napisać jakie są warunki zakwaterowania ?

elvis

Witam po pozytywnej rozmowie w jakim czasie jest wyjazd?

Agnieszka londyn

Witam maz wybiera do pracy do miasta Doha czy jest ktoś kto tam pracuje i może udzielić informacji

Zostaw merytoryczną opinię o Aqvarius Trading WLL - Doha

• Jak się pracuje w Aqvarius Trading WLL?

Zobacz opinie na temat firmy Aqvarius Trading WLL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aqvarius Trading WLL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aqvarius Trading WLL?

Kandydaci do pracy w Aqvarius Trading WLL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aqvarius Trading WLL