Opinie o Strefa Energii w Zabierzów

Strefa Energii działa na polskim rynku OZE od ponad 10 lat. Wyróżnia nas przede wszystkim kompleksowa i indywidualna obsługa. Tysiące zrealizowanych zleceń uczyniły nas ekspertami w rozwiązaniach z zakresu ekologicznego domu, termomodernizacji oraz doradztwa energetycznego dla firm. Nasza główna siedziba natomiast znajduje się w Zabierzowie, natomiast działamy na terenie 8 województw w środkowej i południowej Polsce. Nasz zespół składa się z doświadczonych i zaangażowanych fachowców. Posiadamy własne ekipy instalatorskie pracujące na sprzęcie najwyższej klasy. Dzięki temu jakość ich pracy jest na najwyższym poziomie, co bezpośrednio wpływa na zadowolenie naszych klientów. Dajemy pozytywne doświadczenia przez kompleksowe rozwiązania i Legendarną Obsługę Klienta. Zawsze nastawieni na człowieka i profesjonalni, z odwagą zmieniamy świat na lepsze.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strefa Energii w Zabierzów

Tomasz Czerwiński

Szanowni Państwo, Obecnie kandyduję na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego w firmie Strefa Energii. W związku z tym, chciałbym zapytać się, kiedy ewentualnie mógłbym spodziewać się informacji zwrotnej dotyczącej zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną? Termin składania aplikacji minął 07.02. Z poważaniem

@Tomasz Czerwiński

Panie Tomaszu, kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami, jeżeli Pana aplikacja zostanie pozytywnie rozpatrzona, nasz Dział HR skontaktuje się z Panem niezwłocznie. Dziękujemy za aplikację na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego oraz wybór Strefy Energii jako potencjalnego Pracodawcy.

A.M.

Serdecznie polecam firmę Strefa Energii. Instalacja Fotowoltaiczna założona profesjonalnie i szybko. Pan Damian Kłubczuk to fachowy doradca, zawsze był w kontakcie w razie naszych wątpliwości i pytań.

@A.M.

Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że współpraca przebiegła pomyślnie. Pozdrawiamy!

Iwona

Przedstawiciel firmy Strefa Energii Pan Kamil Siudak zrozumiale , konkretnie przedstawił temat . Rozmowa przebiegała w miłej , przyjaznej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi i współpracy z waszym doradcą. Serdecznie polecam

@Iwona

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z Panem Kamilem. Pozdrawiamy!

Klient

100% profesjonalizmu, przedstawiciel firmy Strefa Energii Pan Tomasz Szcześniak jasno, rzeczowo i zrozumiale wyjasnił wszystko w temacie, od działania przez montaż, aż po wyliczenie oszczędności wraz z doborem odpowiednich paneli i ich ilości dopasowanych do potrzeb użytkownika.Polecam

@Klient

Bardzo dziękujemy za opinię!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Strefa Energii po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Doradca Energetyczny - Sieć Agencyjna. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Ile jest zmian w Strefa Energii?

W Strefie Energii wszystko zależy od stanowiska, na którym się pracuje jednak nie prowadzimy pracy zmianowej. Czas pracy jest zwykle elastyczny.

Grzegorz Marcinkowski

Polecam firmę. Wszystko szybko i zgodnie z umową. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem Panem Danielem Męcik zawsze pomoże, doradzi i odpowie na wszelkie pytania.

@Grzegorz Marcinkowski

Dziękujemy za opinię!

Jakub

W Strefie Energii pracowałem przez ponad rok i przez ten czas w firmie zaszły spore zmiany wynikające z jej szybkiego rozwoju. Pracy nigdy nie było mało, ale w całej fimie sporo jest życzliwości i wzajemnej pomocy. W kwestii obsługi klienta oczywiście zdarzały się błędy, jednak nigdy nie wynikały one z nieuczciwych intencji i zawsze firma dążyła do rozwiązania problemów. Sporo negatywnych komentarzy odnośnie Strefy wychodzi od konkurencji oraz od pracowników, którzy pojawiali się i bardzo szybko znikali. Z perspektywy byłego pracownika trzymam kciuki za rozwój i polecam pracę dla Strefy Energii oraz jej usługi.

@Jakub

Przyznajemy, błędy się zdarzają - nie ma firm nieomylnych, ale to prawda nigdy nie wynikają one z naszej złej woli. Zadowolenie pracownika i klienta to dla nas bardzo ważne kwestie. Dziękujemy za miłe słowa i również życzymy wszystkiego dobrego na dalszej ścieżce kariery :)

Qwertyuiip
@Jakub

Jakie wymogi trzeba spelnic by dostac prace w tej firmie? Oprocz spelnienia kryteriow z ogłoszenia...

@Qwertyuiip

Witamy, każde CV rozpatrujemy dokładnie według kryteriów podanych w ogłoszeniu, jednak zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Zainteresowana

Mam pytanie na czym konkretnie polega ankieter terenowy? Czy konieczna jest codzienna wizyta w danym oddziale - w moim przypadku Wrocław?

@Zainteresowana

Ankieter terenowy to osoba która pracuje z klientem, u klienta i dla klienta :) Głównym zadaniem jest aktywne pozyskiwanie klientów w terenie D2D (door to door). Więcej informacji, można znaleźć w ogłoszeniu - https://tiny.pl/78tmk. Jeżeli chodzi o codzienne wizyty w oddziale, to nie są one konieczne.

Zainteresowana
@Strefa Energii

Czy spotkania są umawiane czy samemu pozyskuje „ klienta” w terenie? Czy jest to praca 8 godzinna czy raczej nieunormowany czas pracy?

@Zainteresowana

Pozyskanie klienta jest właśnie zadaniem Ankietera, więc spotkania nie są umawiane wcześniej :) Spotkania są natomiast umawiane dla naszych Doradców Techniczno - Handlowych, jednak to są dwa różne stanowiska. Czas pracy jest elastyczny.

Qwertyuiip
@Strefa Energii

Witam, spelniam oczekiwania wymagane na to stanowisko a mimo to moja kandydatura zostala odrzucoma. Jaka moze byc tego przyczyna?

@Qwertyuiip

Witamy, w rekrutacji zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Każde nadesłane CV jest dla nas cenne jednak po rozpatrzeniu wszystkich aplikacji zdecydowaliśmy się zaprosić do kolejnego etapu inne osoby. Życzymy jednak samych sukcesów zawodowych :)

Beata_waw21@wp.pl

Witam Jestem bardzo zadowolona z współpracy z waszym doradcą Panem Danielem. Zawsze można uzyskać informacje i bardzo miło porozmawiać. Abyście mieli więcej takich doradców pozdrawiam i życzę Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia pozdrawiam

@Beata_waw21@wp.pl

Bardzo się cieszymy i dziękujemy za pozytywną opinię :)

Konrad

Bardzo dobra robota Panie Konradzie

@Konrad

Dziękujemy za opinię!

Monika Kopertowska

Firma godna polecenia od początku do końca fachowe doradztwo i szybki montaż ???????????????? Bardzo dziękuję Panie Konradzie Zadrożny????????????????

@Monika Kopertowska

Pani Moniko, dziękujemy za opinię i pozdrawiamy serdecznie! :)

Beti

Witam. Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panem Danielem Męcikiem.Super doradca,godny polecenia, profesjonalnie i rzetelnie wykonuje swoje obowiązki zawsze pomocny.W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się tak uprzejmego,sympatycznego i miłego człowieka jak Pan Daniel. Jeżeli potrzebuje pomocy zawsze odbiera telefon i odpowie na pytania.

@Beti

Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z naszym doradcą :)

Rafal

Co z opiekunem tak zwanym wrazie problemu? Czekam na trzeciego juz a drugiego nawet nie poznałem. Pytanie do tej firmy.... panele zamontowane w maju jest listopad... nie ma nadwyżki... walka o kazdy promyk slonca by to bilo. A narazie to lezy

@Rafal

Panie Rafale, jeżeli pojawiał się problem z Pana instalacją lub ustaleniem spotkania z naszym doradcą, bardzo prosimy o kontakt z naszą infolinią 535 989 535, postaramy się Panu jak najszybciej pomóc.

Jaka umowa obowiązuje w Strefa Energii podczas okresu próbnego?

W Strefie Energii stawiamy na elastyczność, więc nie mamy jednej umowy dla każdego pracownika. Wszystko zależy od stanowiska, na które ktoś aplikuje.

KG

Witam, jestem umówiony na spotkanie w sprawie fotowoltaniki. Dlatego właśnie tu trafiłem a mianowicie szukałem pozytywnych opinii na temat wykonanej już pracy u innych klientów. Nie spodziewałem się jednak że znajdę tu dużo informacji o rodzaju zatrudnienia pracowników. To ile godzin muszą pracować i gdzie dojechać (za darmo) jest bardzo bulwersujące. W mojej ocenie profesjonalne podejście do klienta i pracowników powinno wyglądać tak samo. Na dzień dzisiejszy nie wiem czy warto podpisać umowę z firmą która nie jest Profesjonalna sama w sobie.

@KG

Witamy, w Strefie Energii zarówno pozytywne opinie naszych byłych pracowników, jak i krytyka są bardzo ważne. Istotnym jest jednak dla nas, aby negatywne opinie były zgodne z prawdą - niestety nie zawsze tak jest. W naszej firmie ogromną wagę przywiązujemy do ludzi - klientów i pracowników. Nie bez powodu nasze 3 filary to uczciwość, jakość i zadowolenie. Nie możemy się zgodzić z opiniami odnośnie ilości godzin pracy oraz darmowych dojazdów do klienta. Nasi doradcy poruszają się służbowymi samochodami, nie martwiąc się o koszty paliwa. Godziny spotkań ustalają sami, więc owszem zdarza się, że pracują w dni wolne oraz wieczorami. Jeżeli poszukuje Pan opinii klientów, u których realizowaliśmy instalacje zachęcamy do odwiedzenia naszych mediów społecznościowych np. zakładki "Recenzje" na Facebooku. Jeżeli będzie Pan potrzebował dodatkowych wyjaśnień z naszej strony zachęcamy do kontaktu - biuro@strefaenergii.com

A.

Mniej więcej po 1,5 roku moja współpraca z firmą Strefa Energii dobiegła końca i śmiało mogę polecić firmę jako pracodawcę. W mojej karierze zawodowej nie spotkałem wcześniej miejsca, w którym mogłem rozwinąć się tak szybko i nauczyć tak wiele. Strefa Energii Stawia na ludzi i to widać od pierwszego dnia. Atmosfera w pracy 10/10 Nie pozostaje mi też zostać obojętnym odnośnie negatywnych komentarzy w których ktoś wylicza czas pracy, rozmowy telefoniczne czy też "klepanie w komputer" Praca nie należy do najłatwiejszych - to prawda Można powiedzieć, że każdego dnia ma się nowe wyzwania W handlu wiele zależy od wyników i owszem czasami zdarza się być poza domem 10-11 godzin. Jeśli coś mi się nie udało to zamiast dostać od przełożonego klasyczne "OPR", to w zamian za szczerość i uczciwość zawsze mogłem liczyć na wyciągniętą dłoń i chęć pomocy. Jest mi ogromnie miło, że mogłem współpracować z wspaniałymi ludźmi w naprawdę fajnym miejscu. DZIĘKUJĘ

@A.

Pozytywne opinie ze strony naszych byłych pracowników utwierdzają nas w przekonaniu, że tworzymy firmę wyjątkową. Dziękujemy bardzo!

Super

Super rzetelna firma! Oby tak dalej!!!!

@Super

Dziękujemy bardzo! Pozdrawiamy!

A.

Mniej więcej po 1,5 roku moja współpraca z Strefa Energii dobiegła końca i z całą pewnością mogę polecić firmę jako pracodawcę. W mojej karierze zawodowej nie spotkałem do tej pory firmy, w której nauczyłbym się tak dużo i rozwinął tak szybko. Pracodawca stawia na ludzi i widać to od razu, a ja miałem okazję tego doświadczyć na własnej skórze. Atmosfera w pracy 10/10. Nie pozostaje mi też zostać obojętnym odnośnie negatywnych komentarzy, w których ktoś wylicza czas pracy, telefonowanie czy też "klepanie w komputer" Praca nie należy do najłatwiejszych - to prawda. Można powiedzieć, że każdego dnia są nowe wyzwania. W handlu dużo zależy od wyników i owszem, nie zawsze się to uda i czasami zdarza się być 10-11 godzin poza domem. Często bywało tak, że coś nie udało, ale zamiast dostać od kierownika klasyczne "OPR", to w zamian za szczerość i uczciwość można było zawsze liczyć na wyciągniętą dłoń i chęć pomocy. Dla osób chcących się rozwijać i uczyć nowych rzeczy Strefa Energii jest doskonałym miejscem. Pracodawcy ogromne DZIĘKUJE !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Strefa Energii - Zabierzów

• Jak się pracuje w Strefa Energii?

Zobacz opinie na temat firmy Strefa Energii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strefa Energii?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 35 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Strefa Energii
3.2/5 Na podstawie 51 ocen.

Strefa Energii